Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


savropinguinos

Recommended Posts

Πηγαμε στα Starbucks ...διωξαμε ολους τους πελατες...χοχοχοχ

Αφρο θα κανονισουμε..να μας ενημερωσεις για τις ημερομηνιες...και την περιοχη που θα εισαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 146
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Cesilia έγραψε:

Ρε παιδια μονο εγω ημουν το ΚΑΠΗ της παρεας...ολες πιτσιρικες ηταν!!!!

Ε όχι και καπή :laugh:

Να πάω ν'αυτοκτονήσω τότε εγώ

4-5 χρονάκια σου τα ρίχνω χαλαρά ;)

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!! Αργησα λιγο να μπω αλλα τα καταφερα!!

Λοιπον περασαμε εκπληκτικα!!!! Μαρεσει που ολες μου λετε οτι ειναι ησυχος ο μικρος!!! Εμ ειδε πολυ κοσμο κ ειπε να δειξει καλη ανατροφη!!! :laugh: Παντα ειναι μαζεμενος με πολυ κοσμο!!

Θουλη εισαι μια κουκλαρα!!! Πολυ πολυ αδυνατισμενη κ κορμαρα!!! Ειχα να σε δω και καιρο... λες να επαθα συνδρομο στερησης? Ο μικρος ειναι ΦΟΒΕΡΟΣ!!! Δε θα ξεχασω το χαμογελο που ειχε στη μουρη του οταν τελειωσε με το βυζι!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Γιωτα η μικρη ειναι καταπληκτικη! Εχει μεγαλωσει παρα πολυ!!! Αχ μου ελειψες πολυ!!! :kiss:

Τη Μαργαριτουλα πολυ τη συμπαθησα!!! Κουκλα κ αυτη κ η μικρη!!!!

Νατασουλα η κουκλιτσα εχει γινει ολοκληρο κοριτσι!! Και το μαλλι σου πηγε οπλυ ετσι!

Η Βασω πολυ πολυ γλυκια εγκυουλα! Αντε σε λιγο καιρο θα παιρνεις κ το μπεμπακι σου μαζι μας!!

Η Ποπη ειναι πολυ πολυ ομορφη!!! Και ο μικρος Χρηστακης επισης!!!!!

Ελενακι μου ο Κων/νος μεγαλωσε παρα πολυ!!!!! Πω πω ολοκληρο θηριακι!!

Η Χρυσα ειναι φοβερη! Και ο Τζεφ σκετη τρελα!! Ενταξει μωρε επειδη γκρινιαξε λιιιιιιγο το παιδι??? :P

Αχ Ελπιζω να μην εχω ξεχασει καμια.. Εχω 20 λεπτα που γραφω το μηνυμα κ προσπαθω να παλευω με τον κυριο..

Βενιιιι περιμενα πως και πως να σε δω!!!! Ελπιζω να γνωριστουμε καποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε οχι και λιγο...μεχρι στον καθρευτη της τουαλετας τον οηγα...την ψωναρα!!!!.

Και το θεμα ειναι πως οταν λεω πως ειναι ενα απιστευτα γρινιαρικο και ζωηρο παιδι..δεν με πιστευει κανεισ!!!

χιχιχιχ

Παντος ο δικος σου τρελλα. Κυριος με τα ολα του..το ζουζουνι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κορίτσια είστε φοβερές!!!! Μακάρι να τα καταφέρουμε να ανεβουμε φέτος να σας γνωρίσω και από κοντά.!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΓΙΑ ΤΗ ΦΩΤΟ:

Ετσι και ξανακούσω τη Θούλι και τη Νατάσα να παραπονιούνται για τα κιλά τους θα αυτοπυρποληθώ!!!! :P:P:angry::angry::P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια μου καλο μηνα...υπεροχα...πολυ ζεστασια πραγματικα...αντε να το επαναλαβουμε και ευελπιστω να ειμαι θεσσαλονικη...να ειστε γερες εσεις και τα ζουζουνια σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καταρχάς ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, με κοκκινίσατε βραδιάτικα :blush: !!!

τέλειες και η φώτο αν κι εγώ έχω φωτοαγένεια τρελλή, χωρίς υπερβολή σας συμπάθησα όλες και ανυπομονώ για την επόμενη συνάντηση, δεν τη χόρτασα αυτή, η ώρα πέρασε πολύ γρήγορα και ευχάριστα, τα ζουζούνια μας όλα πανέμορφα δεν ήξερες πιο να πρωτοκοιτάξεις.

Σας ζηλεύω λίγο που μένετε κοντά και μπορείτε να τα λέτε πιο συχνά, αρκεί να σας πω οτι από τις φίλες μου είμαι η πρώτη και η μόνη που έκανε μωράκι και ήταν ο πρώτος μου μαμαδοκαφές! γι αυτό και τον απόλαυσα κι ας ήταν χάλια όπως λέει και η Θούλη!

Το κορυφαίο ενώ ο άντρας μου τόσο καιρο με έβλεπε στον υπολογιστή και μονολογούσε "τι γράφεις τόσες ώρες" σήμερα ρώτησε "τι κάνουν τα κορίτσια; για την συνάντηση λέτε; τι κάνουν τα μωράκια;"

Φιλιά πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοριτσια ολες κουκλες μικροι και μεγαλοι!!! ετσι να περναμε ωραια στις συναντησεις θεσσαλονικη και αθηνα, δυστιχως δυσκολο να βρεθουμε μια φορα οι θεσσαλονικες με τις αθηναιες αλλα τι να γινει δεν πειραζει!! φιλια πολλα σε ολες και παντα να περνατε καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μολις μπηκα και σας καμαρωνω.

ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΕ ΚΟΥΚΛΙΑ ΜΩΡΑ.

Μην ξαναακουσω παραπονα στο τρενακι για κιλα :angry:

Παντα τετοια...

Υ.ΓΧρυσα σε φανταζομουν ξανθια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια απο οτι βλεπω περασατε τελεια!!!

Πολυ ωραιες οι φωτο!!!

Ελπιζω στην επομενη συναντηση να ερθω και γω

Φιλια πολλα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολυ ωραια !!! Ετσι να ανταμώνετε και να περνάτε καλα μαζι με τα μικρουλάκια σας :)

Βρε κοριτσια απορια το εχω ..ποση ωρα καθισατε ? Τα μικρα τι εκαναν? Δε βαρεθηκαν , δεν ηθελαν να μπουσουλησουν/περπατησουν ?

Η δικια μου μετα τους 6 μηνες δεν καθοταν ενα τεταρτο στο ιδιο σημειο .... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ωραία!Κάθε φορά που βάζετε τέτοια θέματα

ζηλεύω λιγουλάκι που είμαι μακριά και

δε μπορώ να έρθω σε καμία συνάντηση του μάμμυ!

Κρίμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LaLa έγραψε:

Πολυ ωραια !!! Ετσι να ανταμώνετε και να περνάτε καλα μαζι με τα μικρουλάκια σας :)

Βρε κοριτσια απορια το εχω ..ποση ωρα καθισατε ? Τα μικρα τι εκαναν? Δε βαρεθηκαν , δεν ηθελαν να μπουσουλησουν/περπατησουν ?

Η δικια μου μετα τους 6 μηνες δεν καθοταν ενα τεταρτο στο ιδιο σημειο .... :dry:

Καθίσαμε γύρω στη 1,5 ώρα τη επόμενη φορά όμως είπαμε να πάμε σε παιδότοπο μήπως και καταφέρουμε να πιούμε κανένα καφέ ;)

Κάποια καθόταν ήσυχα αλλά τα περισσότερα όχι και κυρίως ο Τζεφ της

Cecilia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ponticaki έγραψε:

Κοριτσια μολις μπηκα και σας καμαρωνω.

ΕΙΣΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΕ ΚΟΥΚΛΙΑ ΜΩΡΑ.

Μην ξαναακουσω παραπονα στο τρενακι για κιλα :angry:

Παντα τετοια...

Υ.ΓΧρυσα σε φανταζομουν ξανθια..

Ημουν...μεχρι που εμενινα εγγυος!!!!

Θα ξαναγινω....που θα παειιιιιιιιι

Ασε λαλα μια χαρα ηταν ολα τα μωρακια..εκτοςε απο τον δικο μου τον ζωηρουλιιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

geia sas koritsia....

epeidi xtes egina melos sto site mallon de prolava tin proigoumeni sas synantisi ...pote tha ksanasunantitheite? peirazei pou de eimai akomi manoula i upopsifia manoula? eimai stin prospatheia akomi :(...

elpizw stin epomeni sunantisi pou tha kanonisete na exw nea na sas pw :)

loipon perimenw me laxtara na sas gnwrisw ..... kai na min argisei i epomeni sunantisi e????

filakia kardasika :P:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...