Μετάβαση σε περιεχόμενο

Εγκυμοσυνη;


Recommended Posts

Κορίτσια προσπαθουμε καιρο με τον αντρα μου για μωρακι. Είχα τελευταία περίοδο 20/11 με κύκλο 30 ημερών. Στις 15/12 το πρωι (26η μερα κυκλου) είχα λιγο ροζ αίμα στο σκούπισμα. Το ίδιο και την επόμενη με πονάκια στη κοιλιά και στη μέση. Χθες και σημερα εχω πολυ λιγα καφε υγρα. Επίσης έχω πολλές μέρες υγρά διάφανα πάρα πολλά. Δεν έχω αλλά συμπτώματα. Λετε να ειναι εγκυμοσυνη; Αύριο θα κάνω χοριακη δεν μπορώ να περιμενω για καθυστερηση γιατί αν πρόκειται για εγκυμοσυνη πρέπει να ξεκινήσω αντιπηκτικες. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 34 λεπτά, ο/η Elli85 είπε:

Κορίτσια προσπαθουμε καιρο με τον αντρα μου για μωρακι. Είχα τελευταία περίοδο 20/11 με κύκλο 30 ημερών. Στις 15/12 το πρωι (26η μερα κυκλου) είχα λιγο ροζ αίμα στο σκούπισμα. Το ίδιο και την επόμενη με πονάκια στη κοιλιά και στη μέση. Χθες και σημερα εχω πολυ λιγα καφε υγρα. Επίσης έχω πολλές μέρες υγρά διάφανα πάρα πολλά. Δεν έχω αλλά συμπτώματα. Λετε να ειναι εγκυμοσυνη; Αύριο θα κάνω χοριακη δεν μπορώ να περιμενω για καθυστερηση γιατί αν πρόκειται για εγκυμοσυνη πρέπει να ξεκινήσω αντιπηκτικες. 

Γεια σου εύχομαι να ειναι θετικη η χοριακη σου αυριο. Θα περιμενουμε να μας πεις;?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Elli85 είπε:

Κορίτσια προσπαθουμε καιρο με τον αντρα μου για μωρακι. Είχα τελευταία περίοδο 20/11 με κύκλο 30 ημερών. Στις 15/12 το πρωι (26η μερα κυκλου) είχα λιγο ροζ αίμα στο σκούπισμα. Το ίδιο και την επόμενη με πονάκια στη κοιλιά και στη μέση. Χθες και σημερα εχω πολυ λιγα καφε υγρα. Επίσης έχω πολλές μέρες υγρά διάφανα πάρα πολλά. Δεν έχω αλλά συμπτώματα. Λετε να ειναι εγκυμοσυνη; Αύριο θα κάνω χοριακη δεν μπορώ να περιμενω για καθυστερηση γιατί αν πρόκειται για εγκυμοσυνη πρέπει να ξεκινήσω αντιπηκτικες. 

Καλησπέρα κορίτσι μου!!!Όλα είναι πιθανά φυσικά και μπορεί να είσαι έγκυος!Πολλές εγκυμοσύνες έχουν ξεκινήσει έτσι.Αν δεν αδιαθετησεις κανονικά κάνε μια χωριακη.Ευχομαι τα καλύτερα!!! Περιμένουμε νέα σού!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δυστυχώς κορίτσια αρνητικη η χοριακή μου. Ομως τα συμπτωματα συνεχιζονται και προσθετικε και πονος στο στηθος. Τι να πω... Πάμε για τον επόμενο κύκλο.

στις πριν 14 ώρες, ο/η AlKate είπε:

Εύχομαι να μας πεις ευχάριστα νέα!!! Υπάρχει πιθανότητα :)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Elli85 είπε:

Δυστυχώς κορίτσια αρνητικη η χοριακή μου. Ομως τα συμπτωματα συνεχιζονται και προσθετικε και πονος στο στηθος. Τι να πω... Πάμε για τον επόμενο κύκλο.

 

Μην απογοητευεσαι!! Συνέχισε τη προσπάθεια και σύντομα θα έχεις να μας πεις καλά νέα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια 30η μέρα του κύκλου έκανα χοριακη αλλά ήταν αρνητική 0,10. Σήμερα 3η μέρα καθυστέρηση και απο χθές πονάει πολύ το στήθος μου. Λέτε να ξανακάνω χοριακή ή θα ήταν δώρον άδωρον; Έχει συμβεί σε καμία αυτό και τελικά να ήταν εγκυος; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On Sat Dec 22 2018 at 10:36 ΜΜ, ο/η Elli85 είπε:

Κορίτσια 30η μέρα του κύκλου έκανα χοριακη αλλά ήταν αρνητική 0,10. Σήμερα 3η μέρα καθυστέρηση και απο χθές πονάει πολύ το στήθος μου. Λέτε να ξανακάνω χοριακή ή θα ήταν δώρον άδωρον; Έχει συμβεί σε καμία αυτό και τελικά να ήταν εγκυος; 

Καλησπέρα... Μπορεί να άργησε η σύλληψη... Κ γι αυτό να μην έδειξε η χοριακη να την έκανες νωρίς... Περίμενε 2,3 μέρες ακόμα κ αν δεν εμφανιστει(που ευχομαι να μην....) ξανακανε μια χοριακουλα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...