Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΖΗΛΕΨΑ.... ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ !


μαμα Παναη

Recommended Posts

Κι εμείς στο θόλο παντρευτήκαμε......

Και τους είχαμε όλους φάτσα-κάρτα........

Κι ο παπά-Νικόλας μας είχε προειδοποιήσει.....

Να μην κάνουμε καμία ανοησία......

Εγώ πάλι..... επειδή είμαι γκαβό χωρίς γυαλιά.....

(Ουδείς από τους δυό μας φορούσε...... για ευνόητους λόγους......)

Θυμάμαι πως μόλις είπανε το "ΗΣΑΪΑ ΧΟΡΕΥΕ"......

Ήρθε ένα τσούρμο άνθρωποι μπροστά...... για να μας ρίξουνε ρύζι......

Τους είδαμε και σκάσαμε στα γέλια......

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν, κοίτα που τελικά το θέμα απο "ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ", θα το κάνουμε σε λίγο, "ΠΕΡΙΓΡΑΨΤΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΣΑΣ". Το βρήκα!!!. Ανοίγω θέμα για να μεταφέρουμε τις λεπτομέρειες του γάμου και να αφήσουμε το post αυτό ώστε να μπαίνουν οι κοπέλες που θέλουν να δώσουν το παρών.

Αντε βρε κοπελιές, που είστε? happy mammy????????? Εχεις πήξει στη δουλειά μάλλον. haraaaaaaaa που είσαι καλέ? μόνο στο fb σε βλέπω αλλά δεν έχω προλάβει να σου μιλήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

PIPITSAZOUZOUNA έγραψε:

Χμ....... κι εσύ από Νίκαια Λενάκι????

Πω πω...... πολλά κοριτσάκια από τα μέρη μας καλέ......

Πού????????

Ναι αμέ και γω Νικαιώτισσα. Μένω πιο κάτω από το Περιβολάκι, στην Κονδύλη σε ένα κάθετο στενό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα........ πολύ κοντά είμαστε!!!!! 10΄ από το σπίτι μας!!!!

Εγώ δεν είμαι Νικαιώτισσα (ο άντρας μου είναι γέννημα-θρέμμα Νικαιώτης!).

Έχω γεννηθεί στα Πετράλωνα κι έμενα Νέο Κόσμο μέχρι και τα 25 μου!!!! Αλλά μένω πια εδώ τα τελευταία 8-9 σχεδόν χρόνια..... οπότε..... αισθάνομαι..... σα να είμαι Νικαιώτισσα πια..... πέρα από τα χαρτιά......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Αν η συνάντησή σας δεν είναι καθαρά "γυναικεία", θα χαρώ να σας γνωρίσω από κοντά στους Αγίους Αναργύρους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια και οχι μονο σαν πρωην Αιγαλιωτισσα το οποιο λατρυω αφου εμενα εκει για 35 χρονια και πριν σχεδον τερεσσερα χρόνια μετακομισαμε στο Ολυμπιακο χωριο ξερετε ενα τεταρτο απο το μενιδι 5 λεπτα απο τους θτακομακεδονες ειμαι διχασμενη καποιοι τα ονομαζουν Βορεια προσαστεια εγω προσωπικα λατρευω δυτικα ναι Αιγαλεω -Νικαια -Χαιδαρι εκει ειμαστε διαφορετικοι ανθρωποι χωρις κομπλεξ εδω τι να πω αφηστε που μαςεχουν σαν μπαλακια ξερετε αυτοι απο τους θρακομακεδωνες επειδη εδω ειναι λαικη τάξη μας αποκλαουν "διαφορετικους " Τελος παντων πειτε μερα και ωρα συναντησης κα βεβαια το σημειο και βεβαια ειναι ευπροσδεκτος και ο γιατρος μας ατε κανονιστε καμια Κυριακη Κια στους Αγιους Αναρηυρυς καλα ειναι εχει και καποιες καφετερειες εξω αλλα κι στο village αι αλλου οπου εσεις θελετε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!Ειμαι και εγω εδω!!!!Πετρουπολη μερια!!!(γεννημενη κ μεγαλωμενη στο αιγαλεω city),αλλα τα τελευταια χρονια μενω Πετρουπολη.Αντε ρε κοριτσια,πολυ θα χαρω να παμε για καφεδακι.Ας το κανονισουμε μετα τις γιορτες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω εδω ειμαι . αγια βαρβαρα, πιο δυτικα δεν γινεται.

αν κανονισετε και εγω μεσα ειμαι, θα ερθω με τον γιωργη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι να κανονισουμε αλλα πριν τον φεβρουαριο γιατι μετα εγω θα παω μαλλον σε συναντηση της ροδου...αντε βρε κοριτσια να γνωριστουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΙΚΑΙΩΤΙΣΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ :woohoo: :woohoo: ΝΑ ΖΗΣΕΙ Η ΝΙΚΑΙΑ Κ ΤΑ ΔΥΤΙΚΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ :lol: ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΜΕΝΩ ΣΥΝΟΡΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΠΕΙΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΣΤΗ ΝΙΚΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ :laugh: ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κ εγω θελωωωω...ειμαι Πετρουπολη οποτε ερχομαι σβιννννν....

την μικρη να δω που θ αφησω μονο...εκτος αν παρουμε και τα τεκνα μαζι...

φιλιααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.

ΟΤΑΝ ΚΑΝΟΝΙΣΟΥΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ΥΠΟΘΕΤΩ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΝΙΝΙ ΘΑ ΤΟ ΦΕΡΕΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ.ΘΑ ΕΧΕΙ ΠΛΑΚΑ. ΓΙΑ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΟΠΟΙΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΤΙ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...