Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινούρια στο forum! Δεν ξέρω αν γράφω σωστά εδώ αλλά έχω μια απορία.... Έχω σταθερό κύκλο περιόδου σχετικά (μια μέρα πάνω, μια μέρα κάτω). Τώρα περίμενα περίοδο στις 14 του μηνός!  Έχω από χτες όμως που είδα κάτι ροζ στα υγρά και συνεχίζεται και σήμερα... Επειδή με τον άντρα μου προσπαθουμε για παιδακι είπα μήπως είναι κάτι τέτοιο γιατί δεν έτυχε άλλη φορά... Υπάρχει περίπτωση να έτυχε σε καμία άλλη σας κάτι παρόμοιο??? Ευχαριστώ πολύ!!!! ☺

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 1 ώρα, ο/η Κική Φ. είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι καινούρια στο forum! Δεν ξέρω αν γράφω σωστά εδώ αλλά έχω μια απορία.... Έχω σταθερό κύκλο περιόδου σχετικά (μια μέρα πάνω, μια μέρα κάτω). Τώρα περίμενα περίοδο στις 14 του μηνός!  Έχω από χτες όμως που είδα κάτι ροζ στα υγρά και συνεχίζεται και σήμερα... Επειδή με τον άντρα μου προσπαθουμε για παιδακι είπα μήπως είναι κάτι τέτοιο γιατί δεν έτυχε άλλη φορά... Υπάρχει περίπτωση να έτυχε σε καμία άλλη σας κάτι παρόμοιο??? Ευχαριστώ πολύ!!!! ☺

Γεια σου κοριτσι ελα στη παρεα μας στο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ολες εκει ειμαστε στη προσπαθεια!! Τωρα περιμενεις 14/12 με τι κυκλο; 

στις πριν 36 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Γεια σου κοριτσι ελα στη παρεα μας στο ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΙΑΤΙΚΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ολες εκει ειμαστε στη προσπαθεια!! Τωρα περιμενεις 14/12 με τι κυκλο; 

στις πριν 35 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

28 με 30 το πολύ.... Μου έρχεται 15 του μηνός με 1 μέρα πάνω μια μέρα κάτω.... Τον προηγούμενο είχα 14 του μηνός... Και έχω σταθερο κύκλο...

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα