Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :) :) :) ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ!!!!!!!!! :) :) :) :)


Recommended Posts

snowgirl :P το ηθελα το δαγκωματακι μου!!! :) οντως το εκανα νωρις αλλα ναι λοιπον,θα τον καρφωσω....ο χρηστος μου το εφερε!!! :P γιατι αυτον τον μηνα με τα τεστ ωορηξιας πηρε πολυ σοβαρα τον ρολο του μπαμπα και ηθελε να ξερει για να μου πεταξει επιτελους τα τσιγαρα απο τοπαραθυρο! :P χιχιχιχιχι!!! θα περιμενω να δουμε κουκλα μου..ευχαριστω :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 250
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

mikroulaxristos έγραψε:

φιλεναδιτσες....εκανα ενα clear blue και ειπε ''τσου''....''οχι''..''niente''...''nein''... ουφ..!!! :( :( γιατι παντα κανουμε ολες το ιδιο λαθος και κανουμε τεστ ενω ξερουμε οτι θα στενοχωρηθουμε και μπορει να στενοχωρηθουμε και τσαμπα???.....:( παντως ------------------ εδειξε....γαμωτο...:( ρουλακι μου τι ομορφα λογακια μου ειπες....ευχαριστω......ολες το αξιζουμε..γιαυτο και εσυμια μερα θα γινεις η καλυτερη μανουλα!!! βασικα οποια και απο τις δυο κανουμε πρωτη παιδι,θα το εχουμε μισο μισο :P ετσι να το ευχαριστιομαστε!! :P ¨

μαλλον ηρθε η ωρα να βαλω τα κλαμματα.... - εδειξε ηβλακεια...

εντομεταξυ σημαδι περιοδου πουθενα καιεχω και καφε υγρακια σημερα...τι γινεται ρε παιδια.......

Γεια σου Διοχάντη μου..να σου πω την αλήθεια το περιμενα ότι θα σε έπιανε τέτοια αγωνια..γι΄αυτό και σου είχα πει να μην ενθουσιάζεσαι έτσι εύκολα..όχι γιατί μπορεί να μη μείνεις αλλά για να βαδίζεις με βαση τη λογική. Επειδή βρε είδες ένα χαμογελάκι δε σημαίνει πολλά πράγματα...:) κάνε σεξ..μπολικο σέξ..και μετά περίμενε την καθυστέρηση..ΑΝ ΕΡΘΕΙ!!!! Αν δεν έχεις καθυστέρηση πάμε για τον επόμενο μήνα! Επισης με τέτοια αγωνία δεν το αφήνεις να ηρεμήσει κ αυτό!! Το πιέζεις!! Χαλάρωσε..΄κάνε τα τεστάκια ωορηξίας σου και όποτε έρθει!!Δεν μπορείς να είσαι μπάστακας πάνω από το κεφάλι του ποτε θα κάτσει και ποτε όχι!!!Αστο να έρθει ΄μόνο του! Βεβαια δεν αποκλείεται να είσαι ΄καθότι είναι πάρα πολύ νωρίς για τεστ! Εγώ θα περίμενα 5-6 μέρες καθυστέρησης για να ΄κάνω!Ευχομαι να μας πεις τα ευχάριστα κ αυτό τον μήνα! Κ αν όχι...ουυυ...έχεις μπροστά σου...όλο το καλοκαίρι!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τρελόπαιδο... τι έκανες;; Πάλι βιάστηκες!! Θα σε μαλώσω αν σε δω από κοντά!!Γι'αυτό δεν έρχεσαι στις συναντήσεις ε;; Και βγάλτο από το μυαλό σου!! Τόση αγωνία και τόσο στρες μπορεί να εμποδίσει το σποράκι να εμφυτευτεί!! Χαλάρωσε και απόλαυσε τον έρωτα.. θα σου λείπει μετά!! Τώρα που είναι καλοκαιράκι.. κι εμπνέει για ερωτοκαταστάσεις!! Αλλά βέβαια ποτέ δεν ξέρεις!! Είναι νωρίς ακόμα.. την άλλη βδομάδα θα ξέρουμε πιο σίγουρα!!

Με το καλό να πάτε στο νέο σας σπιτάκι!!! Τέλεια νέα αυτάαααα!! Πότε με το καλό θα μετακομίσετε εκεί;; Έχω ένα καλό προαίσθημα!! Νέο σπίτι... νέα αρχή...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

οντως το εκανα νωρις αλλα ναι λοιπον,θα τον καρφωσω....ο χρηστος μου το εφερε!!! :P γιατι αυτον τον μηνα με τα τεστ ωορηξιας πηρε πολυ σοβαρα τον ρολο του μπαμπα και ηθελε να ξερει για να μου πεταξει επιτελους τα τσιγαρα απο τοπαραθυρο! :P χιχιχιχιχι!!!

Χα! Ώστε βρέθηκε ο ένοχος! Χρήστοοοοοοο τσ τσ τσ τσ τσ :P :laugh:

Είχε καλό σκοπό όμως οπότε δε λέμε τίποτα ;)

Υπομονη παιδάκια λίγες μερούλες...

Αυτά τα καφέ που έχεις πάντως δεν είναι απαραίτητα κακό σημάδι...

Για να δουμε τι θα δούμε :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok γλυκια μου!!ουφ ησυχασα!!!!!:cheer:

δεν θα ξαναστεναχωρηθω αληθεια!κοπελα μου ξες τι ματι εχω αυτες τις μερες??και σιγουρα απο την κουνιαδα μου!!!με εχει φαει!!!:(

την ζηλευω την Τζουλη που της πανε ολα οπως τα θελει(αλλα με την καλη εννοια λεει)!!!βρε σε ποιον τα λεει αυτα???αφου κοριτσια σας το ορκιζομαι μετα απο μια μερα που με ειχε δει!με τσιμπουσε η καρδια μου!το στομαχι μου!η κοιλιτσα μου!λεω παει το σπορακι μου!θα μου το φαει:( :( μα!!γιατι????και με λεει ο αντρας μου αμαν ποια ολα καχυποπτα τα βλεπεις!!!ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ????:angry:

ΜΕ ΣΥΓΧΗΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ!:angry:

κοπελα μου ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΤΕ 3 ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΠΙΤΑΚΙ!ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΑΣ!!!:):cheer:;)

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑ ΑΔΕΛΦΟΥΛΑΑΑ!!!!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκουλα και καλη μου ξαδερφουλα χα χα χα χα μιας και το Ρουλακι ειναι το θΕΙΑΚΙ μας!!!χι χι χι!!!

Μωρε τα τεστ ετσι ειναι απλα ειναι το γαμωτο γιατι θα ναι θετικο και μας σπαει τα νευρα καταλαβες???Αχ ευχομαι να μην ερθει γι αυτους τους υπεροχους 9 μηνες!!!!Σημερα πως παει????Εχουμε τρελλη αγωνιαααααα....Βρε θειουλα μου ουαααααααα γιατιιιιιιι....:( δεν πειραζει,θα το πιασεις και θα ειναι Αυγουστιατικοοοο αμεεεεε....για να βγει πολυ πολυ hot!!!!:)) Χα χα χα χα!!!Αχ μωρε γλυκες μου εδω στον αγωνα ολες παρεαααα...ολα θα πανε καλαααα!!!Εγω εχω ακομα μερες...Νταντουλα!Τα υγρα μου φαινονται τοσο καλααα...για να δουμεεεε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπουλες μου χαλια ηκατασταση !!! :( επειδη εχω τερααααστια προβληματα αυτον τον καιρο,δεν ξερω γιατι αλλα εχει γινει ενας χαμος με οικογενεια κτλ... ετρεχα παλι ολη μερα σε δουλειες και τραπεζες κτλ..γιατι φοβαμαι οτι αν δεν γινει κατι γρηγορα θα το χασουμε το σπιτακι μας,...θα μας το παρουνε αλλοι....αφηστε τα ειμαι να σκασω.... και δεν φτανουν ολα αυτα, με το που μπηκα σπιτι κατι επαθε ημεση μουκαι δεν μπορω ουτε να περπατησω .....μπανιο με εκανε ο χρηστος....με σηκωνει αγκαλια και με μετακοινει μεσα στο σπιτι..αφηστε τα μιλαμε χαλια,δεν μπορω να κουνηθω..κατι επαθε η μεση μου,ισως απο τηνκουραση τι ναπω..... μακαρι τις επομενες μερες να οανε καλα τα πραγματα να λυθουν και τα οικονομικα γιατι για λιγα κολολεφτα θα χασουμε το σπιτακι που βρηκαμε και θα τρελαθω... η περιοδος πουθενα παντως..(οχι που δενθα το ελεγα :P ) !! λιιιγακαφε υγρακια και πονακια κατω χαμηλα...λετε??????? ουφ χαλια ειμαι παντως..ισως οι πιο δυσκολες μερες της ζωης μου... σας λατρευω παντως και ευχαριστω που ειστε κοντα μου και μπορω ναανοιχτω σε σας...

νταλακι μουυυυυ το ηξερα οτι θα με μαλωσεις!! χιχχιιχχιχιιχι

αριστινακι μουυυυυυυυυ γλυκο εσυ!!!!

νελακι μουυυυυ μακαρι να βγει αληθινο το μηνυματακι σου!!

αδερφουλααααααα καλε ματακι να φορας ε??ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ!!!!! απαπα τηνκακιστρο!!!!! η κακια και η ζηλια της τηνεφαγε!!!! που να λυσσαξει η λυσσασμενη!!! εσυ να σαι καλα κουκλα μου και να προσεχεις!! και το ματακι να φορας!!!!!!!

αχ μωρε συγνωμη αν σας στενοχωρω με το μηνυματακι μου...αλλα αν δεν τα πω σε σας σε ποιον θα τα πω???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελπιζω να πανε ολα καλα γλυκουλα μου!!!Μεσα απο ολες αυτες τις δυσκολιες να βγει και κατι καλο,το βλεπωωωωωω!!!Αμην να εχεις καλα νεα!!!!Ε βεβαια σε εμας που σε νοιαζομαστε και τοσο, οπως και ολα τα κοριτσια!!!Ευχομαι να νοικιασετε το σπιτακι σας και να μην κουραζεσαι βρε!Οχι βαρη!Περαστικουλια μωρε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βουλιτσα μου χαλια ειμαι δυστυχως δεν μπορω ουτε λιγο να κουνηθω....απο τη μια εχω τοσα στο κεφαλι μουκαι απο την αλλη δεν μπορω να κουνηθω!!! ελεος!!!!

αριστινακι μου μακαρι να πανε ολα καλα....δυσκολες μερες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!

ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Κ ΑΥΤΟ.....ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΙΣ ΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΣΟΥ:laugh: :laugh:

ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ....

Κ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΞΕΡΩ....ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΠΟΝΗΡΟ:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ Κ ΜΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μωρο και χριστινακι σας ευχαριστω πολυ πολυ πολυ!!!!!!!! :):):)

καλα ρε βουλακι τι μου εκανς βραδυατικο με την ψυχιτσα???? αχ μωρε το κουκλι μου η τσουπρα μου η γκομενιτσα η ομορφη με τα αρκουδακια της παρεα...........ψυχιιιτσα μου εσυ........ωραια θα την βαλω φοντο!!!!!!!! να την βλεπω την πριγκιπισσα να τρελενομαιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!! και να της λεω οτι μοιραζεται το δωματιο της!!! χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιιχχι!!! ανμπορεσω να σηκωθω ή ερθει μεσα ο χρηστος θα του πω να βγαλει φωτο μιαγωνιτσα με αρκουδακια που μου εφτιαξε στο σαλονακι μας για να τα εχω κοντα μου που ειμαι ξαπλωμενη στον καναπε.......ειμαι ξαπλωμενη εδω γιατι ειναι σκληρο το στρωμα του καναπε καιβοηθαει με τη μεση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΜΗΝ ΣΗΚΩΝΕΣΑΙ!!!!!

ΚΑΤΣΕ ΞΑΠΛΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ!ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ,ΡΙΞΕ ΜΙΑ ΦΩΝΗ ΣΤΟΝ ΧΡΗΣΤΟ ΣΟΥ!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ....

ΕΧΕΙΣ ΜΑΖΙ Κ ΤΟΝ ΜΕΓΑΑΑΑΑΛΟ ΒΑΤΡΑΧΟ??????????

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΧΑΡΑ Ο ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ Κ ΕΧΕΙ ΧΩΡΟ....:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αδελφουλααααααααααα!!!!!!!:woohoo: ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΑ ΜΑΤΑΚΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΟΣΑ ΜΑΣ ΛΕΣ!!!!ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕ ΕΧΕΙ ΜΑΤΙΑΞΕΙ!!!!!:angry: τι να πω?????μην δουν καποια ατομα να εισαι χαρουμενοςςς...θα σε φανε!:(

ΛΟΙΠΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!

ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΑΡΗ?παρε ρωτα τον γιατρο σου αν αυτα τα καφε υγρα μπορει να προερχονται απο τις κυστουλες ή οχι!οκ???

αν οχι τοτε κατα 99% ειναι συμτωμα εγκυμοσυνης:woohoo:

καλα???αυριο να με πεις την απαντηση!;)

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!ΚΑΙ ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΤΟΣΟ!!!!ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΠΟΡΑΚΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ!!!!!!:( ΟΚ???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι έπαθες ρε κορίτσι? :( Γιατί έτσι τώρα? Μάλλον απ'την κούραση ε?

Κάτσε ξεκουράσου και μην κάνεις τίποτα! Ευτυχώς έχεις και τον Χρήστο σου να σε προσέχει :)

Περαστικούλια και ελπίζω σε λίγες μέρες να έχεις τα καλύτερα νέα και να τα ξεχάσεις όλα αυτά!

VOYLA, τέλεια η φωτο!!!:woohoo:

Τι όμορφη μπουμπου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οκ αδερφουλα μουγλυκια :) θα παω τηλ και θα ρωτησω και θα σου πω!!!!! οντως ειδες???και εγω δεν το σκεφτηκα καν!!! χιχιχι καλα που εχω και σας ρε κοριτσια!!!!!

τζουλιανακι σηκωθηκα να παω στο μπανιο και μετα την εβγαλα,την περασα στο λαπτοπ θα τη στειλω τωρα!!! οχι δεν εχει τα μεγαλα αρκουδια!!! αυτα εινα στο δωματιο!!! εδω στο σαλονι μου εφερε τα μικρουλια ολα μαζι,μαζι με ενα μπαλονι που μου εφερε το μεσημερι!!! ειναι ασπρο και εχει σχημακαρδουλα!!!! δεν φαινεται καλα το σχημα στη φωτο!!!! τωρα τη στελνω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl έγραψε:

Τι έπαθες ρε κορίτσι? :( Γιατί έτσι τώρα? Μάλλον απ'την κούραση ε?

Κάτσε ξεκουράσου και μην κάνεις τίποτα! Ευτυχώς έχεις και τον Χρήστο σου να σε προσέχει :)

Περαστικούλια και ελπίζω σε λίγες μέρες να έχεις τα καλύτερα νέα και να τα ξεχάσεις όλα αυτά!

VOYLA, τέλεια η φωτο!!!:woohoo:

Τι όμορφη μπουμπου!

αχ ρε φιλεναδα τιεπαθα αστα!!!!! σαν γρια 1000000χρονων ειμαι!!!! ''σαν κινεζικο διομιση'' εχω γινει,που λεει και ο πατερας μου!!!!!!! ευχαριστω νασαι καλα ρε αγαπη,μακαρι να εχω καλα νεα και να μου βγει σε καλο η ξαπλα!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...