Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποιες είμαστε απο χαλκίδα?


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 260
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τα μικρα καλα ειναι καλη μου.κ εγω καλα ειμαι αν εξαιρεσουμε το οτι ειμαι κρυωμενη με πονολαιμο,πονο σε ολο το κρμι ,πονοκεφαλο, κ συναχι :?:?:shock::shock: κατα τ'αλλα δοξα το θεο, μια χαρα!!!!!!!

εσενα τα μικρουλια σου κααλα ειναι??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hello! χαθηκα γιατι εχω προβλημα με τον υπολογιστη.

ελιζα και εγω αρακα εφτιαξα σημερα!

ηλιαννα στειλε καμμια μεριδα , αν εμεινε, :lol: μιαμ και περαστικα !

ρανια θα επρεπε και οι νυφες να αφησουν τους εγωισμους ειδικα τωρα που η γυναικα βρισκεται σε αυτη τη κατασταση , ο Θεος να τις φωτισει .

αυτα! ελπιζω καποια στιγμη να τα πουμε και απο κοντα !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΣΤΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΩ...ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ...ΗΜΑΣΤΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ...Η ΒΙΟΨΙΑ ΜΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΜΗΝΑ..ΜΙΑ ΦΡΙΚΗ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ...ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΛΕΤΕ ΕΞΩ ΕΓΩ ΣΑΣ ΚΑΛΩ ΣΠΙΤΙ...ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ Κ ΓΛΥΚΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΙΟΥΜΕ ΚΑΦΕ...ΟΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΠΕΙΤΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιδερενια , ρανια και καλα αποτελεσματα ! εχω και εγω ενα θεματακι με ενα πολυποδα , να δω ποτε θα το παρω αποφαση.

λοιπον ,κοριτσια για πεστε ποτε σας βολευει για βολτιτσα ? Σαβκυρ ή καθημερινη ? τι θα λεγατε για καθημερινη (εκτος τριτης) πρωι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΕΣΑ!!!ΑΠΛΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΟΥΛΕΥΕΙ 24 ΩΡΗ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΩΣ ΝΑ ΕΡΦΩ ΚΕΝΤΡΟ.ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΡΘΕΙ Η ΜΑΡΙΑMG ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννακι καλα ειναι και τα δικα μου!Περαστικα σου!!!

Ρουλα μου και εγω εχω μια κυστη που πρεπει ναα βγαλω και δεν το παιρνω αποφαση :oops:

Ρανια καλα αποτελεσματα!

Κοριτσια και εγω μεσα ειμαι για καφε αλλα να το ξερω πιο νωρις για να κανονισω να αφησω τον μικρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορουμε να βρουμε μια καθημερινη απο δευτερα ! λοιπον ? τριτη πρωι δεν μπορω γιατι παω λαικη ! θα προτιμουσα πρωινα , που τα παιδια ειναι στο σχολειο και εχω μονο την μικρη . αλλα αν μπορειτε μονο απογευμα , οκ . το συζηταμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσάκια!! Και εμεις μεσα ειμαστε για την συναντηση, οποτε θέλετε!! Εμας μας βολευει απο Δευτέρα γιατι θα εχω τα πεθερικα μου εδω απ' αυριο!! Απλα αν κανονιστει για Δευτέρα πρωι, να το ξερω εγκαιρως για να κανονισω να κανει απογευμα το εμβολιο η μικρη μου!!

Ράνια, θα ερθουμε εμεις να σας παρουμε οποια μερα κι αν ειναι!!

γκρρ.. θα την πνιξω την κορη μου, ειναι η τρίτη φορα που βγαζει το παντελονι και τις καλτσες και μου τα φερνει!!!!!!!! Τσιτσιολινα θα μου γινει!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλιτσες!!!!!!τι κανετε ?πως ειστε σημερα????? μμμμμμ κατι για συναντηση ακουω,για ποτε λετε???

ρανια μου καλα αποτελεσματα να εχεις καλη μου!!!!!!!!

εμεις ειμαστε χαλια ολοι εκτος απο τον αγγελο( παλι καλα)!!!!η κορη μου εχει δυο μερες πυρετο κ της εχει κλεισει η φωνη της :(:(:(:( !!! αντε να φυγει αυτος ο χειμωνας......!!!!

τι αλλα βρε κοριτσια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες πηγαμε εκτακτως στον Σαρλη. Μου εκανε πολυ καλη εντυπωση, κριμμα που ξεγεννάει μονο στο Ερρικος Ντιναν!! Εχω πολλα τραβηγματα, καψιματα και πονους στην τομη μου!! Τελικως ειχα δικιο που ελεγα πως κατι δεν παει καλα ξαφνικα!! Το παχος της μητρας αντι να ειναι παντου 7 χιλ στο μηκος της τομης μου εχει παχος 4,5 χιλ!!Εν ολιγης ξεκουραση και ξανα γιοτοπαρ!!!!!!!!! Μ' αρεσει που ελεγα πως σ'αυτη την εγκυμοσυνη δεν θα παρω ουτροσεστον, ουτε γιουτοπαρ ουτε ακινησια ουτε τιποτα!! Και τελικα τα εχω κανει ολα αυτα συν ενεσεις!!!!! Απογοητευτηκα λιγο αλλα δεν θελω να ειμαι αχαριστη!! Οι κορακλες μου να ειναι καλα και ολα τα αλλα γινοται!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ??????????????????????ΑΣΤΡΑΠΕΣ ΒΡΟΝΤΕΣ ΑΕΡΑΣ!!!ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΜΟΝΗ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!!!!!!ΦΟΒΑΜΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια τι κανετε???????εμεις αρχιζουμε να καλυτερευουμε καπως!!!!!!

μαριαμγκ μου ολα θα πανε καλα κοπελα μου !!!!!!!!

ρανακι μου πω πω τι καιρος ηατν αυτος??? :shock::shock::shock::shock: κ εσυ εισαι μονη ε|???? αχ κ εγω ειμαι μονη με τα παιδια κ με αυτον τον καιρο θελω να κουκουλωνομαι να μην ακουω τιποτα!!! %-(%-(%-(%-(%-(%-( αλλα το επαιζα τρελιτσα στα παιδια οτι κ καλα δεν φοβαμαι αλλα......... x_xx_xx_x

αχ κοριτσια εγω δεν θα μπορεσω να ερθω αυτη τη φορα στη συναντηση,ειμαι που ειμαι ετσι ε να μην μεταφερεται τιποτα κ στα μικρουλια σας!!!!!την επομενη φορα ομως εννοειται πως θα ερθω!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!ΗΛΙΑΝΝΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ???????

ΑΝΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ!!!!!!

ΧΘΕΣ ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΤΗΣ MARIMG....ΧΙΧΙ Η ΜΙΚΡΗ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!ΜΑΡΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Κ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ!!!ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ!!!!

ΑΛΛΟ??ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ????Ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσακια μου!!!!τι κανετε????εμεις ξανα χαλια!!!αυτη τη φορα κ ο μικρος!!!!!!!!α ωραια περασατε πολυ ωραια ρανια μου ε?? μπραβο !!!!!λοιπον να σας το πω κ εδω (αν κ εχω ανοιξει θεματακι), λοιπον κοριτσια μολις χθες εμαθα πως ειμαι εγκυος!!!!!!!!!!!!!!!τελικα θα αποκτησω κ τριτο παιδακι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσακια!

Ηλιαννα μου συγχαρητηρια και απο δω!!!!!Τελικα αποφασισες σε οιο γιατρο θα πας?

Μαρια να χαιρεσαι την κορουλα σου..

Τι κανετε οι υπολοιπες?πω πωεγω σημερα νυσταζω πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ ελιζακι μου να εισαι καλα!!!κ εσυ να χαιρεσαι τα παιδακια σου!!!!!ναι αποφασησα σε εναν στην αθηνα πρωτοπαππάς λεγεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...