Μετάβαση σε περιεχόμενο

:) :) :) :) ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ!!!!!!!!! :) :) :) :)


Recommended Posts

Εύχομαι να είναι αυτό που λέει η Αννούλα μας... ( gastroula ) !!!

Και είπαμε... σε 14 μέρες μπαίνω στον μήνα μου... θα είναι και η μέρα που θα μάθεις ότι το σποράκι είναι ήδη μέσα και δημιουργείτε σε μπεμπάκι!! :) Πολύ πολύ καλή τύχη!!! Σ'αγαπάμε... και σου στέλνουμε όλη την θετική μας ενέργεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 250
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

ΑΔΕΛΦΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΟΣΤ!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΣΤ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!

ΔΕΔΟΜΕΝΟ ΟΤΙ ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΟΥΛΑ ΣΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΦΕ ΥΓΡΑ!!!!!ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΑΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ 2 ΕΓΚΥΕΣ ΑΔΕΛΦΟΥΛΕΣ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ!!!!!!!

ΚΑΙ ΟΙ ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΑΡΕΣ!!!!!!!!!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΣΥΜΦΩΝΕΙΣ???????????

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΜΕΤΑΔΙΔΕΙΣ ΤΗΝ ΤΡΕΛΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΛΥΚΑ ΣΟΥ!!!!!!!:P

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΛΕΤΕ???????? μακαριιιιιιιι!!!!!!! τι ομορφη που ειναι η ελπιδα...και να μην ειμαι εγκυουλα,τουλαχιστον αυτες τις μερες εχω μια γλυκια ελπιδα και κανω ονειρακια!!!!! νταλακι μου πολυ σημαδιακο εμενα μου κανει πουσυμπιπτουν οι ημερομινιες του μηνα σου με το τεστακι που θα κανω...μακαρι ρε φιλεναδα!!! ε μετα τα σκιζω τα διπλωματα γιατι οντως τιποτα δεν ειναι τυχαιο σε αυτη τη ζωη!!!!! γκαστρουλα καλο το βρισκεις που εχω καφε υγρα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αδερφουλαααααααααααααααα!!!!!!! που εισαι ρε αιμα μου????????? :)

εσυ ποτε ειχες τα καφε υγρα???????????????? θυμασαι ποσες μερες μετα την επαφη??????? εγω μονο 3 μερουλες απο την επαφη ρε συ....γιαυτο νομιζω οτι τσαμπα χαιρομαι.....αλλα απο την αλλη στη μεση του κυκλου δεν ξαναειχα ποτε καφε υγρα! δεν κολανε!! ειναι ξεκαρφωτα!!!!!! :P τρελα δεν θα πει τιποτα!!!!! αντε ρε χαζο ελα εδωπερα να κανουμε λιλιτσα που δεν μπορω χωρις εσενα γμτ σου!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμένα σημαδιακό μου φαίνεται!! Αφού δεν ήταν έτσι ο κύκλος σου στην αρχή... Άρα.. το σποράκι μου... μάλλον μαγνήτισε την ωορηξία σου να συμπίπτει με την δική του αλλαγή... ΜΑΚΑΡΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!:) :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΣΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΡΕ ΓΜΤ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκο μου ριτσακι!!!!!! ευχαριστωωωωωωωωω!!!!!!! νασαι καλα και εσυ οτι επιθυμεις κουκλα μου!!!! :) μακαρι δεν λες τιποτα!!!!! παλι σημρα κατι ψιλοπονακια κτω εχω,και ολο και κατι υγρακια εμφανιζονται!!! ειναι νωρις ομως ακομη...μονο 4 μερες μετα την επαφη στην ωορηξια ειμαι... ε δεν μπορει με εβαλε κατω καμια δεκαρια φορες χιχιχιχιχιχιχι καποια θα πετυχε!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ντάντη σου εύχομαι να έχεις ένα μωρουλίνι στην κοιλιά! Καλό θα ήταν όμως να μη το σκέφτεσαι..γιατί μπορεί να απογοητευτείς και το λέω αυτό γιατί αν το δεις επιστημονικά το 50% των γονιμοποιημένων ωαρίων δεν εμφυτεύονται στη μήτρα. ΔΗλαδή ακόμη και γονιμοποίηση να γίνει δεν είναι απόλυτο ότι θα μείνεις έγκυος. Δε σου το λέω για να σου χαλάσω τη διάθεση ,αλλά προτιμώ να λέω τα πράγματα με το όνομά τους!Πραγματικά εύχομαι να γίνει αυτό που επιθυμείς, μέσα από την καρδιά μου! Τόσες φορές σε έχω παρακολουθήσει που το κυνηγάς που λέω <<αντε βρε μωρουλίνι...μπες στην κοιλιά της να χαρεί η γυναίκα!!!!>> χαχαχαχα Πάντως να ξέρεις ότι εφόσον σου χαμογέλασε, η ωορρηξία γίνεται οπότε μετά είναι θέμα μηνών το πότε θα μείνεις έγλυος!ΜΠΟρεί δηλαδή να μη σου κάτσει τώρα αλλά τον άλλο μήνα! ΕΥχομαι τα ευχαριστά!!Μετράω μαζί σου τις μέρες και ανυπομονώωωωω!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε μικρούλα μου ... άντε κοριτσάκι μου καλη επιτυχία !!!!! :laugh: Να ξέρεις ότι μπήκα κι εγώ στο πειρασμό αυτό το μήνα για το τεστάκι ωορηξίας... ;) (μια που ο αντρούλης μου είναι πολύ κουρασμένος με τη δουλειά του αυτό το μήνα και τρέχει.... είπα να κάνω τη ζωούλα μας λίγο πιο εύκολη κ όχι με το άγχος ...σήμερα είναι ? αύριο είναι?? κ να τον κυνηγάς με το ζόρι) μου χαμογέλασε κ μένα 10η μέρα με κύκλο αρκετά μικρό το τελευταίο εξάμηνο (24 ημερών)κ έτσι τώρα περιμένω μαζί σου !!!! :silly:

Σήμερα βέβαια 17η μέρα (πολύ νωρίς σχετικά με προηγούμενους κύκλους) έχω πονάκια πάλι κ λίγες μπεζ σταγονίτσες ... κ πολύ στεναχωρέθηκα γιατί νιώθω ότι έρχεται πάλι όπως όλες τις προηγούμενες φορές :(

Δεν πειράζει... Ας είσαι εσύ αυτή τη φορά όμως εγκυούλα και ΧΑΛΑΛΙ σου!!! :laugh: Εγώ θα περιμένω λίγο ακόμα :huh: Φιλάκια πολλά!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω πιστευω οτι τα υγρα ειναι καλοοοοοοο σημαδι:silly:

πολλες φιλες μου τα ειχαν και τελικα ηταν εγκυουλες;)

αντε μακαρι να ακουσουμε και αλλα ευχαριστα...παρτυ θα κανουμε χαχαχα:P :silly:

εγω δυστυχως αδιαθετησα,,αλλα συνεχιζουμε κανονικα παλι με τα τεστ και τον αλλο μηνα :blush: που θα παει θα κατσει:woohoo: :woohoo: :woohoo:

αντε με ενα σπορακι σου ευχομαι:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΓΡΑΚΙΑ ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ???????????

ΜΑΚΑΡΙ ΡΕ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΑΣ!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(και υπομονη μεχρι το αποτελεσμα...αυτη η αναμονη ειναι οτι πιο κουραστικο...ελπιζω να ανταμειφθεις ομως για τη γερη υπομονη σου με ενα θετικο τεστακι!!!!!!!!!!!!!!!!!:cheer: :cheer: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσαρες μου σας ευχαριστω ολες για τα λογακια σας!!!!!! ειστε πολυ γλυκες!!! τυρογαριδακι μου μη λες συγνωμη καλε,καλα κανεις και με προσγειωνεις!! αν και να σου πω την αληθεια δεν ειμαι και πολυ θερμη οτι θα τα εχουμε καταφερει!!! μακαρι να τα εχουμε καταφερει και να χαρω διπλα μετα!!!! :)

μακαρι ρεκοριτσια μακαρι.........οντως θα τρελαθουμε!!!!! η μαλλον για να σας το θεσω πιο σωστα,εγω θα σας τρελανω μετα με τις ερωτησεις μου!!!!!!

να ρωτησω κατι ρεκοριτσια??????? ποναω και κατω δεξια,στιςκυστουλες.... λετε να ειναι για καλο,η μηπως ειναι οι κυστουλες μου σκετες??????? :( απο τη μια σκεφτομαι οτι θα ειναι οι κυστουλες και απο την αλλη σκεφτομαι οτι ειναι νωρις για να πονανε οι κυστουλες αν ειναι να ερθει περιοδος.εχω καμιαδεκαρια μερες ακομα(11 για την ακριβεια).. ουφμπλεχτηκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελαρα μου!!!!5 μερες μετα τη συλληψη ειχαν εμφανιστει!!!!

αλλα ξαφνικα σταματουσαν και παλι ξαναερχοταν!χωρια τα τσιμπηματα τα φοβερα!!!:silly: εσενα συνεχομενα τα εχεις???να σε ρωτησω!τις κυστουλες τις θεραπευσες πριν ξαναρχισετε προσπαθειες??

ΑΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΑΔΕΛΦΗΣ ΨΥΧΗΣ ΣΟΥ!!!!!!!ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΝΑΡΩΤΙΕΣΑΙ??????????????

ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΓΜΤ!!!!!!!!!!!ΠΑΡΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ!!!!!!!!!!!!!!

Ξ Ε Κ Ο Λ Λ Α ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΝΕΟΙ:P;)

ΛΟΙΠΟΝ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΤΩΝ ΔΩΜΑΤΙΩΝ!ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΡΤΥ ΜΑΖΙ ΕΔΩ ΣΑΛΟΝΙΚΑ ΜΕ ΦΡΑΠΕΔΙΑ!!!!!!!:woohoo:

ΕΙΣΑΙ ΜΕΣΑ????????????????;) ;) ;)

ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΠΟΥΝ ΤΟΝΝ ΠΟΝΟ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΥΣ ΤΡΕΛΛΑΝΟΥΜΕ ΑΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΓΚΥΕΣ!!!!!!!!!!!!!:laugh: :laugh:

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάλι τελευταία τα μαθαίνω ρε π@&$~^η μου??

Μικρουλάκι μου απο τα βάθη της καρδιάς μου εύχομαι να ρθει το πολυπόθητο. Και αν δεν είαι τώρα.. θα ναι σύντομα.! Δεν το βλέπεις ότι κοντοζυγώνει??!!

Φιλια πολλά και καλή καλή καλή καλήηηη επιτυχία.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωρε αδερφουλα πραγματικα ΜΕ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΩΡΑ....που λεμε και εμεις οι νεοι!! ;)

ναι εχω κατι υγρακια,σημερα δεν ηταν και τοσα πολλα,σαν να τελειωναν μου φανηκαν,απο το απογευμα που εκανα το ντουζακι μου δεν τα ξαναειδα! και τα πονακια χαμηλα ερχονται και φευγουν οποτε τους ερθει!!!! σαν τσιμπηματα ειναι,αλλα οχι δυνατα,ισα ισα να με ενοχλουν! τις κυστουλες οχι δεν τις θεραπευσα!!! δεν προλαβα να αρχισω καποια θεραπεια,γιατι εκανα κατι εξετασεις που μου ζητησε ο γιατρος μου και επειδη εκαναν ενα μηνα να βγουν τα αποτελεσματα,ειπα να εκμεταλευτω αυτο το μηνα!!!! ρε αδερφουλα λες να βγουν αληθινες οι ευχουλες σου....? πραγματικα με γεμισες κουραγιο τωρα:) ποποοοοοοο ενταξει με εκανες λιωμαααααααα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρούλα μου εύχομαι μέσα από την καρδιάμου να είσαι έγκυος!!!!

Εισαι ψυχούλα και σου αξίζει αλλή μία ψυχούλα μέσα σου!!

Φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 11 ΜΕΡΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΣΤ???? Ε??? ΔΕΝ ΜΕ ΛΥΠΑΣΕ ΕΓΚΥΟ ΓΥΝΑΙΚΑ ΝΑ ΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΕΙΣ? :laugh: ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΑΓΩΝΙΑ!! ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΩ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!:woohoo: :woohoo: ΜΑΚΑΡΙ!!!!!!!!:silly: :lol: :woohoo: :side::S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...