Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΚΑΘΕ ΕΛΠΙΔΑ?????????


Recommended Posts

καταλαβαινω απολυτα οτι μια αποτυχια ειναι μεγαλοσ γολγοθασ αλλα τι να πω και εγω που εχω 4 αποτυχιεσ.κανε κουραγιο και υπομηνη καιολα θα ρθουν στον καιρο τουσ να το ξερεισ.εγω παρολη την απογοητευση που εφαγα τωρα μεσα στισ γιορτεσ εχω μεσα μου μεγαλη ελπιδα οτι θα ρθει και σε μασ το μωρακι.μην το βαζεισ κατω

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geozouli έγραψε:

μακάρι να ήμουν κι εγώ μια περίπτωση από τις παραπάνω... :(:(:(

κι όμως... έχω χάσει κάθε ελπίδα!!!!! η τελευταία χάθηκε σήμερα μετά την μηδενική χοριακή...

καλησπέρα και από εμένα.

Λυπάμαι πολύ για το αρνητικό αποτέλεσμα καλή μου, όμως με το να χάνεις μια μάχη, δεν σημαίνει ότι χάνεις και τον πόλεμο.

Σου εύχομαι σύντομα στην επόμενη προσπάθειά σου να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geozouli λυπαμαι πολυ για το αποτελεσμα σου...

Το χειροτερο ομως που μπορεις να κανεις τωρα ειναι να χασεις οπως λες την ελπιδα σου και την πιστη

στο ονειρο σου...

Μαζεψε τις δυναμεις σου και εχε θετικη σκεψη για την επομενη φορα.Απλως δεν ηταν τωρα η καταλληλη στιγμη.φιλια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κρίμα..............................

Μη χάνεις όμως τις ελπίδες σου! Σίγουρα θα γίνεις μανούλα μια μέρα!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ geozouli...Εύχομαι η επόμενη σου προσπάθεια να είναι κι η τυχερή. Αφού το θέλεις πολύ σίγουρα θα τα καταφέρεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geozouli λυπαμαι πολυ κοπελα μου αλλα μην το βαλεις κατω....κ εγω μετα την πρωτη αρνητικη προσπαθεια ημουν πολυ χαλια κ εκανα καιρο να το ξεπερασω κ να ξαναπροσπαθησω,ηρεμησα αρκετα μπορω να πως πως ειχα χαλαρωσει κιολας κ ετσι ξανα απο την αρχη κ τωρα εχω τον μπομπιρακο μου αγκαλια.....κουραγιο κ υπομονη... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα με λενε βασια.μην ανυσυχεισ μου ετυχε και εμενα.πηρα τηκ στην κλινικη και μου αυξησαν τα χαπια και μου ειπαν να μεινω ξαπλωμενη.σε τρεισ μερεσ εκανα χωριακη και ηταν πολυ καλη.ολα καλα θα πανε.θετικη σκεψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τσάκισες! :angry:

Λυπάμαι πάρα πολύ...

Από δω και πέρα μόνο χαρές να βιώνεις και να ευλογήσει σύντομα η Παναγίτσα την κοιλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κουκλιτσα μου...εχω φιλη η οποια εχει κανει 5 ακους 5!!!! αποτυχημενες προσπαθειες εξωσωματικης. ειναι 37 ετων και δεν το βαζει κατω.....μην τα παρατας, ηρεμησε μαζεψε δυναμη και παμε παλι!!!!!για να μπηκες σε αυτην την διαδικασια παει να πει οτι εισαι πολυ δυντη και εσυ και ο συζυγος σου...παμε γερα!!!!!! και κουραγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dose ligo xrono ston eafto sou kai vale stoxo tin epomeni fora????

ego se ligo tha kano tin 7 prospathia.

fisika min skeftese pos esi den tha ta kataferis me tin defteri ;) entaksi?sou stelno agalitsa kai pola filakia :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 12 years later...

Καλημέρα κορίτσια κ γω είμαι στην 8η μέρα εμβρυομεταφορας με δύο εμβρυακια 5ης μέρας κ σήμερα παρατήρησα καφέ υγρά στο εσώρουχο μ.. Η αλήθεια είναι ότι με έχει πιάσει ένα πανικός γτ είχα πολύ αποτυχημένες προσπάθειες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...