Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΗΛ. ΓΙΑ ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΚΑΠΟΙΑ ΤΗΛ. ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ

ΚΟΥΠΟΝΙΑ.ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΧΟΥΝ ΒΟΛΕΨΕΙ ΑΡΚΕΤΑ.

ΠΕΡΝΕΤΕ ΤΗΛ.ΤΟΥΣ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΚΟΥΠΟΝΙΑ

ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ.

PAMPERS-8001140222-THΛΕΦΩΝΟ ΜΟΝΟ ΚΑΘΕ ΠΡΩΤΗ ΕΡΓΑΣΙΜΗ ΤΟΥ ΜΗΝΑ

LIBERO-80011542376-THΛΕΦΩΝΟ ΚΑΘΕ 2,5ΜΗΝΕΣ

ΝΟΥΝΟΥ ΚΡΕΜΕΣ-ΝOYLAC ΓΑΛΑ-ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ-80011668668-ΤΗΛ.ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ

ΔΕΛΤΑ ADVANCE ΓΙΑΟΥΡΤΑΚΙΑ-ΓΑΛΑ-8001199800.ΤΗΛ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ

NUTRICIA KREMEΣ-8001168800

ΟΣΕΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΕΙΣΤΕ ΕΓΚΥΟΣ ΠΑΡΤΕ ΣΤΟ 2109765773 ΠΕΙΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ

ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ(ΕΧΕΙ ΜΕΣΑ ΔΕΙΓΜΑΤΑΚΙΑ

ΑΠΟ ΚΡΕΜΕΣ ΓΙΑ ΣΥΓΚΑΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ)

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εφη κατερινα μου πολύ χρήσιμα τα τηλ που έδωσες....αυτό για τις εγκύους που έδωσες από που είναι;;;μήπως ξέρεις κανένα άλλο τηλ από εταιρείες για δείγματα,για εγκύους;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΡΕΜΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛ ΚΘΕ ΜΗΝΑ Η ΚΑΘΕ 2ΜΗΝΟ ΑΝΑΛΟΓΑ Η ΓΙΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟ?ΔΗΛ ΣΕ ΣΤΕΛΟΥΝ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΛ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ.ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΕΥΚΟΛΙΑ ΤΑ ΕΚΠΤΩΤΙΚΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ.ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΕΝΑΕΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ,ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΑΜΠΕΡΣ,ΚΡΕΜΕΣ ΚΤΛ....ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΧΩ ΞΕΜΕΙΝΕΙ Κ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΑ ΤΑ ΤΗΛ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επίσης μερικά τηλ. για κουπόνια έιναι

περιοδικό επιθυμίες 210 9287550 (κουπόνια ariel, pantene, οδοντόκρεμες, οικιακά είδη)

milupa 800 11 68500

proderm 210 6601080

Johnson 800 11 22888

Το περιοδικό επιθυμίες, έρχετε 2-3 φορές το χρόνο και τα κουπόνια τους είναι 50λ -1 Ευρω. Λαμιά φορά βαzουν και κουπόνια για Pampers

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 το τηλ. ειναι απο care direct ειναι ενα μπλε κουτι

και γραφει απο πανω Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΑΝΑΜΟΝΗ

αλλα τηλ. δεν ξερω εγω παντως ζητησα δειγματα απο libero

και προδερμ και ενω μου ειπαν οκ.τελικα δεν στειλαν παρα

μονο κουπονια.

filos ifigen τα γραφω αναλυτικα ξαναδιαβασε αν μπορεις

τη σελιδα γιατι καθε εταιρια εχει αλλη πολιτικη.

φιλια:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε κορίτσια, ας μας στείλουν κ κανα κουπονάκι, αυτά τα Pampers πια, τουλάχιστον να γλιτώνουμε κάτι. Από χθες μέχρι κ αύριο το super market Μασούτης έχει όλα τα Pampers -30%. Οι ενδιαφερόμενοι σπεύσατε γιατί δεν έχουν μείνει κ πολλά . Εγώ ήδη επένδυσα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

Κορίτσια, εγώ αφού το έψαξα το θέμα με τις πάνες και πέρασα από όλα τα στάδια με οικολογικές και με κουπόνια κατέληξα στα Babylino. Είναι οι πιο ευγενικοί από όλους μπορείς να παίρνεις κάθε μήνα , τα κουπόνια είναι 2 των 2,5 ευρώ και ένα των 4 ευρώ. Τηλεφωνείς στο 800 11 84 200 και τα ζητάς. Μέσα σε μια εβδομάδα στα στέλνουν. Η εταιρία είναι ελληνικά η ΜΕΓΑ και έχει και τις σερβιέττες Everyday sensitive που είναι οι μόνες που δε μου προκαλούν ερεθισμούς. Από super market εκεί που τα βρίσκω πιο φθηνά ειναι στο Βερόπουλο τις έχει 8, 60 με την έκπτωση τις παίρνω 6.10 τις 35 ( πάντα τα Babylino έχουν 2 με 3 περισσοτερες πάνες από τις υπόλοιπες εταιρίες). Επίσης όποτε πάω στο Μασούτη προσέχω μήπως έχει καμιά προσφορά : μια φορά είχε 50% και με το κουπόνι είχα πληρώσει μόνο 2,30 το πακέτο!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 months later...

κοριτσια ειλικρινα σας ευχαριστω παρα μα παρα πολυ! ειλικρινα δεν ηξερα οτι υπηρχαν και εκπτωτικα κουπονια :ohmy::dry: θα βοηθησουν παρα πολυ τα τηλ που μας δωσατε! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μια ερωτηση αν και μαλλον χαζη: στελνουν σε ολους οποιος παρει τηλ?μακαρι να μου στειλουνε τωρα θα παρω τηλ να δω τι θα μου πουνε!!!!

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω τηλεφωνησα στο 210 9287600 για το βαλιτσακι για εγκυους και η κοπελα ηταν παρα πολυ ευγενικη πηρε τα στοιχεια μου και μου ειπε οτι σε 2 μηνες περιπου θα μου στειλουν το βαλιτσακι με τα δειγματακια κλπ και οτι μπαινει και το ονομα μου κατευθειαν στην κληρωσει που θα γινει 3 Μαιου και μπορει να κερδισεις διαφορα δωρα!!! :woohoo: :woohoo:

ευχαριστω πολυ για τα τηλ που μας δωσατε!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, εγώ έλαβα το βαλιτσάκι πριν από ένα μήνα περίπου. Είχε μεσα μωρομάντιλα νιβέα και αλοιφές για το σύγκαμα, καθώς και εκπτωτικά κουπόνια για προϊόντα αρλα. Επίσης ένα κουπόνι για περιστρεφόμενο κούνιας από τη Φίσερ Πράις, καταλόγους καταστηματών με είδη για μωρά και διάφορα φυλλάδια για την εγκυμοσύνη.

Δεν χάνετε τίποτα να το ζητήσετε! Έρχεται στο σπίτι με κούριερ χωρίς έξοδα από μέρους μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα κοριτσια σας ευχαριστω πολυ και γω πηρα και πραγματηκα με ηταν παρα πολυ ευγενικη η κοπελα που μου μιλησε και μου ειπε ακριβως τα ιδια με κικιτσα22!! δεν χανουμε τιποτα ενα τηλεφωνο ειναι μονο αφου τα δινουνε γιατι να τα χανουμε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

δυστυχως η Pambers δεν στελνει καθε μηνα κουπονια πια.........

αλλα περνεις τηλ.στο 2109287368 τους λες οτι θελεις να γραφτεις

στο περιοδικο Pampers village και αυτοι κατα περιοδους

θα στελνουν εκπτωτικα κουπονια :):)

και εκει περικοπες?????????

ε οχι :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΦΗΚΑΤΕΡΙΝΑ έγραψε:

δυστυχως η Pambers δεν στελνει καθε μηνα κουπονια πια.........

αλλα περνεις τηλ.στο 2109287368 τους λες οτι θελεις να γραφτεις

στο περιοδικο Pampers village και αυτοι κατα περιοδους

θα στελνουν εκπτωτικα κουπονια :):)

και εκει περικοπες?????????

ε οχι :laugh: :laugh: :laugh:

Τα μωρά μας δηλαδή... ούτΕ να χ3s0Uν! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

stellousi έγραψε:

Κορίτσια, εγώ αφού το έψαξα το θέμα με τις πάνες και πέρασα από όλα τα στάδια με οικολογικές και με κουπόνια κατέληξα στα Babylino. Είναι οι πιο ευγενικοί από όλους μπορείς να παίρνεις κάθε μήνα , τα κουπόνια είναι 2 των 2,5 ευρώ και ένα των 4 ευρώ. Τηλεφωνείς στο 800 11 84 200 και τα ζητάς. Μέσα σε μια εβδομάδα στα στέλνουν. Η εταιρία είναι ελληνικά η ΜΕΓΑ και έχει και τις σερβιέττες Everyday sensitive που είναι οι μόνες που δε μου προκαλούν ερεθισμούς. Από super market εκεί που τα βρίσκω πιο φθηνά ειναι στο Βερόπουλο τις έχει 8, 60 με την έκπτωση τις παίρνω 6.10 τις 35 ( πάντα τα Babylino έχουν 2 με 3 περισσοτερες πάνες από τις υπόλοιπες εταιρίες). Επίσης όποτε πάω στο Μασούτη προσέχω μήπως έχει καμιά προσφορά : μια φορά είχε 50% και με το κουπόνι είχα πληρώσει μόνο 2,30 το πακέτο!:)

Συμφωνώ απόλυτα για τα babylino, είναι οι καλύτερες πάνες και όποτε κι αν ζητήσεις κουπόνια σου στέλνουν!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...