Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλωσήλθατε στο mammyland

Είσοδος 

Δημιουργία Λογαριασμού
Καλωσήλθατε στο mammyland! Όπως στις περισσότερες online κοινότητες πρέπει να εγγραφείτε για να δημοσιεύετε αναρτήσεις και σχόλια, όμως μην ανησυχείτε αυτή είναι μία πολύ εύκολη και απλή διαδικασία. Γίνετε μέλος του mammyland τώρα και:
  • Ξεκινήστε νέα θέματα η απαντήστε σε άλλα
  • Εγγραφείτε σε θέματα ή φόρουμ, ώστε να λαμβάνετε ειδοποιήσεις μέσω email
  • Αποκτήστε τη δική σας σελίδα προφίλ και κάντε νέους φίλους
  • Στείλτε προσωπικά μηνύματα σε άλλα μέλη.

Φωτογραφία

ΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ.

- - - - -

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
55 απαντήσεις στο θέμα

nomore

nomore

Member

• Members
  • Pip Pip Pip
  • 89 δημοσιεύσεις

Current mood: None chosen
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΜΦΑΝΗΣ ΤΗΣ ΦΛΕΒΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ..ΣΑ ΠΙΚΡΙΛΑ ΚΑΤΙ Η ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ?ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ?ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΓΕΥΣΗ.ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.

TEO COOL

TEO COOL

Senior Member

• Members
  • 846 δημοσιεύσεις

rina@ έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΜΦΑΝΗΣ ΤΗΣ ΦΛΕΒΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ..ΣΑ ΠΙΚΡΙΛΑ ΚΑΤΙ Η ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ?ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ?ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΓΕΥΣΗ.ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.

ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!
ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩ..... :P

ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.......

MPEMPATONIA@YAHOO.GR

MPEMPATONIA@YAHOO.GR

Junior Member

• Members
  • Pip Pip
  • 22 δημοσιεύσεις

rina@ έγραψε:

KAI EGO TO IDIO NIOTHO TO DE STITHOS DAN MPORO NA TO AKOYMPISO

molly

molly

Senior Member

• Members
  • 1.308 δημοσιεύσεις

TEO COOL έγραψε:
[quote]rina@ έγραψε:
[quote:169tgqcx]ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΑΘΕΡΑ ΠΡΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΕΜΦΑΝΗΣ ΤΗΣ ΦΛΕΒΕΣ ΚΑΙ ΠΟΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ..ΣΑ ΠΙΚΡΙΛΑ ΚΑΤΙ Η ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ?ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΣΑΣ?ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΑΙ ΑΥΤΗ Η ΓΕΥΣΗ.ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΩ.[/quote]

ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΒΑΛΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!
ΣΕ ΠΕΙΡΑΖΩ..... :P

ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΘΑΙΝΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ.......[/quote:169tgqcx]
:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :lol: :lol: :lol: :silly: :silly: :silly: :P :P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

tinkerbel25

tinkerbel25

Senior Member

• Members
  • 1.598 δημοσιεύσεις

Κοριτσι εγω δεν το εχω παθει αυτο ποτε αλλα δεν εχω μεινει και εγκυος ποτε ακομα...οποτε μαλλον δεν σε βοηθαω...
ελπιζω ολα καλα να πανε!!!

molly

molly

Senior Member

• Members
  • 1.308 δημοσιεύσεις

Σου εύχομαι ένα ΘΕΤΙΚΟ τεστ.
Εγώ στην αρχή της εγκυμοσύνης μου αισθανόμουν μια μεταλλική γεύση στο στόμα μου,σα να είχα μασήσει σίδερα!

alkost

alkost

Senior Member

• Members
  • 1.268 δημοσιεύσεις

χμμμμμμμμ............

για την πικρη γευση δεν ξερω,αλλα οι φλεβες στο στηθος ειναι σημα κατατεθεν!!!!!!

εγω ειχα απορησει γιατι στο στηθος μου εμφανιστηκαν φλεβες,και ποναει τοσο πολυ??????βεβαια μετα απο 18 μηνες προσπαθειων,πλεον δεν πιστευα οτι μπορει να ειναι εγκυμοσυνη,αλλα ηταν!!!!!!!!!

μακαρι κοριτσακι μου,σου ευχομαι να εισαι πολυ εγκυος!!!!

nomore

nomore

Member

• Members
  • Pip Pip Pip
  • 89 δημοσιεύσεις

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΠΛΑ :) :silly: :) :silly: Η ΓΕΥΣΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΗ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΩ ΚΑΙ ΜΕΤΑΛΙΚΗ,ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΕΝΤΟΝΗ! MPEMPATONIA EΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΜΙΑ ΠΙΚΡΗ ΓΕΥΣΗ ΑΠΟ'ΤΙ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ.ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?Η ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ?

efi21

efi21

Senior Member

• Members
  • 409 δημοσιεύσεις

αν εχεις υποψιες γιατι δε κανεις μια χοριακη να δεις??
και εγω επειδη ειχα συπτωματα εκανα 2 μερες πριν αδιαθετησω και εδειξε 31 μοναδες
οποτε ηξερα πιο νωρις

annoula1981

annoula1981

Member

• Members
  • Pip Pip Pip
  • 72 δημοσιεύσεις

Να τρως καλό πρωινό. Το είχα και γω αυτό και ήταν απο την χολή μου τελικά επειδή δεν έτρωγα το πρωί.

nomore

nomore

Member

• Members
  • Pip Pip Pip
  • 89 δημοσιεύσεις

ΕΦΑΚΙ ΜΟΥ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΠΛΕΟΝ 4 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΥΤΟ ΛΕΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΤΗ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ..ΠΑΡΟΛΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΣΥΝΗΘΩΣ 4 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΜΟΥ ΚΟΒΟΝΤΑΝ ΕΝΤΕΛΩΣ ΟΙ ΚΟΛΙΠΙΚΕΣ ΕΚΚΡΙΣΕΙΣ ,ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ.ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΜΕ ΥΠΟΨΙΑΖΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ Η ΕΝΤΟΝΗ ΓΕΥΣΗ..ΠΟΤΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΤ'ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟ..

nomore

nomore

Member

• Members
  • Pip Pip Pip
  • 89 δημοσιεύσεις

ΑΝΟΥΛΑ ΛΕΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ Η ΧΟΛΗ ΜΟΥ?ΠΑΝΤΑ ΤΡΩΩ ΚΑΛΟ ΠΡΩΙΝΟ.ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΧΟΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΗΡΕΑΣΕ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ?

annoula1981

annoula1981

Member

• Members
  • Pip Pip Pip
  • 72 δημοσιεύσεις

Όχι βρε! Απο το άγχος ήταν και τίποτε άλλο! Απλα σου λέω για το καλό πρωινό για να μην είναι άδειο το στομαχι σου γιατί αυξάνει την πικρή γεύση.

nomore

nomore

Member

• Members
  • Pip Pip Pip
  • 89 δημοσιεύσεις

ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΓΕΜΑΤΟ ;-)ΤΙΓΑΡΟ ΔΕ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΜΕΡΟΥΛΕΣ..

nomore

nomore

Member

• Members
  • Pip Pip Pip
  • 89 δημοσιεύσεις

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ HELP!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΑΥΤΗ Η ΠΑΡΑΞΕΝΗ ΓΕΥΣΗ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΠΛΕΟΝ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ!ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΜΙΑ ΑΗΔΙΑ.ΓΙΑ ΤΣΙΓΑΡΟ ΚΑΙ ΚΑΦΕ ΠΛΕΟΝ ΟΥΤΕ ΛΟΓΟΣ ΔΕ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗ ΚΑΜΙΑ.ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΕΙΧΕ ΚΑΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ?

efi21

efi21

Senior Member

• Members
  • 409 δημοσιεύσεις

εγω πιστευω οτι δε πρεπει να περιμενεις
αφου προσπαθεις και εχεις συμπτωματα καλυτερα να ξερεις μια ωρα αρχιτερα
γιατι φοβασε??
εμενα ο γιατρος μου με μαλωσε που ηξερα απο νωρις και περιμενα μια εβδομαδα για να σιγουρευτω και να παω να με δει.

nomore

nomore

Member

• Members
  • Pip Pip Pip
  • 89 δημοσιεύσεις

ΜΑΛΛΟΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ..ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ..ΠΟΛΥ ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ ΕΧΩ ΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΓΕΥΣΗ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ...

efi21

efi21

Senior Member

• Members
  • 409 δημοσιεύσεις

σε βλεπω να βαζεις τικερακι εγκυμοσηνης ;)
περιμενουμε νεα
μη μας ξεχασεις :angry:

nomore

nomore

Member

• Members
  • Pip Pip Pip
  • 89 δημοσιεύσεις

ΜΑΚΑΡΙ ΕΦΗ!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ.ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ :) :) :) :)

leticia

leticia

Senior Member

• Members
  • 428 δημοσιεύσεις

Καλησπέρα rina.Και εγώ μυρίζομαι εγκυμοσύνη.Για σιγουριά κάνε ένα τεστάκι το πρωι.Αααααααντεεεε.Περιμένουμε τα (καλά)νέα σου. ;)

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 μέλη, 0 επισκέπτες, 0 ανώνυμα μέλη