Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποιες είμαστε απο χαλκίδα?


Recommended Posts

Να σου πω επειδη πηγαινα σε κανα 2-3 δεν θυμαμαι σε ποιο αλλα νομιζω πως και στο Βασιλοπουλο η Μαρινοπουλο ειχε γιατι ειχαν φερει βιολογικα..οσο για γιατρο για το Ελενα οπως ειπαν και τα κοριτσια οι περισσοτεροι στην Χαλκιδα ξεγεννανε στα ιδιωτικα,εγω στον γιο μου ειχα τον Σαρλη αλλα μια φιλη μου που τον ειχε και αυτη του ειπε πως θελει να γεννησει στο Ελενα και οχι στο μητερα που ειναι εκεινος και την εστειλε σε ενα γιατρο στο Ελενα,η κοπελα εκανε με αυτον 2 γεννες με καισαρικη και ολικη ναρκωση(απο επιλογη της η καισαρικη γιατι φοβοταν να γεννησει φυσιολογικα)αλλα καθε μηνα πηγαινε στον Σαρλη για τους υπερηχους.Εκει μπορεις να κανεις και αυχανικη διαφανια και β επιπεδου.Αυτα..εγω τωρα εχω μετακομισει και εχω αλλο και δυστιχως πρεπει να παω και αλλου για αυχενικη και τετοια ενω στνη Χαλκιδα τα εκανα ολα εκει σε πολυ καλη τιμη και δεν ετρεχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 260
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΣΗΜΕΡΑ???ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.MARIAMG ΤΙ ΩΡΑ ΦΕΥΓΕΤΕ??ΠΟΤΕ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΤΕ?ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΠΙΡΙΜΠΑ....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΔΩ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΤΗΝ ΧΑΙΝΑ 72.ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΣΗΜΕΡΑ???ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ.MARIAMG ΤΙ ΩΡΑ ΦΕΥΓΕΤΕ??ΠΟΤΕ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΤΕ?ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΜΠΙΡΙΜΠΑ....

ΟΣΟ ΓΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΔΩ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΣΤΗΝ ΧΑΙΝΑ 72.ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ.ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

σε ποιο μερος της πολης ζεις και εχετε αλλον καιρο να ερθω και εγω να ζεσταθω? :lol: (πλακα κανω !)

να σας ρωτησω της propoline εχετε δοκιμασει που τα βρισκουμε πιο ευκολα?

λοιπον θα κανονισετε καμμια συναντηση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι αντε κοριτσια να κανονισουμε καμια συναντηση!!!Ρουλα θα δω και για propoline αυριο στο φαρμακειο.Αντε καλε ψεμματα οχι αυριο!!!ουτε μεθαυριο..οποτε τελοσπαντων ανοιξουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια.Τι κανετε?Ωραιος καιρος για σπιτακι σημερα ε?

Για πειτε κανα νεο...αληθεια που πατε για καφεδακι οταν βγαινετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ?ΒΡΟΧΗ ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΟΤΕ Κ ΕΓΩ ΚΛΕΙΣΜΕΝΗ ΣΠΙΤΙ...ΕΛΙΖΑ ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΒΓΑΙΝΟΥΜΕ ΠΑΜΕ JAM ΕΚΕΙ ΧΩΡΑΕΙ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΠΟΛΥ ΕΥΓΕΝΙΚΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ!!!!Α ΚΑΝΟΥΝ Κ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΦΕ!!!!!ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΠΟΥ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΑΩ ΣΤΑ ΤΕΝΝΙΣ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΚΑΦΕ.ΕΣΥ?

ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια; Και εμεις σπιτακι μας σημερα!! Η Μαρινα μου εχει λυσαξει, ολο στην μπαλκονοπορτα ειναι και κοιταει εξω!! Θέλω να παμε Χαλκιδα αλλα αυτη την παρακαμψη την βαριέμαι παρα πολυ!!!!!

Ρανια επιστρεψαμε, αύριο το πρωι θα ερθουμε στον παιδοτοπο κοντα στο σπιτι σας να τον κλεισουμε για τα γενεθλια μας, να κανονισουμε για καφεδακι μετα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια πως ειστε???τα παιδακια σας πως ειναι???εμεις οταν βγαινουμε πηγαινουμε στο cinema,ειναι μεγαλη καφετερια και ειναι πιο ανετα για καροτσια,παιδια κλπ!!!!! :D:D:D:D!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΚ ΜΑΡΙΑ..ΥΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΙ ΩΡΑ ΕΧΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ?ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΡΩΓΑΜΕ ΜΑΖΙ ΕΔΩ ΑΥΡΙΟ?ΚΑΛΑ ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ Κ ΣΤΟ ΤΗΛ.ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ CINEMA ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ Κ ΠΟΛΥ.ΑΣΕ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΚΑΘΗΣΑ ΕΞΩ ΟΧΙ ΣΤΟ ΝΑΥΛΟΝ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΜΙΣΗ ΩΡΑ Κ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΗΡΘΕ ΓΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ Κ ΣΗΚΩΘΗΚΑΜΕ ΦΥΓΑΜΕ.ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΣΤΡΩΣΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ..ΟΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απ οτι βλεπω ολες σε διαφορετικες καφετεριες παμε χιχι

Εμεις παμε frenzy συνηθως αλλα οπου αλλου και να παω δεν με χαλαει!!!

Στα τεννις το καλοκαιρι πηγαινουμε για σουβλακια μιαμμμμμμμ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ ΤΙ ΜΟΥ ΘΥΜΙΣΕΣ ΤΩΡΑ!!!!!ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΛΥ ΣΥΧΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ...ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΚΥΟΣ ΟΠΟΤΕ ΕΙΧΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ!!!!!ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια ναι!!!!κ εμεις προς τα εκει παμε για σουβλακια!!!!!!!!!!καλα τωρα το καλοκαιρι δεν ειναι να πηγαινεις απο εκεινη τη μερια στο cinema,ειτε ειναι κανεις ειτε δεν ειναι το ιδιο κ το αυτο :roll::roll::roll: .μονο καλοκαιρι παραγγελνεις απο εκει χιχιχι :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μια χαρα ειναι με αυτο τον καιρο, σπιτι με το τζακι ,ειναι οτι πρεπει.. :D;) .τα μικρα καλα ειναι,τωρα μωλις εβαλα για υπνο τον μικρο μου και σε λιγο θα βαλω και την κορη μου(εχει παει για λιγο κατω στη μαμα μου).εσενα τι κανουν τα μικρουλια σου ελιζα μου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, τί κάνετε; Εμείς είμαστε super ξενυχτησμένοι λόγω δοντιών και γι' αυτό δεν έμπαινα καθόλου..... με έχει εξαντλήσει στην κυριολεξία όλη αυτή η αϋπνία. Όλο νεύρα είμαι......

Για καφεδάκι που λέτε, τώρα το χειμώνα την μικρούλα μας δεν την παίρνουμε μαζί..... που να την πάμε..... παντού καπνίζουν και δεν κάνει καλό για το παιδί. Οπότε την αφήνω στην μητέρα μου και βγαίνω με τον σύζυγο, συνήθως πηγαίνουμε Floca ή στο Γιώτ. Για το Cinema δεν το συζητάω, είναι πολύ αργοί στο σέρβις. Δεν ξέρω πώς τα έχουν καταφέρει έτσι.... να φανταστείτε πριν μερικά χρόνια ήταν το στέκι μας.... τώρα είναι λύση αναγκης :mrgreen: !!!!!!!!!!!

Το κοριτσάκι μου το παίρνουμε μαζί μας όταν έχει καλή μέρα και την πάμε βόλτα στην παραλία ή στα μαγαζιά με το καρότσι. Διαφορετικά κάθεται με την γιαγιά και τον παππού στο σπίτι. Το καλοκαίρι όμως προβλέπω να ξεσαλώνουμε στις βόλτες.

Αυτά τα νέα μας εν ολίγοις. Αύριο λέω να κατέβω στα μαγαζιά να κάνω μερικές δουλειές, θα έχει κρύο αλλά θα βγώ γιατί δεν μπορούν να περιμένουν άλλο.

Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Principessa ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΣΑΣ.ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΤΡΟΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ,ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΣΑΛΙΑ.ΕΧΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΓΚΡΙΝΙΑ.

ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΤΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ???ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!Τι κανετε?Εγω καθαρισα λιγο το σπιτι και εχω βαλει μπριζολεσ να γινονται!Τιθα φατε σημερα?

Ηλιαννα μου καλα ειναι τα μικρα.Ο μεγαλος αγριμι,ο μικρος πολυ ησυχος ακομα... :D

Principessa,κουραγιο,που θα παει θα βγουν και θα ησυχασετε!

Ναι βρε Ερη αντε να τα πουμε και απο κοντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε κοριτσια????πως ειστε ???????αχ τι καιρος κ αυτος.......αντε να φτιαξει λιγο.εγω μολις εβαλα για υπνο τον μικρο μου και σε λιγο θα κοιμηθει και η κορη μου να ηρεμησω λιγο!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ! εγω σημερα δεν εκανα τιποτα διαφορετικο . δουλειες , μαγειρεμα ... κατα τα αλλα ήσυχα .. ! οσο για καφε , καιρο εχω να δω την παραλια , τελευταια φορα ειχα παει στο αμπωτις .. προ αιωνων ήμουν λατρης του art cafe στη σουβαλα , δεν ξερω αν το ξερατε εσεις τοτε ..

τελος παντων , κανονιστε εσεις για καφε , και δεν πειραζει το που θα παμε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...