Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποτε θα φυγουν τα κιλα...?


sophiak

Recommended Posts

Να σου ζήσει το μωράκι σου!!! :):):)

Σιγά-σιγά να εξαφανιστούν τα καταραμένα!

Έπειτα από 1 χρόνο επιτέλους άρχισα να ξεφουσκώνω... :P

Ευελπιστώ σε λίγο καιρό να ανακτήσω την απολλώνεια κορμάρα μου :laugh: με κολύμβηση πάλι και περπάτημα!

Μαρινάκι είσαι κορμάρα εσύ!!!Δε δικαιούσαι να ομιλείς!!! :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia egw exw allo problhma.loipon eixa 1 apobolh k tote hmoun 42 kila (prin 2 xronia).eprepe na parw k phra 6.emeina egkuos k phra 8.auth th stigmh eimai 48.700.thelw na paw toulaxiston 45 an oxi 43.exw upsos 1.50k eimai 25 xronwn.alla oloinomizoun oti exw neurikh anoreksia k mou spane ta neura.nte k kala na trww gia na me blepoun.den peinaw pws na to kanoume dhladh?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TO THEMA EINAI OTI EGW DEN THELW NA XEXASW AUTOUS TOUS ARITMOUS...GIAUTO K PROSPATHW.BEBAIA KSAFNIKA DEN EINAI K TOSO EUKOLO OSO PRIN GIATI H GUMNASTIKH HTAN APTIS PRWTERAIOTHTES MOU K TWRA PROSPATHW NA KANW KAPOIES ASKHSEIS STO SPITI K NA BGAINW GIA PERPATHMA.TREKSIMO STON DIADROMOKLP.KAPOTE HMOUN SE OMADA BOLEI TWRA DUSTUXWS DEN MPORW(PROS TO PARON TOULAXISTON).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

43 κιλα...?Οχι δεν εχω κατι τετοιο στο μυαλο μου!!Να ξαναπαω στα 55-56 που ημουν πριν μεινω εγκυος!!Να ανοιξει ο καιρος και να αρχισω τις βολταδες με την κορακλα μου!!Βεβαια αν ησουν παντα τοσα κιλα λογικο που θες να ξαναπας,ασχετα τι λενε οι αλλοι!!Φτανει να μη γινεσαι υπερβολικη!Να τρως!Να κανω μια ερωτηση βρε κοριτσια?Γιατι τα χανεις πιο ευκολα οταν σταματησεις το θηλασμο?Εγω το αντιθετο πιστευα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Kai gw to antitheto pisteuw.egw molis stamatisa ton thilasmo arxisa na trww oti sterithika 2,5 mines pou thilaza....sokalates, glika, ta panta...kai twra den to kleinw me tipote...ti na kanoume?eixa paei sto mango tis proalles kai evala to 42 kai itan steno!!!ekei na deite poso stenaxwrethika...den imoun pote tou 42...oute otan imoun egkios....kai peiga kai peira ena vivlio me eukoles sintages gia diaita...alla pote na prolavw na tis kanw me to mwro?afou vriskw oti trww...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ 15 ΚΙΛΑ ΣΤΟ ΣΥΜΟΛΟ ΓΕΝΝΗΣΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ 7 ΣΤΙΣ 40 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΧΑΣΕΙ ΣΤΟ ΣΥΝΟΛΟ 12 ΚΑΙ ΣΤΟ 3 ΜΗΝΟ ΚΑΙ ΤΑ 15 ΜΕΙΟΝ 1 ΚΙΛΟ ΔΗΛ ΕΦΤΑΣΑ ΤΑ 53 ΑΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΕΦΤΑΣΑ ΤΑ 55 ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΑ 53 ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΡΩΩ ΒΡΑΔΥΝΟ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΑΛΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΚΑΘΕΜΕΡΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΩ ΓΙΑ ΤΡΕΞΙΜΟ ΑΠΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΕΙΤΕ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΕΙΤΕ ΚΑΜΠΥΛΕΣ ΚΤΛ ΛΕΝΕ ΘΕΛΕΙ ΤΟΣΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΟΣΟ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΗΛ ΜΕΤΑ ΤΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΕΠΑΝΕΡΧΕΤΑΙ ΣΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΑΛΛΑΞΕ ΜΕΣΑ ΣΕ 9 ΜΗΝΕΣ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΡΑ ΠΩΣ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΑ ΚΙΛΑ ΜΕΣΑ ΣΕ 1,5 ΜΗΝΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ρε κορίτσια! Ακούω για 7 και 8 κιλά στην εγκυμοσύνη... και λέω δεν υπάρχουν τέτοιοι αριθμοί!!!

Εγώ έχω 31 μέρες ακόμη για να γεννησω (αν αποφασίσει ο μπέμπης μου να πάρει όλον το μήνα!) και μέχρι στιγμής έχω ΗΔΗ πάρει 21 κιλά!!!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι ξεκίνησα αδύνατη (44 κιλά), ΑΛΛΑ με ύψος 1.56 που σημαίνει ότι τα κιλά που είχα ήταν όσα έπρεπε να έχω!!!

Το θέμα είναι ότι τώρα έχω φτάσει τα 65 και συνεχίζουμε...!!!! Tα 24 βλέπω να τα χτυπάω!!!

Πώς θα τα χάσω αυτά oεo;;;;

Αλλά ποιος τα χ... τώρα τα κιλά!! Να΄ναι καλά ο μπεμπούλης μου, να πάνε όλα καλά στον τοκετό... και έχει ο Θεός για τα κιλά! :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΠΑΙΡΝΑ 17 ΚΙΛΑ ΤΑ ΕΧΑΝΑ ΜΕ ΚΟΠΟ Κ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ

ΤΩΡΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ 14 Κ ΚΛΕΙΝΩ ΤΩΝ ΕΒΔΟΜΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ Κ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩ Η ΠΛΑΔΑΡΟΤΗΤΑ ΜΕΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ

Η ΚΥΛΙΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΑΛΙΑ ΤΩΡΑ ΘΑ ΑΠΟΓΙΝΕΙ.

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΖΙΝ ΕΓΩ ΑΛΛΑΞΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΗΝΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝΟΥΝ ΜΟΝΟ 2-3 ΑΛΛΙΩΣ ΟΥΤΕ ΔΑΧΤΥΛΟ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ

ΟΛΓΑ ΚΟΚ Κ ΕΓΩ ΕΙΔΗ ΥΨΟΣ ΕΧΩ 1,57 ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ 53 ΚΙΛΑ Κ ΘΕΩΡΟΥΣΑ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΕΣΥ ΜΑΛΩΝ ΗΣΟΥΝ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟΣΥΝΘΕΣΕΙΣ :P:ohmy: ΜΕ ΜΟΝΟ 44 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΕΣΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΑ ΧΑΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟΥΠΙ ΣΟΥ ΕΤΣΙ Κ ΜΙΑ ΦΙΛΙ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΟΚΑΛΟ ΠΕΙΡΕ 27 ΚΙΛΑ Κ ΣΤΙΣ 2 ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΕΣ Κ ΤΑ ΕΧΑΣΕ ΟΛΑ ΧΩΡΙΣ ΚΟΠΟ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπα, δεν θα το έλεγα Thena μου, ότι ήμουν σε κατάσταση αποσύνθεσης!

Πάντως η αλήθεια είναι ότι ήμουν αδύνατη... ΑΛΛΑ με πολύ προσπάθεια, γιατί λίγο παραπάνω να έτρωγα, έπαιρνα αμέσως κιλά!

Το θέμα είναι ότι τώρα με τα 65 έχω στρουμπουλέψει!! :-)

Μακάρι να τα χάσω όμως όπως η φίλη σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

olgaki mhn anhsuxeis.hmoun42 k apebala.o giatros eipe na pw k xekinhsa thn egkumosunh 48.phra 8 kila,hmoun 2 mhnes kathilwmenh sto nosokomeio,gennhsa 2/7 k ta exasa polu eukola.oso gia to swma tha kaneis gumnastikoula!!!me to kalo kopela mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

κορίτσια και εγώ έβαλα κιλά, έχασα τα 7 γρήγορα και άλλα 3 στο σπίτι και εδώ και 2 μήνες κόλλησε η ζυγαριά...υπομονή να δω τι θα γίνει όταν αδιαθετήσω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα. εγω εβαλα 25 κιλα ναι ναι.....απο 60 πηγα 85.οταν γεννησα και βγηκα απο την κλινικη ημουν μειων 8 κιλα μεσα σε μια βδομαδα εχασα αλλα 5 .....δυστυχως ο μπομπιρακοσ μου εζησε μονο 6 μερες.οποτε καταλαβαινετε......τα υπολοιπα τα χασα περιπου σε 2 με 2,5 μηνες .τι να το κανω ομως.....ας ειχα το αγγελουδι μου και ας τα χανα και σ ενα χρονο. γι αυτο μη σκατε και πολυ για τα κιλα , χαρειτε τα μωρακια σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλησπερα. εγω εβαλα 25 κιλα ναι ναι.....απο 60 πηγα 85.οταν γεννησα και βγηκα απο την κλινικη ημουν μειων 8 κιλα μεσα σε μια βδομαδα εχασα αλλα 5 .....δυστυχως ο μπομπιρακοσ μου εζησε μονο 6 μερες.οποτε καταλαβαινετε......τα υπολοιπα τα χασα περιπου σε 2 με 2,5 μηνες .τι να το κανω ομως.....ας ειχα το αγγελουδι μου και ας τα χανα και σ ενα χρονο. γι αυτο μη σκατε και πολυ για τα κιλα , χαρειτε τα μωρακια σας!!!

:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Έτσι θα μας ανεβάσεις και συ το ουράνιο τόξο σου, να είσαι σίγουρη 🌈🌈 Από Οκτώβρη ξανά γιατί παίρνει ο άντρας μου κάποια φάρμακα ας πούμε, και δεν θέλουμε να διακινδυνεύσουμε να μείνω έγκυος όσο τα παίρνει.. Βγάζει ταυτόχρονα τα δύο κάτω και οι αφυπνίσεις τη νύχτα είναι ασταμάτητες... Που θα πάει, θα ηρεμήσουμε κάποια στιγμή (ένας γνωστός μου είπε θα ηρεμήσω εννοείται, όταν πάει 4 ετών 😱😱). Συνεχίζω τα τεστ και αυτόν τον μήνα και μετά τέλος, αν και δεν τρέφω πολλές ελπίδες, σίγουρα θέλουν χρόνο οι ορμόνες μου να έρθουν στα ίσα τους. Φιλάκια και στη δική σου κορούλα, και χαδακια στην μικρούλα στην κοιλιτσα 💓💓 Τη μέρα δαγκώνει ο,τι βρει, αλλά η νύχτα είναι άλλη πίστα, πιο δυσκολη. Ανά δύο ώρες ξύπνημα και κλάμα... Υπομονή σε όλες μας! Φιλάκια και στο δικό σου μωρουδελι ♥️♥️♥️
    • Τώρα που είπες γκρινιάζει, λοιπόν ακούστε έχω μια φίλη αστρολογο με την οποία κοιτάμε τις ημερομηνίες γύρω στην ΠΗΤ και οι περισσότερες μέρες του Οκτώβρη έχουν μια συνοδο που κάνει πολύ γκρινιαρικους χαρακτήρες.... με λέει μέσα στη μίρλα θα είναι 😝... πέφτει κ η έκλειψη.... δεν ξερω απο που να το πιασω.... θα δεσω τα ποδια μου να το βγαλω Νοέμβρη 😂
    • Καλησπέρα κορίτσια.Εκανα αιματολογικό έλεγχο..όλα καλά στις μετρήσεις.Ξεκιναω επισήμως αύριο λοιπόν...🙏🙏🙏Πρώτος υπέρηχος Τετάρτη 8 Μαϊου.
    • Εμένα δεν με δυσκόλεψε ιδιαίτερα η ανάρρωση από την καισαρική.. αυτό που με ζόρισε πιο πολύ ήταν επειδή θηλαζα και κρατούσα το παιδί αγκαλιά πολλές ωρες με πονούσε λιγο η τομή από το βαρος του παιδιού  αλλά γενικα ήταν οκ και έκανα καισαρική με ολική ναρκωση κιολας που θεωρείται και λίγο πιο δύσκολο 
    • Εμένα μου ήρθε λίγο ξαφνικό είναι η αλήθεια γιατί δεν είχα ποτε τέτοιο θέμα 🤷‍♀️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...