Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποιες είμαστε απο χαλκίδα?


Recommended Posts

καλα αυτη ειναι πολυ βλαμενη,εμας θα μας εστελνε στο παιδον επειδη η κορη εβγαζε γαλα οπως κ ολα τα μωρακια!!!!!!την γλιτωσαμε κ δεν πηγαμε χαρη της αθηνας που ειπε στον αντρα μου να παει σ'ενα φαρμακειο κ να του δωσουν ενα γαλα!!!!!!!κ αυτος εφυγε αναστατωμενος. χωρις να μου εχουν πει εμενα τιποτα για το τι γινεταικ μου το ειπε με τα χιλια ζορια.....το τι ακουσε αυτη????......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 260
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ρουλα και εσυ στο Στελιο ε?Ναι μωρε θα εχει αρχισει να κουραζεταιμια εδω μια Αθηνα...εντωμεταξυ φετος γινοταν χαμος οποτε πηγαινα ...περιμενα ποσες ωρες δεν ηταν ετσι οταν πηγαινα στον πρωτο μου γιο!

Εμενα μου τη σπαει και η Φωτεινη :mrgreen: αν και δεν γεννησα εδω αλλα στο ιασω!

Τι κανετε τι νεα?Εμεις πηγαμε βολτουλα το πρωι παραλια!πολυ κοσμος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α εχει κοσμο παραλια ε?εμεις τωρα σε λιγο θα κατεβουμε!!!!!!!! εναι λογικο ειναι να εχει κουραστει τρεχει απο κ απο κει ο ταλαιπωρος!!!!!!!!καλα η φωτεινη........γκεσταμπο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εμενα με ειχε βαλει να της βγαλω τα φρυδια τωρα που γεννησα!!!!!!ηξερε βεβαια πως ειμαι κομμωτρια γι'αυτο!!!!αλλα μες στον πονο μου ειχα κ αυτο χιχιχιχι

η μετο φαγητο ασε το οτι ειχε παραγγειλει οτι ηθελε αυτη.....''φατο κοριτσι μου,ακομα δεν εφαγες?,αντε να τα μαζεψω''........... :evil::evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσια; Σημερα η μικρη μου ευχαριστήθηκε βολτες, εγω δε ψοφησα!!!

Η Λιάσκου είναι οντως λιγο.. ξυνή στην συμπεριφορά της καποιες φορες, αλλα είναι καλη γιατρος και μ’αρεσει που ενδιαφέρεται!! Όταν νοσηλευτήκαμε αδίκως στο παιδον μας ειδαν πολλοί παιδιατροι. Ειλικρινα πολλοι από αυτους ηταν λιγο αποτομοι να το πω με την μικρη; Αυτό δεν μου αρεσε καθολου!! Η Λιάσκου τοτε μας επαιρνε καθημερινά τηλέφωνο για να μαθει τι γινεται με την μικρη και αν οι εξετασεις βγαινουν καθαρες! Αυτό ηταν κατι που το εκτιμησα παρα πολύ!!

Βρε Ρούλα τι είναι αυτό που τραβήξατε με το παιδι; Πάντωςστον στρατο οντως η μονο συμβεβλημένη είναι η Χολέβα. Μπορεις όμως να πας σε οποιονδήποτε γιατρο, να σου κοψει αποδειξη ή αποδειξεις με ανωτερο ποσο τα 20 ευρω και να κανετε αναφορα. Βεβαια θα περασει κανενα εξαμηνο μεχρι να εισπράξετε τα λεφτα, αλλα τουλαχιστον καποια στιγμη θα τα παρετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα. Τί κάνετε; Εμείς είδαμε τον καλό καιρό και πήραμε τους δρόμους :) . Χθές είχαμε πάει μια μικρή εκδρομούλα στην Ερέτρια.

Ρούλα σε δέχτηκα σαν φίλη αλλά δεν ξέρω αν το έχω κάνει σωστά γιατί όταν πηγαίνω στους φίλους δεν εμφανίζει το όνομά σου......

Κορίτσια σχετικά με τα φρούτα. Της τα δίνω κομματάκια και όσα φάει. Από το να μην τρώει καθόλου, καλύτερα πιο μικρή ποσότητα. Και πιστεύω πώς θα συνηθίσει κάποια στιγμή και θα τρώει λίγο περισσότερο.

Αχ, σήμερα είναι για βόλτα στην παραλία αλλά έχω ένα σωρό δουλειές και δεν προλαβαίνω να κατέβω. Με το που σηκώθηκα πρωί-πρωί έβαλα φακές για εμάς και λαχανικά για την κορούλα μου. Ταυτόχρονα μάζεψα λίγο το σπίτι και μετά σιδέρωσα 4 πλυντήρια. Τώρα περιμένω να ξυπνήσει το κοριτσάκι μου, την ταίζω και βγαίνουμε για καμιά ώρα βόλτα (γιατί αλλιώς θα γκρινιάζει, βλέπει και τον ήλιο και δεν κρατιέται). Οπότε έχω λίγη ώρα να κάνω καμιά μικρή δουλειά. Α, θα βγώ να σκουπίσω το μπαλκόνι.

Αυτά κορίτισα. Φιλιά προς το παρόν. Τα λέμε αργότερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να στε καλα κοριτσια , με κανατε να γελασω με την φωτεινη την γκεσταμπο ! :lol:

πο πο και μενα μου την σπαει !!! θεε μου ειναι και αγαρμπη ! μου κοπανουσε τις ενεσεις , και μου κανε νελανιες που εκαναν 40 μερες να φυγουν! :evil:

mariamg και σενα αδικα νοσηλευτηκε το μωρο σου ? .. και εμενα το περασαν απο κοσκινο και δεν βρηκαν τιποτα ευτυχως αλλα ουτε και γιατι ειχε τοσες διαρροικες κενωσεις .

ποτε λετε να παμε στο στελιο τριτη ή παρασκευη ? θα πρεπει να πιασουμε θεση απο τις 4,30 για να παρουμε σειρα !

principessa που βρισκεις τοση ενεργεια ? εγω κουραζομαι ευκολα :roll: ισως να φταιει ο χαμηλος σιδηρος ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια..Εμεις πηγαμε βολτα παλι σημερα!!!Αχ μαυτο το καιρο ξεσηκωνομαι ολο βολτες θελω!!!

Εγω την Φωτεινη δεν την ειχα στη γεννα γιατι γεννησα Αθηνα αλλα οσες φορες πηγαινα εκει ...παναγια μου ολο ρευοταν και ολο τη μυτη τησ ρουφαγε :lol::lol::lol::lol::lol:

Λοιπον εγω λεω να παω αυριο κατα τις 4.30 γιατι αλλιως δεν θ φυγω ποτε απο κει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια επειδή είμαι και ξανθιά, δεν έχω καταλάβει ακόμα ποιος είναι ο Στέλιος :oops: ...... Μήπως μπορεί να μου πεί καμιά σας; Έστω και με π.μ.

Ρούλα άλλες φορές κάνω περισσότερες δουλειές, σήμερα όχι τόσες πολλές γιατί αδιαθέτησα και είμαι ψιλοχάλια. Και γενικότερα δεν μπορώ να καθίσω σε ένα σημείο, είμαι νευρική και τελειομανής (τα θέλω όλα στην εντέλεια) και γι' αυτό συνήθως τρέχω όλη μέρα. Πήγαμε και στην παιδική χαρά του τζάμπο (μένουμε κοντά) και η μικρούλα μου καταχάρηκε, ανέβηκε σε όλα τα παιχνίδια + στις κούνιες. Είχε και άλλα παιδάκια εκεί και της άρεσε :) !!!!!!! Τον σίδηρό σου όμως να τον δεις. Κάποτε είχα και εγώ πρόβλημα (13 σίδηρο και 9 φερριτίνη) και ήμουν ένα μάτσο χάλια, όλο κουρασμένη αισθανόμουν, δεν μπορούσα να κάνω τίποτα. Από την εγκυμοσύνη όμως και μετά (ναι καλά το ακούσατε) έχω πάρει τα πάνω μου, ίσως γιατί ήπια πάρα πολύ σίδηρο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς παιδίατρο έχουμε τον Μπολανάκη. Είναι μεγάλος σε ηλικία αλλά είναι μια χαρά συν το ότι φέρεται πολύ ωραία στο παιδί. Και εγώ οποτεδήποτε και να τον ενοχλήσω, θα κάτσει και θα μου μιλήσει μέχρι και να μου λυθεί και η παραμικρή απορία. Στην αρχή είχαμε την Αγγέλου αλλά την αλλάξαμε γιατί δεν μπορούσα να συνεννοηθώ με τίποτα μαζί της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Principessa,ο Στελιος ειναι ο γυναικολογος μας ;)

Οσο για την Αγγελου,δεν τα εχω παει ποτε αλλα εχω ακουσει οτι ειναι λιγο στριμενη :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

principessa εκανα εξετασεις πριν ενα μηνα και εχω χαμηλο σιδηρο .. ομως δεν ακολουθησα τις οδηγιες του γιατρου μου γιατι μου φερνει φοβερη δυσκοιλιοτητα ο σιδηρος :roll:

και να τα αποτελεσματα ..

elisa , εχεις τσεκαρει αν αυριο θα ειναι εκει η φωτεινη ? :lol:

βασικα εγω σκεφτομουν για την παρασκευη , αλλα θα δω μηπως τα καταφερω αυριο στις 4,30 . θα ξανα γραψω αυριο.

τα ονοματα σας ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε???????α εσεις αυριο θα πατε????εγω θα παω την παρασκευη το πρωι,δεν θελω να πηγαινω απογευμα.αποφευγω να πηγαινω τα απογευματα γιατι εχει πολυ κοσμο κ γινεται χαμος,ενω το πρωι ειναι πιο νορμαλ η κατασταση!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου, τί κάνετε; Εμείς μια χαρά, μας ευννοεί ο καιρός και είμαστε όλο βόλτες!!!!! Αύριο λέω να κατέβω στα μαγαζιά να κάνω κάτι ψιλοδουλειές που έχω.

Ρούλα πράγματι έχω ακούσει ότι ο σίδηρος φέρνει δυσκοιλιότητα αλλά στην δική μου περίπτωση μάλλον λειτουργούσε ανάποδα. Στην εγκυμοσύνη που έπαιρνα 3 χάπια την ημέρα, όχι απλά δεν αισθάνθηκα δυσκοιλιότητα αλλά απέκτησα μια τέλεια σχέση με την τουαλέτα που τώρα δυστυχώς δεν την έχω . Αφού να φανταστείς, ακόμα και ο γυναικολόγος μου απορούσε...... Μπορείς όμως αντί για συμπληρώματα σιδήρου, να προσέχεις την διατροφή σου. Και τι εννοώ; Να τρώς οπωσδήποτε μια φορά την εβδομάδα μοσχάρι ή συκώτο μοσχαρίσιο, μια φορά την ημέρα να στίβεις πορτοκάλια και να φτιάχνεις χυμό και να τρώς δυο φορές την εβδομάδα όσπρια. Πιστεύω πώς θα δείς σίγουρα βελτίωση.

Ηλιάννα σε δέχτηκα σαν φίλη, ελπίζω να τα κατάφερα σήμερα :oops: ........

Elisa συμφωνώ για την Αγγέλου......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιάννα σε δέχτηκα σαν φίλη, ελπίζω να τα κατάφερα σήμερα :oops: ........

ναι μια χαρα τα καταφερες σουπερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;););):D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρούλα και Ηλιάννα γιατί ενώ σας έχω κάνει φίλες, όταν πηγαίνω στην κατηγορία ''Φίλοι'' δεν σας εμφανίζει; Τί πατάτα έχω κάνει; Δεν ξέρω ακόμα να χειρίζομαι το φόρουμ.

Και πώς μπορώ να κάνω αίτηση για καινούργιους φίλους;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω γιατι δεν σου εμφανιζει τους φιλους ..

τελικα δεν πηγα στελιο σημερα ημουν κομματια ...

τωρα που ειπες για συκωτι . αυτες τις ημερες εχω μια τρελλη επιθυμια για συκωτι ! να δω ποτε θα παω να παρω!

πρινκιπεσσα ποιο ειναι το μικρο σου ονομα?

κοριτσια ποσο χρονων ειστε? εγω 31

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα ουτε εγω πηγα τον πηρα τηλ τελικα και μου ειπε τι να κανω!Και εγω 31 ειμαι.Καλα βρε θηριο ποτε προλαβες 3 παιδια?ποσο ειναι τα παιδακια σου?Μου φαινεται ειναι και μεγαλα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια τι κανετε??????? οντως πριγκιπεσσα μου δεν ξερω γιατι δεν μας βγαζει.γισ κοιταξε το λιγο καλυτερα.....σου ειχα στειλει και πμ δεν ξερω αν το ειδες!!κοριτσια εμενα το ονομα μου ειναι ηλιανα και ειμαι στα 26! εσεις????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε απλα νιωθω καπως αβολα!! :D:D;);) τι εγινε βρε ρανια μου μονο εμεις ειμαστε εδω???οι υπολοιπες που πηγανε?????? [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=glasses9.gif] :-\ :-s:-s:-s:-?:-?:-?:-?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...