Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποιες είμαστε απο χαλκίδα?


Recommended Posts

ΚΑΙ ΕΓΩ ΧΟΛΕΒΑ ΠΑΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ!!!ΛΙΑΓΚΑΚΗΣ ΟΝΤΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 260
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εμείς πάμε στην Λιάσκου στο Βασιλικό και είμαστε πολυ ικανοποιημένοι!!! οσο κόσμο κι αν εχει αφιερώνει χρόνο στο παιδι. Ειναι αυστηρή μεν, αλλα ειναι καλη με την μικρή. Αναλυτική στην εξέταση και το κυριότερο ενδιαφέρεται!! οταν εχουμε καποιο προβλημα μας παίρνει και μόνη της τηλ να ρωτήσει πως τα παμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια, εγω κ τα δυο μου τα παιδια τα πηγαινω στη νικολαου!!ειναι παρα πολυ καλη κ ειμαι πολυ ευχαριστημενη.στον λιαγκακη πηγαινα στην αρχη την κορη μου αλλα τον αλλαξα γιατι επρεπε να τον ρωταω για το καθε τι κ οταν μου απαντουσε του τα εβγαζα με το τσιγκελι κ δεν μου αρεσε καθολου αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα , πηγαινεις στο ιατρειο της εξω της? ξερω οτι εχει και στο ικα αλλα εμεις ειμαστε του στρατου. απο οτι ξερω ο στρατος εχει μονο την χολεβα :? τον λιαγκακη ρε γαμ τον πληρωνω και εχω το παιδι γυμνο να κλαιει και αυτος να μιλαει στο τηλ.. αν ειναι να δοκιμασουμε την νικολαου , να την πληρωσουμε αλλα να κανει την δουλεια της σωστα . εχω ακουσει για την λιασκου αλλα ειναι λιγουλακι μακρυα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ναι στο ιατρειο της πηγαινω ρουλα μου,κ οποιο εμβολιο γραφεται πηγαινω στο ικα κ μου το γραφει!!!ειναι καλη κ εξυπηρετικη!!!!!!παραδειγμα τωρα δεν μπορουσαμε να παμε στο ιατρειο κ μας δεχτηκε στο ικα, χωρις ραντεβου,οπως επισης κ για να γραψει τα εμβολια δεν κλεινω ραντεβου.γιατι αν περιμενα απ'το ικα ποτε??..........α επισης αν καποια φορα την παρω τηλ κ δεν απαντησει,με παιρνει εκεινη

καλα για τον λιαγκακη τα ξερω,κ να σου πω ,βασικα μου τη σπαει λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια και εγω στην Νικολαου τον πηγαινα τον δικο μου αλλα τωρα τελευταια την αλλαξα...δεν εγινε τιποτα το σημαντικο για δικουσ μου λογουσ....βεβαια τηλεφωνα δεν σηκωνε παντα και δεν με επαιρνε ποτε πισω...Την Λιασκου την εχω ακουσει γιατι την εχει ο γυναικολογος μου στη κλινικη...καλη λενε ειναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλη μου κ εγω τον εχω αλλα σκεφτομαι να τον αλλαξω.μπορεις να μου πεις σε παρακαλω τι εντυπωσεις εχεις????γιατι εγω ειμαι λιγο προβληματισμενη μαζι του!!! :roll::roll::?

α ναι την ιδια λεμε,εμενα να σου πω την αληθεια μου ειχε φανει λιγο ξινη :?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι φαινεται λιγο ξυνη!

Καλα εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη με τον Στελιο...για πες μου γιατι εισαι προβληματισμενη...εγινε κατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοιτα κ εγω ημουνα ευχαριστημενη αλλα πιστευω πως αν παρει λιγο θαρρος παραπανω δεν τον νιαζει κ τοσο.εσυ τι θα ελεγες γι'αυτο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αυτο εννοω κ δεν ξερω ,ισως κ επειδη εςιμασταν πιο οικειοι τον ελεγα κ με ελεγε κανονικα (με τα ονοματα μας) τι να πω!!!!!το εχεις παρατηρησει αυτο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και εμεις ετσι μιλαμε αλλα μεχρι στιγμης δεν μου εχει δειξει τετοια δειγματα...μη μου λες τετοια τωρα... :?: ακομα ικανοποιημενη ειμαι να σου πω την αληθεια ειχα αλλαξει αρκετους γυναικολογουσ και αυτος με τραβηξε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κοιτα κ εγω δεν τον αλλαζα με τιποτα ,ελεγα παντου τα καλυτερα λογια !!!!τωρα ομως απο τη δευτερη γεννα κ μετα.......

α κ μαλλον μου εχει δημιουργηθει καποο προβλημα απο τον καθετηρα τη δευτερη φορα γιατι ποναγα πολυ .α κ επειδη και καλα ειμαστε γνωστη στην εγκυμοσυνη με ξεπεταγε οταν βιαζοταν.δεν ξερω αν σου το εχει κανει κ σενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι δεν μου εχει κανει τιποτα τετοιο ,ναι μεν εχει περισσοτερο θαρρος μαζι μου αλλα ειναι αρκετα προσεκτικος ,δεν με εχει ξεπεταξει ακομα...εγω ειχα 3 εγκυμοσυνες η πρωτη ηταν αποβολη, και η τελευταια πριν 2 μηνες σχεδον και ειμαι σε ολα πολυ ευχαριστημενη...βεβαια γεννησα φυσιολογικα και δεν χρειαστηκα και τιποτα ιδιαιτερο...αν και τα ραμματα και στις 2 γεννες ουτε που ταχα καταλαβει...δεν πονεσα καθολου μετα... εσυ απ οτι καταλαβα καισαρικη για να λες για καθετηρα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι ναι καισαρικη!!!!αχ τι να πω?????.......συγκρινω σε σχεση με αλλους γιατρους που μου ςεχουν πως εξεταζουν λεπτομερως πει κ βλεπω διαφορες......δεν μου εχει φανει πολυ της λεπτομερειας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοιτα αν δεν εισαι ικανοποιημενη καλα κανεις και θελεις να πας αλλου...εγω παλι εχω την αντιθετη αποψη ...οτι ειναι πολυ ψείρας ...μεχρι που μου τι σπαει μερικες φορες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι κ εγω αυτης της αποψης ημουνα αλλα......

κοιτα δεν μπορω να πω , με εχει βοηθησει πολυ σε πολλα θεματα και τον ευχαριστω πολυ γι'αυτο κ το ξερει κ θα ειναι γαιδουρια μου να μην τα λεω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια και εγω τον στελιο εχω !! γεννησα εκει τα τρια μου παιδια . στην πρωτη εγκυμοσυνη μου,πριν 9 χρονια εξηγουσε αναλυτικα ,νοιαζοταν . τωρα νοιωθω οτι εχει αρχισει να κουραζεται γενικα απο την δουλεια του ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α! πρεπει να γνωριστουμε , εχουμε πολλα κοινα !! ποιος ξερει , μπορει να συναντηθουμε σε καμμια παιδιατρο , σε κανα γυναικολογο :lol:

αχ , και θα πρεπει να παω απο βδομαδα για εξετασεις :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τωρα που ειπατε οτι η λιασκου ειναι στον στελιο ... ισως να ειναι η ιδια που ειδε την μικρη μου ..

την πρωτη μερα που ειδε την μικρη μου , την εβαλα μπρουμητα να την ακουσει . το μωρο σταματησε να αναπνεει , εγινε μωβ , αυτη τα εχασε και φωναζε φερτε οξυγονο και τοτε το αρπαξε το παιδι η φωτεινη και το γυρισε αναποδα και το χτυπαγε . ευτυχως το παιδι συνηλθε . δεν μου εξηγησε κανεις τι επαθε το παιδι ,και η συγκεκριμενη γιατρος δεν εγραψε τιποτα στο βιβλιαριο , σαν να μην εγινε ποτε η εξεταση.

την τριτη μερα το παιδι εκανε εφτανε τις 20 κενωσεις , ηρθε ενας αλλος παιδιατρος που ειπε να παραμεινουμε παραπανω στην κλινικη αλλα η φωτεινη βαλθηκε να μας διωξει .. εντωμεταξυ ηταν δεκαπενταυγουστος και ολοι οι γιατροι ηταν σε αδεια . ετσι αναγκαστηκα να το παω στο παιδων που το κρατησαν 10 ημερες .. :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρουλα μου !!!!!!!!!!!!!!α κ εσυ τον στελιο εχεις???????ουαου!!!!!!!!!θα συμφωνησω μαζι σου οτι εχει αρχισει να κουραζεται απο τη δουλεια του γιατι τρεχει απο δω κ απο κει λογικο ειναι......!!!!!!!παραδειγμα εμενα στην πρωτη μου εγκυμοσυνη μου τα εξηγουσε αναλυτικοτατα,ενω στη δευτερη τα εξηγουσε μεν αλλα οχι τοσο αναλυτικα (ισως επειδη υποτιθεται πως τα ηξερα απο την πρωτη),αλλα εμενα η δευτερη εγκυμοσυνη ηταν διαφορετικη απο την πρωτη κ ειχα πραγματα (συμπτωματα) που δεν τα ειχα στην πρωτη κ επρεπε να τον ρωταω...ομως ηταν διπλα μου παντα κ ειδικα που φοβομουνα παρα πολυ!!!!!!!!!

α ναι σωστα μπορει να συναντηθουμε πουθενα,που ξερεις, αν δεν εχουμε γνωριστει :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...