Μετάβαση σε περιεχόμενο

:(δεν ξερω τι να κανω:(


Recommended Posts

MAIRH!!! έγραψε:

helen.simi έγραψε:

gia na katalabw ki egw i ksanthia(bameni men alla aporofaei kamia fora kai pio mesa :P )...

-mesa se xwrio kai se kleisti koinonia pou oi pantes kai ta panta sxoliazontai pigenes esy sto spiti tou magalou sou erwta??

-ebales panw apo to paidi sou ton erwta sou? ( gia na pas na ton breis kapou to parkares to 5xrono)

-eixes na kaneis sex me ton antra sou tosous mines kai den aporouse o antrospos giati?

-sikothike kai efyges o antras sou kai ok gia esena alla tosous mines den endiaferthike gia to paidi tou?:dry:

-me to pou meneis egyos etsi ksafnika metakomizeis o takis athina?

-metakomise xwris na enimerwsei ton megalo tou erwta?? esena dld.

-den ton enimerwses gia tin egimosini tosous mines enw eixes til tou na epikoinoniseis?

-pou eisai epitelous na doume ti egine mias kai ton pires telika kai olos tyxeos tha anebene to idio brady sto xwrio??

-kai kala me to pou mpikes kai postares mesa sto merdema pou eisai kai stin stenabwria(mias kai zitas parigoria) skeftikes na baleis tikerakia kai me asxeta mwra??(to ena einai agennito kai yparxei foto kai to allo den mou kanei gia 5 xrono ektos ki an mikrodixnei :dry: )[/quote:3n515msi]AKPIBΩΣ ΑΥΤΑ ΕΊΧΑ ΣΤΟ ΜΥΑΛΌ ΜΟΥ!κ μέσα σε ένα χωριό κανείς δεν το πήρε χαμπάρι να το πει στους γονείς τις να την μαζέψουν!ΌΧΙ ΔΕΝ ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΕΥΟΥΝ ΣΤΑ ΧΏΡΙΑ.αλλά πότε δεν ξέρεις.,ίσως να μας πει ότι είναι KAI ΟΡΦΑΝΉ!

Ούτε δουλειά υποτίθετε έχει κ περιμένει παιδί σε 1 μήνα αλλά το μυαλό της στον Τάκη!τρελός έρωτας αλλά 8 μήνες ούτε ένα τηλέφωνο.ΌΧΙ ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΟΥΝ ΚΑΛΌΘΕΛΗΤΕΣ ΣΤΟ ΧΩΡΙΌ!να του έλεγε κάποιος κολλητός του η τάδε χώρισε κ είναι έγκυος. Η μαμα της τι να την συμβούλεψε άραγε;πάνε βρες τον τάκη;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 103
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

evi25 έγραψε:

εγω τωρα να πω η θα γινω παλι η σκληρη και κακια ευη που αποπερνει τα κοριτσακια???ασε δεν μιλαω ξανα.

ΠΕΣ ΠΕΣ ,ΠΟΥ ΠΕΣΑΝΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΠΑΝΩ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΦΑΝΕ!!ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΦΑΓΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΒΑΛΑΝ ΜΥΑΛΟ!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΠΕΦΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΓΙΔΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΟΥΣΑ.ΑΜΑΝ ΠΙΑ ΜΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΧΑΖΟΛΟΓΑΝΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και απορω πως δεν μας βρικε πριν 7 μηνες για να της λεγαμε τοτε τι θα κανει?αχ βρε πουλακι μου,εισαι τυχερη και δεν το καταλαβες...εμεις εναν ανεστη εχουμε και δεν μπορουμε να πιασουμε παιδι,μηπως να εστελνες κατα δω τον τακη?η και τον κωστα δεν με ενοχλει.και μολις μεινω εγκυος θα ποσταρω για το τι θα κανω να με συμβουλεψετε,βλεπεις δυσκολα τα οικονομικα,βοηθεια απο πουθενα...και παει λεγοντας,ααα και ηλικια 26,χμ εδω ξεφευγω λιγο αλλα μπορω να γινω και 19 αμα ειναι πιο πιασαρικο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια αυτή ή αυτές μπορεί να κάνουν την πλάκα τους, αλλά στην κυριολεξία είναι άρρωστες..

Δεν έχουν με τίποτα άλλο να ασχοληθούν απο το να κοροιδεύουν άγνωστες σε ένα φόρουμ??? Δεν έχουν να διαβάσουν, να βγουν, να συναντήσουν φίλους και όλα αυτά που κάνουν οι συνομίλικοί τους?

Αλλά τώρα κατάλαβα! Μαλλον πρόκειται για κοριτσάκια που δεν τις πλησιάζει άντρας στο χιλιόμετρο!!!! Χα, χα, χα, χα, κοινώς ανοργ...κες!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ας τις συμπονέσουμε τουλαχιστον, εγώ πραγματικά τις λυπάμαι... :(:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια .Το παραξενο σε καποιες ιστοριες ειναι οτιενω λενε τα δικα τους οταν καποια ανακαλυψειν οτι η ιστορια ειναι μουφα δνε βγαιει να το διαψευσει αλλα εξαφανιζετε η ξαφνικα βρισκει λυση στο προβλημα της .Αν παντως θεωρησουμε οτι η ιστορια ειναι αληθινη (:silly: ) τοτε μιλαμε για μια γυναικα ανευθυνη επιπολαια διχως αξιοπρεπεια πρωτα για τον ευατο της αλλα πανω απο όλα για το παιδι της.

Επειδη ξερω πως λειτουργει ακομα και σημερα σε καποια μερη της ελλαδος(ΧΙΟΣ) το συστημα να θωρουν μια κοπελα 18, 20 ετων γεροντοκορες παντρευονατι για αν ξεφυγουν απο αυτο...Παντρευονται χωρις ερωτα χωρις να εχουν κανενα συναισθημα και πανε και κανουν ερωτα απαλ ακιμονο γιατι ετσι πρεπει αν γινει και μραταπο ενα δαστημα υπαρχουν δυο τεινα η περισσοτεροι αντρες κερατωνουν ασυστολα τιςγυναικες τους με το προσχημα οτι ναυτικοι ειναι και επιασαν λιμανι και αυτες το απζουν κυριες και τα βραδια την κοπανανε απο τα μπαλκονια για αν συναντησουν καποιον που τους εκανε το κλικ .και ενω οι ιδιες καποτε εβριζανν ακια εκλαιγαν συνεχιζουν ακι το ακνουν στα παιδια τους .

Ξερω γυναικα αυτητη στιγμη ειναι στα 30 εχει μια κορη 7 ετων ηταν παντρεμενη με ενα αξιολογο ανθρωπο λογια του ιδιου του αδερφου της και ομως τελικα το πιδ ηταν του γκομενου και ομως το ειχε δηλωσει ο συζυγος .Οταν βγηκε το διαζυγιο η μικρη παρεμεινε στο ονομα του συζυγου καιμετα οταν χρειαστηκε να παει χολειο ο κανονικοςπατερας σεσυνενοηση με το πρωην κανανε τα χαρτα αλλα η κυρια ωστοσο ειχε βρει ακια ρραβωνιαστει άλλον.....χαθηκατε ; εγω να δειτε οταν βλεπεω αυτο το γυανιο να βαζει πανω απο όλα την ευχαριστηση της και οχι το παιδι της που δνε ξερει ποιο ειναι καιμεγαλωνει μεσα σε ενανοσηρο περιβαλλον με τη γιαγια το παππου το θειο και εκεινη τους λεει παιιδ μου ειναι θα κανω οτι θελω Το παιδακιμε 39 πυρετο και εκεινη να θελει αν απει στα μπουζουκια ...

βλεπετε καποιες ιστοριες δεν ειναι ψευτικες αλλα δεν μπορω να καταλαβω τη νοημοσυνη αυτων των ανθρωπων .θελεις κυρα μου να πηγαινεις με το καθενα τι το θελεις το παιδι ;

Οσο αφορα τις ψευτικες ιστοριες οποια το παιρνει χαμπαρι να κραζυ δηλαδη τι περιμενε η ελενη απο μας ; να της πουμε τι θα κανει ;μονη της τα εκανε θαλασσα αλλωστε εδω μεσα ασχολουμαστε με πιο σοβαρα θεματα απο τις επιθυμιες που εχει η καθε μια ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariantinosnini, ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΟΛΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΕΣΥ! ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΑΣΑΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΟΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ"ΚΑΚΟ" ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ SITE! ΔΗΛ, ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΧΑΖΟΙ, ΟΙ ΑΜΥΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΥΚΟΛΟΠΙΣΤΟΙ ΚΑΙ ΗΡΘΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕΣ? ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΠΟΙΑ? ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΝΑ ΥΠΟΨΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΧΛΕΥΑΖΟΥΜΕ! ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ SITE ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕΣ? Η ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΔΙΠΛΟ ΤΑΜΠΛΟ? ΕΤΣΙ ΚΑΧΙΠΟΠΤΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΖΩΗ? ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛ, ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΛΕΣ ΕΔΩ? ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛ, ΝΑ ΦΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΕΡΒΙΡΕΣ? "ΚΑΚΟΙ" ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ! ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΜΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ, ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ! ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΔΙΟΧΝΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ! ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΦΤΕΛΙΣΕΤΑΙ ΠΟΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

mariantinosnini, ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΟΛΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΕΣΥ! ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΑΣΑΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΟΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ"ΚΑΚΟ" ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ SITE! ΔΗΛ, ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΧΑΖΟΙ, ΟΙ ΑΜΥΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΥΚΟΛΟΠΙΣΤΟΙ ΚΑΙ ΗΡΘΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕΣ? ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΠΟΙΑ? ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΝΑ ΥΠΟΨΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΧΛΕΥΑΖΟΥΜΕ! ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ SITE ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕΣ? Η ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΔΙΠΛΟ ΤΑΜΠΛΟ? ΕΤΣΙ ΚΑΧΙΠΟΠΤΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΖΩΗ? ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛ, ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΛΕΣ ΕΔΩ? ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛ, ΝΑ ΦΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΕΡΒΙΡΕΣ? "ΚΑΚΟΙ" ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ! ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΜΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ, ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ! ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΔΙΟΧΝΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ! ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΦΤΕΛΙΣΕΤΑΙ ΠΟΙΑ!

exei dikio alla ki emena mou fanike apo tin arxi kapws parakseni i istoria ayti.isws kai na einai alithini...den to kseroume.

egw egrapsa tis apories alla apantisi den pira.

telos panton,me ayta kai me ekeina gemisan 6 selides me anousies koubentes...as kleidwthei to thema stin teliki.

i diaxeiristria pou einai na to kelidwsei apo tin stigmi peftous xaraktirismoi edw kai einai enantia stous kanonismous tou forum?? i lena den einai diaxeiristria?? tin eida simera na grafei sto thema "FACEBOOK" alla oute apo edw fanike na balei mia taksi oute apo to allo thema "gia tous diaxeiristes tou mammyland" i kapws etsi,den thimame kai kala, na pei kati.den katalabenw ti ginete edw????

X A M O S!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

X A M O S!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

mariantinosnini, ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΟΛΗ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΕΣΥ! ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΛΑΣΑΡΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΟΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ"ΚΑΚΟ" ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ SITE! ΔΗΛ, ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΧΑΖΟΙ, ΟΙ ΑΜΥΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΕΥΚΟΛΟΠΙΣΤΟΙ ΚΑΙ ΗΡΘΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΜΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕΣ? ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΠΟΙΑ? ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΕΔΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΝΑ ΥΠΟΨΑΖΟΜΑΣΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΧΛΕΥΑΖΟΥΜΕ! ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΠΛΑΝΟ SITE ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕΣ? Η ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΔΙΠΛΟ ΤΑΜΠΛΟ? ΕΤΣΙ ΚΑΧΙΠΟΠΤΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΣΟΥ ΖΩΗ? ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛ, ΝΑ ΑΡΡΩΣΤΗΣΟΥΜΕ ΟΛΛΕΣ ΕΔΩ? ΠΡΕΠΕΙ ΔΗΛ, ΝΑ ΦΑΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΕΡΒΙΡΕΣ? "ΚΑΚΟΙ" ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΑΝΤΟΥ! ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΜΕ ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ, ΔΕΝ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΚΑΙ ΚΡΑΤΑΜΕ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ! ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΕ ΝΑ ΔΙΟΧΝΕΤΕ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ! ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΑ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΠΑΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΦΤΕΛΙΣΕΤΑΙ ΠΟΙΑ!

Ναι;εγώ την ξεκίνησα;τελικά πας να κανείς καλό κ σου βγαίνει απ την μύτη!είμαι κ στα 2 φόρουμ κ δεν νομίζω να σε αφορά!για ποιο επίπεδο μιλάς;που έρχετε το κάθε αρρωστημένο κ σας πλασάρει την τρέλα του κ την πιστεύετε;αυτό είναι το επίπεδο;αν αυτό εσυ το θεωρείς επίπεδο τότε ΝΑΙ ΕΓΏ ΉΡΘΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΩ ΤΟ ΕΠΊΠΕΔΟ Κ ΝΑ ΜΆΘΕΤΕ ΝΑ ΑΠΟΜΟΝΏΝΕΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΆΤΟΜΑ!κ πρόσεξε λίγο πως μιλάς.δεν σας σέρβιρα τίποτα.αν δεν μιλούσα ακόμα η ηλιανα θα σας δούλευε κ αυτή η τελευταία επίσης!τώρα αν εσυ ήθελες να κοιμάσαι κ σε ξύπνησα από βαθύ ύπνο σορι!απλά μην ξανάπιάσεις το όνομα μου στο στόμα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια νομιζω οτι η καθε αρρωστημενη εδω μεσα μας κανει να τσακωνομαστε...

καντινου δεν νομιζω οτι η μαριαντινοσνινι ξεκινησε αυτη την ιστορια απλως προσπαθησε να ανοιξει τα ματια σε καποιες κοπελες ποιο αθωες ποιο ανυποψιαστες ειμουνα και εγω στο παρεντς...(τωρα δεν ειμαι οχι επιδη δεν θελω αλλα επιδη δεν μπαινει και μου κολλαει και αλλα τετοια)και δεν νομιζω πως ειναι κατακριτεο να ειναι σε 2 φορουμ...δικαιωμα του του καθενους......

και θελω να τονισω και κατι αλλο στο παρεντς υπηρχαν πολλα τετοια περιστατικα (αν θυμαμαι καλα με μια μαρια ειχε παιχτει κατι πολυ γερο..)(δεν ξερω αν θυμαμαι καλα μαριαντινοσνινι)και ετσι ειναι ποιο υποψιασμενη...

P I E C E

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μη μαλωνετε τωρα για βλακεις...η μια νομιζει οτι ειναι μουφα και η αλλη οχι...τελος..ας δεχτουμε η μια την αποψη της αλλης,οποια και να ειναι..δεν εξιζει να μαλωνετε για κανεναν χωρις λογο..θα το κλεισουμε εδω το θεμα και τελος..παραεγινε το κακο..αυτος η αυτη που κανει αυτο το παιχνιδακι,τωρα σας βλεπει να τσακωνεστε και σκαει στο γελιο..ε οχι,δεν αξιζει....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KATARXAS NA SE SYGXARW KI EGW ME THN SEIRA MOY GIA TO AGORAKI SOY OPWS KI EPISHS GIA TO ANERXOMENO MWRAKI STHN KOILITSA SOU!!!

H APOPSI MOU EINAI PWS SYGOYRA TA PRAGMATA EINAI ARKETA POLUPLOKA K MPERDEMENA KI ESY STH MESH MHN KSERONTAS TI NA KANEIS ALLA OPWS KSEREIS GIA OLES TIS GYNAIKES H KALYTERH FASH THS ZWHS TOYS EINAI O ERXOMOS TOY PAIDIOY TOYS KI ESY ANTI NA THN PERNAS OMORFA EISAI APEGNWSMENH!

AN EISAI SIGOYRH PWS TON TAKH TON AGAPAS KAI THES NA PERASEIS THN ZWH SOY MAZI TOY KAI ME TA PAIDIA TOTE TO MONO POU SOY MENEI NA KANEIS EINAI NA EPIKOINWNHSEIS MAZI TOU K SIGOURA NA PAS NA TON BREIS KAI NA KSEKATHARISETE TA PRAGMATA!TA LATHI STI ZWH MIA FORA PREPEI NA GINONTAI KAI SOU EYXOMAI MESA APTHN KARDIA MOU NA GINEI AYTO POY EPITHIMEIS KAI NA EISAI EYTIXISMENH!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tο να μπαίνουμε σε κάποια υποτιθέμενα ψεύτικα θέματα ή και ψεύτικα και να πετάμε σπόντες ουτε και αυτο ειναι σωστο. Αμα δεν θελουμε δεν απανταμε ειναι πολυ απλο. Ας σεβόμαστε τον εαυτο μας και να μην ζητάμε απο τους αλλους σεβασμο. Προσωπικά δεν θελω κανενα δερβέναγα πανω απο το κεφαλι μου να μου λεει τι να κανω. Μπορει να ειμαι λιγο αργόστροφη αλλα μεχρι εκει!:P :P Δεν χρειάζομαι ατομα να με κατευθύνουν και ειδικά οταν δεν εχουν αποδείξεις! Την καλησπέρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια... Αυτή τη στιγμή αν είναι όντως μούφα η ιστορία κάποιο-α άτομο-α γελάει με την πάρτη σας... Έχει καταφέρει αυτό που ήθελε!

Αν είναι αληθινή ιστορία, υπάρχει πρόβλημα σοβαρό και πρέπει να σκεφτούμε καλά πριν δώσουμε την οποιαδήποτε συμβουλή. Εγώ προσωπικά από δω και πέρα δεν θα δίνω καμία μα καμία συμβουλή σε τέτοια θέματα, απλά θα εύχομαι με τη φώτιση της Παναγίας να πράξει το σωστό και μακάρι να είναι και αυτό που επιθυμεί η καρδούλα της!

Αλλά μου αρέσει να αναρωτιέστε γιατί κάποια διεστραμμένα μυαλά πλάθουν ψεύτικες ιστορίες, τι προσπαθούν να πετύχουν και τι επιδιώκουν. Την προσοχή μας? Όχι βρε κορίτσια μου... Είναι όπως στον "έξω" κόσμο.. Δε σας έχει τύχει να μαλώνουν συμμαθητές σας στο σχολείο, γειτόνισσες στο μαχαλά, συνάδελφοι στη δουλειά και να βλέπετε ένα τσούρμο κόσμο γύρω τους να παρακολουθούν σα χάνοι τον καυγά? Οι 2 στους 10 θα φύγουν γιατί δε θέλουν να περευρίσκονται σε τέτοιες καταστάσεις και οι υπόλοιποι 8 θα μείνουν εκεί για να μη τους ξεφύγει ούτε φθόγγος! Έτσι είναι κι αυτά τα κοριτσάκια, αγοράκια, παιδάκια, οτιδήποτε!.. Προσπαθούν να σπείρουν τη διχόνοια εδώ μέσα, να κάνουν μέλη να τσακώνονται και να παρακολουθούν τα μαλλιοτραβήγματα.. Κάτι τέτοιο γίνεται κι εδώ! mariantinosnini και καντινου κάνατε την αρχή! Λήξτε το εδώ, συμφιλιωθείτε και αφήστε τα διεστραμμένα μυαλά να περιμένουν τον επόμενο γύρο! Δε θα υπάρξει παιδιά!

Εκείνα τα παιδάκια που είχανε στήσει το παιχνιδάκι τους στο άλλο φόρουμ εις βάρος του parents, προλάβανε και είπανε όλες τις λεπτομέρειες και στήσανε και τους κανόνες. Το ότι τους πήρε μυρωδιά η διαχείριση του parents και έκανε την παρέμβαση δε μου λέει κάτι... Μπορεί μέσω π.μ. να συννενοήθηκαν και να ξεκίνησαν το παιχνιδάκι τους. Αλλά επειδή έχει περάσει και πολύς καιρός, μπορεί από αυτό το παιχνιδάκι να εμπνεύστηκαν άλλα παιδάκια και να μας "παίζουν" τώρα! Κι επειδή το mammyland έχει λιγότερες ασφαλιστικές δικλείδες, τη διαχείριση την αποτελεί μία ιδιώτης και όχι μία ολόκληρη εταιρία, με συντονιστές, διαχειριστές για κάθε ενότητα και τα σχετικά, βρήκανε πρόσφορο έδαφος! Αυτό είναι και ο λόγος που MAIRH μου η lena είναι απούσα. Είναι μόνη της. Καλώς έφτιαξε το φόρουμ, ορισμένες την ευγνομωνούμε γιατί στάθηκε η αιτία να γνωριστούμε μεταξύ μας (τη sweetmammy και την katrina δεν τις χωρίζω από τις κολλητές μου και ας μας χωρίζουν 450 χλμ με την πρώτη) αλλά κακά τα ψέματα δεν μπορεί ένα άτομο να διαχειρίζεται τέτοιο όγκο θεμάτων και μελών. Αν εξαιρέσουμε την ταχύτητα του σάιτ, τα άλλα στραβά μπορούμε να τα διορθώνουμε κι εμείς. Προσέχοντας να μην ανοίγουμε θέματα ενώ ήδη υπάρχουν, όταν ανοίγουμε θέματα να είναι στη σωστή κατηγορία, κτλ, για να μην υπάρχει αυτό το μπάχαλο. Έτσι φορτώνεται και ο server και σέρνεται το φορουμάκι μας! Κρίμα είναι! Όσο για το κλείδωμα... διαφωνώ! Όπως δε μου αρέσει να μου βουλώνουν το στόμα στον "έξω" κόσμο, έτσι δε μου αρέσει να μου στερούν και το γραπτό λόγο! Τι πρέπει δηλαδή? Να έρθει ο admin και να μας χωρίσει? Μεγάλοι άνθρωποι είμαστε! Να ρίξουμε τα πνεύματα και να σταματήσουμε κάποτε τους καυγάδες! Μόνοι μας! Σαν πολιτισμένοι άνθρωποι!

Ρε κορίτσια... Αν είναι δυνατόν! Πάλι off topic είμαι!

Αλλά τι να κάνω? Εδώ και ώρα πάψαμε να ασχολούμαστε με το θέμα του θέματος και λέμε άλλα!

Κοριτσάκι μου εγώ ελπίζω η ιστορία σου να είναι μούφα! Γιατί αλλιώς... την π@@@@ισες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariantinosnini έγραψε:

καντινου έγραψε:

Ναι;εγώ την ξεκίνησα;τελικά πας να κανείς καλό κ σου βγαίνει απ την μύτη!είμαι κ στα 2 φόρουμ κ δεν νομίζω να σε αφορά!για ποιο επίπεδο μιλάς;που έρχετε το κάθε αρρωστημένο κ σας πλασάρει την τρέλα του κ την πιστεύετε;αυτό είναι το επίπεδο;αν αυτό εσυ το θεωρείς επίπεδο τότε ΝΑΙ ΕΓΏ ΉΡΘΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΩ ΤΟ ΕΠΊΠΕΔΟ Κ ΝΑ ΜΆΘΕΤΕ ΝΑ ΑΠΟΜΟΝΏΝΕΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΆΤΟΜΑ!κ πρόσεξε λίγο πως μιλάς.δεν σας σέρβιρα τίποτα.αν δεν μιλούσα ακόμα η ηλιανα θα σας δούλευε κ αυτή η τελευταία επίσης!τώρα αν εσυ ήθελες να κοιμάσαι κ σε ξύπνησα από βαθύ ύπνο σορι!απλά μην ξανάπιάσεις το όνομα μου στο στόμα σου.[/quote:m6re1kbh]ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΘΑ ΑΣΧΟΛΗΘΩ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΟΧΙ! ΑΝ ΔΕΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΡΙΘΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΕΙΣ ΠΡΩΤΗ ΕΣΥ! ΕΠΕΙΔΗ ΣΤΟ ΔΥΠΛΑΝΟ SITE ΓΙΝΑΤΕ ΜΠΑΧΑΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΕΔΩ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΣΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΟΜΩΣ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΕΙ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΦΑ! ΤΙ ΚΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ? ΤΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ? ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΣΟΥ ΠΑΡΑ ΤΙΣ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΔΙΝΑΜΕ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΕΤΑΓΟΣΟΥΝΑ! ΜΗΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ ΕΣΥ ΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΟΥΦ! ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΙΣ ΗΛΙΑΝΑΣ ΕΣΥ ΕΔΕΙΞΕΣ ΠΡΩΤΗ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ "ΚΑΚΩΝ!" ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΥΠΝΗΣΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΖΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ!ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΑΦΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗΤΕΡΟ! ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΕΣ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΑΝΤΙΝΟΥ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΧΑΖΑ Ε;;;ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΜΑΡΙΑΝΤΙΝΟΣΝΙΝΙ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΚΑΤΙ !!!ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ , ΚΙ ΕΓΩ ΑΝ ΘΕΣ, ΘΕΩΡΗΣΑ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ!!!ΚΙ ΕΣΕΝΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΡΑΣΕ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ!!!ΣΚΕΨΟΥ ΟΤΙ ΜΕΤΑ, ΟΛΕΣ, ΤΥΧΑΙΑ(;) ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ!!!!ΕΧΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΣΑΙ, ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΓΕΛΑΝΕ ΓΙΤΑΤΙ;; ΔΕΝ ΤΟ ΑΞΙΖΟΥΜΕ!!!!!!!ΣΕ ΦΙΛΩ!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ, ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ! ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΚΡΑΓΩ! ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ Η mariantinosnini! ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ! ΟΠΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΤΕ, ΕΠΕΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΕΡΝΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΡΜΟΖΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΜΑΜΜΜΥ!ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ, ΤΖΑΜΠΑ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΙΔΙΑ, Η ΑΛΙΩΣ ΜΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΥΘΑΡΓΟ! ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΗΛΙΑΝΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΩΣΠΑΝΤΩΝ ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ!!ΑΠΛΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ..... ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΤΕΙ ΑΥΤΗ Η.... ΚΡΙΣΗ!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καντινου έγραψε:

ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΑ, ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΜΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Ο ΔΙΑΛΟΓΟΣ! ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΝΑ ΕΚΡΑΓΩ! ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΕ Η mariantinosnini! ΜΙΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ! ΟΠΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΑΝΟΙΓΕΤΕ, ΕΠΕΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΤΗΣ ΠΑΡΑΣΕΡΝΕΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΚΟΠΕΛΕΣ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΔΙΑΛΟΓΟΣ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΡΜΟΖΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΤΟ ΜΑΜΜΜΥ!ΓΕΜΙΖΟΥΝ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ, ΤΖΑΜΠΑ! ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΕ Η ΙΔΙΑ, Η ΑΛΙΩΣ ΜΑΣ ΞΥΠΝΗΣΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΥΘΑΡΓΟ! ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΗΛΙΑΝΑΣ!

αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΝΤΩΣ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΤΟΣΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ ΟΣΠΥ...ΞΥΠΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΝΑ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΚΙΑ ΜΑΣ! ΣΕ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...