Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πρωτάρα σε προσπάθεια.


Despo

Recommended Posts

Πιστεύω κι εγώ ότι το άγχος είναι κατά κάποιο τρόπο εμπόδιο στη σύλληψη. Εγώ για να ξεπερνάω το άγχος μου κάθε μήνα έβαζα σε κάθε κύκλο στόχους. Π.χ. μετά την επόμενη περίοδο θα κάνω τη σαλπιγγογραφία, στον επόμενο κύκλο (και πριν πάντα την οωρρηξία) θα βάψω το μαλλί, στον επόμενο θα κάνω μανικιούρ-πεντικιούρ, στον επόμενο θα πάω στον οδοντίατρο κλπ. Μπορώ να πω ότι με βοηθούσε στο να περνάνε πιο γρήγορα οι κύκλοι.

Η μεγαλύτερη βοήθεια όμως για το άγχος είναι οι εκδρομές και τα μπάνια. Σπάσαμε την άδειά μας σε κομμάτια και πήγαμε πολλές-πολλές διακοπές. Από το Μάιο μέχρι τώρα έχουμε πάει σε 3 νησιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πιστεύω κι εγώ ότι το άγχος είναι κατά κάποιο τρόπο εμπόδιο στη σύλληψη. Εγώ για να ξεπερνάω το άγχος μου κάθε μήνα έβαζα σε κάθε κύκλο στόχους. Π.χ. μετά την επόμενη περίοδο θα κάνω τη σαλπιγγογραφία, στον επόμενο κύκλο (και πριν πάντα την οωρρηξία) θα βάψω το μαλλί, στον επόμενο θα κάνω μανικιούρ-πεντικιούρ, στον επόμενο θα πάω στον οδοντίατρο κλπ. Μπορώ να πω ότι με βοηθούσε στο να περνάνε πιο γρήγορα οι κύκλοι.

Η μεγαλύτερη βοήθεια όμως για το άγχος είναι οι εκδρομές και τα μπάνια. Σπάσαμε την άδειά μας σε κομμάτια και πήγαμε πολλές-πολλές διακοπές. Από το Μάιο μέχρι τώρα έχουμε πάει σε 3 νησιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πιστεύω κι εγώ ότι το άγχος είναι κατά κάποιο τρόπο εμπόδιο στη σύλληψη. Εγώ για να ξεπερνάω το άγχος μου κάθε μήνα έβαζα σε κάθε κύκλο στόχους. Π.χ. μετά την επόμενη περίοδο θα κάνω τη σαλπιγγογραφία, στον επόμενο κύκλο (και πριν πάντα την οωρρηξία) θα βάψω το μαλλί, στον επόμενο θα κάνω μανικιούρ-πεντικιούρ, στον επόμενο θα πάω στον οδοντίατρο κλπ. Μπορώ να πω ότι με βοηθούσε στο να περνάνε πιο γρήγορα οι κύκλοι.

Η μεγαλύτερη βοήθεια όμως για το άγχος είναι οι εκδρομές και τα μπάνια. Σπάσαμε την άδειά μας σε κομμάτια και πήγαμε πολλές-πολλές διακοπές. Από το Μάιο μέχρι τώρα έχουμε πάει σε 3 νησιά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...