Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπερμα τρεχει απεξω!


Recommended Posts

Λοιπον κοριτσια προσπαθουμε και εμεις μισο χρονο περιπου να κανουμε παιδακι χωρις μεχρι τωρα αποτελεσμα.

Αν και δεν απογοητευομαι, αρχιζω και σκεφτομαι πως φταινε διαφορα.

Ενα απο αυτα, και σορυ αν γινω περιγραφικη, ειναι πως αφου κανουμε ερωτα με τον αντρα μου και εκσπερματωσει κανονικα μεσα μου, το σπερμα αρχιζει και τρεχει απο τον κολπο, αμεσως μιλις βγει απο μεσα μου. Αν ειμαι εγω απο πανω, οκ, τρεχει αμεσως εξω, αλλα και στο "ιεραποστολικο" , μολις ανασηκωθω λιγο, τα ιδια!

Λετε να φταιει καπως αυτο; Αληθεια, σας συμβαινει και εσας αυτο; να χυνεται απεξω μετα την πραξη;;;

Σορυ ξανα για το... γλαφυρο υφος, αλλα πως αλλιως να το θεσω;;;

Περιμενω απαντησεις, κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το σπερμα αρχιζει και τρεχει απο τον κολπο, αμεσως μιλις βγει απο μεσα μου. Αν ειμαι εγω απο πανω, οκ, τρεχει αμεσως εξω, αλλα και στο "ιεραποστολικο" , μολις ανασηκωθω λιγο, τα ιδια! :blink: :woohoo:

Λετε να φταιει καπως αυτο;

Οχι

Αληθεια, σας συμβαινει και εσας αυτο; να χυνεται απεξω μετα την πραξη;;;

Ναι B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται Λια μου πως δεν εισαι η μονη!!!χαχχααχ

κι εμεις ειχαμε τα ιδια και απο ερωτησεις μου σε αλλα κοριτσια σε ολες συνεβαινε!εγω τωρα ειμαι εγκυουλα αρα αυτο δεν φταιει στη συλληψη.

Αλλα να μην σηκωνεσαι αμεσως απο το κρεβατι.μετα την πραξη κατσε κανα 15λεπτο στο κρεβατι και βαλε ενα μαξιλαρακι κατω απο το ποπο σου να κανεις και κλιση ετσι ωστε να πηγαινει ολο μεσα.φιλακια πολλα και καλη τυχη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lia μου,ακομα και μια μικρη σταγονιτσα να μεινει μεσα σου μπορει να κανει θαυματα!!!! ;);) Σε ολες το ιδιο συμβαινει,αλλα οπως σου ειπε και η Αργυρω μας, μη σηκωνεσαι αμεσως!!! ;);)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘεΙΕΣ ΣΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΑΠΟΔΩΣΟΥΝ ΚΑΡΠΟΥΣ!!!! ;):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα την ίδια ακριβώς απορία είχα και εγώ πριν λίγο καιρό αλλά έψαξα στο internet και διάβασα οτι μπορεί να βγαίνει κατά την έξοδο του πεους απο τον κόλπο μια ποσότητα σπέρματος αλλά ήδη έχει μείνει αρκετο μέσα σου όποτε μην ανησυχείς.

Αυτο που μένει μέσα είναι αρκετο για να μείνεις εγκυος. Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτην την απορια την ειχα κ γω πιστεψε με,,αλλες φορες ετρεχε ολο κ αλλες ουτε σταγονα δεν εβγενε..κ αναρωτιομουνα μηπως δεν τα θελει ο οργανισμος μου αλλα τελικα αδικο ειχα τα θελει κ υα παραθελει μαλιστα χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω με τα κοριτσια! Παντα μια ποσοτητα παει ''χαμενη'' ;).

Μην σε αγχωνει...

Αυτο που μενει ειναι αρκετο!

Συνεχιστε τις προσπαθειες κ ευχομαι

καλα αποτελεσματα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αρα δεν υπαρχουν χαμενες προσπαθειες χαχαχα ολα μια χαρα πανε λοιπον!!!!βουρ στο ψητο γρηγορα κ μετα υπνο !!!!!κανεικ καλο ο υπνος !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και σε μας εβγαινε λιγο εξω καμια φορα,οταν ολοκληρονετε να μην βγαινει αμεσως ο αντρας σου καθηστε περιπου ενα λεπτο αγκαλιτσα εμεις ετσι καναμε τελικα και δεν επεφτε τιποτα εξω και μετα κοιμηθητε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για καλύτερα αποτελέσματα μου είπε ο γιατρός το doggy style ...έχει σχέσει με την..εσωτερική ανατομία....if you know what i mean....για να μη μπω σε ανατριχιαστικές λεπτομέρειες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λια να είσαι καλά που ρώτησες γιατι το είχα και εγω απορία και ντρεπόμουν να ρωτήσω.και σε εμας τρέχει σχεδόν πάντα.τελικά η στάση παίζει ρόλο ή όχι????

Αλήθεια το "doggy style" είναι καλύτερο???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ευχαριστω για τις απαντησεις!

Ναι, αλήθεια, αυτο με το doggy style, το εχω ακουσει και εγω. Εχει σχεση με τη σταση; Δηλαδη, καποιες στασεις βοηθανε περισσότερο;

Εχω παρατηρησει πως στα 4 δεν τρεχει ευκολα το σπερμα εξω, παρα μονο αν σηκωθεις κλπ.

Εχει καποια απο εσας αποψη για το θεμα; (δεν πιστευω να σας επιασαν οι ντροπες, μεγαλα κοριτσια ειμαστε!!).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι βρε κορίτσια οποια ξέρει ασ πεί και σε εμας.γιατι μετά απο 2 χρόνια προσπάθιες αρχίζω και νομίζω οτι κάτι κανουμε λάθος!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απ'ότι κατάλαβα κι εγώ στην "εν λόγω" στάση το ανδρικό όργανο έρχεται πιο κοντά στην είσοδο της μήτρας οπότε μπορεί πιο εύκολα να εισχωρήσει το σπέρμα με λιγότερες ...παράπλευρες απώλειες..... (έχει να διανύσει μικρότερη απόσταση)!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να πω και εγω κατι που εχω ακουσει απο φιλες μου. Μολις τελειωσει και βγει...σηκωσε ψηλα τα ποδια σου και την λεκανι...οπως καναμε στην γυμναστικη παιδια. Κενε και μερικα ψαλιδακια στον αερα...πλακα κανω για τα ψαλιδακια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas koritsia!eimai kainouria sto foroum kai exw na shmeiwsw pws kai gw to skeftomoun polu auto..exw akousei pws h pio kalh stash einai sta 4.emeis molis oloklhrwnoume thn praksh phgainoume kateu8eian sthn wc kai plenomaste..den prepei?an kai ap'oti kserw oti einai na meinei mesa,8a meinei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε an-n,καλή μου ,μη πλένεσαι μετα.κρατήσου κανα δυο ώρες και μέτα.και εγω πριν ξεκινήσουμε προσπάθιες πλενομουν αμεσως μετα.απο οταν ξεκινήσαμε προσπάθιες περίμενω λίγες ώρες και μετα πλένομαι.και ο γιατρος μου έχει πει να μην πλένομαι μετα και να μένω ξαπλωμένη για λίγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ για το σεξ στα 4, μαλλον φαινεται πως το σπερμα χυνεται απευθειας στη μητρα. Ποιος ξερει; Θα μας πει καποια που ειχε με τη σταση αυτη... αποτελεσμα;

Εχει επισης σημασια η ποσοτητα του σπερματος που αδειαζει ο αντρας;

Ξερω πως δεν ειναι το ιδιο σε ολους τους ανδρες. Αλλοι εκσπερματωνουν περισσοτερο και αλλοι λιγοτερο. Επισης, και στον ιδιο αντρα δεν ειναι ιδια η ποσοτητα καθε φορα. Εγω, αλλες φορες "ξεχειλιζω" και αλλες φορες, απλα το νιωθω να τρεχει απο μεσα οταν παω στην τουαλετα. Εσεις τι λετε για αυτο; το εχετε παρατηρησει;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...