Μετάβαση σε περιεχόμενο

ερωτηση..υπαρχουν συμπτωματα κ κατα την εμφυτευση?


happy!!!

Recommended Posts

Αργυρω μου κ εγω ειχα δεκατα πριν ερθει η περιοδος. Ειναι φυσιολογικο αυτο. Καπου ειχα διαβασει ομως οτι κ δεκατα εχεις οταν περιμενεις παιδακι! Απλα διαρκουν περισσοτερο...οχι λιγες μερες! Κουκλιτσα μου γλυκεια, μακαρι μακαρι μακαρι!

Κ εγω μολις τελειωσω θα ξεκινησω χαχαχα, γιατι εμενα οι γονιμες αρχιζουν αμεσως μετα την περιοδο, ακου! Περιμενω νεα σου κ ευχομαι να δακρυσουμε μαζι :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου ηρθε κ εμενα σημερα το πρωιιιι η περιοδος οχι ο πελαργος :) αντε αργυρω κ τα υπολοιπα κοριτσια περιμενουμε τα ευχαριστα να μην σας ερθει για πολυ καιρο να σας ξεχασει για εννια μηνες!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy μου και Konstans μου,ειστε πολυ καλες και με υποστηριζετε ψυχικα παρα πολυ!σας ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου,αλλα σας το λεω σε λιγα λεπτα θα κανω το τεστ...δεν αντεχω αλλο τα χω παιξει!αφηστε που εκανα λαθος και κανονικα ειναι να μου ερθει 14 του μηνα οποτε μιας και αλλαξε η ωρα και εχουμε 14 πια και μιας που ψαχνω αφορμες να κανω το τεστ...εγω σε λιγο θα το κανω και ας βγει αρνητικο...δεν εχω αλλη υπομονη!:S εχω χαζεψει εντελως.

Η θερμοκρασια μου ειναι 37 και ο πονος σημερα ηταν λες και εχω περιοδο.οποτε θα το κανω και οτι γινει!ουτως η αλλως τα συμπτωματα μοιαζουν τοσο με τη περιοδο οποτε ακρη δεν θα βγαλω...δεν μπορω να περιμενω ουτε ωρα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(

Το εκανα το τεστ και ειναι ----------- πιο ---------- δεν γινεται!

Στενοχωρηθηκα πολυ αλλα ηρεμησα ,αυτο το αγχος εγω δεν το αντεχω ...ετσι θαναι οι μηνες μου πια???ποποποπο θα παρω τα βουνα...

Οπως καταλαβατε νιωθω και ηλιθια συν τις αλλοις διοτι ειχα και ολα τα συμπτωματα το ΒΟΔΙ.Τι να πω ?παντως αφου ποναω,μεχρι αυριο βραδυ θα ερθει η ακατανομαστη και θα εμπεδωσω για αλλη μια φορα το ποσο χαζη ημουν που ενιωθα ολα τα συμπτωματα σημερα ολη μερα ζαλιζομουν κι ακομη ειμαι καπως...σκατα

Παντως οι συμβουλες σας και η στηριξη σας ηταν μοναδικες!!!!!!Σας ευχαριστω ψυχουλες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΣΟ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΥΓΕΙΑ....ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΝΙΝΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ...ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια, μου ήρθε κι εμένα!!!!Δεν πειράζει, θα το δούμε οτι θα απολαύσουμε άλλον ένα μήνα τρελλίτσες!!!Φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΣΟ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΥΓΕΙΑ....ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΝΙΝΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ...ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ....

Exei dikio h Roympela..καμια φορα αυτο που ειναι αυτονοητο για εμας.. για καποιες αλλες γυναικες απαιτει μακροχρονιες θεραπειες ..και πολλες δαπανες..

Αργυρω μην απογοητευεσαι αλλωστε μολις αρχισες τις προσπαθειες..τα συμπτωματα περιοδου και εγκυμοσυνης μοιαζουν..δεν τρελαθηκες πιστεψε με..Διχως να σε γεμιζω ελπιδες να σου πω οτι τα τεστ λιγο πριν ή στα ορια της καθυστερησης ενδεχεται να κανουν λαθος..

Ρουμπελα καλη επιτυχια κοριτσι μου!!

Αργυρω ..ειναι θεμα χρονου να σου συμβει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια

Τα τεστ του φαρμακείου δεν είναι πάντα αξιόπιστα. Για να είστε σίγουρες πρέπει να κάνετε β χοριακή. Μόνο με αυτο το τεστ σε εργαστήριο θα μπορείτε να δώσετε απαντήσεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω την εντύπωση πως δεν είμαστε τελείως «τρελές» (πρώτη και καλύτερη εγώ … χιχι) που βλέπουμε συχνά συμπτώματα.

Ίσως κάτι να γίνεται στον οργανισμό, ο οποίος ξεκινά την διαδικασία της γονιμοποίησης και για κάποιους λόγους δε την ολοκληρώνει.

Με αλλά λόγια κάτι μπορεί να ξεκινά αλλά να διακόπτεται.

Μια χοριακή δηλαδή ίσως να έδειχνε κάποιες χαμηλές μεν … μονάδες δε.

Οπότε ίσως να μη φταίει μόνο το μυαλουδάκι μας.

Τώρα τι κάνουμε για αυτό ...?

Για άλλη μια φορά υπομονή…

Αν είναι να έρθει θα έρθει και όταν αυτό θέλει να έρθει.

Ως τότε προσέχουμε τον εαυτό μας, ασχολούμαστε με όσο το δυνατόν περισσότερα και όμορφα πράγματα που μας αποσπούν την προσοχή και φυσικά προσευχόμαστε!

Καλή επιτυχία σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera,

diavazontas ta post..thimithika ta dika mu...loipon,eimai stin 19 evdomada kai perimeno agoraki...epairna xronia antissiliptika logo polukistikon kai ta ekopsa molis ithela na kano paidaki...auto loipon egine ton fevrouario...pira to teleutaio xapi stis 22/02 o giatros me sumvoulepse na arxiso prospatheies meta apo 1-2 mines...gia na apotoxinothei o organismos mu...etsi kai egine meta apo 1 mina xekinisame...molis perimena...ta eixa ola..emetous zalades ligoures mexri duskoilia eixa ginei!!!poia ego...pou peigaina toualeta 4 fores tin imera..kai meta tzoup...erxotan..eutixos katalava noris ti vlakeies kano...kat arxin oli mera sto pc na diavazo ta panta pou aforoun tin silipsi.min kapnizete,min pinete,na trote sosta,na pinete nero,na gimnazestai,oi gonimes einai tote...min vazete lak kanei kako,na trote viologika...eleos...kourastika...eipa telos...oti einai na ginei tha ginei...telika emeina amesos..ton maio..pou pigame en s/k ektos...tote pou kapnisa paketa ipia polu..koimithika ligo,efaga vromiko....tote egine i silipsi...meta kanena sumptoma..imoun egkios kai sunexiza na pigaino 4 fores tin imera toualeta!to stithos mou..tipota...emetous,zalades,tipota,ekana test kai itan thetiko..eipa lathos einai..ekana xoriaki...sta ipsi...

xalaroste loipon...kante erota me ton anthropo sas...manes tha ginoume oles...den exei simasia pote..tha ginoume...apolauste tis stigmes...kai ola kala tha pane...

sas filo oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον μην τα παρω τωρα ε???μην ξανα πεις τον εαυτο σου ηλιθιο γιατι αντε ε!!!:angry: ολες στην ιδια φαση δεν βρισκομαστε???;) δειξε μου μια εδω που ειναι στην προσπαθεια κ λεει οτι δεν εχει συμπτωματα....μμμ βλεπεις??καμμια!!!για αυτο να μην νοιωθεις ετσι!!!!και σε ολα τα κοριτσια να μην σας παιρνει απο κατω ξερει το σπορακι ποτε θα ερθει και ενα ειναι σιγουρο οτι θα ερθει σε ολες αργα η γρηγορα:woohoo: :silly: :blink::P :laugh: :kiss::side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον μην τα παρω τωρα ε???μην ξανα πεις τον εαυτο σου ηλιθιο γιατι αντε ε!!!:angry: ολες στην ιδια φαση δεν βρισκομαστε???;) δειξε μου μια εδω που ειναι στην προσπαθεια κ λεει οτι δεν εχει συμπτωματα....μμμ βλεπεις??καμμια!!!για αυτο να μην νοιωθεις ετσι!!!!και σε ολα τα κοριτσια να μην σας παιρνει απο κατω ξερει το σπορακι ποτε θα ερθει και ενα ειναι σιγουρο οτι θα ερθει σε ολες αργα η γρηγορα:woohoo: :silly: :blink::P :laugh: :kiss::side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες καλησπερα!!!

Δε θελω να διαβαζω χαζομαριτσες κ ουτε να σας νιωθω απογοητευμενες! Αυτη η περιοδος, συλληψης, ειναι πανεμορφη..γιαυτο καλο ειναι να αποβαλλουμε το αγχος κ να χαιρομαστε τις αγκαλιτσες με τον αντρουλη μας!

Εγω θυμαμαι τους μηνες πριν ακομα ξεκινησουμε τις ολοκληρωμενες επαφες.....καταλαβαινετε τι εννοω...ειχαμε διακεκομενη συνουσια! Εγω ενιωσα ετοιμη για παιδι απο την πρωτη μερα που τον γνωρισα!! ειπα..να ο πατερας των παιδιων μου!!Το ιδιο κ εκεινος, απ΄οτι λεει τουλαχιστον..Οταν λοιπον ολοκληρωνε εξω :blush: κ ειδικα στις γονιμες μερες μου..σκεφτομουν...παει κ αυτο το ωαριο...αλλα δεν ελεγα τιποτα γιατι ηθελα να νιωσει ετοιμος απο μονος του..η μερα κ η στιγμη ηρθε που ξεκινησαμε τις προσπαθειες, τον Αυγουστο...οπως θα ερθει η στιγμη που θα δουμε θετικο το τεστ..

Εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι ολα ερχονται στην ωρα τους..Εμεις απλα απολαμβανουμε τη διαρκεια τους!

Φιλεναδες μου γλυκιες, καμια δεν ειναι μονη της, ειμαστε ολες εδω μαζι κ τα συζηταμε ολα! Αλλωστε εχουμε.... κοινο στοχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

RUBELA έγραψε:

ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΣΟ ΣΟΥ ΕΡΧΕΤΕ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΟΠΩΣ ΛΕΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΥΓΕΙΑ....ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΝΙΝΙ ΘΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΑΣΧΗΜΑ...ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΛΟΙΠΟΝ....

Προσπαθω να σκεφτομαι αλλα πραγματα μπας και ηρεμησω...εχεις δικιο για οσα λες,ειμαι λιγο αχαριστη εχεις δικιο οτι και να πεις!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΚΑΛΑ,ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΛΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΑΣ!

ΑPISμου,νασαι καλα κοριτσακι μου,ευχομαι γρηγορα μανουλα

HAPPY μου ,ξερω ειναι νωρις ,ξερω μονο 1 μηνα προσπαθειες,ξερω ειμαι λιγακι αχαριστη αλλα αλλα αλλα απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου θελω ενα μωρακι-οικογενεια μεγαλη!καταλαβαινεις?το ξερω οτι με νιωθεις κιας μην γνωριζομαστε απο κοντα!

KONSTANS μου,κι εμεις με διακεκομενη ημασταν και γιαυτο νομιζα πως θα τα καταφερνα αν αφηνομασταν ελευθεροι!Μεχρι Ροδο διακοπες πηγα γιατι το θεωρησα γουρι αφου εκει με πιασανε οι γονεις μου!

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ:ΜΕΤΡΑΩ 30 ΛΕΠΤΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ:P :silly: :woohoo:

Διαβασα και σε ενα σαιτ οτι το πρεντικτορ δεν ειναι αξιοπιστο,μια κοπελα εκανε 5 συνεχομενα με 15 μερες καθυστερησης και δεν εδειχνε θετικο.Και τρελαινομαι εγω διοτι εκανα το πρεντικτορ και μαλιστα μια μερα πριν...μια ζωη ανυπομονη!

Ακομη δεν εχει ερθει ,το πρωι ζαλαδες αλλα μπορει ναναι και επειδη περιμενω περιοδο και εχω και ολα τα συμπτωματα περιοδου(πρισμενο στηθος συχνοουρια)...Και η ρημαδα η θερμοκρασια 37 οποτε μαλλον αυριο θα ερθει!δυστυχως!αυτα κοπελαρες ,χαιρομαι καθε μερα που σας εχω διαδυκτιακες φιλες μου!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ....

ΜΕ ΚΥΚΛΟ 27-28 ΜΕΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ 28η ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΤΡΙΣΚΑΤΑΡΑΤΗ...ΜΟΝΟ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΟ.

ΤΕΣΤ ΕΚΑΝΑ SELF CLEAR 7 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσια κ εγω μια απο τα ιδια..εχω κυκλο 31-35 μερες..σημερα ειναι 31η.τις προηγουμενες φορες σαν σημερα εκανα το σελφ κλεαρ κ εβγαινε θετικο..δεν ξερω τι να κανω...να το κανω το τεςτ η οχι???εχω κ δεκατα που ανεκαθεν αυτο ηταν το μονο συμπτομα της εγκυμοσινης μου,ασχετα αν κ οι δυο παλλινδρομησαν...ολες μεσ την αγωνια τελικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι να μην σου ερθει θα χαρω τρελα!:woohoo: !:silly: !σε καταλαβενω κ εγω το ιδιο ονειρο εχω απο μικρη να ερθει στιγμη που θα κραταω στα χερια μου το μωρακι μου απο εναν ανθρωπο που λατρευω...τον ανθρωπο κουραστηκα πολυ αλλα τον βρηκα τωρα μενει ενα δυο τρια πλασματακια να γεμισουν το σπιτι μας με φωνες...εχουμε ακομη χρονο μικρες ειμαστε για αυτο οχι στεναχωρια,καλη μας διασκεδαση ως που να ερθουν τα μικρα μας!!!!αργυρω μου το ονομα μου ειναι σουλα κ μενω στον εβρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy!!! έγραψε:

μακαρι να μην σου ερθει θα χαρω τρελα!:woohoo: !:silly: !σε καταλαβενω κ εγω το ιδιο ονειρο εχω απο μικρη να ερθει στιγμη που θα κραταω στα χερια μου το μωρακι μου απο εναν ανθρωπο που λατρευω...τον ανθρωπο κουραστηκα πολυ αλλα τον βρηκα τωρα μενει ενα δυο τρια πλασματακια να γεμισουν το σπιτι μας με φωνες...εχουμε ακομη χρονο μικρες ειμαστε για αυτο οχι στεναχωρια,καλη μας διασκεδαση ως που να ερθουν τα μικρα μας!!!!αργυρω μου το ονομα μου ειναι σουλα κ μενω στον εβρο
Σουλιτσα μου!!!!!!!!Σουλα λενε τη μαμα μου και Εβρο ημουνα για αρκετα χρονια πηγαινε ελα Ορεστιαδα θεσσαλονικη (μια παλια περιπετειουλα)χαχαχαχ...εσυ που μενεις?

Λοιπον ακου να δεις σημερα 29η μερα του κυκλου μου (με 28 μερες που κραταει εμενα)δεν μου ηρθε ακομη...αρα μια μερα καθυστερηση:woohoo:

Σημερα ολη μερα πονους περιοδου κανονικοτατα,ετρεχα να δω αλλα τιποτα,ολο νομιζα ερχεται αλλα τιποτα:woohoo:

Θερμοκρασια εχθες που ηταν να μου ερθει ειχα 37 και σημερα μεσημερι 37 και τωρα εχω 36,8 ...Βρε λες???αλλα το τεστ???μπα...δεν νομιζω...

βεβαια σκεφτομαι και το αλλο:εκανα τεστ 27η μερα του κυκλου μου ενω επρεπε σημερα οπως εγραφε και στις οδηγιες...και μου ειπαν οτι δεν ειναι και πολυ αξιοπιστο και εχω μουρλαθει γιατι με ολα αυτα ελπιζω και απο το αγχος μου μπορει να μην ερχεται και να χαλασω και τον σταθεροτατο κυκλο μου...αχ...βαρεθηκα αντε οτι ειναι να γινει ας γινει..υποφερω βρε σουλιτσα μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maria_80 έγραψε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ ΣΗΜΕΡΑ....

ΜΕ ΚΥΚΛΟ 27-28 ΜΕΡΕΣ ΣΗΜΕΡΑ 28η ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΤΡΙΣΚΑΤΑΡΑΤΗ...ΜΟΝΟ ΛΙΓΑ ΠΟΝΑΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΧΑΜΗΛΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΙΔΙΑΙΤΕΟ.

ΤΕΣΤ ΕΚΑΝΑ SELF CLEAR 7 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΕΔΕΙΞΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟ.

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ?

Μαρακι μου,κι εσυ βλεπω καθυστερηση 1 ημερα...εγω σημερα καθυστερηση 1η μερα και οπως κι εσυ εκανα το τεστ νωριτερα απο οτι επρεπε και εδιξε αρνητικο..αμαν ποια λιγη υπομονη δεν μπορουμε να κανουμε!προσπαθεις καιρο?εγω στον 1ο μηνα προσπαθειων ειμαι...και περιμενω να δω τι θα γινει...ελπιζω να τα λεμε και γρηγορα να γινουμε μανουλες!!!:kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρω 27 έγραψε:

maria_80 έγραψε:

Μαρακι μου,κι εσυ βλεπω καθυστερηση 1 ημερα...εγω σημερα καθυστερηση 1η μερα και οπως κι εσυ εκανα το τεστ νωριτερα απο οτι επρεπε και εδιξε αρνητικο..αμαν ποια λιγη υπομονη δεν μπορουμε να κανουμε!προσπαθεις καιρο?εγω στον 1ο μηνα προσπαθειων ειμαι...και περιμενω να δω τι θα γινει...ελπιζω να τα λεμε και γρηγορα να γινουμε μανουλες!!!:kiss:[/quote:3bi3c1qw]

Κορίτσια καλησπέρα,

μόνο η β΄χοριακή δείχνει τόσο νωρίς. δεν έχετε παρά να πάτε να δώσετε λίγο αιματάκι πρωι πρωι και το μεσημέρι θα έχετε έγκυρα αποτελέσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Esys μου,νασαι καλα!απλα εγω φοβαμαι το αρνητικο και ετσι βραζω στο ζουμι μου...χαχαχα

Παντως αν δεν ερθει μεχρι και τις 18 (που δεν το νομιζω)τοτε θα τρεξω για χωριακουλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ....

ΣΗΜΕΡΑ 29η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ 27-28 ΗΜΕΡΩΝ ΑΚΟΜΑ ΑΛΕΚΑ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ!

ΜΟΥ ΚΟΠΗΚΑΝ ΟΜΩΣ ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΕΒΑΛΑ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 36,5.

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΘΕΤΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαντεψε ορεστιαδα μενω κ εγω!!!εχει λιγο καιρο που μετακομησα με τον καλο μου..θεσσαλονικη σε ποια περιοχη μενεις?εγω εκει γεννηθηκα κ μεγαλωσα ως τα 18 μου η μητερα μου κ ο αδερφος μου ακομη εκει μενουν στην αγ.τριαδα!!ευχομαι να μην σας ηρθε ακομη περιοδος αντε να χαρω λιγακι:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...