Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΨΑΧΝΩ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ....


RUBELA

Recommended Posts

Κικιτσα22 έγραψε:

το συζητησες με το γιατρο?? Και αν ναι τι σου ειπε??? Η αληθεια ειναι οτι το σκεφτομουν πριν γιατι κανουν ολικη...μηπως το κανουν για να ειναι ηρεμη η καθε μανουλα απο το φοβο...???? γιατι δεν κανει να εχει και ανεβασμενη πιεση-παλμους καθως εγχειριζεται...μπορει να ειναι και αυτος ενας λογος.... :dry::dry::dry::dry:

ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΓΙΑ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ...ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΑΝ ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ... :huh::huh:

ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ.... :blink::blink:

ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ.... ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ! ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΝΑΡΚΩΣΗ...ΚΑΙ ΑΝΧΩΝΟΜΑΙ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΟΟΟΟ.... :huh::blink::S:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ελα βρε ηρεμησε δεν ειναι τιποτ α!!! ουτε που θα το καταλαβεις! ;)

εγω εκει που αγχωθηκα περισσοτερο ειναι που με ετοιμαζε ο γιατρος οσο ημουν ξυπνια! :S:S δηλαδη μου εβαζε μπεταντιν στην κοιλια και τετοια! και οχι τιποτα αλλο ηταν και παγωμενο :angry: ! χιχι παντως μεσα σε 2 λεπτακια που θα σε βαλει μεσα ο γιατρος θα ειναι εκει ο αναισθησιολογος και θα σου βαλει τη "μαγικη" μασκουλα :lol::lol: και θα κοιμηθεις! δεν ειναι τιποτα αληθεια σου λεω..εγω που ειμαι η πλεον φοβητσιαρα και αγχωνομαι με το τιποτα στο λεω! χιχι ουτως η αλλως ο γιατρος με καθυσηχαζε, μου μιλουσε. Μου λεει "Πως νιωθεις"?? Με εβλεπε που ετρεμα! Του λεω παρα πολυ αγχωμενη!! και μου λεει σε καταλαβαινω δεν ειναι τιποτα, θα κοιμηθεις και θα ξυπνησεις αυτο ειναι ολο. και οντως ετσι ειναι ;);) το πιο αγχωτικο βεβαια ειναι οτι επειδη σε πανε πιο νωρις κατω στα χειρουργεια για να σε "ετοιμασουν" να σου βαλουν καθετηρα και ορο, ακους αλλες γυναικες που γεννανε φυσιολογικα που ουρλιαζουν!! :blink::blink::dry::dry: εγω εκει αγχωθηκα χιχι αλλα ακουγα τους γιατρους που λεγανε μετα "να'τος ο πριγκιπας σου υγιεστατος!!!" και ηρεμουσα! χερομουν και εγω μαζι τους :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ρε Κικιτσα τι μου θυμισες..Εγω που ειχα παει ανυποψιαστη να γεννησω φυσιολογικα? Και τις ακουσα να ουρλιαζουνε??? Ασε τι επαθα...ουρλιαζα πιο δυνατα μετα!!!

Οσο για επεμβαση χωρις ολικη ναρκωση να μην το δοκιμασετε! Εχω κανει αλλη επεμβαση χωρις ολικη και βλαστημουσα την ωρα και τη στιγμη που ο γιατρος μου ελεγε με ολικη και εγω ελεγα "με τιποτα!"

Δεν ειναι τιποτα, μη φοβασαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ :ohmy::ohmy::ohmy::blink::blink:

ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΩ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΑΜΕΣΩΣ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΟΛΙΚΗ!! :blink::blink::blink:

ΠΟΠΟ ΣΑΣ ΜΟΥΡΛΑΝΑ....ΣΟΡΡΥ :blush::blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε κατκατ μου εκει αγχωνεσε περισσοτερο με τα ουρλιαχτα!!! Βρε ρουμπελα μου θα σε μαλωσω!!! :P:P:lol: Το μωρακι σου ουτως ή αλλως θα το παρεις αγκαλιτσα μολις πας δωματιο, και εγω θελω να το παρω κατ'ευθειαν αλλα δεν ρισκαρω να κανω εγχειρηση με χωρις ολικη!! απαπαπα ακου και την κατκατ εγω το εχω ξανακουσει αυτο γιατι μερικες κοπελες νομιζω δεν τις πιανει σωστα η επισκληριδιος. Εγω με το που με βαλανε μεσα τους λεω ολικη θα μου κανετε!!!! μου λεει ναι εννοειται!! Μην αγχωνεσε, ολα τελεια θα πανε!!! :cheer::cheer::cheer: και συντομα θα εχουμε τα πιτσιρικια μας αγκαλιτσααααα!!! :silly: :silly: :woohoo: :woohoo:

Πλακα σημερα ειχε που ολο κουνιοτανε το πιτσιρικακι χιχιχι :silly: :silly: Πλυμμηριζα απο χαρα και ολο ελεγα κουνιεται κουνιεται!!! τον ειχα τρελλανει τον αντρα μου!! χιχιχιχ :dry::dry:

Φιλακια και μη μου φοβασαι!!!

Φιλακια!!!!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα22 έγραψε:

Ασε κατκατ μου εκει αγχωνεσε περισσοτερο με τα ουρλιαχτα!!! Βρε ρουμπελα μου θα σε μαλωσω!!! :P:P:lol: Το μωρακι σου ουτως ή αλλως θα το παρεις αγκαλιτσα μολις πας δωματιο, και εγω θελω να το παρω κατ'ευθειαν αλλα δεν ρισκαρω να κανω εγχειρηση με χωρις ολικη!! απαπαπα ακου και την κατκατ εγω το εχω ξανακουσει αυτο γιατι μερικες κοπελες νομιζω δεν τις πιανει σωστα η επισκληριδιος. Εγω με το που με βαλανε μεσα τους λεω ολικη θα μου κανετε!!!! μου λεει ναι εννοειται!! Μην αγχωνεσε, ολα τελεια θα πανε!!! :cheer::cheer::cheer: και συντομα θα εχουμε τα πιτσιρικια μας αγκαλιτσααααα!!! :silly: :silly: :woohoo: :woohoo:

Πλακα σημερα ειχε που ολο κουνιοτανε το πιτσιρικακι χιχιχι :silly: :silly: Πλυμμηριζα απο χαρα και ολο ελεγα κουνιεται κουνιεται!!! τον ειχα τρελλανει τον αντρα μου!! χιχιχιχ :dry::dry:

Φιλακια και μη μου φοβασαι!!!

Φιλακια!!!!!! :kiss:

ΑΧ ΚΙΚΙΤΣΑ ΜΟΥ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑΚΑ ΜΟΥ....ΤΕΣΠΑ ΘΑ ΔΟΥΜΕ!! ;);)

ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ Β-ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουαααααα!!! :silly: :silly: ειδες τι φυλο ειναι???? ποιος γιατρος σου την εκανε???

Ειδες που σου λεμε!?!?! Μην φοβασαι δεν υπαρχει λογος! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙΚΙΤΣΑ...

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 15 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ... :woohoo: :woohoo:

ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΛΙΝΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥ...... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΟ ΥΠΕΡΗΧΩΝ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΑΣ... ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με ολικη εκανα και εγω τον γιο μου,μην μου αγχωνεσαι!θα το παρεις αγκαλιτσα το μωρακι σου και θα το χεις αγκαλιτσα συνεχως μετα! :) και σε λιγους μηνες θα μας γραφεις "ποτε θα κατσει επιτελους στο παρκο του?" :laugh: :laugh: γιατι θα εχεις ξεπατωθει απο την πολλη αγκαλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΕΜΠΑΔΟΜΑΜΑ!!

ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΟΛΙΚΗ ΟΣΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΙΝΑ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΜΕΣΩΣ....ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα και απο μενα, που είμαι καινούρια στο forum, και θα ήθελα να σας ευχαριστήσω ολες για τις πολύτιμες πληροφοριες που μας δινετε.

Είμαι πολύ αγχωμένη με το θέμα του γιατρού. Θελω να γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο και μου είπαν για τον κο.Γιαλελή στο Έλενα.

Έχετε ακούσει κατι για αυτόν τον γιατρό; Οποιαδήποτε πληροφορία θα είναι πολύ χρήσιμη.

Σας ευχαριστώ πολύ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fakoula έγραψε:

καλημέρα και απο μενα, που είμαι καινούρια στο forum, και θα ήθελα να σας ευχαριστήσω ολες για τις πολύτιμες πληροφοριες που μας δινετε.

Είμαι πολύ αγχωμένη με το θέμα του γιατρού. Θελω να γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο και μου είπαν για τον κο.Γιαλελή στο Έλενα.

Έχετε ακούσει κατι για αυτόν τον γιατρό; Οποιαδήποτε πληροφορία θα είναι πολύ χρήσιμη.

Σας ευχαριστώ πολύ.

ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΜΕ ΑΥΤΟΝ....ΤΟ ΨΕΥΔΟΝΥΜΟ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ PEBI ΨΑΞΕ ΣΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ ΑΥΤΟΥΣ ΝΟΜΙΖΩ ΘΑ ΤΗΝ ΒΡΕΙΣ...ΣΤΕΙΛΕ ΤΗΣ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟ ΜΥΝΗΜΑ!

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΠΆΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ....ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΔΕΣ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 3 ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!!!

ΕΓΩ ΠΡΟΧΤΕΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑΡΕΙΣΤΙΔΗ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ!

ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΠΕΜΠΑΔΟΜΑΜΑ!!

ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΟΛΙΚΗ ΟΣΟ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΙΝΑ ΜΟΥ ΑΓΚΑΛΙΑ ΑΜΕΣΩΣ....ΚΛΑΨ ΚΛΑΨ

rubela μου εσυ θα σκεφτεσαι τι ειναι καλυτερο για σενα και το μωρο σου!να σκεφτεσαι θετικα,να ευχαριστηθεις και το υπολοιπο της εγκυμοσυνης σου. :) οκ? :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΔΕΣ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ 3 ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΘΕΜΑΤΟΣ!!!

ΕΓΩ ΠΡΟΧΤΕΣ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟΝ ΠΑΠΑΡΕΙΣΤΙΔΗ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ!

ΟΤΙ ΘΕΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ....

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για την τόσο γρήγορη απάντηση.

Είμαι στην 8η εβδομάδα και αν όλα πάνε καλά θα γεννήσω στα μέσα Σεπτεμβρίου.

Το είδα το μήνυμα που μου είπατε και έστειλα pm στην pebil. Ελπίζω να μου απαντήσει σύντομα.

Οποια άλλη έχει ακούσει για το Γιαλελή ας μου πει την γνώμη της. Θα διαβάσω πάλι και όλο το συγκεκριμένο θέμα για τον Παπαρειστίδη και αν έχω απορίες θα ρωτήσω.

Πάντως σας ευχαριστώ πολυ, γιατί έχω αρχίσει να αγχώνομαι.

θεωρείτε οτι έχω αργήσει ήδη στο να βρω γιατρό ή εχω ακομα περιθωριο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουμπελα εισαι τυχερουλα που ξερεις το φυλο ηδη!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: εγω στο Β-Επιπεδου λογικα θα μαθω αρχες μαρτιου!! :silly: :silly: ανυπομονω να δω το μωρακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

RUBELA έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙΚΙΤΣΑ...

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 15 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ... :woohoo: :woohoo:

ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΛΙΝΑΑΑΑΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥ...... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΝΤΡΟ ΥΠΕΡΗΧΩΝ ΜΕ ΕΝΑΝ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΓΙΑΤΡΟ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΑΣ... ;);)

λοιπον δεν το πιστευω !!ο κυριος παναγιωτης κουτσογεωργας ειναι εκπληκτικος !! στον ιπποκρατη ειναι φοβερος λεμε !!! και εγω εκει πηγα σε ολους μου τους υπερηχους !! και δεν μενω και κοντα !! αλλα επειδη ειναι κορυφη χαλαλι του !!καλη του ωρα !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dorrra έγραψε:

Geia sas koritsia,

Mipos kserete kanena gynaikologo sto elena na analambanei agglofoni. Einai gia tin gynaika tou adelfou mou (australeza) kai den mporoume na tis broume giatro.

Thanks

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΝΑ ΜΙΛΑΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΝΕΝΟΕΙΤΑΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΣΟΥ? ΑΛΙΩΣ ΠΗΓΑΙΝΤΕ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΡΩΤΗΣΤΕ ΕΚΕΙ... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

RUBELA έγραψε:

λοιπον δεν το πιστευω !!ο κυριος παναγιωτης κουτσογεωργας ειναι εκπληκτικος !! στον ιπποκρατη ειναι φοβερος λεμε !!! και εγω εκει πηγα σε ολους μου τους υπερηχους !! και δεν μενω και κοντα !! αλλα επειδη ειναι κορυφη χαλαλι του !!καλη του ωρα !![/quote:1iypzi1g]

:woohoo: :woohoo: ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ (ΑΚΤΙΝΟΔΙΑΓΝΩΣΤΗΣ) ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΝΙΝΙ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΑΝΕΤΑ!! :woohoo: :woohoo:

ΑΚΟΥΣΤΕ ΜΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΤΡΕΞΤΕ! ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ Π.Μ!! :woohoo: ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα rubella ναι ειναι εκπληκτικος !! αν δεν δεις και εσυ τα δαχτυλακια ας πουμε δεν προχωραει παρακατω χαχαχα ειναι φανταστικος !! θελει να καταλαβαινεις και εσυ τι βλεπει και οχι απλα να μετραει και να σε διωξει !! εγω του ειπα οτι θελω να μου κανει κι υπερηχο θυροειδη γιατι δεν εμπιστευομαι αλλον ειναι ψειρας ο ανθρωπος του ειχα μεγαλυτερη εμπιστοσυνη απ οτι στον γιατρο μου στην εγκυμοσυνη !! και οταν μου ειπε αυτος γεννησα ενω ο γιατρος επεσε εξω χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

καλημερα rubella ναι ειναι εκπληκτικος !! αν δεν δεις και εσυ τα δαχτυλακια ας πουμε δεν προχωραει παρακατω χαχαχα ειναι φανταστικος !! θελει να καταλαβαινεις και εσυ τι βλεπει και οχι απλα να μετραει και να σε διωξει !! εγω του ειπα οτι θελω να μου κανει κι υπερηχο θυροειδη γιατι δεν εμπιστευομαι αλλον ειναι ψειρας ο ανθρωπος του ειχα μεγαλυτερη εμπιστοσυνη απ οτι στον γιατρο μου στην εγκυμοσυνη !! και οταν μου ειπε αυτος γεννησα ενω ο γιατρος επεσε εξω χαχαχα

ΑΝ ΗΤΑΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΒΙΚΥ 2 έγραψε:

ΑΝ ΗΤΑΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΙΓΟΥΡΑΑΑΑΑΑΑ ΣΕ ΑΥΤΟΝ!!![/quote:2y6zuef3]

τελικα RUBELA μου σε εμπιστευτηκα !!εκλεισα στο Κο Κουτσογεωργα 1 Μαρτιου!!για Αυχενικη!φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...