Μετάβαση σε περιεχόμενο

Συνάντηση στο κέντρο Αθήνας || 23-1-2010


Crazy

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 202
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

crazy έγραψε:

Έλα ρε Ζαχαρένια.... τι είναι το Ναύπλιο πια;;;!

Ούτε δυο ώρες δρόμος!!! :P :p :laugh:

Συμφωνώ! Μη σου πω οτι θα φτάσεις και πιο γρήγορα απο μας! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΛΥΣΣΑΞΑΤΕ...............

ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΩ......

ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Η ΣΟΥΠΡΙΙΙΙΙΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TEO COOL έγραψε:

Ε ΛΥΣΣΑΞΑΤΕ...............

ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΩ......

ΕΓΩ ΘΑ ΕΙΜΑΙ Η ΣΟΥΠΡΙΙΙΙΙΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖΖ

ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΕΤΕ ΠΑΡΤΕ ΜΙΑ ΦΩΤΟ icemax_700x600_4776.jpg

Να σου πω ετσι θα ερθεις? :P :laugh: :P :laugh: Να μη παρω τον αντρα μου καλε! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπενθύμιση με τη νέα ώρα!!! ;):) :)

Και ντυθείτε καλά!!! Κάνει κρύοοοοοοο!!!! :laugh: :P :laugh: :P

crazy έγραψε:

Κορίτσια μου γεια σας! :)

Εύχομαι σε όλες σας καλή χρονιά, με υγεία και ό,τι επιθυμείτε για εσάς και τις οικογένειές σας. Οι μανούλες να χαίρονται τα ζουζούνια τους, τα καθ' οδόν μωράκια να γεννηθούν με το καλό κι όλα τα υπόλοιπα που αναζητούνται, σύντομα να βρουν το δρόμο προς τις κοιλίτσες των κοριτσιών που προσπαθούν!! ;):) :)

Μετά από αρκετό καιρό ομολογουμένως ήρθε ο καιρός να συναντηθούμε, τι λέτε;;! Έχουμε να τα πούμε από πέρσι!! :laugh: :P :laugh:

Η συνάντησή μας θα γίνει το Σάββατο 23 Ιανουαρίου 2010, στις 4 μ.μ., στην καφετέρια Τερίνα, Καπνικαρέας 35 στην Πλάκα. Είναι κοντά και στο μετρό του Συντάγματος και στο σταθμό στο Μοναστηράκι. Στον χάρτη θα δείτε το ακριβές σημείο.

Να πω πως στη συνάντηση μπορεί να έρθει όποια θέλει, άσχετα με το αν είναι μαμά ή όχι, αν είναι καινούρια στο mammyland ή οτιδήποτε άλλο μπορεί να έχει ως ενδοιασμό. Το λέω αυτό γιατί κατά καιρούς υπάρχουν τέτοια μηνύματα απορίας και θέλω να σας προλάβω! :laugh: :laugh:

Όσες δεν έχουν ξανάρθει και το αποφασίσουν, ας μου στείλουν με π.μ. ένα κινητό για να'χουμε επικοινωνία αν χρειαστεί.

Προσοχή, για όσες χρησιμοποιούν ηλεκτρικό ισχύει το εξής:

Από ΤΡΙΤΗ 12 Ιανουαρίου 2010 έως ΠΕΜΠΤΗ 1 Απρλίου 2010 τίθεται εκτός λειτουργίας το τμήμα ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ για το οποίο η εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού θα γίνεται με τη Λεωφορειακή Γραμμή ΕΘΕΛ Χ13 (ΗΣΑΠ).

Αυτά και καλή αντάμωση!! :)

Φιλάκια!! :) :)

Υ.Γ. Θα σας έχω και μια έκπληξη! ;):P :laugh:

:P
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μπορεί να αργήσω λιγουλάκι! Παρακαλώ να μην αποκαλυφθεί η έκπληξη πριν έρθω, εντάξει;;; (Είμαι και απαιτητική πανάθεμά με!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χμμμμμμ.... εξαρτάται!!!!

Πόσο θα είναι το λιγουλάκι;;;;;;; :huh:

Δε θα μπορώ να κρατήσω την έκπληξη πάρα πολύ ώρα... είναι και βιαστική!!! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

με το τρακτε-λ!!!!!!!! :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :silly: :P :silly:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φεύγωωωωωωωωωωω... πάω σπίτι μου επιτέλους! :S:S

Άντε, φρόνιμα εεεεεε;; Μη μου τρομάζετε τις καινούριες και δεν έρθουν!!!! :P:P :laugh: Κορίτσια, μη δίνετε σημασία, κατά βάθος (πολύ βάθος όμως... :P ) είμαστε νορμάλ άτομα!!! :laugh: :laugh:

Τα λέμε αργότερα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω, πω, όλος ο καλός ο κόσμος... :woohoo:

Και ΚΥΡΙΩΣ ΔΕΝ θα έρθει η zaxarenia!!!! :P:P:P

Πολύ tempting η πρόταση!!! :woohoo:

Μόνο που το έχω πει κι άλλες φορές ότι θα έρθω και δεν μου 'κατσε... :(

Λέτε αυτή να 'ναι η τυχερή σας????? :laugh:

Πειράζει να φέρω την πανεμορφούλα μου???? :) Δεν έχω που να την αφήσω! Θα πάθετε τη πλάκα σας... Είναι μεγάλη φάτσα!!! :laugh: (είπε η κουκουβάγια!!!!) :silly:

Είναι λίγο δύσκολη η ώρα βέβαια, γιατί συνήθως κοιμάται... :( ΑΛΛΑ... είδομεν!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΟ COOL ο αφαλουλης ειναι καλα δεμενος ή θα αρπάξεις καμια πουντα απο κει?????/ :laugh: :laugh: :laugh:

μμμ κακιιιεςςςςςς :P:P:P:P

Ασε που εισαι πολυ κοκκαλιαρα ...θα κάνεις όμως ωραιότατη σουπα !!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΒΑλε και ενα γουνακι στην πλατη!!!

Καλα χαρηκατε που δεν θα ρθω στο μιτινγκ????

γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ :ohmy: :silly: :silly: :silly: :silly: :angry::dry::blush::S:side: :woohoo: :lol::unsure::cheer:B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου θα'ρθω κ εγωωωωωωωωωω!!!!!!!

Η μικρη μου θα ειναι στη μανα μου,οποτε θα ειμαι freeee!!!!

Εχω κ ρεπο το Σαββατο...τελειαααααα!!!!

Τι καλυτερο απο ενα καφεδακι με τις φιλεναδιτσες!!!!

Ποσο θελω να σας γνωρισω απο κοντα!!!!

Ελπιζω μη μου τυχει παλι τιποτα κουλο,γιατι κ περσι τις 2 φορες που κανονισαμε ολο κατι γινοταν κ δεν ερχομουν!!

Ρουλακι σου εχω στειλει π.μ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

στ' Αναπλι!

καλυτερα να ερθετε εδω να σας κερασω....χμ τι να κερασω...να κερασω απο μια τουλουμπα!!!! :laugh:

Ζαχαρενια...εσυ δεν ερχεσε αλλα θα ερθω εγω να σε βρω,στο Ναυπλιο κατεβαινουμε συχνα με τον αντρα μου...ετσι για βολτιτσα,την επομενη φορα που θα ερθουμε,να βρεθουμε για καφε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζούμπι μου σου απάντησα ήδη! :)

Σε περιμένουμε!

Κορίτσια, είναι πολύ εύκολο να βρείτε την Τερίνα. Βγαίνοντας από τον σταθμό του Συντάγματος, θα πάρετε τη Μητροπόλεως ευθεία κάτω. Περνάτε τη Μητρόπολη και μετά 1-2 στενά πιο κάτω είναι η Καπνικαρέας. Στρίβετε αριστερά (Ζούμπι αριστερά δε σου έγραψα;;; ωχ.. πλάκα θα΄χει να σου'γραψα δεξιά! :P :p).. αριστερά!!!! Και συνεχίζετε ευθεία μέχρι να βρείτε την πλατεία. Εκεί είναι και η Τερίνα! :)

Ραντεβού στις 4!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα μαλλον ακυρα τα πορτοκαλια λογω καιρου αλλα δυσκολο να ερθω εδω για το Σαββτο δεινει χιονοπτωση .Αν θελετε ελατε να παιξουμε χιονοπολεμο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

ρουλα μαλλον ακυρα τα πορτοκαλια λογω καιρου αλλα δυσκολο να ερθω εδω για το Σαββτο δεινει χιονοπτωση .Αν θελετε ελατε να παιξουμε χιονοπολεμο!

Καλα και αγχώνεσαι γι αυτο! Θα παρω τα πεδιλα του σκι μαζι! :P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Η συνάντησή μας θα γίνει το Σάββατο 23 Ιανουαρίου 2010, στις 4 μ.μ., στην καφετέρια Τερίνα, Καπνικαρέας 35 στην Πλάκα. Είναι κοντά και στο μετρό του Συντάγματος και στο σταθμό στο Μοναστηράκι. Στον χάρτη θα δείτε το ακριβές σημείο.

Προσοχή, για όσες χρησιμοποιούν ηλεκτρικό ισχύει το εξής:

Από ΤΡΙΤΗ 12 Ιανουαρίου 2010 έως ΠΕΜΠΤΗ 1 Απρλίου 2010 τίθεται εκτός λειτουργίας το τμήμα ΦΑΛΗΡΟ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ για το οποίο η εξυπηρέτηση του επιβατικού κοινού θα γίνεται με τη Λεωφορειακή Γραμμή ΕΘΕΛ Χ13 (ΗΣΑΠ).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...