Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΑΣΧΕΤΕ ΑΠΟ ΠΕΘΕΡΑ Η΄ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ???


Recommended Posts

αχ κουκλιτσα εσυ τουλαχιστον ειχες ρωτησει και σου ειπαν οτι ηταν μικρα και τουλαχιστον στα εφεραν ντυμενα εγω ακου τι επαθα .Οταν ετοιμαζομασταν για το γαμο εγω ειχα αποφασισει αν βαλω δυο μγαλες παρανυμφεςτις κολλητες μου ηθελα να ειναι σε θεση να με βοηθησουν να μοιρασουν τις μπουμπουνιερες να με βοηθησουν με την ουρα και γενικοτερα ειναικαποια θεματακια που τα παρανυφακια αν ειναιμικρα ειναι μονο για χάζη και επειδη εμενα μου αρεσει και το εθιμο να εχεις καιμικρα παδικια εβλα και τα ναιψια μου τρια αγορια και την ανιψια μου .Ρωτησα λοιπον πολυ ευγενικα αν θελανε να βαλουμε καποιο παρανυφακι απο το σοι τους δεν ειχαν κανεναν η κουνιαδα μου ακομα δνε ειχε παιδι , ρωτησα αν θελανε να βαζαμε μια μικρη ανιψια απο μια ξαδερφη του αντρα μου και η παντηση ηταν αρνητικη .Ολα ετοιμα λοιπον οι φιλες μου με ενα πολυ ομορφο φορεμα τα αγορια με κουστουμι και η μικρη ανιψια μου τοτε ηταν 7 ετων φοραγε ενα κλασσικο παρανυφικο .Ολα αγγιζαν την τελειοτητα μεχρι που την ωρα που ανεβανα επανω στο σκαλι βλεπεω να μου βαζει την μικρη ανιψια που ειχα αναφερει τοοποιο ηταν με ενα απλο φορεματακι και τα μαλιατ ης τα ειχαν πιασμενα με ενα κλαμερ!το κιτσαριο σε ολο του το μεγαλειο !επαθα σοκ ειπα του αντρα μου:τι ειναι αυτο; ελε μου λεει παιδακι ειναι -ναι του λεω εμενα γιατι μου φαινετε σαν βαζω με χερουλια !επειδη ειναι και χοντρουλι χαθηκε να μου πουν να του παρω του παιδιου ενα φορεματακι αν του φτοιαξουμε το μαλλι ; ελα μου λεει αστο !ολα αυτα στην διαρκεια της τελετης .Δεν αντεξα και του λεω :Αν δεν το κατεβασεις κατω σηκωνομαι και φευγω......τι αν κανει ; τωρα νιωθω ασχημα που του εβαλα το τελεσιγραφο δνε εφταιγε εκινος αλλα η μανα του η οποια τα θεωρει ολα ευκολα .Τελικα με τροπο οι φιλες μου εβαλαν μπροστα τα αλλα παρανυφακια και την καλυψαν .Μα ηθελα αν ηξερα αυτοι δνε σκεφτηκαν ποσ ασχημα ενιωθε το κοριτσακι ετσι εκει πανω ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον και συνεχιζω η πεθερα μου ειναι ιδιαζουσα κατασταση ενω εχει δυο παιδια τα εχει χωρισει στο στυλ οτι θελω για αγγαρεια θα καλεσω τον γιο μου ενω θα τρεξω στην κορη μου να της κρατησω τα παιδια !Για να σα δωσω να καταλαβετε :θελουν να μαζεψουν τις ελιες στ χωριο ποιος θα παει μα και βεβαια ο γιος!η κορη οχι βεβαια και ουταε βεβαια ο γαμπρος αλαλ τ λαδακι το θελει καιμαλιστα να της το πηγαινουμε και εξω απο την πορτα της!τη θελουμε να μαζεψουμε τα πορτοκαλια μα και παλι ο γιος και βεβια να παει και στην αδερφη του μερικα γιατι αυτη εχει κουλαμαρα και δνε μπορει α ερθει ν παρει .

Ολα για την κορη η οποια το παιζει οτι εργαζετε εχουν δικη τους επειχηρηση καικλεινει τα ραντεβου σκοτωνεται τα παιδια της τα μεγαλωνει η πεθερα μου σε μενα ευτυχως δεν ερχετε και αυτο το λεω γιατι δεν τη θελω στα πδια μου αλλα αν μη μου λεει οτι κουραζετε που απο το φαι εχει κανει ενα κωλο σαν την ακροπολη.

Βολτες η κορη τα παιδια η πεθερα ενω στο γιο της ποτε δεν εχει ερθει να πει θα κρταησω το παιιδ να βγειτε παντα εχιε δουλεια αν χρειαστουμε κατι.Εδω στο νοσοκομειο ημουν που ειχα κανει την επεμβαση και εκινη ερχοταν οχι γιανα με δει αλλαγια αν δει λαμψη!και οταν χρειαστηκε να ξαναμπω εκεινη ηταν διακοπες .....

Οταν εμαθε οτι ο μπαταζανακης ειχε κοψει το δακτυλο ενταξεικριμα το παιδι εκανε σαν παλαβη αλλα οταν εμαθε οτι εγω ειχα καρκινο στεναχωρηθηκε αλαλ πηγε διακοπες !και περασα πολλα καθοταν και ελεγε μαζι με τη κορητ ης οτι εγω απατουσα τον γιο της ετσι της εχαν πει λεει και αποκαλουσε το γιο της μ.... μεχρι που καποια στιγμη τα εμαθα και και εγεινε της τρελης της απεδιξα οτι εγω ημουν πολυ ενταξει και οταν τα εμαθε ολα ο αντρας μου την πεταξε απο το σπιτι .

Τον περασμενο Νοεμβρη ειχα το μικρο στο νοσοκομειο και ξερετε οταν πηρε τηλεφωνο τι μου ειπε:πως να ερθω εκει παιδιακι μου ; μιλαμε πως να ερθει απο τη νικαια στο παιδων πεντελης ; δεν μπορεσα αν της απαντησω γιατι θα την εβριζα καινα νομιζετετι ηρθε κανετε λαθος .... πηγε επισκεψη στην ανιψια της αυτη τη φορα στην επαρχια γιατι την χρειαζοταν ....

Η σχεση μου μαζι της ειναι τη να πω τυπικη ...δεν ξερω πως να τη χαρακτηρισω παντως εγω δεν καθομαινα την ακουω της τα χωνω .

Οσο για τη κουνιαδα μου καταλαβαινετε τι ειναι απιο τη στιγμη που μικρη της κορη μεγαλυτερη απο το Σταυρο εκανε του απιδιου ενα σαβατοκυριακο τη ζωη κολαση μεχρι που του μαγκωσε τα χερια στην πορτα εσκεμμενα και δεν ειπε τιποτα ....

Αλλα του το ειπα του αντρα μου οτι ετσι και ερθει εδω καιπαει ο μικρος να την αγγιξεικαι φωναξει εγω θα την σουραμαδησω ...γιαγια -κορη και εγγονη απο το ιδιο ΚΑΡΜΑ !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΕΓΩ ΠΑΣΧΩ ΑΠΟ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ 2 ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΠΟΛΛΑ, ΜΗΝ ΑΠΟ ΤΟ BACHELOR. ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΕΝΩ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ 22 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΑΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΒΑΛΕ ΧΕΡΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ. Η ΑΛΛΗ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΣΤΑΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΤΗΝ ΕΒΡΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΣΕ ΞΕΝΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙΑ. ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ Η 1Η 40 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕ3 2 ΠΑΙΔΙΑ 12,14 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΕΗ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΧΩΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΑ 60 Τ.Μ. ΕΒΑΛΕ ΤΟ 12ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΣΥ ΠΟΤΕ??? ΕΚΛΑΙΓΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ. ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΚΑΚΙΑ?? ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΠΗΡΕ ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΗ, ΦΟΡΑΩ ΞΕΚΟΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΤΑΜΠΟΝ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ. Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΝΩ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΣΙΓΟΝΤΑΡΕΙ. ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΩΛΟΑΘΗΝΑΙΑ ΛΕΕΙ. ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΑ ΔΙΝΩ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ. ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koukou έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ,

ΕΓΩ ΠΑΣΧΩ ΑΠΟ ΠΕΘΕΡΑ ΚΑΙ 2 ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΡΑΒΩΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΑΜΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΛΛΑΞΑΝ ΠΟΛΛΑ, ΜΗΝ ΑΠΟ ΤΟ BACHELOR. ΗΡΘΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΜΟΥ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΤΑΝ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΕΝΩ ΤΟΝ ΕΧΟΥΝ ΧΑΣΕΙ 22 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ!!!!! ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΕΣ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑ. ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΓΑΖΑΜΕ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΑΜΑΞΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΠΛΕΥΡΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΒΑΛΕ ΧΕΡΙ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ. Η ΑΛΛΗ ΜΕ ΠΗΡΕ ΤΗΛ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΣΤΑΣΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΤΗΝ ΕΒΡΙΣΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΑΚΑΤΕΥΕΤΑΙ ΣΕ ΞΕΝΑ ΚΡΕΒΒΑΤΙΑ. ΤΩΡΑ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ Η 1Η 40 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΜΕ3 2 ΠΑΙΔΙΑ 12,14 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΧΡΕΗ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΧΩΡΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΕΝΟΥΝ ΣΤΑ 60 Τ.Μ. ΕΒΑΛΕ ΤΟ 12ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΕ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΕΣΥ ΠΟΤΕ??? ΕΚΛΑΙΓΑ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ. ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΚΑΚΙΑ?? ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΩΣ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΠΗΡΕ ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΗ, ΦΟΡΑΩ ΞΕΚΟΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ ΦΟΡΩΝΤΑΣ ΤΑΜΠΟΝ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΑΔΙΑΘΕΤΗ. Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΕΝΩ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟ ΕΧΕΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΑΝΤΙ ΝΑ ΤΗΣ ΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΣΙΓΟΝΤΑΡΕΙ. ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΩΛΟΑΘΗΝΑΙΑ ΛΕΕΙ. ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΣΚΥΛΙΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΤΑ ΔΙΝΩ ΟΛΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ. ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΔΕΝ ΣΗΚΩΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΤΟΝ ΑΡΙΘΜΟ ΤΟΥΣ

ΚΟΥΚΟΥ ΜΟΥ ΜΗΝ ΤΟΥς ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗ ΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΓΑΝΤΙ .αΝ ΣΟΥ ΠΟΥΗΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΕΣ ΤΗς ΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕς ΤΡΙΑ ΤΙ ΕΓΕΙΝΕ ΜΟΝΟ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΒΓΗΚΕ ΟΚΕΙ ΑΝ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΗ ΠΕς ΟΤΙ Η ΓΡΙΑ Η ΚΟΤΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΖΟΥΜΟ ΧΩΣΙΜΟ ΘΕΛΟΥΝ ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΟΙ ΒΛΑΜΜΕΝΕΣ.αΛΗΘΕΙΑ Ο ΑΝΤΡΑς ΣΟΥ ΤΗ ΣΤΑΣΗ ΚΡΤΑΕΙ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA ANOIJATE EGALO UEMA STOGAMO NTYSAME TIOW ANICIEW MOY PARANYFAKIATIW LATREYV EGV

ΛΟΙΠΟΝ Η ΙΔΕΑ ΚΟΥΝΙΑΔΑςΚ ΠΕΘΕΡΑς ΤΑ ΠΑΣΡΑΝΥΦΑΚΙΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕΤΟΝ ΘΕΙΟΤΟΥς Κ ΕΓΩ ΣΑΝ ΝΥΦΗ ΜΟΝΗ ΣΑΝΤΗΝ ΚΑΚΑΜΙΑ Κ ΕΥΤΥΧΩς Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΕ Κ ΠΗΡΕ ΜΕΔΙΚΑΤΗς ΛΕΦΤΑ ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙΑΣΤΑ ΞΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΠΑΡνυφακια κεγω εχετε δει νυφη χωριος παρανυφακια κ γαμπρο με πασραΝΥΦΑΚΙΑ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε κοριτσια αυτες οι πεθερες!!Κι εγω πεθεροπληκτη αλλα απο που να αρχισω και που να τελειωσω!!Να σας πω κατι το ανεκδοτο με τις πεθερες και τις νυφες που ηταν στο λεωφορειο το ξερετε;Αν σας λενε καμια βλακεια πειτε το σε αυτες να σκασουν!!Θελει να το παιζουμε λιγο τρελα γιατι αλλιως δεν παλευεται η κατασταση!Μια γιαγια μου ειχε πει οτι η λεξη πεθερα ειναι πενθερα κανονικα απο την λεξη πενθος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινα μου τωρα το ειδα το θεματακι....!!!!

Αχ υπομονη... τι να κανεις; αφου δεν μπορεις να τους αποφυγεις μην δινεις σημασια σε καποια θεματα... αν δεν μπορεις να μην δινεις σημασια τοτε βαλ'τους στη θεση τους να ησυχασεις... το ξερω οτι ειναι κι'αυτο δυσκολο αλλα αφου εχεις τον αντρα σου συμμαχο εισαι μια χαρα...!!! ;)

Εγω εχω καταπιει καποια πραγματα αλλα ο αντρας μου τα γνωριζει ολα οσα εχουν γινει και με καταλαβαινει... οταν ομως τα πραγματα πανε να βγουν εκτος οριων επεμβαινουμε και οι δυο... !!! :angry:

Ασχετο... γιατι ολα τα προβληματα ξεκινανε με την εγκυμοσυνη; :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΠΕΘΕΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑΔΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΕΥΤΥΧΩΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 2.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΥΠΟΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΜΕ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΞΕΡΩ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ.ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΦΤΑΣΑ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΠΩ ΣΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΟΣΟ ΑΦΟΡΑ ΤΗ ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΤΙΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ.ΜΟΝΟ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ.ΙΣΩΣ ΕΓΙΝΑ ΚΑΚΙΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΙΠΑ ΑΛΛΑ ΜΠΗΚΕ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΗΣ.ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ΤΑ ΛΕΩ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΕΝΑΙΣΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ.ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΝΟΜΙΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ.ΜΗΝ ΔΙΝΕΤΑΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΤΙΣ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ-ΓΙΑΤΙ ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΑ ΛΟΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΗΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟ!!!!!!ΕΙΔΙΚΑ ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΜΟΝΑΚΡΙΒΟ ΤΟΥΣ :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...

ΤΙ ΘΕΜΑ ΚΙ ΑΥΤΟ!!!;;;

ΑΝ ΑΡΧΙΣΕΙ ΔΕΝ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ...

ΕΓΩ ΤΙΣ ΕΒΑΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ! ΜΙΑ ΤΟ ΕΠΑΙΡΝΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ, ΜΙΑ ΕΚΑΝΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ, ΜΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΝ ΤΙ ΚΟΤΣΑΝΕΣ ΠΕΤΑΓΑΝ, ΜΙΑ ΤΑ ΚΑΤΑΠΙΝΑ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΧΩΝΩ! ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟΟΟΣΑ ΠΟΛΛΑ ΠΟΥ ΑΡΚΕΤΑ ΤΑ ΕΧΩ ΞΕΧΑΣΕΙ ΗΔΗ!!!

ΤΕΛΙΚΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ-ΔΕΝ ΜΑΣΑΩ ΠΛΕΟΝ! ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΩΣΤΕ;;; ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ;;;

ΒΑΣΙΚΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΠΟΥ ΖΗΛΕΥΕΙ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΚΑΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΗ ΑΔΥΝΑΜΙΑ!

ΤΕΣΠΑ, ΟΤΙ ΔΙΝΟΥΝ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΥΠΟΘΕΣΗ

ΥΓ: ΔΕΝ ΚΡΥΒΩ ΤΠΤ ΑΠΟ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΠ'ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ!

(ΠΩΣ ΝΑ ΤΑ ΚΡΥΨΩ ΑΛΛΩΣΤΕ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΡΥΒΟΝΤΑΙ...-ΝΑ ΤΟΥ ΚΡΥΨΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;-ΕΧΕΙ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω για κατι που εχω μετανοιωσει πολυ στη ζωη μου ηταν που αφησαμε με τον αντρα μου την πολη και πηγαμε στο χωριο να μεινουμε στο πατρικο του(η πεθερα λιγα χιλιομετρα μακρια) Ε....ναι μπορειτε να με μουτζωσετε ολες μαζι :P

Απο τοτε μου εκανε την ζωη κολαση.. Ηθελε καθε τρεις και λιγο να πηγαινω να τους βλεπω κι οταν αργουσα μου ελεγε μια καλημερα και μου γυρνουσε την πλατη..Και μια φορα μου μιλουσε και με γυρισμενα πλατη.. Μετα πως να ξαναπας ?? Και το χειροτερο? Γυρισε και ειπε για την μαμα μου " Δεν καταλαβαινω γιατι καθεται ολη μερα και δεν παει να δουλεψει.... :angry::angry::angry: " Δεν το πιστευα τι ειπε απο το σοκ δεν μου βγηκε λεξη,, φυσικα το σκυλομετανοιωσα

Εψαχνα να βρω τροπο να φυγουμε με τον αντρα μου,(μεχρι και να χωρισω σκεφτηκα) και ο Θεος με βοηθησε..βρηκα καλη δουλεια στην πολη που μεναμε και πηγα με σκοπο να πηγαινορχομαι 100χλμ..και πανω στον μηνα μενω εγκυος!!! ;)

"Ε...τωρα δεν μπορω να πηγαινοερχομαι λογω του μωρου..¨" του ειπα και γυρισαμε πισω :silly: και ετσι ηταν δλδ ειχα αρχισει να φοβαμαι την οδηγηση

απο τοτε που γεννηθηκε το μωρο εχει αλλαξει σταση..με καλοπιανει για να πηγαινουμε..αλλα τωρα δεν της κανω το χατιρι...οπως στρωνεις ετσι κοιμασαι...

οσο για την κουνιαδα ειναι πολυ καλη κοπελα ευτυχως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Egw koristia pasxw apo pethero (kurios an kai oi upoloipoi- pethera kai aderfia- ta idia einai!!!)

Apo thn axrh den me hthele, fagwthike ( afou eixe kanei oloklhrh istoria ston antra mou oti den tha erthei ston gamo). Telika hrthe kai eixe moutra olo to bradu.

Meta emeina egkuos thn prwth fora. Otan tou to eipe o Nikos, katebase moutra kai den eperne thlefwno. Se ena mina xanw to mwro. Otan ksanaemeina tous to eipame meta tous 3 mhnes, pali moutra. Exasa thn mpempa mou stis 21 bdomades logo problhmatwn sta nefra ths. Perasa olokrhrh genna den phran ena thlefwno na doun an bghka zwntanh apo to nosokomeio...Phran meta apo 4 bdomades les kai den egine tipota.

O antras mou thumwse polu kai den tous milaei pia. Egw eimai pali egkuos alla an den gennisw den lew tipota. Den einai oikogeneia auth...

Ase koritsia, egw den ta pisteua auta alla twra pia tous exei fobithei to mati mou. Polu megalh glwsofagia.

Filia se oles sas

Tania

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΕΓΩ ΜΕΝΩ ΚΑΤΩ Κ ΠΑΝ ΠΕΘΕΡΑ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

DPERNAV KALA DEXV STHRIJH APOTON ANTRA MOY EXV 2 PAIDAKIA MIKROYLIKA K XREIAZOMAI TOYLAXISTON ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΡΙΑ Ως ΠΡΟς ΤΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΥΟΝ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ Κ ΜΡΕΤΑ ΣΕΡΝΩΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ 20ΜΗΝΩΝ Κ ΠΑΜΕ ΜΖΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ Η ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΑ ΤΟΥ ΒΛΕΠΕΙΚ ΑΚΟΥΕΙΟ ΠΟΥ ΦΩΝΑΖΧΕΙΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΝΑΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΗΡΙΕ ΑΠΟΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑΚ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑΒΓΑΛΩ ΤΟΑΜΑΞΙ ΑΠΟΜΠΡΟΣΤΑΑΠΟ ΤΟΣΠΙΤΙ Κ ΝΑΤΟ ΠΑΡΚΑΡΩ ΑΛΟΥ Κ ΕΝΩ ΕΒΛΕΠΕΤΑΙΖΑ ΤΑΠΑΙΔΙΑΚ Η ΜΟΥΝ ΜΕΤΙς ΠΥΖΑΜΕς ΕΠΕΜΕΝΕ ΝΤΥΘΗΚΑ Κ ΕΚΑΝΑ ΚΥΚΛΟΥς ΝΑΒΡΩ ΠΑΡΚΙΝΓΚ Κ ΤΟΠΙΟ ΑΣΧΗΜΟΙ ΕΝΑΜΗΝΑ ΟΔΗΓΑΩ ΦΟΒΑΜΑΙΟΚ Δ ΤΑΚΑΤΑΦΕΡΝΩ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ Κ ΟΛΟΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙς ΕΙΝΑΙ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙΤΙΝΑΚΑΝΩ............ΟΣΟΓΙΑ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΑΣΤΑ ΝΑΠΑΝΕ ΠΑΝΤΑ ΗΤΑΝ ΕΚΤΩς ΟΛΩΝ ΔΗΘΕΛΕ ΝΑΑΝΑΚΑΤΕΥΤΕΙ ΑΠΟΤΟΤΕ ΠΟΥΕΚΑΝΑΤΑΠΑΘΙΔΙΑ ΟΛΟ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙςΚ ΑΥΤΗ Κ ΕΠΙΜΕΝΕΙΟΡΤΙΘΑΠΑΘΩ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΓΟΑΤΙΚ ΑΥΤΗΤΗ ΠΕΡΑΣΕ ΝΑΑΦΗΝΩ ΤΑΠΑΙΔΙΑ ΝΑΒΓΑΙΝΩ ΟΠΩς ΕΚΑΝΕ Κ ΑΥΤΗ ΕΓΩ Δ ΝΙΩΘΩ ΤΩΡΤΑ ΝΑΤΟΚΑΝΩ ΑΥΤΟ

Κ ΕΠΙΣΗς ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙΤΩΡΑΕΙΜΑΙ26 ΣΕ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑΠΑΘΩ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗΤΩΝ 30 ΕΓΩ ΔΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΚ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑΑΝ ΜΕ ΔΕΙΛΙΓΟ ΚΟΥΡΑΣΔΜΕΝΗ ΜΕΚΑΝΕΙ Κ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙΕΙΜΑΙ ΡΑΚΟς Κ ΚΑΚΑΣΧΗΜΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liontarina έγραψε:

ΕΓΩ ΑΠΟ ΚΟΥΝΙΑΔΑ..... :angry:

ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΜΟΝΟ ΚΑΚΙΕΣ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΗΣ Κ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΑΠΟ ΜΙΑ 45ΧΡΟΝΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΧΩΡΙΣΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΣΚΥΛΟ ΠΟΥ ΣΑΠΙΖΕΙ ΣΤΟ ΞΥΛΟ. ΤΟ ΚΟΡΥΦΑΙΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ... ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΟΝΕΣ( ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΛΛΟΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΕΣ ΓΛΥΚΕΣ)...

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ Κ ΕΧΕΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ,ΤΗΣ ΛΕΩ ΟΤΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΔΕΡΦΟΥ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΤΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ Η ΦΟΛΑ ???????? ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΔΩ ( Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ) ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ....ΜΟΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΣΟΙ ΜΑΣ!!!!

ΟΝΤΩΣ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΕΤΟΙΑ Μ@Λ@ΚΙ@ .... ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΟΟΟΟΣΑ ΕΧΕΙΣ ΑΚΟΥΣΕΙ ΕΚΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΣ???

ΜΑ ΠΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ Η ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΟΛΑ Η ΓΥΝΑΙΚΑ???

Και λίγα λες.....!!!! Τί κακία και κομπλεξικότητα υπάρχει θεέ μου!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΧΧΧΧΧ ΛΙΟΝΤΑΡΙΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ ΑΝΟΙΞΕΣ :laugh: :laugh: !!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΣΑΝ ΤΗ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ (45ΑΡΑ,ΧΩΡΙΣΜΕΝΗ,ΧΩΡΙΣ ΠΑΙΔΑΚΙΑ, ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΙΑ & ΤΣΟΥΧΤΡΑ!!!!)ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΣΕΤΑΚΙ ΜΕ ΜΙΑ ΠΕΘΕΡΑ ΠΕΡΙΕΡΓΗ Κ ΑΓΕΝΕΣΤΑΤΗ!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙ Κ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ (ΚΡΥΦΑ Κ ΑΘΟΡΥΒΑ ΕΝΝΟΕΙΤΕ).ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΖΑΛΙΣΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ ''ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΠΑΙΔΙ???, ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ???ΑΝΤΕ ΑΚΟΜΑ???'' .ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΘΕΣΗ ΕΓΩ, ΤΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗΚΕ Ο ΚΑΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΥΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΕΞΗΓΗΜΕΝΕς Κ ΕΜΕΙΣ ΗΡΕΜΟΙ! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Ασχετο... γιατι ολα τα προβληματα ξεκινανε με την εγκυμοσυνη; :dry:

sweetmammy,καλό ερώτημα ;)

Αν κρίνω απο τους δικούς μου(πεθερούς και γονείς)με την εγκυμοσύνη ουσιαστικά πιστευουν πως σοβαρευει η σχέση.

Δηλαδή,πριν την εγκυμοσύνη έχουν μια κρυφή ελπίδα οτι το ζευγάρι μπορεί και να χωρίσει ή δεν θεωρούν την σχέση ''της πλάκας''ή ''για να περνάμε την ώρα μας''. :P

Με την εγκυμοσύνη είναι σαν να ''δεσμευονται''ο ένας στον άλλο.

Η δική μου πεθερά πάντως πανικοβλήθηκε και όπως λέει συνέχεια ...''Έμεινα έγκυος επίτηδες για να τυλίξω τον γιο της!'' :woohoo:

Λες και ο γιος της είναι ένα άβουλο πλάσμα που τον κάνω εγώ ό,τι θέλω!!! :woohoo:

Ααα και τον κατέστρεψα!!! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 months later...

καλησπερα κοριτσια.. το θεμα ειναι πολυ καλο αλλα επρεπε να βαλεις και για συννυφαδα... η δικια μου συννυφαδα ειναι σκυλα με ολη τη σημασια της λεξεως.. ολοκληρο βιβλιο γραφω με τα καμωματα της :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ένα μόνο θα σας πω.

Την ημέρα του αρραβώνα μου πήγα στο χωριό του άντρα μου (ήθελα να τους τιμήσω) αλλά είχα φροντίσει να χτενιστώ και να βαφτώ από Αθήνα. Μόλις μπαίνω στο σπίτι της πεθεράς μου, την βρίσκω με την ρόμπα και παντόφλες, τα μαλλιά όπως όπως (σε μισώ ώρα θα πηγαίναμε στην ταβέρνα)

Μόλις με βλέπει λοιπόν μένει κόκαλο και μου λέει:

ΕΤΣΙ ΝΤΥΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΒΑΦΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ? ΚΑΙ ΠΩΣ ΣΑΣ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΑΒΕΣΤΙ???

Το προσπερνάω και ρωτάω γιατί δεν είσαστε έτοιμη? Και μου απαντάει ότι ακόμα δεν ξέρει αν θέλει να έρθει γιατί την άλλη μέρα δουλεύει και δε θέλει να ξενυχτήσει.

Στο καπάκι μπαίνει ο άντρας μου μέσα και του λέει όλο χαρά: Ελα, έλα να δεις το κοριτσάκι μας τί όμορφο που είναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πιάσαμε και την κουβέντα και δεν πρόλαβα να ετοιμαστώ.

Μήπως να το δώσω το σενάριο στο MEGA για τις 7 θανάσιμες πεθερές???

Αμα σας πω και τα του γάμου........Θα μας πάρει η νύχτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλε τι σπανιο το θεμα σου :laugh: :laugh: :laugh:

εγω μενω πανω κατω με την πεθερα και την συνηφαδα

ενα θα σας πω δεν εβγαλα στο παιδι το ονομα της. Η μικρη μου ειναι 15 μηνων και την εχουν δει 10 φορες. Την ξεχωριζουν απο το αλλο εγγονι παρα πολυ αλλα να σας πω οι ανθρωποι μου ειναι εντελως αδιαφοροι ;) πανω απο ολα εχω το παιδι μου και αν αυτοι δε το σεβονται μια εγω δεν θα τους σεβαστω καμια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Giwta Norway έγραψε:

Σοβαρα; αυτο ειναι σπανιο φαινομενο!!! θελεις να μας πεις παραδειγματα; τι σου κανει δηλαδη και σε τρελλαινει!!

μας εχει κανει ανω κατω με λιγα λογια.. ενα παραδειγμα θα σου δωσω..

επειδη η πεθερα μου με υποστηριξε μια φορα γιατι ηξερε τι λαθος ειχε κανει συννυφαδα και η "φιλεναδα" της εβαλε τον αντρα της να παρει το απλο και να την συμαδεψει..

μετα απο φασαρια δικια της ο παππους επαθε 2 εγγεφαλικα απανωτα

τι αλλο να πω... ευτυχος δεν ξερει το προβλημα που εχουμε για να αποκτησουμε παιδι γιατι θα με ειχε φαει με τα λογια.. αλλα κατι πρεπει να εχει καταλαβει και ριχνει σποντες στον αντρα μου οπως..μια μερα που τρωγαμε εβαζε πιπερι ο κουνιαδος μου στο φαγητο και ελεγε γιαγια βρε καλε μου θα σε πειραξει τοσο πιππερι.. και πεταγετε σαν τσουτσεκι η αλλη.. αυτος παιδι εκανε ο αλλος που δεν εκανε να μην βαλει...ο αντρας μου ηθελε να τις φερει το πιατο στο κεφαλι αλλα κρατηθηκε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleftheria75 έγραψε:

Ένα μόνο θα σας πω.

Την ημέρα του αρραβώνα μου πήγα στο χωριό του άντρα μου (ήθελα να τους τιμήσω) αλλά είχα φροντίσει να χτενιστώ και να βαφτώ από Αθήνα. Μόλις μπαίνω στο σπίτι της πεθεράς μου, την βρίσκω με την ρόμπα και παντόφλες, τα μαλλιά όπως όπως (σε μισώ ώρα θα πηγαίναμε στην ταβέρνα)

Μόλις με βλέπει λοιπόν μένει κόκαλο και μου λέει:

ΕΤΣΙ ΝΤΥΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΒΑΦΕΣΤΕ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ? ΚΑΙ ΠΩΣ ΣΑΣ ΞΕΧΩΡΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΤΑ ΤΡΑΒΕΣΤΙ???

[/b

Το προσπερνάω και ρωτάω γιατί δεν είσαστε έτοιμη? Και μου απαντάει ότι ακόμα δεν ξέρει αν θέλει να έρθει γιατί την άλλη μέρα δουλεύει και δε θέλει να ξενυχτήσει.

Στο καπάκι μπαίνει ο άντρας μου μέσα και του λέει όλο χαρά: Ελα, έλα να δεις το κοριτσάκι μας τί όμορφο που είναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πιάσαμε και την κουβέντα και δεν πρόλαβα να ετοιμαστώ.

Μήπως να το δώσω το σενάριο στο MEGA για τις 7 θανάσιμες πεθερές???

Αμα σας πω και τα του γάμου........Θα μας πάρει η νύχτα.

απαπαπαπαπ τι ειναι αυτη καλε... σιγουρα να το στειλεις για σεναριο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...