Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


savropinguinos

Recommended Posts

Λοιπον κοριτσαρες,εχουν περασει αιωωωωωωνεεεεςςς απο τοτε που σας ειδα τελευταια φορα!!!!!!!!!!τι λετε λοιπον να βρεθουμε στο Σιτυ Γκειτ την αλλη Κυριακη στις 12 το πρωϊ?θα εχουν φαει κ φρουτοκρεμα τα ζουζουνια...λεω να παμε σταρμπακσ γτ επανω στα καφε καπνιζουν ....τι λετε?αντε περιμενω αποψεις!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 146
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και για να μν παρεξηγηθω που λεω στο σιτυ γκειτ επειδη μενω δυτικα αλλα....εχει παρκινγκ....δεν ειναι πηχτρα στον κοσμο...και πηγα στο κοσμοσ σημερα και ειχε ψωφοκρυο κ μεσα στο πολυκαταστημα επειδη ειναι ανοικτο απο πανω.....κ γινοταν κ της εκδιδομενης γυναικος.....αυτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χχαχαχαχαχαααα!!!

κ πανω που πηγα να σε παρεξηγησω!!! :P

Εγω δεν μπορω να πω στα σιγουρα αν θα ερθω...

Θα πω ομως οτι μου ελειψες κ εσυ κ οι αλλες οι κουκλες!!!

Μακαρι να ειναι ολα οκ κ να ερθουμε(με τη μπεμπα!)

Σιτυ γκειτ με βολευει πολυ!!!Κ ειδικα που δεν εχει κ πολυ κοσμο κ δεν καπνιζουν κατω! ;)

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειμαι μεσα...ρε συ γιωτα!!!!! παλι για ψωνια???????? σταματααααααααααααααα :P

τα μπιτζαμακια τελεια!!!!!! επρεπε να παρουμεκ ια για του χρονου!!!

και τα καλτσονακια του γιου μου η πιο καλη αγορα που του εχω κανει!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

χορευτη τον ανεβαζει ο μπαμπας χορευτη τον κατεβαζει αλλα δεν πειραζει!!!!τουλαχιστον φοραμε συνεχεια καλτσες!!!

ασχετα αλλα ηθελα να στα πω!!!!

λοιπον αντε πειτε να την κανουμε επιτελους την συναντηση!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ γιατιιιιιιιιιιι? εγω ειμαι σε νησι θα ειμαι θεσσαλονικη πρωτα ο θεος, στις 05/02/2010 παρασκευη βραδυ μεχρι και κυριακη 07/02/2010....δεν μπορουμε τοτε ε? για να ερθω και εγω λιγουλακι? ειμαι σε νησι και αδυνατω οπως καταλαβαινετε.....αν δεν μπορειτε να περασετε καλα...και ισως τυχει καποια αλλη φορα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ τι να πω!!!

Λέγαμε καποια στιγμή φέτος να ανέβουμε προς τα πάνω και ήρθε η καταστροφή. :P:P:P:P:P

Τεςπα ελπίζω κάποια στιγμή να αξιωθώ να δω τον Πύργο το Λευκό και εσάς.

Φιλάκια και καλά να περάσετε.

Γιώτα Δυτικά ε;;;;Είναι και εκεί όπως στην Αθήνα;

Εχετε διαμάχη με άλλα πια κυριλέ προάστια;

Εδώ εγώ μένω δυτικά και τα βόρεια προάστια το τι καρακιτσαριά μας λένε δε λέγετε. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και εγω απο θεσσαλονικη ειμαι. θα ηθελα πολυ να σας γνωρισω αλλα δυστυχως δεν εχω να αφησω τα παιδια αλλα και ουτε να τα παρω μαζι μου. ο μεγαλος θα ηθελε να παιξει και θα με τρελανε αλλα και ησυχος να ηταν δεν εχω τουτου.πιστευω σε μια επομενη συναντηση να μπορεσω να σας δω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκια μου εγώ όπως έχω ξαναπεί όποτε θέλετε και όπου θέλετε θα έρθω εκτός απροόπτου.

Κανονίστε το και εγώ μέσα είμαι... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΠΣ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ !!! :woohoo:

ΔΛΔ ΤΙ ΕΔΩ ... ΧΑΘΗΚΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ :blush:

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΝΩ ! ;)

ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΡΘΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΝ/ΝΟ !!!

ΕΚΤΟΣ ΑΠΡΟΟΠΤΟΥ !

ΣΑΣ ΠΕΘΥΜΗΣΑ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :kiss:

ΓΙΩΤΑ, ΚΥΡΙΑΚΗ 31/1 ΣΤΙΣ 12 CITY GATE ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και εγω θα ηθελα πολυ να ερθω αν ο μικρος ειναι μεχρι το ΣΚ καλυτερα απο μυξουλεσ να δουμε τωρα που μεγαλωσαν τα ζουζουνια πως τα απασχολουμε γιατι ο δικος μου ειναι ασυγκρατητος θελει να βρισκεται στα πατωματα ολη τη μερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλαρες μου τι κανετε? :woohoo:

σας εχω επιθυμησει τρελλα και θελω παρα πολυ να σας δω αλλα δε με βολευει καθολου η ωρα... :(

αν ηταν απογευμα η εστω μετα τις 2 θα μπορουσα καλυτερα..τωρα θα δω τι θα κανω.. :unsure:

φιλακια πολλα :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου να περάσετε τέλεια!!!

Μακάρι να'μουν κοντά!!

Φιλάκια πολλά σε όλες σας και στα ζουζούνια σας!!! :) :)

Μελινάκι μου τι κάνεις;;;;; :) :)

Προχτές στην δικιά μας συνάντηση ήταν και η Αναστασία (Anast)!

Θυμάσαι παλιές καλές εποχές στο τσατ;;; :)

Φιλάκια! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα προσπαθησω κ εγω..θα εξαρτηθει απο το τι ωρα φαμε φρουτοκρεμε,θα κοιμηθουμε κ θα ξυπνησουμε..αν δε κοιμηθει ως τις 12,μια χαρα!θα τον κοιμησω στο καροτσι εκει! ;) αλλιως..θα δουμε! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουχουυυυυυυυυυυυυυυ και Σαλονικια ειμαι αλλα μενω Ανατολικα και το χειροτεροοο....δεν οδηγω!

Σας ζηλευω θα θελα και γω να τα καταφερω αλλα ταξι δεν παιρνω..θα μας σκοτωσει ο μπαμπακας μας...

Ευχομαι παντως να βρεθειτε και να περασετε και καλα.

Αναστασουκο...μετα ομως θα ερθετε και απο δω να σας δω...ε????

φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καποια κοπελα ειπε πως θα ειναι Σαλονικα το επομενο σκ κ ηθελα να της πω οτι μπορουμε να ξανα βρεθουμε!!! :)

επισης φιλη Λινα εισαι τρελλη?!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

φυσικα θα τα καταφερω να παω στη συναντηση Κυριακη που ειναι ο αντρουλης εδω,να πιω ηρεμα καφε,μετα θα διασχισω οοοοοοοοολη την πολη,θα ερθω να σε δω,θα γυρισω σπιτι βραδυ κ δε θα με χωρισει ζητωντας μου κ διατροφη!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...