Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερωτηση..υπαρχουν συμπτωματα κ κατα την εμφυτευση?


happy!!!

Recommended Posts

HAPPY μου,τι λεει η Ορεστιαδα?Ομορφη οπως παντα?μονο η θαλασσα της λειπει,ετσι ελεγα τοτε...χαχαχαχ

εγω εδω μενω Ωραιοκαστρο στην αλλη ακρη απο τους δικους σου αλλα εκει κοντα στην επανωμη εχουμε εξοχικο.

Λοιπον και για να σου πω και τα νεα μου,δεν ηρθε ακομη η ακατανομαστη!με κυκλο 28 ημερων σημερα ειμαι στην 30η αλλα δεν..(που να μην ερθει θεουλη μου)!!!!

Επισης εχω πονακια που ερχονται φευγουν σαν 1η μερα περιοδου ειναι ο πονος,θερμοκρασια σημερα 37,6 και νιωθω μια διαρκη κουραση και λιγα λευκα υγρα!

Με τα πονακια μολις ερχονται διαρκουν κανα 3 λεπτο,τρεχω τουαλετα σαν τη τρελη αλλα δεν...οποτε εδω και λιγες ωρες το συνηθησα και δεν παω πια τουαλετα για να δω...ενα πραγμα σαν να ξερω πως δεν θα ερθει...αλλα και παλι λεω μηπως με το αγχος μου εχω προκαλεσει αυτη την καθυστερηση...αχ δεν ξερω...παντως τεστ δεν κανω ακομη...αν δεν φτασει 18 του μηνα οπου 18/8 ηταν η τελευταια περιοδος εγω τεστ δεν κανωωωωωωω.....μην με πιεζεις σου λεω ,δεν κανωωωωω....:silly:

Καλα ε???ταχω παιξει εντελως!εσυ τι λες?ποτε να κανω τεστακι???α...και τα συμπτωματα μου?πως σου φαινονται???και κατι τελευταιο τη θερμοκρασια δεν την μετραω μολις ξυπνησω διοτι παντα το ξεχναω οποτε μετραω σε ολη τη διαρκεια της ημερας ακομη και το βραδυ πριν κοιμηθω και δεν εχει πεσει κατω απο 37 εδω και τουλαχιστον 6 μερες...φιλακια πολλα και ανυπομονω να δω θετικα αποτελεσματακια απο ολα τα κοριτσια που προσπαθουν!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mou kalimera..!!! emena i teleutaia mou periodos ksekinise stis 27.08.09 stis 11 piga sto giatro me ena sinexomeno pono katw deksia kai entono ews kai aforito pono stis roges mou kai ligotero sto plaino tou stithous mou kai mu eipe pos wooriksia eixa idi kanei stis 9 i stis 10.09!!!! stis 2.09 stis 05.09 kai stis 09.09(ooriksia) eixa eleutheri epfi kai teliwse mesa mou..!!! twra exoume kai leme:

apo tis 11.09 exw ena pono katw deksia sixnoouria an kai genikotera paw polles fores toualeta akoma kai simera ponanei oi roges mu alla ligotero nistazw arketa kai ta vradia niothw disforia sto stomaxi.xthes ekana ka emeto..!!! les ola auta na simainoun kati i einai tixaia?? episis na anaferw pos autes tis meres exw polla aspra igra.!!! an loipon i teleutaia mou epafi itan stis 09.09 opou einai kai i pio "ipopti" mera pote n apaw na kanw b'xoriaki...i agonia mou einai megali

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

smarty καλημέρα! και εγώ είμαι στην ίδια κατάσταση με σένα. Ωορρηξία στις 8/9 και επαφή στις 7,8 και 9/9. Νομίζω πως είναι λίγο νωρίς για συμπτώματα ή για να κάνουμε τεστ. Ο γιατρός μου είπε να περιμένω μέχρι τις 22/9 που είναι και η ημερομηνία που κανονικά πρέπει να μου έρθει περίοδος.

όσο για τα λευκά υγρά τα έχω κι εγώ και από νύστα άλλο τίποτα!

λέω να περιμένω ως την άλλη εβδομάδα και αν έχω καθυστέρηση να πάω για χοριακή κατευθείαν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΕΛΟΣ Η ΑΓΩΝΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ.

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 14/09 ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2,30 ΤΗΝ ΝΥΧΤΑ ΕΙΧΑ ΔΥΟ ΣΤΑΓΟΝΙΤΣΕΣ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΡΟΖ ΣΤΟ ΧΑΡΤΙ.

ΕΚΑΝΑ ΧΤΕΣ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ CLEAR BLUE ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΜΟΥ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ!!!

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΕΒΕΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΜΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΛΙΓΟΥΛΑΚΙ....χιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον αργυρω πανε παρε ενα κλιαρ μπλου πρωι πρωι κ καντοοοοο!!!!αν κ ειμαι κατα 95τις εκατο σιγουρη οτι εισαι!!καλα ακομη καθεσαι????τοσο ανχος πια ουτε για μενα το ειχα καθε μερα σκεφτομαι"αραγε της ηρθε? κ μολις ερχομαι για δουλεια το πρωτο που κανω ειναι να ανοιξω τον υπολογηστη να δω νεα σου ουφ με εσκασες αυριο 18 να κανεις το τεστ οπωσδηποτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω την εντυπωση πως θα εχουμε τουλαχιστον 2 εγκυμονουσες αντε αγαπες μου με το καλο!!!με ολη μου την καρδια να εχετε θαυματακια μεσα στην κοιλιτσα σας ολες θα χαρω πολυ πολυ:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy!!! έγραψε:

λοιπον αργυρω πανε παρε ενα κλιαρ μπλου πρωι πρωι κ καντοοοοο!!!!αν κ ειμαι κατα 95τις εκατο σιγουρη οτι εισαι!!καλα ακομη καθεσαι????τοσο ανχος πια ουτε για μενα το ειχα καθε μερα σκεφτομαι"αραγε της ηρθε? κ μολις ερχομαι για δουλεια το πρωτο που κανω ειναι να ανοιξω τον υπολογηστη να δω νεα σου ουφ με εσκασες αυριο 18 να κανεις το τεστ οπωσδηποτε!!!

Αγαπουλα μου καλη...εκανα το τεστ σημερα μεσημερι,το κοιτουσα σαν να ημουν παιδακι εξω απο ζαχαροπλαστειο...τελικα δεν μου εκανε το χατηρι και το αποτελεσμα ηταν -------.......

α...και να μην στα πολυλογω μετα απο κανα 4ωρο ηρθε και η ακατανομαστη.....το προβλημα ειναι πως τωρα δεν ξερω καν τι κυκλο εχω...ποτε θα ερθει η επομενη και ποτε ειναι οι γονιμες μερες μου...για να καταλαβεις θα σου πω τις ημερομηνιες μου απο τις last periods και αμα ξερεις πες μου:

27/4

24/5

23/6

22/7

18/8

17/9

εεεεεεεεεεεεεεεεε???????????εγω ταχω παρει στο κρανιο!!!ποτε περιμενω περιοδο?

ποτε θαναι γονιμες μερες?γιατι αυτο το μηνα στις γονιμες εκανα σεξ αλλα ο κυκλος εγινε μεγαλος και αρα ειχα αργοτερα ωοριξια αλλα εγω εκανα εως την 17η μερα του κυκλου μου...

Α..η πλακα ειναι πως το πρωι και σημερα η θερμοκρασια μου ηταν 37 και χαρηκα γιαυτο εκανα το τεστ!

αυτα ρε φιλεναδα,ειμαι χαλια αλλα προσπαθω να ηρεμησω λιγο μεσα απο την κουβεντουλα μου με εσας εδω τα κοριτσακια μου!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα Αργυρω μου!

Μετρησα τις ημερομηνιες κ βλεπω οτι εχεις κυκλο 28-31 μερες. Πρωτα απ΄ολα να χαιρεσαι κουκλιτσα μου γιατι ειναι σταθερος. Οι 2-3 μερες αποκληση μπορει κ να οφειλεται σε αλλους παραγοντες, οπως αγχος, στεναχωρια, διατροφη, μπανια το καλοκαιρι κτλ. Εμενα πχ που υποτιθεται οτι ειναι σταθερος 28 μερες, υπαρχει κ περιοδος που μου ερχεται στις 26 η στις 30. Αλλωστε σε καθε γυναικα οπως γνωριζεις διαφερει.

Σου συνιστω να μην μπλεξεις με θερμομετρα κ τεστ ωορρηξιας. Θεωρω οτι ειναι πολυ νωρις ακομα γιατι να αρχισεις να μετριεσαι κ να αγχωνεσαι. Αν δεν κανω λαθος τωρα εχεις ξεκινησει ελευθερες επαφες ετσι δεν ειναι ?

Επειδη λοιπον κ η μερα της ωορρηξιας ειναι διαφορετικη σε ολες μας θα σου προτεινα το εξης: το συστημα 8-10-12-14 αντε τραβα το κ 16 χαχαχα!! Ειμαι σιγουρη οτι το επιασε το εξυπνο μυαλουδακι σου!!!

Το δικο μου συστημα ειναι το 8-10-12..Η περιοδος μου διαρκει 5 μερες. Ωορηξια εχω την 10η η την 12η μερα (πονος αριστερη ωοθηκη, τραχηλικη βλεννη) Κ ποτε την 14η!!! Γιαυτο λοιπον ξεκιναω απο την 8η ..καταλαβες....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Διαβαζω αυτο που εγραψα κ συνειδητοποιω οτι αυριο θα ειναι η 8η μερα μου κ θα κανω σεξ χαχαχα:blush: για να ειμαι ειλικρινης ομως..κ σημερα εκανα:blush::blush: :woohoo:

Αγαπη μου γλυκια, σε παρακαλω πολυ, προσπαθησε να το αποβαλλεις απο το μυαλο σου κ απολαυσε τον ερωτα με τον αντρουλη σου!! Πιστεψε με..το σπορακι σου θα φυτρωσει οταν εκεινο νιωσει ετοιμο.. Δε θελω να στεναχωριεσαι, ουτε να διαβαζω οτι εισαι χαλια:)

Εμεις ειμαστε εδω για οτι χρειαστεις;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Διαβαζω αυτο που εγραψα κ συνειδητοποιω οτι αυριο θα ειναι η 8η μερα μου κ θα κανω σεξ χαχαχα:blush: για να ειμαι ειλικρινης ομως..κ σημερα εκανα:blush::blush: :woohoo:

Αγαπη μου γλυκια, σε παρακαλω πολυ, προσπαθησε να το αποβαλλεις απο το μυαλο σου κ απολαυσε τον ερωτα με τον αντρουλη σου!! Πιστεψε με..το σπορακι σου θα φυτρωσει οταν εκεινο νιωσει ετοιμο.. Δε θελω να στεναχωριεσαι, ουτε να διαβαζω οτι εισαι χαλια:)

Εμεις ειμαστε εδω για οτι χρειαστεις;)

Konstans μου δεν το πιστευω οτι μου απαντησες τετοια ωρα!!!σε ευχαριστω παρα πολυ για το ενδιαφερον σου!πραγματικα δεν κοιμαμαι ακομη και ολο σκεφτομαι σαν τη χαζη,τι εκανα λαθος!απο την αλλη σκεφτομαι μηπως ο αντρουλης μου εχει κανα αδυναμο σπερμα γιατι δεν το εξετασαμε...αχ το γιαβρακι μου,τι λεω η γυναικα βραδιατικα...ειναι σουπερ ο αντρας μου,πολυ καλος και γλυκος ανθρωπος!

εγω αγχωθηκα και αυτος με παρηγορουσε με ματια που δηλωναν και τη δικη του αγωνια...

λοιπον ,πραγματι καλα θυμασαι,τωρα ξεκινησαμε,ημαστε στο 1ο μηνα προσπαθειων και τωρα μπηκαμε στο 2ο...ελπιζω να τα καταφερουμε...

τα ωραρια μας ειναι χαλια καθωτι εγω νοσηλευτρια και εχω και πολλα νυχτερια ...μερικες μερες δεν βλεπομαστε παρα μια με 2 ωρες...αστα να πανε!

παντως θα κανω πραξη οσα μου λες..μερα παρα μερα ξεκινοντας απο την 10η μερα αντε 9η...επισης αρχισα να φοβαμαι μηπως εχω προβλημα σε σαλπιγγες και δεν το ξερω ...αχ...δεν ξερω παντως στις υποτιθεμενες γονιμες το ειχαμε κανει εκτος απο τις 2 τελευταιες γονιμες .αν το σπερμα ηταν δυνατο δεν θα αντεχε αλλες 2 μερες για να πιασουμε και μωρο ρεε γαμωτι μου???εχω γεμισει με αγχος και συνεχεις ψαχνω σε σαιτς για γονιμες μερες και ετσι βαζοντας απο 26 κυκλο εως και 31 κυκλο μου εβγαλε οτι απο τις 26/9 εως και 8/10 πρεπει να του δωσουμε να καταλαβει...27/9 κλεινουμε χρονο παντρεμενοι,εχουμε επετειο μακαρι να το πιασουμε τοτε!!!!!!!!!:woohoo: οσο για σενα βουρ στο ψητο φιλεναδουλα μου!αντε να μεινουμε μαζι εγκυοτλες και να γνωριστουμε και απο κοντα!

σε ευχαριστω που εισαι διπλα μου,το εχω αναγκη!νασαι καλα και με πολλα ++++++++++++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstans έγραψε:

Επειδη λοιπον κ η μερα της ωορρηξιας ειναι διαφορετικη σε ολες μας θα σου προτεινα το εξης: το συστημα 8-10-12-14 αντε τραβα το κ 16 χαχαχα!! Ειμαι σιγουρη οτι το επιασε το εξυπνο μυαλουδακι σου!!!

Το δικο μου συστημα ειναι το 8-10-12..Η περιοδος μου διαρκει 5 μερες. Ωορηξια εχω την 10η η την 12η μερα (πονος αριστερη ωοθηκη, τραχηλικη βλεννη) Κ ποτε την 14η!!! Γιαυτο λοιπον ξεκιναω απο την 8η ..καταλαβες....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω μου, απο τη μια γελαω με σενα κ αυτα που γραφεις κ απο την αλλη θελω να σε μπουφλισω!!! Α παπαπαπα! Μα τι εισαι εσυ βρε παιδι μου κ σκεφτεσαι ετσι?? Ο αρνητισμος σου εχει πιασει κ μενα! Αναρωτιεσαι, τι δεν εκανες σωστα, αν το σπερμα του αντρα σου ειναι αδυναμο, αν εσυ εχεις προβλημα στις σαλπιγγες κ αν ο σουπερμαν θα τσακωθει με τον σπαιντερμαν! Κ ολα αυτα μετα απο ενα μηνα προσπαθειων:S:S:S

Εσυ θα με τρελανεις μου φαινεται.. Αυτα θα μου ακουγοντουσαν λογικα μετα απο ενα ευλογο χρονικο διαστημα προσπαθειων σας, οχι μετα απο την πρωτη φορα! Δε σου λεω, υπαρχουν κ ζευγαρια που το πετυχαινουν με την πρωτη, αλλα δεν ειναι ο κανονας, ειναι η εξαιρεση!

Βαθεια μεσα σου, ξερεις οτι κανεις λαθος σκεψεις κ αυτος ο αρνητισμος σου σε δηλητηριαζει...

Βρε κουτο, χαλαρωσε κ σκεψου θετικα! Υπαρχουν τοσα ωραια πραγματα που θα πρεπει να χαρεις κ να γευτεις κ θα ερθει κ το μωρακι στην ωρα του!

Σε νιωθω, σε καταλαβαινω, πιστεψε με.. κ εγω το θελω πολυ αλλα πρεπει να καταλαβεις οτι αυτη η σταση που κρατας σου κανει κακο!

Ο κυκλος σου ειναι σταθεροτατος, ξεκινα το συστημα που ειπαμε, απολαμβανοντας την καθε στιγμη κ μετα απο κανα εξαμηνο(κ λιγο λεω) θα συζηταμε για τυχον προβληματα. Οχι ομως τωρα, οχι ακομα!

Αυτα ολα στα λεω με πολυ αγαπη, αν κ δεν σε ξερω, οπως σου ειπα κ παραπανω σε καταλαβαινω.. εχουμε τον ιδιο στοχο. Δε θελω να με παρεξηγησεις:kiss:

Εμεις να φανταστεις, ουτε καν το συζηταμε! Εχουμε ολοκληρωμενες επαφες κ οποτε ερθει με το καλο! Αλλωστε κ εγω μαζι με σενα ξεκινησα, πρωτη φορα τον Αυγουστο.

Οταν αδιαθετησα πριν λιγες μερες, δεν στο κρυβω, για μια στιγμη στεναχωρηθηκα, αλλα μονο για μια στιγμη.. Χαμογελασα αμεσως κ σκεφτηκα "Δεν ηρθε ακομα η ωρα σου μωρακι μου, εσυ ξερεις ποτε"

Ετσι θελω να κανεις κ εσυ, δε θελω να σε παιρνει απο κατω για τιποτα κ για κανεναν λογο!

Θα με θυμηθεις σε λιγο καιρο..........;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω 27 έγραψε:

happy!!! έγραψε:

Αγαπουλα μου καλη...εκανα το τεστ σημερα μεσημερι,το κοιτουσα σαν να ημουν παιδακι εξω απο ζαχαροπλαστειο...τελικα δεν μου εκανε το χατηρι και το αποτελεσμα ηταν -------.......

α...και να μην στα πολυλογω μετα απο κανα 4ωρο ηρθε και η ακατανομαστη.....το προβλημα ειναι πως τωρα δεν ξερω καν τι κυκλο εχω...ποτε θα ερθει η επομενη και ποτε ειναι οι γονιμες μερες μου...για να καταλαβεις θα σου πω τις ημερομηνιες μου απο τις last periods και αμα ξερεις πες μου:

27/4

24/5

23/6

22/7

18/8

17/9

εεεεεεεεεεεεεεεεε???????????εγω ταχω παρει στο κρανιο!!!ποτε περιμενω περιοδο?

ποτε θαναι γονιμες μερες?γιατι αυτο το μηνα στις γονιμες εκανα σεξ αλλα ο κυκλος εγινε μεγαλος και αρα ειχα αργοτερα ωοριξια αλλα εγω εκανα εως την 17η μερα του κυκλου μου...

Α..η πλακα ειναι πως το πρωι και σημερα η θερμοκρασια μου ηταν 37 και χαρηκα γιαυτο εκανα το τεστ!

αυτα ρε φιλεναδα,ειμαι χαλια αλλα προσπαθω να ηρεμησω λιγο μεσα απο την κουβεντουλα μου με εσας εδω τα κοριτσακια μου!!!:kiss:[/quote:3oo0wgo0]δεν πειραζει μπουμπου αυτον τον μηνα δυναμικα κ θα τα καταφερεις συντομα υπομονη!και εγω ημουν σιγουρη οτι εχω κυκλο 28ημερων αλλα τελικα εκανα λαθος..ουτε εγω ξερω τις γονιμες μερες αλλα να σου πω τελικα δεν πιστευω οτι υπαρχουν συγκεκριμενες μερες οωρηξιας οποτε ολο τον μηνα πρεπει να ειστε στην τσιταμερα μερα παρα μερα οπως ειπατεειναι καλυτερα καλη επιτυχεια κ ο θεος βοηθος!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου??????????εδω ειμαι !!!!τι μου κανετε?συγνωμη που δεν μπηκα νωριτερα!!!σας ευχαριστω για την υποστηριξη σας,ειστε φιλαρακια μου!!!!! ;):kiss:

Λοιπον ακουστε να γελασετε...Αρχισα να ηρεμω... :P

Προσπαθω να μην το πολυσκεφτομαι για να ξεαγχωθω και να το πιασω το μπεμπουλινι!Αλλα εχω θεμα....

Λοιπον,το μονο που κανω ειναι θερμομετρηση και σεξξξξξξξξξ!!!!!

το θεμα ομως ειναι αλλο....Μετραω τη θερμοκρασια μου και πριν την περιοδο οπου-5 ημερες πριν 37 με 37,5

την ημερα περιοδου πρωι 37 βραδυ 36,5,την αλλη μερα 36,2 την αλλη 36,1 την αλλη 36,1 και σημερα 36,6 το πρωι και 36,7 βραδυ.......

και ερωτω:ειναι δυνατον να ειχα ωοριξια 4η μερα του κυκλου μου?εγω λεω αδυνατον αλλα η θερμοκρασια ειναι περιεργη!θα συνεχισω να μετρω και θα τα λεμε!!!

Παντως ειστε γλυκες!ευχομαι να μεινουμε ολες μαζι εγκυουλες και να τα λεμε και να γελαμε!!!σας αγαπω πολυ και τις δυο!!!φιλακια!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εισαι ηρεμη Αργυρω μου με το θερμομετρο στο χερι....?????? :P

Ενταξει κουκλιτσα μου..εσυ ξερεις! Μονο να μην αγχωνεσαι, τιποτα αλλο.

Τι να σου πω τωρα για τη μετρηση, αποσο γνωριζω μετρας τη θερμοκρασια σου καθημερινα, πριν σηκωθεις απο το κρεβατι, απο τον πρωκτο η απο το στομα. Στις περισσοτερες γυναικες η θερμοκρασια αυξανεται λιγα δεκατα καπου στο 37.2 αμεσως μετα την ωορρηξια. Παραμενει δε σε αυτα τα επιπεδα μεχρι την επομενη περιοδο. Οι 1-2 μερες που προηγουνται κ επονται της ημερας αυξησης της θερμοκρασιας κ κυριως η παραμονη της ειναι η πιο γονιμες. Οποτε φτιαξε κ εσυ ενα σχεδιαγραμμα κ παρακολουθησε την. Μπορεις βεβαια να προμηθευτεις κ τα στικς απο την αγορα που ανιχνευουν την ωχρινοτροπο ορμονη που προκαλει την ωορρηξια. Εδω στο mammyland υπαρχει κ θεμα με καποια οικονομικα που μπορεις να παραγγειλεις απο το ιντερνετ.

Το να εχεις την 4η μερα περιοδου ωορρηξια μου φαινεται αδυνατον. Το πιο πιθανο μου κανει οτι ειναι η χρονικη περιοδος που αρχιζει να αυξανεται η θερμοκρασια μεχρι την ωορρηξια.

Αν κ κυκλοφορουν πολλα στο ιντερνετ, σου παραθετω κ εγω εδω ενα να δεις το σχεδιαγραμμα.

http://www.gyn.gr/artman/publish/article_65.asp

καλο διαβασμα ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η δικη μου γνωμη ειναι να αφησεις τα θερμομετρα στην ακρη μην μπαινεις σε αυτην την διαδικασια που χωρις να το καταλαβαινεις μονο ανχος κ στρες θα σου δημιουργηση,απολαυσε καθημερινα τον ερωτα με τον συντροφο σου κ θα ερθει συντομα...κ στα λεω αυτα γιατι τα εζησα με μια φιλη μου εκανε ερωτα μονο στης γονιμες τιποτα!!μετρουσε θερμοκρασιες τιποτα!!!ως που την επεισα να ερθει μαζι μου σε μια σχολη...σε πληροφορω ξεχαστηκε τοσο με τα μαθηματα που σε 2 μηνες εμεινε εγκυος!!!!!!βεβαια κατεληξε παλλινδρομη αλλα αυτο δεν εχει σημασια,παρεπιπτοντως την κυριακη θα παω στην βαπτηση της φιλης μου που εμεινε πολυ γρηγορα εγκυος ξανα κ απεκτησε ενα πανεμορφο κοριτσακι!!!θελω να σου πω οτι οσο λιγοτερο το προσπαθεις τοσο καλυτερα για την ψυχολογια σου κ η ψυχολογια στην αποκτηση ενος μωρου παιζει τον πρωτο ρολο!!!μην με παρεξηγεις ολα αυτα τα λεω με αγαπη για σενα κ για ολα τα κοριτσια τωρα να καθεσαι να το σκεφτεσαι να κανεις το ενα να κανεις το αλλο ε!δεν ειναι κ οτι καλυτερο..καταλαβαινω ειναι δυσκολο..ξερεις ποσες φορες εκατσα μπροστα στον υπολογηστη απελπισμενη?ουρλιαζα απο μεσα μου πως θελω ενα μωρο το εχω αναγκη...αλλα ηρεμησα κ σκεφτηκα ολα αυτα που ειπα κ πιο πανω κ χαλαρωσα κ καλα εκανα μιας κ δεν ειμαστε παντρεμενοι ποσο μαλλον τωρα που φευγει κ ο καλος μου στο κοσσοβο..τελεια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου,πραγματικα ειμαι κουλ αυτη τη βδομαδα,σχεδον δεν σκεφτομαι γονιμες μερες και τα λοιπα...λεω οτι βρεξει ας κατεβασει...βεβαια δεν ξερω πως θαμαι σε λιγες μερες που θαμαι στη μεση του κυκλου μου και θαρθει και η ωοριξια :P :silly:

Απλα τωρα ειμαι καλα!!!Λοιπον για οποιαδηποτε κριση μου θα σας κραταω ενημερες φιλεναδουλες μου!εσεις τι γινεται?κανα συμπτωμα ?καμια καθυστερηση??? :woohoo:

Αντε πια...να μεινει καποια απο τις 3 μας αυτο το μηνα και να τρελαθουμε απο χαρα!!! :woohoo: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νωρις ειναι ακομη...ξερεις θα αρχισουν τα τρελα μας σε καμμια 10αρια μερες!!!!!καλα απο μενα μην περιμενεις να ακουσεις ευχαριστα γιατι δεν προσπαθουμε απλα μερικες φορες πετυχενει στοχο κ λεω μπας και γινει τιποτα!!!η ελπιδα πεθαινει τελευταια που λενε :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy μου :kiss: ,αποτι καταλαβα δεν εισαι παντρεμενο κοριτσακι ε???εσυ εχεις χρονο μη μασας και αμα το πετυχεις και τωρα βεβαια καλως ναρθει :woohoo: !!!!

Ειμαι κουλ και σημερα ,δεν μπορω να πω,χαλαρα ειμαι και ελπιζω να συνεχισω ετσι γιατι μονο μαυτο το τροπο θα καταφερω αυτο που επιθυμωωωω τοοοοοοοοοσσσσσοοοο πολυ!!!

Η Konstans τι κανει?που ειναι?αυτη ειναι παντρεμενη και προσπαθουν λιγο καιρο σαν εμενα νομιζωω...δεν ειμαι και σιγουρη....αντε να μπει να μας τα πει να γνωριστουμε καλυτερα!

φιλακια πολλα!!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με ζητησε κανεις?? Χαχαχα εδω ειμαι!!!

Τι να κανω βρε κοριτσια..δεν με επιανε ο υπνος κ ειπα να σηκωθω να καπνισω ενα τσιγαρο..Να σερφαρω κ λιγο στο διαδικτυο!!

Τι κανουν οι φιλεναδες μου?? Πολυ χαιρομαι που μεσω του mammy μας δινεται η ευκαιρια να τα λεμε κ να ανταλλασουμε τα νεα μας κ τις αποψεις μας!

Καλα θυμασαι Αργυρω μου κ εγω μαζι με σενα ξεκινησα, τον Αυγουστο, αλλα για να ειμαι ειλικρινης, καθως κοιταγα τις ημερομηνιες προχτες, μας ξεφυγε εκεινος ο μηνας! Δεν ειχαμε επαφη εκεινες τις μερες.....αλλα τωρα τον Σεπτεμβρη του εδωσα κ καταλαβε! :blush:

Βλεπεις ηταν τωρα το ΣΚ που μας περασε κ ειχαμε φουλ ελευθερο χρονο, μιας κ δε δουλευαμε...Εσυ αποτι θυμαμαι δουλευεις απιστευτες ωρες, νοσηλευτρια ετσι?? Μην ανησυχεις κουκλιτσα μου κ το πρωινο ειναι καλο!!! :P

Happy μου, τι διαβασα, ο καλος σου παει στο κοσσοβο....???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ναι ρε συ φευγει το μωρακι μου τον μαιο θα γυρισει θα περνει βεβαια αδειες αλλα θα ζοριστω απιστευτα γιατι εχει μολις 2μηνες που μετακομοισα ορεστιαδα αστα θα τρελαθω!!!εν το μεταξυ απο τοτε που μου τελειωσε η περιοδος ολο...τελειωνει..στον στοχο!!!λες να το κανει επιτηδες,μηπως φοβαται μην παω με αλλον??χα χα φαση εχει μακαρι να πετυχει μετα θα με παρει με το ζορι με παπα κ με κουμπαρο!!!χαιρομαι πολυ που σασ εχω φιλες εστω κ ετσι ειστε καλυτερες κ απο τις καλυτερες φιλες μου γιατι νοιωθω ανετα να σας μιλαω κ ξερω πως με καταλαβαινετε το ιδιο κ εγω ευχομαι οτι καλυτερο για ολες μας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω 27 έγραψε:

Happy μου :kiss: ,αποτι καταλαβα δεν εισαι παντρεμενο κοριτσακι ε???εσυ εχεις χρονο μη μασας και αμα το πετυχεις και τωρα βεβαια καλως ναρθει :woohoo: !!!!

Ειμαι κουλ και σημερα ,δεν μπορω να πω,χαλαρα ειμαι και ελπιζω να συνεχισω ετσι γιατι μονο μαυτο το τροπο θα καταφερω αυτο που επιθυμωωωω τοοοοοοοοοσσσσσοοοο πολυ!!!

Η Konstans τι κανει?που ειναι?αυτη ειναι παντρεμενη και προσπαθουν λιγο καιρο σαν εμενα νομιζωω...δεν ειμαι και σιγουρη....αντε να μπει να μας τα πει να γνωριστουμε καλυτερα!

φιλακια πολλα!!! :cheer:

ζουζουνα μου οχι δεν ειμαι παντρεμενη το μωρο μου το γνωρισα στο zoo.gr μπηκα για πλακα κ τελικα βρηκα τον αντρα της ζωης μου!!!ειμαστε ενα μιση χρονο μαζι κ σκεφτομαστε εκτος απροοπτου να παντρευτουμε το 2011 με το καλο!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...