Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΨΑΧΝΩ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ....


RUBELA

Recommended Posts

Κικιτσα22 έγραψε:

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΥΥΥ....ΚΑΤΑ ΠΑΣΑ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΑ ΑΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΕ ΑΥΤΟΝ....ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΖΗΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ??

ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΤΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ...ΟΠΟΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.... :):)

Η αληθεια ειναι οτι για τη γεννα δε θυμαμαι ποσα ειχε ζητησει γιατι δεν τον πληρωσα τον καημενο επειδη το ειχα χασει το προηγουμενο μου παιδι. Δηλαδη γεννησα και σε 2 ωρες πεθανε γιατι ειχε καποιο προβλημα το οποιο ξεραμε αλλα υπηρχε πιθανοτητα να ζησει μετα απο εγχειρηση αλλα δεν τα καταφερε :(:( γι αυτο ειχα κανει και καισαρικη για να μην ζοριστει το μωρο. και δεν ειπε τιποτα ο ανθρωπος, ισα ισα που με βοηθησε κιολας! Φερθηκε αψογα! ;)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΘΕΤΙΚΗΗΗΗΗΗ....... :woohoo: :woohoo:

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΕΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!

ΕΣΕΝΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΙΝΙ? :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι καλε!!! Φυσιολογικα :cheer::cheer: !! Απλως μου τον ειχαν συστησει και εμενα για πολυ καλο γιατρο και ειχα παει!!! ;);)

Ευχομαι ολα να πανε καλα, θα περιμενω νεα σου με αγονια!! :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΙ ΕΓΩ! ΒΡΕ, ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ! ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΝ ΤΡΕΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ... ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA τελικα εβγαλες ακρη.. με τους γιατρους..?υπαρχει λογος που ρωταω..σχετικα με αυτο που σου ειπε ο Κανακακης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ.... :woohoo:

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΠΑΡΕΙΣΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ...ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ... :cheer:;)

ΚΙΚΙΤΣΑ ΚΑΙ ΜΑΜΑΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ.... ;);)

ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.... :huh::huh:

ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ!! :blink:

ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ??????? ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΘΕΙ.... :ohmy::huh::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ.... :woohoo:

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΠΑΡΕΙΣΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ...ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ... :cheer:;)

ΚΙΚΙΤΣΑ ΚΑΙ ΜΑΜΑΜΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ.... ;);)

ΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ.... :huh::huh:

ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΤΙ ΣΤΟ ΕΛΕΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΙΚΗ ΝΑΡΚΩΣΗ!! :blink:

ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ??????? ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΕΝΝΗΘΕΙ.... :ohmy::huh::dry:

Giati twra kapoioi giatroi (sto ELENAS anaferomai) milane apo twra gia kaisarikh?sto Elena 8umamai meta apo 17 wres mou ekanan me ta xilia zwria!pane 10 xronia vevaia.. :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAMAMIA2010 έγραψε:

ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΣ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΚΙ ΕΓΩ! ΒΡΕ, ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΤΗΛ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΔΕΣ! ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΕΝ ΤΡΕΛΗ ΑΓΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΤΗΣ ΔΕΥΤΕΡΑΣ... ΕΥΧΗΘΕΙΤΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!![/quote ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ...με ΠΟΛΛΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ!!χιχιχι
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα ο Κανακάκης στο Έλενα για καισαρική μου ειπε κατευθείαν εκτός αν τις τελευταίες μέρες δει τον τράχηλο πάρα πολύ μαλακό.

Λόγω εξωσωματικής δεν το ρισκάρουν να ταλαιπωρήσουν το παιδί ή να υπάρξει κάποια περιγεννητική επιπλοκή.

Σε εμένα λόγω ορμονών έχουν βγει και δύο μικρά ινομυώματα , οπότε ένας λόγος παραπάνω μου είπε να μην το ρισκάρουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΕΛΑ ΝΤΕ....

:ohmy: ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΛΕΕΙ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΚΥΗΣΗ ΛΟΓΩ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ :blink::blush::S[/quoteαλλο και τουτο παλι...ποσα θα μαθουμε εδω μεσα στο τελος θα εχουμε και μαστερ στη γυναικολογια!! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marygeo έγραψε:

Κι εμένα ο Κανακάκης στο Έλενα για καισαρική μου ειπε κατευθείαν εκτός αν τις τελευταίες μέρες δει τον τράχηλο πάρα πολύ μαλακό.

Λόγω εξωσωματικής δεν το ρισκάρουν να ταλαιπωρήσουν το παιδί ή να υπάρξει κάποια περιγεννητική επιπλοκή.

Σε εμένα λόγω ορμονών έχουν βγει και δύο μικρά ινομυώματα , οπότε ένας λόγος παραπάνω μου είπε να μην το ρισκάρουμε.

Μαρυ σου εστειλα μηνυματακι παλι για δες!!σχετικα με τον Νικολαιδη! :S
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χερομαι που σου αρεσε ο γιατρος!! :cheer: Η αληθεια ειναι οτι και εγω το εχω ακουσει πολλες φορες αυτο με την καισαρικη με παιδια εξωσωματικησ. Λενε οτι ειναι "ευαισθητες" εγκυμοσυνες και δεν θελουν να τα "ζωριζουν" τα μωρακια, τωρα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο....

Ναι και εγω με ολικη ειχα γεννησει και νομιζω οτι το κανουν αυτο γιατι μερικες κοπελες φρικαρουν με επισκληριδιο και καλα καταλαβαινουν την ωρα που τις κοβει ο γιατρος και κανει ολικη ουτως η αλλως. Το μωρακι σου μολις γεννησεις το δειχνουν στους συγγενεις που περιμενουν απ'εξω ;) Τωρα δεν ξερω αν στο δειχνουν μεσα οταν ξυπνησεις παντως στο δωματιο νομιζω στο φερνουν μολις πας και εσυ....

Και απο περιεργεια .... ποσα σου ζητησε??? :unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα22 έγραψε:

Χερομαι που σου αρεσε ο γιατρος!! :cheer: Η αληθεια ειναι οτι και εγω το εχω ακουσει πολλες φορες αυτο με την καισαρικη με παιδια εξωσωματικησ. Λενε οτι ειναι "ευαισθητες" εγκυμοσυνες και δεν θελουν να τα "ζωριζουν" τα μωρακια, τωρα δεν ξερω κατα ποσο ισχυει αυτο....

Ναι και εγω με ολικη ειχα γεννησει και νομιζω οτι το κανουν αυτο γιατι μερικες κοπελες φρικαρουν με επισκληριδιο και καλα καταλαβαινουν την ωρα που τις κοβει ο γιατρος και κανει ολικη ουτως η αλλως. Το μωρακι σου μολις γεννησεις το δειχνουν στους συγγενεις που περιμενουν απ'εξω ;) Τωρα δεν ξερω αν στο δειχνουν μεσα οταν ξυπνησεις παντως στο δωματιο νομιζω στο φερνουν μολις πας και εσυ....

Και απο περιεργεια .... ποσα σου ζητησε??? :unsure::unsure:

ΔΕΝ ΘΕΛΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΟΛΙΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :blink::blink::ohmy::ohmy::ohmy::ohmy:

ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΤΗΣ ΜΕΛΙΝΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΚΑΓΩ ΜΑΖΙ

ΤΗΣ.... :P

ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΟΙΒΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ...ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΜΑΘΩ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το συζητησες με το γιατρο?? Και αν ναι τι σου ειπε??? Η αληθεια ειναι οτι το σκεφτομουν πριν γιατι κανουν ολικη...μηπως το κανουν για να ειναι ηρεμη η καθε μανουλα απο το φοβο...???? γιατι δεν κανει να εχει και ανεβασμενη πιεση-παλμους καθως εγχειριζεται...μπορει να ειναι και αυτος ενας λογος.... :dry::dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...