Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΛΑΚΑΚΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ?


Recommended Posts

ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟ ΛΑΚΑΚΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΧΤΥΠΟΥΣΕ?

ΒΛΑΚΕΙΕΣ......:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λεσακι καμια φορα καποια απο αυτα που λεγαν οι γιαγιαδες μας αποδεικνυονται αργοτερα απο την επιστημη!!

Θα το ψαξω , ψαξε το κι εσυ μπας και ισχυει:)

Φιλακια Λινακι και απο μενα!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lesaki έγραψε:

ΛΕΝΕ ΠΩΣ ΟΤΑΝ ΧΤΥΠΑΕΙ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΟ ΛΑΚΑΚΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!

ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΓΚΥΟΣ ΠΡΙΝ ΔΕΝ ΧΤΥΠΟΥΣΕ?

ΒΛΑΚΕΙΕΣ......:blink:

για ποιο λακακι λέτε βρε κορίτσια να το ψαξω κι εγω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lesaki elpizw na mhn parexhghthikes giati pragmatika gelasa me thn kalh ennoia oxi gi'ayto pou mas eipes alla gia thn dikh mou antidrasi!!!Evala osous htan gyrw mou na doune an ktypaei to diko tous!xaxaxxa!!!Pantws phga koitaxthka kai fenetai pou xtypaei!!:) Den exoume para na perimenoume liges meroules na kanw to test kai na epivevaiwsoume!!!xixixixi!Sigoura oi palioi hxeran polla praktika pragmata!Polla epallhthevontai alla oxi!!!!Filakia polla!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΡΑΚΙ ΑΠΛΑ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΜΗΝΕΣ Κ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΣΑΤΑΛΙΑ.

ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΟ ΛΑΙΜΟ ΤΥΧΑΙΝΕΙ ΣΥΧΝΑ. Π.Χ ΤΗΣ ΚΟΥΜΠΑΡΑΣ ΣΥΝΕΒΗ Κ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.

ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΝΑ ΤΟ ΚΟΙΤΑΣ ΣΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΓΕΛΙΟ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lesaki αχχχχχχ τι μου κανεις τωρα

καθε φορα θα τρεχω στον καθρεφτη να κοιταω το λακακι:laugh: :laugh:

μακαρι να αρχισει να παλεται γιατι κι εγω αρχισα να φρικαρω λιγο:blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

....Στα δικα μου μέρη ακούγεται έντονα...

Και τις δύο φορές που έμεινα έγκυος, ο πατέρας μου το κατάλαβε με αυτόν τον τρόπο, πριν κάνω το τεστ εγκυμοσύνης!!!!!

Μπορεί να ήταν σύμπτωση!!!... Δεν ξέρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Se katalavainw Lesaki mou kai pragmatika merikes fores ston grapto logo den metaferontai swsta ta synaisthymata!!Pragmatika gelousa me thn kardia mou kai genikotera den apokleiw tipota sthn zoi mou!Ta panta mporei na symvoun!Eyxomai poly syntoma na gineis manoula!!!!Na skeftesai thetika (an kai fantazomai ta exeis akousei ola ayta polles fores:):):):):):)) kai na deis pou ola tha pane kala!!!!! Ayto skeftomai kai gw an kai einai poly nwris(molis 3 mhnes prospathoume) kai fysika xairomai poly pou eimai sthn parea sas kai mou kratate syntrofia!!!kalhnyxta!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πρωτη φορα τ ακουω. Τελικα καθε μερος εχει τα δικα του απλα α κους συνεχεια πολλα που ειναι παραξενα κ αλλα που ειναι μπουρδες. Αυτο που ψαχνουν με το βελονι για το φυλλο. Με τα φεγγαρια που κανεις για να σου βγει κοριτσι η αγορι και διαφορα αλλα. Με το καλό σας ευχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν κι εγω δεν τα πολυπιστευω αυτα εχω να σας πω τα εξης:

Οταν ημουν δυο μηνων περιπου πηγα σε ενα μαγαζι να ψωνισω και η ιδιοκτητρια με ρωτησε αν ειμαι εγγυος.Παραξενευτηκα και μου ειπε πως εβλεπε το λακακι μου.Δεν το πολυκαταλαβα κι εγω και κοιτουσα τον καθρεπτη μετα αλλα ειχε δικιο!

Επισης μια αλλη κοπελα με ρωτησε αν θυμονουν ποτε εγινε η συλληψη, ανοιξε ενα ημερολογιο ειδε τι φεγγαρι ειχε τοτε και μου πε πως θα κανω αγορι....

Περιεργα πραγματα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

loipon den to exw akousei ksana afto me to lakaki sto laimo alla polla pou legane oi giagiades mas vgainoun opote isos k na einai etsi kapoia epistimoniki eksigisi 8a iparxei pou palete to lakaki .. isos epeidi afksanode oi palmoi mas ? pios kserei !!!! pados psaxname polla simptomata toso kairo pou prospa8oume tora 8a koitame k to lakaki mas xixixixi m'aresei :) :) mou aresi omos apo edo k pera 8a to koitao k ego aloste ti exo na xaso ego pados pistevo oti steki afto me to lakaki logo ton palmon gia na doume !!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...