Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


ΜΑΒΑ2308

Recommended Posts

AX mariant ΜΟΥ ΛΕΣ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!! ΕΧΩ ΜΙΑ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΚΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ..ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕΙΝΩ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΙΣΗ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 861
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ntina21 έγραψε:

AX mariant ΜΟΥ ΛΕΣ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!! ΕΧΩ ΜΙΑ ΔΙΑΙΣΘΗΣΗ ΚΑΤΙ ΝΙΩΘΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ..ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΕΙΝΩ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΙΣΗ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!

ΝΤΙΝΑΚΙ ΤΙ ΚΥΚΛΟ ΕΧΕΙΣ?ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΣΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΠΟΤΕ ΗΤΑΝ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIANT ΜΟΥ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΤΩΡΑ ΝΑ ΣΕ ΠΩ ΠΟΣΩΝ ΗΜΕΡΩΝ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΣΧΟΛΕΙΘΕΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ..ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 29/7 ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΤΩΡΑ ΝΑ ΜΠΥ ΕΡΘΕΙ 27/8 ΔΗΛΑΔΗ ΔΥΟ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΗΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΥΝΗΘΩΣ...ΟΙ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΤΑΝ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 12 ΜΕ 13 ΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ ΕΙΧΑ ΛΙΓΑ ΡΟΖ ΚΑΙ ΠΟΝΑΚΙΑ ΕΛΑΦΡΑ..ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΡΗΣΤΕΙ ΚΑΙ ΠΟΝΟΥΣΕ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΠΑΛΙ ΔΕΚΑΤΑ ΔΗΛΑΔΗ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΕΙΖΩ ΑΚΟΜΗ ΝΑ ΕΧΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina μου αν περιμένεις περίοδο γύρω στις 27/8 είναι λίγο νωρίς να βγάλει κανείς συμπεράσματα. Πονάκια 10 μέρες πριν την περίοδο έχω πολλές φορές κ εγώ. Καλό είναι όμως αν θέλεις να κάνεις παιδάκι να μετράς τον κύκλο σου σταθερά κάθε μήνα και αφού όπως λές έχεις παρατηρήσει ότι είναι σταθερός τότε για γόνιμη μέρα υπολόγιζε περίπου την 14η πριν να σου έρθει η επόμενη περίοδος. Γύρω απο αυτή την ημέρα να κάνεις ελεύθερα έρωτα κ ελπίζω να έχεις σύντομα θετικά αποτελέσματα.

Όσο για τώρα περίμενε μέχρι 27/8 κ αν αρχίσει η καθυστέρηση τότε κάνε κανα τεστάκι! Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ DOROULINI ΜΟΥ! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ! ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΜΕΝΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΚΑΝΑ 3 - 4 ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΠΟΛΥ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΕΧΩ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΠΑΡΑΞΕΝΕΥΤΙΚΑ..ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΣ 10 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΕΧΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΦΟΡΑ ΚΑΙ 10 ΓΙΑ 29 ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ...ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ..ΠΟΥ ΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΔΗΛΑΔΗ!! ΑΛΛΑ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΘΑ ΦΕΝΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΝ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ..ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 21Η ΗΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΜΟΥ (26-30 ΗΜΕΡΩΝ).ΕΔΩ ΚΑΙ 2-3 ΗΜΕΡΕΣ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΕΝΑ-ΔΥΟ ΣΠΥΡΑΚΙΑ,ΟΠΩΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ.ΕΧΕΙ ΤΥΧΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου θα σας πω την δικη μου εμπειρια..ειχα καθυστερηση και πριν 3 μερες εβγαλα σπυρακια οχι πολλα ενα δυο.. και χτες αδιαθετησα... πιστευω ομως πως παιζει και μεγαλο ρολο το καλοκαιρι.ηλιος, ζεστη που επηρεαζουνν το δερμα!!!!!!ευχομαι τα καλυτερα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην το βαζουμε κατω!!!!!!!!!! το Ξαναλεω!!!!!!! οχι Ερωτα μονο για Νινακι!!! αλλα με το νινακι το μεγαλο :P με μουσικουλα, ηρεμια,και ολα θα γινουν κοριτσακια μου οχι Α Γ Χ Ο Σ!!!!! ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ ΕΡΧΟΝΤΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΞΕΡΕΤΕ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ......βλεπω την αδελφη μου επειδη δεν θελει ακομα πως δεν απολαυνανει τον ερωτα οπως εγω ποια!!!!!;) τοσο μα τοσο ελευθερα!!!οταν εβαλα το αγχος αυτο ηταν......ΤΙΠΟΤΑ μονο εγω να στεναχωριεμαι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...