Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ


Recommended Posts

Εγώ στη Θεσσαλονίκη μέχρι να βρω μαγαζί με ρούχα εγκυμοσύνης, κρίθηκα. Τα περισσότερα έχουν κλείσει… Το λητώ είναι πολύ μακριά, το κούκου έχει πολύ λίγα κομμάτια και τα υπόλοιπα καταστήματα έχουν παλιομοδίτικα ρούχα εγκυμοσύνης. Εγώ στην αρχή βολεύτηκα από μαγαζιά που είχαν ελαστικά ρούχα και φτηνά άλλα τώρα που φουσκώνω δε βρίσκω τίποτα. Μόνο μια σαλοπέτ βρήκα που με βόλεψε πάρα πολύ και από εκεί και πέρα Berscka και zara αλλά και αυτά αρχίζουν να μη μου κάνουν… ευτυχώς το στυλ μου είναι πολύ αθλητικό και μου κάνουν οι βερμούδες και οι φόρμες του άντρα μου… Το χειρότερο είναι που σε ενάμιση μηνά έχω να πάω σε 2 γάμους… Έχω ένα φόρεμα πολύ ωραίο, που το έχω κάνει μια μετατροπή στο λάστιχο του για να μου κάνει και προσεύχομαι να μη έχω γίνει σαν φούσκα μέχρι τότε και δε μου κάνει ούτε αυτό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ στη Θεσσαλονίκη μέχρι να βρω μαγαζί με ρούχα εγκυμοσύνης, κρίθηκα. Τα περισσότερα έχουν κλείσει… Το λητώ είναι πολύ μακριά, το κούκου έχει πολύ λίγα κομμάτια και τα υπόλοιπα καταστήματα έχουν παλιομοδίτικα ρούχα εγκυμοσύνης. Εγώ στην αρχή βολεύτηκα από μαγαζιά που είχαν ελαστικά ρούχα και φτηνά άλλα τώρα που φουσκώνω δε βρίσκω τίποτα. Μόνο μια σαλοπέτ βρήκα που με βόλεψε πάρα πολύ και από εκεί και πέρα Berscka και zara αλλά και αυτά αρχίζουν να μη μου κάνουν… ευτυχώς το στυλ μου είναι πολύ αθλητικό και μου κάνουν οι βερμούδες και οι φόρμες του άντρα μου… Το χειρότερο είναι που σε ενάμιση μηνά έχω να πάω σε 2 γάμους… Έχω ένα φόρεμα πολύ ωραίο, που το έχω κάνει μια μετατροπή στο λάστιχο του για να μου κάνει και προσεύχομαι να μη έχω γίνει σαν φούσκα μέχρι τότε και δε μου κάνει ούτε αυτό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στη Θεσσαλονίκη μέχρι να βρω μαγαζί με ρούχα εγκυμοσύνης, κρίθηκα. Τα περισσότερα έχουν κλείσει… Το λητώ είναι πολύ μακριά, το κούκου έχει πολύ λίγα κομμάτια και τα υπόλοιπα καταστήματα έχουν παλιομοδίτικα ρούχα εγκυμοσύνης. Εγώ στην αρχή βολεύτηκα από μαγαζιά που είχαν ελαστικά ρούχα και φτηνά άλλα τώρα που φουσκώνω δε βρίσκω τίποτα. Μόνο μια σαλοπέτ βρήκα που με βόλεψε πάρα πολύ και από εκεί και πέρα Berscka και zara αλλά και αυτά αρχίζουν να μη μου κάνουν… ευτυχώς το στυλ μου είναι πολύ αθλητικό και μου κάνουν οι βερμούδες και οι φόρμες του άντρα μου… Το χειρότερο είναι που σε ενάμιση μηνά έχω να πάω σε 2 γάμους… Έχω ένα φόρεμα πολύ ωραίο, που το έχω κάνει μια μετατροπή στο λάστιχο του για να μου κάνει και προσεύχομαι να μη έχω γίνει σαν φούσκα μέχρι τότε και δε μου κάνει ούτε αυτό…

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonia μου εγώ έπαιρνα ρούχα από τα Λυτώ, αλλά κάποιες φορές πείρα από τον Σπυρόπουλο ΧΧL και από το Φαινόμενο και τα δύο αυτά μαγαζιά είναι στην Αγίας Σοφίας ( στο δρόμο απέναντι από την κεντρική είσοδο της εκκλησίας ) έχουν ρούχα για παχουλές και με βόλεψαν γιατί είναι μοντέρνα (ήταν κοντά στο γιατρό μου και όποτε πήγαινα έπαιρνα και κάτι! χιχι)

Τώρα για τιμές, πιστεύω ότι έχουν για όλες τις τσέπες, σίγουρα θα βρεις ρούχα για επίσημες καταστάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonia μου εγώ έπαιρνα ρούχα από τα Λυτώ, αλλά κάποιες φορές πείρα από τον Σπυρόπουλο ΧΧL και από το Φαινόμενο και τα δύο αυτά μαγαζιά είναι στην Αγίας Σοφίας ( στο δρόμο απέναντι από την κεντρική είσοδο της εκκλησίας ) έχουν ρούχα για παχουλές και με βόλεψαν γιατί είναι μοντέρνα (ήταν κοντά στο γιατρό μου και όποτε πήγαινα έπαιρνα και κάτι! χιχι)

Τώρα για τιμές, πιστεύω ότι έχουν για όλες τις τσέπες, σίγουρα θα βρεις ρούχα για επίσημες καταστάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonia μου εγώ έπαιρνα ρούχα από τα Λυτώ, αλλά κάποιες φορές πείρα από τον Σπυρόπουλο ΧΧL και από το Φαινόμενο και τα δύο αυτά μαγαζιά είναι στην Αγίας Σοφίας ( στο δρόμο απέναντι από την κεντρική είσοδο της εκκλησίας ) έχουν ρούχα για παχουλές και με βόλεψαν γιατί είναι μοντέρνα (ήταν κοντά στο γιατρό μου και όποτε πήγαινα έπαιρνα και κάτι! χιχι)

Τώρα για τιμές, πιστεύω ότι έχουν για όλες τις τσέπες, σίγουρα θα βρεις ρούχα για επίσημες καταστάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antonia μου εγώ έπαιρνα ρούχα από τα Λυτώ, αλλά κάποιες φορές πείρα από τον Σπυρόπουλο ΧΧL και από το Φαινόμενο και τα δύο αυτά μαγαζιά είναι στην Αγίας Σοφίας ( στο δρόμο απέναντι από την κεντρική είσοδο της εκκλησίας ) έχουν ρούχα για παχουλές και με βόλεψαν γιατί είναι μοντέρνα (ήταν κοντά στο γιατρό μου και όποτε πήγαινα έπαιρνα και κάτι! χιχι)

Τώρα για τιμές, πιστεύω ότι έχουν για όλες τις τσέπες, σίγουρα θα βρεις ρούχα για επίσημες καταστάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΘΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΟΡΑΤΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!

ΠΛΕΟΝ Η ΜΟΔΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΕΓΚΥΟΥΣ!

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΨΩΝΙΖΑ ΑΠΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ 'ΝΕΡΑ' ΜΟΥ!!

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΘΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΟΡΑΤΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!

ΠΛΕΟΝ Η ΜΟΔΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΕΓΚΥΟΥΣ!

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΨΩΝΙΖΑ ΑΠΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ 'ΝΕΡΑ' ΜΟΥ!!

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΘΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΟΡΑΤΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!

ΠΛΕΟΝ Η ΜΟΔΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΕΓΚΥΟΥΣ!

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΨΩΝΙΖΑ ΑΠΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ 'ΝΕΡΑ' ΜΟΥ!!

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!

ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΧΡΗΣΤΑ ΜΕΤΑ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΘΑ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΦΟΡΑΤΕ ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ!!

ΠΛΕΟΝ Η ΜΟΔΑ ΒΟΛΕΥΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΤΗΣ ΕΓΚΥΟΥΣ!

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΨΩΝΙΖΑ ΑΠΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΜΟΝΤΕΡΝΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΑ 'ΝΕΡΑ' ΜΟΥ!!

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΝΕΙ ΤΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΟΡΑΩ ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΟΚΤΩΜΒΡΙΟ ΜΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΑΣΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΕΠΟΧΕΣ..ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΡΚΕΤ ΡΟΥΧΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΧΕΙΜΩΝΑ ΜΠΟΥΖΟΦΟΡΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΟΛΑΝ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΑ ΦΟΡΑΩ ΑΝΕΤΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΝΤΕΛΟΝΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΡΙΝΤΕΡ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΑ ΝΟΥΜΕΡΑ ΜΕ ΑΝΕΤΑ ΥΦΑΣΜΑΤΑ...ΤΑ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΙΝΑΙ 3 ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ 2 ΤΖΙΝ ΚΑΙ 2 ΥΦΑΣΜΤΙΝΑ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΟΠΟΥ ΤΑ ΦΟΡΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ 6 ΜΕΧΡΙ 8.ΜΕΤΑ ΗΡΘΕ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΠΗΡΑ ΑΝΕΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΓΟΝΑΤΟ ΛΙΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΚΙ ΜΠΛΟΥΖΕΣ L KAI XL OΠΟΤΕ ΕΒΓΑΛΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΕ ΑΡΚΕΤΑ ΡΟΥΧΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΓΙΤΙ ΠΟΛΛΑ ΕΙΧΑ ΖΩΝΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΠΟΥ ΤΑ ΑΥΞΟΜΕΙΩΝΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρήκα αυτές τις δυο ιστοσελίδες..Μου αρέσουν πολύ τα ρούχα τους

www.motherland.gr/htmlsite_g/products.a ... ring=30,65

www.letoshop.gr/default.asp?pid=39&la=1&ct=10607

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω σας προτεινω να μην παρετε πολλα ρουχα εγκυμοσυνης γιατι μετα ειναι αχριστα

εγω μονο μια φουστα και 2 παντελονια πηρα

και παλι αυτα μπορω να τα φοραω μετα την γεννα ετσι οπως ειναι φτιαγμενα

υπαρχουν ρουχαλακια στα καταστηματα ρουχων ελαστικα , μλουζες , φουστες , φουστανια που θα μπορειται να φορεσεται και μετα

μεχρι και αμπιγιε πηρα απο κανονικο καταστημα και μπαινω στον 9ο σε 3 μερεςοπου σιγουρα θα μπορω να το φορεσω και μετα . να φανταστεις το small phra kai synolika exv balei panο apo 20 kila

μην δωσετε τσαμπα ενα σωρο λεφτα για ρουχα σε καταστηματα οπως λητω

παρε σουτιενακια (2-3) , βρακακια πολλα και παλι απο καταστηματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker

κοριτσια εγω σας προτεινω να μην παρετε πολλα ρουχα εγκυμοσυνης γιατι μετα ειναι αχριστα

εγω μονο μια φουστα και 2 παντελονια πηρα

και παλι αυτα μπορω να τα φοραω μετα την γεννα ετσι οπως ειναι φτιαγμενα

υπαρχουν ρουχαλακια στα καταστηματα ρουχων ελαστικα , μλουζες , φουστες , φουστανια που θα μπορειται να φορεσεται και μετα

μεχρι και αμπιγιε πηρα απο κανονικο καταστημα και μπαινω στον 9ο σε 3 μερεςοπου σιγουρα θα μπορω να το φορεσω και μετα . να φανταστεις το small phra kai synolika exv balei panο apo 20 kila

μην δωσετε τσαμπα ενα σωρο λεφτα για ρουχα σε καταστηματα οπως λητω

παρε σουτιενακια (2-3) , βρακακια πολλα και παλι απο καταστηματα.

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΟΣ ΝΑ ΨΩΝΙΖΕΙΣ ΚΑΚΟΓΟΥΣΤΑ ΝΤΕΜΟΝΤΕ ΣΥΝΟΛΑΚΙΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΟΡΑΣ ΜΕΡΙΚΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ Η΄ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΑΠ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΦΑΡΔΙΑ ΓΡΑΜΜΗ Η΄ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΤΕΤΟΙΟΥ ΕΙΔΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΡΓΟΤΕΡΑ!

ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΤΩΡΑ ΑΓΟΡΑΣΕ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!ΕΠΕΙΔΗ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΣΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΝΕΤΑ(ΔΕ ΖΟΥΛΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ).ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΖΑΡΑ!ΟΧΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΟΙΚΙΛΙΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ!~ΕΠΙΣΗΣ ΤΑ PRENATAL ΕΧΟΥΝ ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΤΙΜΕΣ!ΜΠΕΣ ΣΤΟ SITE ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ ΙΔΕΑ!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΒΟΛΕΥΤΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΠΛΟΥΖΑΚΙΑ ΑΠ ΤΑ BENETTON TA ΟΠΟΙΑ ΝΑΙ ΜΕΝ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΒΛΕΠΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΤΑ ΒΑΛΩ!(ΕΧΩ ΓΕΝΝΗΣΕΙ)ΔΕ ΦΑΙΝΟΝΤΑ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΥ ΦΑΡΔΙΑ!....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!ΚΑΙ ΣΟΥΤΙΕΝ ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!ΦΟΡΑ ΤΑ ΠΙΟ ΞΕΧΕΙΛΩΜΕΝΑ Η΄ΑΝΕΤΑ ΑΠ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ 9ο ΜΗΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕ ΘΗΛΑΣΜΟΥ.ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΑ ΦΟΡΟΥΣΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΘΗΛΑΣΜΟ.

ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΞΕΙΣ ΣΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΠΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΜΠΑΣΚΑ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ ΛΑΣΤΙΧΟ(ΣΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΡΟΥΧΑ)ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΟΤΑΝ ΜΕΓΑΛΩΣΕ ΠΟΛΥ Η ΚΟΙΛΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΟΥ ΝΑ ΤΟ ΣΤΗΡΙΞΩ,ΤΟ ΕΒΑΖΑ ΚΑΤΩ ΑΠ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΠΕΦΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!!!!!!!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΑ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια. Με βοηθήσατε, αλλά δυστυχώς τα ρούχα της Prenatal που μου άρεσαν δεν έχουν Online κατάστημα και δεν υπάρχει και φυσικό κατάστημα στην περιοχή μου...

Θα δω όμως σε άλλα καταστήματα πιο φαρδιά ρούχα για να μη μου στοιχίσουν και πολύ ακριβά....

Thank you all!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!

ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΠΟΛΛΑ ΡΟΥΧΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ.

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΤΖΙΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΖΑRΑ Κ ΜΕΡΙΚΑ ΦΟΡΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ Κ ΤΑ ΒΑΖΩ Κ ΤΩΡΑ....ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΒΟΛΕΨΕΙ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλού, αν ενδιαφέρεσαι για το Prenatal έχει κατάστημα στη Θεσσαλονίκη. Αν δεν μπορείς να κατέβεις να κανονίσουμε να σου ψωνίσω εγώ, μιας και θα πάω ούτως ή άλλως για ψώνια στο prenatal και το mothercare, που είδα κάποια ενδιαφέροντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ το μοναδικό που αγόρασα είδος εγκυμοσύνης

είναι ένα κολάν, μακρύ για το χειμώνα, αν και το μετάνιωσα, δεν έχει καλή εφαργογή πανω μου...

πιστεύω πως δεν αξίζει τον κόπο να αγοράζεις τέτοιου είδους ρούχα

πρώτον γιατί είναι πανάκριβα

και δεύτερον, είναι μόνο για 3 μήνες που μεγαλώνει η κοιλιά.

άσε που τα ρούχα που βγαίνουν τώρα, βολεύουν και την έγκυο γυναίκα

όπως είπε και μια φίλη πιο πάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σου! Θα κατεβώ σε 2 εβδομάδες γιατί ο γιατρός μου είναι στην Θεσ/νίκη. Απλά για τις επόμενες ημέρες θα χρειαστώ να αγοράσω κάτι γιατί δεν μου χωράει τίποτα πλέον...

θα πάω να δω στο Ζαρα σήμερα όμως για να πάρω κανένα φορεματάκι φαρδύ. Ας μην είναι εγκυμοσύνης. Αρκεί να μου χωράει....

Σας ευχαριστώ για τις συμβουλές σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εγώ Νελλάκι φοράω ακόμη, ότι φορούσα πριν μείνω έγκυος, εκτός από τζιν φυσικά.

δεν έχω αλλάξει μέγεθος.

εύχομαι μόνο να μη κάνει πολλά κρύα και χρειαστώ μπουφάν γιατί...

δεν έχω... χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...