Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θελω να γινω μαμα


Stefi98

Recommended Posts

Γεια σας ειμαστε στις προσπαθειες για παιδακι εδω και 6 μηνες . Τελευταια περιοδο 5/11 ... γονιμες μερες 14 15 16 17 18 19 20 ειχα επαφες μερα παρα μερα....  πριν απο 4 με 5 μερες εως τωρα εχω πονους περιόδου και μετα εξαφανιζονται προχθες μαλιστα ειχα υγρα ροζ για μι στιγμη και πιστευα οτι θα μου ερθει τι γινεται? Δεν περιμενω ακομα περιοδο ο κυκλος μου εινα σταθερος αντε να μου ερθει καμια φορα 1 μερα νωρίτερα τωρα περιμενω περιοδο στις 3/12 βοηθηστε με

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Stefi98 είπε:

Γεια σας ειμαστε στις προσπαθειες για παιδακι εδω και 6 μηνες . Τελευταια περιοδο 5/11 ... γονιμες μερες 14 15 16 17 18 19 20 ειχα επαφες μερα παρα μερα....  πριν απο 4 με 5 μερες εως τωρα εχω πονους περιόδου και μετα εξαφανιζονται προχθες μαλιστα ειχα υγρα ροζ για μι στιγμη και πιστευα οτι θα μου ερθει τι γινεται? Δεν περιμενω ακομα περιοδο ο κυκλος μου εινα σταθερος αντε να μου ερθει καμια φορα 1 μερα νωρίτερα τωρα περιμενω περιοδο στις 3/12 βοηθηστε με

Καλημέρα κορίτσι μου... καταρχας σου εύχομαι ενα θετικό τεστακι γρήγορο:) μπορει τ αιμα που ειδες να ηταν αιμα εμφύτευσης εφοσων οπως λες εχεις παντα σταθερο κύκλο... περιμενε την πρώτη μέρα καθυστέρησης και κανε ενα τεστακι αν δεν σ ερθει κατι... καλη επιτυχία σου εύχομαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια .... σημερα ξυπνησα παλι με πονους περιοδου λεω μου ηρθε δε γινεται και παλι τιποτα και ολα αυτα ξεκινησαν μερες πριν να μου ερθει περιοδος και συνχιζουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 30/11/2018 at 2:08 ΜΜ, ο/η egw είπε:

καλησπερα κορίτσι καλοσωρισες:) λοιπον θα συμφωνησω με οτι σοτ ειπε το κοριτσι πιο πανω καλες επιτυχιες:)

Καλημερα κοριτσια....  σημερα υποτιθεται οτι θα ειχα περιοδο οι πονοι ειχαν σταματησει πριν δυο μερες και αρχισαν παλι σημερα εχω πρηστει.... το στηθος μου δεν ποναει...  δεν ξερω τι να κανω... εσεις τι κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Stefi98 είπε:

Καλημερα κοριτσια....  σημερα υποτιθεται οτι θα ειχα περιοδο οι πονοι ειχαν σταματησει πριν δυο μερες και αρχισαν παλι σημερα εχω πρηστει.... το στηθος μου δεν ποναει...  δεν ξερω τι να κανω... εσεις τι κανετε?

Γεια σου κορίτσι.. έλα στη παρέα μας στο άλλο θεμα Χριστουγεννιάτικο θαύματακι.. να κάνεις τεστ αυτό να κάνεις χαχα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...