Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΗΛ. ΓΙΑ ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ


Recommended Posts

Κοριτσια μολις ειδα το θεμα σας πηρα τηλεφωνο στην παμπερς

και δινουν εκπτωτικα κουπονια μονο 4 φορες τον χρονο.

Χρησιμοποιω 13 μηνες παμπερς και φοβαμαι να τα αλλαξω.

Α επισης μεχρι 18 μηνων στελνουν κουπονια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 7 months later...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΟΥΛ.1 ΦΙΛΗ ΣΕ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΙΩΝΤΟΝ ΣΕ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ ΜΕΓΑΛΑ ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΛΠ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟΡΥΠΑΝΤΙΚΑ ΧΑΡΤΙΚΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΜΩΡΟΜΑΝΤΗΛΑ ΣΕΡΒΙΕΤΕΣ ΚΛΠ Κ ΔΙΝΟΥΝ Κ ΚΟΥΠΟΝΙΑ Η ΚΟΠΕΛΕΣ.ΦΙΛΙΑ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οι εταιριες που στελνουν συνεχεια ειναι η babylino kai libero καθε μηνα μου στελνουν συνεχεια χωρις να παρω τηλ...επισης και η νουνου στελνει για γαλατα και κρεμες....τωρα για τα βαλιτσακια μια ειναι η care direct και δινει και η libero οπου ειχαν παρα πολλα καμια σχεση με τα αλλα σχεδον 3πλασια προιοντα απλα εμενα μου το δωσανε στο νοσοκομειο που γεννησα..και μας εδωσαν οι νοσοκομες γυρω στις 10 αλοιοφες συγματατος μεγαλη συσκευασια bepanthol απο την οποια εμεινα ευχαριστημενη...και η septona αν ζητησεις σου στελνου μια σακλουα μεγαλη απο προιοντα της παλι σε κανονικες συσκευασιες.απλα στη care direct ειναι 3 συνολικα βαλιτσακια αλλα μονο το ενα εχω παρει..

και γενικοτερα στις πιο πολλες εταιριες αν στειλετε email για δωρεαν δειγματα και κουπονια στελνουν ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...