Μετάβαση σε περιεχόμενο

:(δεν ξερω τι να κανω:(


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 103
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

zoyzoynitsa μου ας κανει ο καθενας οτι θελει κοριτσι μου,μη χαλιεσαι εσυ στην κατασταση σου,αν ειναι μουφα μπραβο του/της γιαυτο...ειναι πολυ εξυπνο αυτο που κανει,συγχαρητηρια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΒΡΕ ΑΛΚΟΣΤΑΚΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΒΑΖΟΥΝ ΕΜΑΣ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ, ΟΧΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙΚΛΗΡΗ ΟΧΙ ΕΣΥ ΜΑΛΑΚΗ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ!!!ΜΩΡΕ ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΝΤΗΣΩ!!!!ΜΑΚΙΑ!!!ΚΑΙ ...KEEP GOING ΕΤΣΙ;;;:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλιτσα μου το καλυτερο πουεχεισ να κανεισ ειναι να τουτο πεισ.. αλλα δεν θα σε συμβουλκευα να πας εσυ να τον βρεισ.. τηλεφωνησετου να ερθει αυτοσ.. ποτε δεν χερεισ την αντιδραση ενος αντρα..θα ειναι πιο ευκολο για εσενα αν ερθει στο χωρο σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama again έγραψε:

Εγω πιστευω οτι μας χρωσταει μια εξηγηση για ολο αυτο...και οχι τοσο σε εμενα που ειμαι καινουργιο μελος αλλα σε εσας...

Το θεα εδώ κολλούσε!έτσι έτσι θέλω κι άλλο αρνητικό καρμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Ο Λάκης πως σου ξέφυγε; Δεν κάνεις και με εκείνον ένα παιδάκι; Σκέψου το! Θα γίνεις πολύτεκνη και θα παίρνεις και επίδομα!!!!
χα χα χα χα
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariantinosnini έγραψε:

mama again έγραψε:

Το θεα εδώ κολλούσε!έτσι έτσι θέλω κι άλλο αρνητικό καρμα![/quote:3v7v24ha]

ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΜΕΙΩΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΡΜΑ;;ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τί γίνεται βρε κορίτσια πάλι? Κι άλλη παρεμφερής ιστορία..... δεν ξέρω.... είμαι πολύ μπερδεμένη! Και πάλι τα 22 (!!!!!!!!) το προσέξατε??? Συγνώμη, εγώ είναι η τελευταία φορά που απαντάω σε τέτοιου είδους θέματα, διότι δε γνωρίζω πλέον... τί είναι αληθινό και τί όχι! Κι είμαι και σχετικά καινούργιο μέλος και "ψαρώνω" εύκολα, αλλά.... δικαίωμά μου είναι να έχω τις επιφυλάξεις μου!

Τώρα... εάν η περίπτωση της Ελένης ισχύει.... πρώτα-πρώτα ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ που δεν έχει ενημερώσει ακόμη τον πατέρα του παιδιού της! Από εκεί και πέρα, ας την φωτίσει ο Θεός, να κάνει το πρέπον! Φιλιά σε όλες σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, μα τον Θεό, δεν έχω καταλάβει τι γίνεται. Μπορείτε να μου πειτε κάποια, που φάνηκε ότι η μικρή Ελένη που κάθεται και κλαίει, είναι ψευτρούλα ? Αλήθεια τώρα όντως μπορεί κάποια να μας το εξηγήσει ? Δεν ειρωνεύομαι, μιλάω σοβαρά. Γιατί αν λέει ψέματα τότε θέλει ψυχολόγο και δεν είναι μομφή αύτό. ¨Οταν κάποιος είναι μυθομανής, αυτό είναι αλήθεια ένα πρόβλημα που θέλει ψυχολογική υποστήριξη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mariantinosnini έγραψε:

Φιλενάδα είσαι ΑΠΑΡΆΔΕΚΤΗ!γιατί μου κάνεις χαλαστρα στο καρμα μου ε;;;εγώ το θέλω μείον. :-p τι κάνεις;σ έχασα!

καλα ειμαι βρε ζουζουνα σου εστειλα και πμ το πρωι...

βλεπω ομωσ σου εκανε και αλλοσ χαλαστρα ανεβηκε στο 1 φουρ να το κατεβασεισ :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια, πραγματικά θα μου πει κάποια πως καταλαβατε ότι η μικρή μας δουλεύει ?

Γιατί είναι απαράδεκτο να μας κοροϊδεύει έτσι και τα βάζω και με τον εαυτό μου που έπεσα στην λούμπα, λες κ είμαι καμιά χθεσινή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να σου πω σιγουρα βρε κοπελα μου και εγω δεν ξερω απλωσ αυτο που παρατηρησα ειναι μπαινουν γραφουν κατι και μετα εξαφανιζονται αυτο ομωσ με το 22 χρονων μου εχει κατσει λιγο..... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

helen.simi έγραψε:

Καλησπερα σας., ειμαι η Ελενη, και μπηκα στο φορουμ για να βρω λιγη παρηγορια και να μοιραστω μαζι σας την ιστορια μου…Ειμαι 22 χρονων και εχω ένα γιο πεντε χρονων…το ξερω ειμαι αρκετα μικρη για μητερα πενταχρονου παιδιου αλλα ετσι τα εφερε η μοιρα…εμενα σε χωριο και στα 17 μου εμεινα εγκυος από έναν επιπολαιο ερωτα τον οποιο και παντρευτικα…Εμενα σαν κοριτσακι μου αρεσαν και αλλα αγορια και μαλιστα διατηρουσα και σχεσεις με έναν άλλο αγορι όταν εμεινα εγκυος…αναμφηβολα το παιδι είναι του Κωστα(τον οποιο παντρευτικα)αλλα εγω κατά βαθος ήμουν και ειμαι πολύ ερωτευμενη με τον Τακη…Τον Τακη τον εβλεπα πολύ συχνα αλλωστε μεναμε και στο ιδιο χωριο…μια μερα λοιπον με πλησιασε και με καλεσε για φαι σπιτι του (στον αντρα μου ειχα πει ότι θα παω με τις φιλες μου)μετα το φαι ακολουθησαν και αλλα…και μετα από εκεινη την μερα ακολουθησαν και άλλες μερες οσπου εμεινα ξανα εγκυος…ο αντρας μου εγινε εξαλος γιατι δεν διατηρουσα μαζι του σεξουαλικες σχεσεις…εφυγε από το σπιτι και εγω εμεινα με ένα παιδι και μια ¨γεματη κοιλια¨…όλα αυτά που σας λεω εγιναν τελος Νοεμβριου…τωρα ειμαι 8 μηνων…ο Κωστας εξαφανισμενος και ο Τακης μετακομισε στην Αθηνα…δεν ξερει τιποτα για την εγκυμοσυνη μου…σκεφτομαι να παω να τον βρω πριν ερθει στον κοσμο το παιδι!

Κάθε σας συμβουλη ευπροσδεκτη!!!

Ευχαριστω που με ακουσατε…

gia na katalabw ki egw i ksanthia(bameni men alla aporofaei kamia fora kai pio mesa :P )...

-mesa se xwrio kai se kleisti koinonia pou oi pantes kai ta panta sxoliazontai pigenes esy sto spiti tou magalou sou erwta??

-ebales panw apo to paidi sou ton erwta sou? ( gia na pas na ton breis kapou to parkares to 5xrono)

-eixes na kaneis sex me ton antra sou tosous mines kai den aporouse o antrospos giati?

-sikothike kai efyges o antras sou kai ok gia esena alla tosous mines den endiaferthike gia to paidi tou?:dry:

-me to pou meneis egyos etsi ksafnika metakomizeis o takis athina?

-metakomise xwris na enimerwsei ton megalo tou erwta?? esena dld.

-den ton enimerwses gia tin egimosini tosous mines enw eixes til tou na epikoinoniseis?

-pou eisai epitelous na doume ti egine mias kai ton pires telika kai olos tyxeos tha anebene to idio brady sto xwrio??

-kai kala me to pou mpikes kai postares mesa sto merdema pou eisai kai stin stenabwria(mias kai zitas parigoria) skeftikes na baleis tikerakia kai me asxeta mwra??(to ena einai agennito kai yparxei foto kai to allo den mou kanei gia 5 xrono ektos ki an mikrodixnei :dry: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ti psaxneis bre kopelia ti kanei niaou niaou sta keramudia!!!!!

an thes na thn breis pigene apo to thema bohthia mhpos einai auth ;)

ase giati ston 1,5 xrono pou eimao tora edw mesa ptwth fora tosa epanota post me uperboles kai mithoplasies kai eksafaniseis .

na fonaksoume thn nikoloulh na tis brei pou phgane!!!!!

apla mhn asxoliste kai an blepete post tetia monolekstika mexri na katalaboume an einai psema h alhthia .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια. Μαζεύονται παρέα 2+ άτομα και κάνουν ποστ μια ιστορία. Το τι γέλιο ρίχνουν δε λέγεται! Η μυθοπλασία γίνεται εκείνη τη στιγμη. Κάθε λεπτομέρεια που γράφουν τη συζητάνε τη διαμορφώνουν και κάνουν τρελό χαβαλέ! Ποια Ελένη; Καλά και τα καταλαβαίνουμε ότι είναι χαζομάρες όσα γράφουν. Είναι ομως ενοχλητικό να υπαρχουν στο σάιτ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ!!ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΘΑΡΡΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΠΟΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ!!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΔΕ ΜΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΜΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...