Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γειά σας, είμαι καινούρια


niki08

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 96
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΚΗ.ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΑΠΟ ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ,ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΝΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΑΝΥΣΗΧΙΕΣ,ΤΑ ΑΓΧΗ,ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΤΙΣ ΛΥΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.

ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΦΕΡΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ Σ'ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΚΗ.ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΑΠΟ ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ,ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΝΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΑΝΥΣΗΧΙΕΣ,ΤΑ ΑΓΧΗ,ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΤΙΣ ΛΥΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.

ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΦΕΡΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ Σ'ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΚΗ.ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΑΠΟ ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ,ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΝΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΑΝΥΣΗΧΙΕΣ,ΤΑ ΑΓΧΗ,ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΤΙΣ ΛΥΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.

ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΦΕΡΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ Σ'ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΝΙΚΗ.ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ.

ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ ΑΠΟ ΥΠΟΨΗΦΙΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ,ΕΓΚΥΜΟΝΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΝΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΑΝΥΣΗΧΙΕΣ,ΤΑ ΑΓΧΗ,ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΤΙΣ ΛΥΠΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ.

ΟΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΦΕΡΕ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ Σ'ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νικη!! Καλως ήρθες!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο και όλα να είναι τέλεια στην εγκυμοσύνη σου. Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε Mammy Club!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νικη!! Καλως ήρθες!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο και όλα να είναι τέλεια στην εγκυμοσύνη σου. Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε Mammy Club!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νικη!! Καλως ήρθες!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο και όλα να είναι τέλεια στην εγκυμοσύνη σου. Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε Mammy Club!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Νικη!! Καλως ήρθες!! Σου εύχομαι ότι καλύτερο και όλα να είναι τέλεια στην εγκυμοσύνη σου. Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε Mammy Club!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νίκη!!! Καλώς ήρθες!!! Ολόψυχα σου εύχομαι να έχεις καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου υγιές στην αγκαλιά σου! Αλήθεια έχεις δει το φύλλο του;

Φιλάκια πολλά και να σας έχει πάντα ο Θεός καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νίκη!!! Καλώς ήρθες!!! Ολόψυχα σου εύχομαι να έχεις καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου υγιές στην αγκαλιά σου! Αλήθεια έχεις δει το φύλλο του;

Φιλάκια πολλά και να σας έχει πάντα ο Θεός καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νίκη!!! Καλώς ήρθες!!! Ολόψυχα σου εύχομαι να έχεις καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου υγιές στην αγκαλιά σου! Αλήθεια έχεις δει το φύλλο του;

Φιλάκια πολλά και να σας έχει πάντα ο Θεός καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νίκη!!! Καλώς ήρθες!!! Ολόψυχα σου εύχομαι να έχεις καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου υγιές στην αγκαλιά σου! Αλήθεια έχεις δει το φύλλο του;

Φιλάκια πολλά και να σας έχει πάντα ο Θεός καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Όχι δεν είδε τίποτα...εχθές ήμουν 23 ημέρα....μου είπε ότι λογικά θα κάνω μεγάλο κύκλο πάλι!! Και πως η θα γίνει αργότερα η μπορεί κ καθόλου η ωορρηξία! 😢😢😢 Δεν έχω κάνει ποτέ τέστ! Και αγχώνομαι λίγο!! Από πότε να ξεκινήσω εφόσον εχθές δεν είδαμε τίποτα στον υπέρηχο;;;
    • Η γιατρός ειπε οτι το κολύμπι είναι η καλύτερη άσκηση στην εγκυμοσύνη😇!! Οποτε εκλεισα και γω διακοπές στην Καραϊβική🏝️🥥🌴!!! Αλλωστε ποια είμαι εγώ  που θα παρακούσω τις οδηγίες της γιατρού😝!!! 
    • Αμαν ρε κοριτσακι μου γλυκο!!! Τωρα είσαι καλα; Να μην ακους κανεναν κ να κανεις ότι αισθανεσαι εσυ!!
    • έχω κάποια ανδρογόνα αυξημένα όχι όλα..δεν μου είπαν κάτι για καμπύλη ζαχάρου ούτε ο γυναικολόγος ούτε ο ενδοκρινολόγος..ίσως επειδή είχα σύλληψη ασχετα αν κατέληξε σε βιοχημική.. εσένα είναι πολύ κάτω από το όριο τα ανδρογόνα;
    • Και εμένα 2η χρόνια!! Και ακρινως όπως τα λες… αν εξαιρέσεις ανάμεσα στις γιορτές που αρρώστησε με γρίπη α και την πέρασε στο πόδι κατά τ αλλά μια χαρά! Ε μια που έλεγα τι ωραία χρόνια (πέρυσι όλο άρρωστος ήταν) Ε μια που αρρωστησαμε 😂😂😂. Κορίτσι μου μπράβο για το κουράγιο σου!!! Θα κρατήσω το θετικό της υπόθεσης ότι έμεινες φυσιολογικά έγκυος,,θα ξανά έρθει σίγουρα! Χαλάρωσε και απόλαυσε τις στιγμές όπως λέγαμε και παλιά! εγώ ταλαιπωρήθηκα παρά πολύ λίγο μετά που γέννησα (ένα εξάμηνο αργότερα) μέχρι κι πρόσφατα με προβλήματα υγείας… είχα φτάσει σε σημείο που δεν μπορούσα να κουνήσω τα πόδια μου και ήταν πολύ σοκαριστικό… δοξα Το θεό βρήκαν το πρόβλημα που έχω απλά άργησαν 2 χρόνια μωρέ! Ελλάς το μεγαλείο σου θα πω εγώ! Έχω πάρει πολύ μεγάλες ποσότητες κορτιζόνης και εννοείται έβαλα κιλά αλλά μου προκάλεσε και αλλά προβλήματα.., το χειρότερο ο καταρράκτης στο μάτι,, θα περάσει και αυτό εννοείται, έχω ξεκαθαρίσει πολύ κόσμο απο την ζωη μου., περάσαμε λίγο δύσκολα και με τον άντρα μου αλλά όλα καλά τώρα ! Με έχουν πρήξει όλοι για δεύτερο παιδί αλλά ενώ τα αγαπάω πολύ τα παιδιά σε αυτή τη φάση δεν θέλω! Δεν έχω χαρεί καθόλου το παιδάκι μου με όλα αυτά και  τώρα είμαστε σε πολύ καλή φάση που απλά θέλω να απολαύσω! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...