Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ?


DORA1

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 66
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βρε κορίτσια πάλι δε θα έρθω εγώ;;;;;;; :(:(:(

Μπήκε χθες ο μπαμπάς μου στο νοσοκομείο και όλο το σκ θα πηγαινοέρχομαι νοσοκομείο-σπίτι... :(:(:(

ίσως την επόμενη φορά... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .Εξω εχειμια καταπληκτικη μερα ετσι οσες ακομα βρισκονται σε διλημα αν θα ερθουν στησυναντηση η οχι ας το ξανασκεφτουν τι καλυτερο απο το να πινεις το κυριακατικο καφεδακι παρεα με μια μεγαλη παρεα; Παρτε τον ευατο σας τα παιδια σας η ακομα και μια φιλη σας η και το αντρα σας και ελατε !Εγω τωρα παιρνω τον συνοδο μου και ερχομαι .Θα σας δω απο κοντα .Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα! Ελπίζω να περάσετε τέλεια!

Εμείς το ξενυχτήσαμε χτες και μόλις ξύπνησα... :blush: :blush:

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Κορίτσια καλημέρα! Ελπίζω να περάσετε τέλεια!

Εμείς το ξενυχτήσαμε χτες και μόλις ξύπνησα... :blush: :blush:

Φιλάκια πολλά σε όλες σας!!! :)

krima pou den irthes :(:(:(

se perimena :(:(:(:(

itan poli omorfa katsame ekso stin platia.

ektos apo ton stavrouko tis vanias

itan ke mia mpempa kenoutia...

enas agelos mesa sta nazia ke sti xara.

tha dis foto apo oles mas.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια περασαμε πολυ ομορφα για μια ακομα φορα... η μερα ηταν φανταστικη... μακαρι να μπορουσα να κατσω περισσοτερο... χαρηκα πολυ που σας ειδα ξανα και επισης χαρηκα πολυ που γνωρισα απο κοντα και την Χρυσουλα μαζι με την μπεμπουλα της, που τοσο καιρο τα λεμε απο το μαμμυ και απο το fb και δεν ειχαμε γνωριστει...!!! Θα τα ξαναπουμε εννοειται...! ;)

Χρυσουλα η μπεμπουλα σου ειναι γλυκυτατη, τσαχπινουλα και πολυ χαριτωμενη... να τη χαιρεσαι...!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΟΜΟΡΦΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΤΕΡΙΝΑ!!! ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΙΧΕ ΚΑΛΗ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΘΗΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΟΠΩΣ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΦΥΣΙΚΑ!!! ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ Η ΦΑΝΟΥΛΑ,Η ΡΟΥΜΠΕΛΑ Η ΜΑΡΙΝΑ Η ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΣ Η ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ ΜΑΣ Η ΒΑΝΙΑ ΜΕΤΑ ΤΟΥ ΥΙΟΥ ΤΗΣ :P:P ΕΓΩ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΝΕΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ Η ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΤΗΣ!!!ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΣΑΣ ΞΑΝΑΕΙΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΙΣ ΤΟ ΕΠΑΝΕΙΔΕΙΝ!!!! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κορίτσια που περασατε όμορφα. :kiss::kiss:

Εγώ δυστυχώς έχω τον Νικόλα με πυρετό. :(

Την επομενη φορα ελπίζω να τα καταφέρω. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η συναντηση μας ηταν πολυ ομορφη ειμασταν εκει η dora η ρουμπι μας με την κοιλιτσα φουσκωμενη αλαλ πολυ ομρφη το Μαρινακι μας με το νεο μαλι το οποιο της παει τελεια η πανυγλυκη gorgina που ο γιος μου εχει τρομερη αδυναμια σε αυτη και τη Δημητρα και Ρουλακι σε εψαχνε μυ ελεε η αλλη φιλη σου μαμα που ειναι ; η Φανουλα η χρυσουλα με τη μπεμπα ης που ηαν πολυ ησυχη.Βεβαια ειχαμ και τις εκπληξεις οπως το γεγονος οτι ο Σταυρος ειχε παει πισω απο ενα θαμνο και κατουραγε και εγω ελεγα δνε ιναι παιδι μου !ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΠΤΕς ΜΑΡΤΥΡΕς ΚΑΠΟΙΟς ΠΕΡΑΣΤΙΚΟς ΒΟΥΤΗΞΕ ΕΝΑ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑΝ ΣΤΟ ΚΥΝΗΓΙ τελικα το βρηκαν το κινητο αλλα οχι αυτον.Περασαμε πολυ ομορφα λοιπον Δωρα κανονστε για την αλλη καφετερεια που ελεγες για τα μεσα Μαρτη εως τελος να τα ξανανπουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Ζηλευω που δεν μπορεα να ερθω, αλλα ειχα ενα μικρο ατυχημα με την μικρη την Παρασκευη το απογευμα απο απροσεξια μου και δεν κοιμηθηκα ολο το βραυδ απο την αγωνια μου κ ημουν κουρασμενη... Την επομενη φορα θα φροντισω να ερθω για να σας γνωρισω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Μπράβο ρε κορίτσια!! Όλες μοντέλα μάλλον εγώ κάνω κάτι πολύ λάθος έχω πάρει 5 κιλά 😬
    • Θα έρθει κορίτσι μου σε όλες μας το μωράκι ♥️🥰 θα τα καταφέρουμε!!!!!
    • Σε ευχαριστώ Elk μου! Μόλις έγραψα το θέμα, η μικρή γέμισε δύο πάνες φουυυυυλ στα κακα, ευτυχώς με σύσταση πάστας χωρίς κλάματα!! Γουρλιδικο το φόρουμ 😂 Δοκίμασα σήμερα να της βάλω το αχλάδι μέσα σε αυτήν την πιπίλα την μεγάλη με τις τρύπες και της άρεσε πάρα πολύ. Το κρατούσε με το χεράκι της και ρουφούσε με μανία 🥰 Μετά της το έλιωσα με το πιρούνι και έφαγε λίγο. Νομίζω ο τελείως πουρές της κακοφαινεται. Θα δείξει πως θα πάει, αρχή είναι ακόμα, νομίζω πρέπει να δειξω περισσότερη υπομονή! 
    • Κλείσε κορίτσι μου ραντεβού με οδοντίατρο και μίλησε με τον γυναικολόγο σου ότι θα πας σε περίπτωση που χρειαστεί να μιλήσουν κ μεταξύ τους! Μπορούν να γίνουν κ ενέργειες και στην εγκυμοσύνη μη το αφήσεις γτ είναι χειρότερο! Περαστικά εύχομαι!
    • Πολύ συγκινητική η ιστορία του άντρα σου Αντωνια μου...!Και καταπληκτικό ότι τα κατάφερε τόσο καλά ένα αδύναμο εμβρυακι. 💖 Και αυξήθηκε  το αποθεμα σας!! Δεν μπορειτε βεβαια να επιλεξετε εσεις ποια-ες θα βαλετε. 😄 Το ξερεις, φανταζομαι. Οι γιατροί ξεκινουν συνηθως τις ετ από τα πιο δυνατά έμβρυα, ώστε να έχετε περισσότερες πιθανότητες.  Επίσης, η ποιότητα της βλαστοκυστης στην πραξη φαίνεται. Μακαρι να πετυχεις με την πρωτη, ολες αυτο ευχομαστε! Αλλα το σημαντικο ειναι να ειναι υγιεις αυτες που θα βαλεις, οχι μονο αριστες σύμφωνα με τους χαρακτηρισμους των εμβρυολογων. Το έχουμε δει πολλές φορές. Από αγάπη κ ενδιαφέρον στο λέω. Επειδή είναι η πρώτη σου προσπαθεια και καλό είναι να έχεις ολες τις πληροφορίες.😉  Προς το παρον ολα καλα πανε, μακαρι να συνεχίσουν ετσι!!🥰🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...