Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλό μήνα!!! Δε έχεις πάρει τεστακια να το επιβεβαιώσεις??? 

εχψ παρει τεστακια εχω δει και με υπερηχο απλα αφου λενε μερα παρα μερα αυτο που λεω χωρις τεστακια τι γινεται; κραταει το σπερμα φανταζομαι; πχ τη μια φορα μπορςι να κανω 15η και την αλλη 16η οποτε ναι το παμε μερα παρα μερα αλλα θεωρουμε λογικα καλυμμενη;λενε η θα το πετυχει το σπερμα πουυ ηδη υπαρχει αν γινει πιο νωρις η το επομενο σπερμα που θα ερθει και καπου εκει παει το καθημερινο;

τα τεστακια δεν τα μπορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η egw είπε:

εχψ παρει τεστακια εχω δει και με υπερηχο απλα αφου λενε μερα παρα μερα αυτο που λεω χωρις τεστακια τι γινεται; κραταει το σπερμα φανταζομαι; πχ τη μια φορα μπορςι να κανω 15η και την αλλη 16η οποτε ναι το παμε μερα παρα μερα αλλα θεωρουμε λογικα καλυμμενη;λενε η θα το πετυχει το σπερμα πουυ ηδη υπαρχει αν γινει πιο νωρις η το επομενο σπερμα που θα ερθει και καπου εκει παει το καθημερινο;

τα τεστακια δεν τα μπορω

Αφού έχεις δει ποτέ έχεις ναι μέρα παρά μέρα με υγιές σπέρμα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Αφού έχεις δει ποτέ έχεις ναι μέρα παρά μέρα με υγιές σπέρμα.. 

ευχαριστω:) θα το αργησω λιγο αυτη τη φορα

ασχετο προχθες οπως μαγειρευω εκοψα λιγο το δακτυλ μου αλλα μαλλον ηταν πολυ οσο εχω χαζαπλακ σταματαει οταν βγει ξανα τρεχει αλλα εχει φουκωσει και πρεπει να το αφησω να αεριστει πως θα γινει αυτο εμπλεξα χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

ευχαριστω:) θα το αργησω λιγο αυτη τη φορα

ασχετο προχθες οπως μαγειρευω εκοψα λιγο το δακτυλ μου αλλα μαλλον ηταν πολυ οσο εχω χαζαπλακ σταματαει οταν βγει ξανα τρεχει αλλα εχει φουκωσει και πρεπει να το αφησω να αεριστει πως θα γινει αυτο εμπλεξα χιχι

Betadine βάζεις?? Ασ το να κλείσει.. Αν έχει πρηστεί ίσως θέλει κάποια αντιβιοτικό κρέμα, εάν έχει μολυνθεί... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Betadine βάζεις?? Ασ το να κλείσει.. Αν έχει πρηστεί ίσως θέλει κάποια αντιβιοτικό κρέμα, εάν έχει μολυνθεί... 

ναι βαζω πιστευω απο το τσιροτο εχει πρηστει θα περιμενω να γινει καλα γιαι ειναι και ασπρο απο το τσιροτο και ανδεν τυο περασει εχω φαρμακο που μου ξανα εδωσαν να του βαλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια.. 7ηημερα για εμένα κ έκανα ένα τεστ ωορρηξίας και βγήκε μια άχνη γραμμουλα.... Θα ξανά κάνω πάλι την 9η...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Γειά σας κορίτσια.. 7ηημερα για εμένα κ έκανα ένα τεστ ωορρηξίας και βγήκε μια άχνη γραμμουλα.... Θα ξανά κάνω πάλι την 9η...?

Μήπως να κάνεις κάθε μέρα; Μπορείς να της χάσεις έτσι την ορμόνη που θα ανέβει!Αλλά τα άρχισες και πολύ νωρίς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Μήπως να κάνεις κάθε μέρα; Μπορείς να της χάσεις έτσι την ορμόνη που θα ανέβει!Αλλά τα άρχισες και πολύ νωρίς!!!

Ναι τα ξεκίνησα για να μην χαθεί πάλι. Γι αυτό είπα 7 9 11 και μετά κάθε μέρα... Θέλω να δω αν έχει αυξομειώσεις.... Γιατί αν έχει πάλι οι ορμόνες και αυτό τον κύκλο τα χουν παίξει....... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημασία εχει οτι κανεις και να πετυχουμε το στοχο μας

κοπελες μου μου εβγαζε προβλημα το φορουμ πριν εσας;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η egw είπε:

σημασία εχει οτι κανεις και να πετυχουμε το στοχο μας

κοπελες μου μου εβγαζε προβλημα το φορουμ πριν εσας;

Και μένα. Και είχα σκάσει λέω που είναι τα κορίτσια μου. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και μένα. Και είχα σκάσει λέω που είναι τα κορίτσια μου. ??

Xaxa κορίτσια κ μένα το ίδιο δε μπορούσα να μπω.. στη 13η μέρα εγώ αχνο αρνητικό το τεστακι μου.. κ συνεχίζω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια.

@egw βάλε bepanthol και υπομονή, το κάψιμο πονάει.

Όσο για το μέρα παρά μέρα, κι εγώ δεν είμαι σίγουρη αν μας καλύπτει, αλλά για να το προτείνουν όλοι οι γιατροί, κάτι θα ξέρουν. Εξάλλου, είναι σε τεράστιο βαθμό θέμα τύχης. Άλλες φορές σκοτωνόμαστε κάθε μέρα να κάνουμε σεξ και πάλι δεν γίνεται τίποτα!

Κι εμείς μέχρι στιγμής μέρα παρά μέρα κάνουμε, και ναι!!! Σήμερα νομίζω ότι θετικοποιήθηκε το τεστάκι μου! Είμαι στη 13η μέρα, οπότε λέω να κάνουμε σεξ για ένα τριήμερο σερί (από τη θεωρία στην πράξη βέβαια, υπάρχει μεγάαααλη απόσταση ?). Τι λέτε κι εσείς κορίτσια; Βέβαια, το τεστάκι σαν να ήταν ψιλο-ελλατωματικό γιατί η γραμμή που δείχνει την ορμόνη ήταν πιο έντονη από τη γραμμή ελέγχου! Έχω άλλα δύο τεστάκια, δεν ξέρω αν θα τα κάνω, αφού σήμερα είδα θετικό. Κατά τα άλλα αυτό το μήνα θα ολοκληρώσω τις επαφές και δεν θα ασχοληθώ με το πότε περιμένω για να μην αγχωθώ (λέμε τώρα!).

@Starrr καλή αρχή!! Έχεις αρκετά τεστάκια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια.

@egw βάλε bepanthol και υπομονή, το κάψιμο πονάει.

Όσο για το μέρα παρά μέρα, κι εγώ δεν είμαι σίγουρη αν μας καλύπτει, αλλά για να το προτείνουν όλοι οι γιατροί, κάτι θα ξέρουν. Εξάλλου, είναι σε τεράστιο βαθμό θέμα τύχης. Άλλες φορές σκοτωνόμαστε κάθε μέρα να κάνουμε σεξ και πάλι δεν γίνεται τίποτα!

Κι εμείς μέχρι στιγμής μέρα παρά μέρα κάνουμε, και ναι!!! Σήμερα νομίζω ότι θετικοποιήθηκε το τεστάκι μου! Είμαι στη 13η μέρα, οπότε λέω να κάνουμε σεξ για ένα τριήμερο σερί (από τη θεωρία στην πράξη βέβαια, υπάρχει μεγάαααλη απόσταση ?). Τι λέτε κι εσείς κορίτσια; Βέβαια, το τεστάκι σαν να ήταν ψιλο-ελλατωματικό γιατί η γραμμή που δείχνει την ορμόνη ήταν πιο έντονη από τη γραμμή ελέγχου! Έχω άλλα δύο τεστάκια, δεν ξέρω αν θα τα κάνω, αφού σήμερα είδα θετικό. Κατά τα άλλα αυτό το μήνα θα ολοκληρώσω τις επαφές και δεν θα ασχοληθώ με το πότε περιμένω για να μην αγχωθώ (λέμε τώρα!).

@Starrr καλή αρχή!! Έχεις αρκετά τεστάκια; 

αχ ευτυχως και αγχωθηκα οτι ηταν το δικο μου προβλημα 

κοπηκα δεν καηκα

καλες αρχη λοιπον εμεις αποχη μεχρι τη δευτερα σημερα τελειωσα περιοδο καλα καλα και δεν θελω να παθουμε οτι το προηγουμενο μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!!!! Καλο μηνα!!!!! ❤️ Με το καλό... Περιμενω καξ εγω αυτα τα τεστακια να ρθουν ? ελπιζω να ρθουν συντομα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Xaxa κορίτσια κ μένα το ίδιο δε μπορούσα να μπω.. στη 13η μέρα εγώ αχνο αρνητικό το τεστακι μου.. κ συνεχίζω.. 

Εγώ πήρα 20 αυτή τη φορά.. Κάποια στιγμή θα τη βρω πιυ θα μου πάει.... Σου ανεβαίνει ομαλά??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκια.

@egw βάλε bepanthol και υπομονή, το κάψιμο πονάει.

Όσο για το μέρα παρά μέρα, κι εγώ δεν είμαι σίγουρη αν μας καλύπτει, αλλά για να το προτείνουν όλοι οι γιατροί, κάτι θα ξέρουν. Εξάλλου, είναι σε τεράστιο βαθμό θέμα τύχης. Άλλες φορές σκοτωνόμαστε κάθε μέρα να κάνουμε σεξ και πάλι δεν γίνεται τίποτα!

Κι εμείς μέχρι στιγμής μέρα παρά μέρα κάνουμε, και ναι!!! Σήμερα νομίζω ότι θετικοποιήθηκε το τεστάκι μου! Είμαι στη 13η μέρα, οπότε λέω να κάνουμε σεξ για ένα τριήμερο σερί (από τη θεωρία στην πράξη βέβαια, υπάρχει μεγάαααλη απόσταση ?). Τι λέτε κι εσείς κορίτσια; Βέβαια, το τεστάκι σαν να ήταν ψιλο-ελλατωματικό γιατί η γραμμή που δείχνει την ορμόνη ήταν πιο έντονη από τη γραμμή ελέγχου! Έχω άλλα δύο τεστάκια, δεν ξέρω αν θα τα κάνω, αφού σήμερα είδα θετικό. Κατά τα άλλα αυτό το μήνα θα ολοκληρώσω τις επαφές και δεν θα ασχοληθώ με το πότε περιμένω για να μην αγχωθώ (λέμε τώρα!).

@Starrr καλή αρχή!! Έχεις αρκετά τεστάκια; 

Ναι αυτή τη φορά είμαι οργανωμένη. Πήρα 20..??? Οπότε ήταν φουλ θετικό το δικό σου... Στάνταρ να χεις επαφή σήμερα για σιγουριά... Εγώ θα έκανα κ 1 αύριο για να επιβεβαιώσω ότι μειώθηκε.... Βέβαια εμένα οι ορμόνες με παίζουν, γι αυτό πιο πολύ τις κοιτάω.. Να δω δηλ αν ανεβαίνει ομαλά Ν αν κατεβαίνει μετά.... Σρ συνδιασμο βέβαια με τη θερμοκρασία... Αυτό το μήνα. Πολύ οργανωμένα... ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Starrr καλη αρχη!!!! Κοριτσια ασχετο.. Εγω τκ προβγουμενο μηνα εκοψα τελειως τη ζαχαρη.. ουτε καφε ουτε γλυκα ουτε πουθενα... ουτε κεκακι με το καφε εξω... και εκανα ωορηξια την 14η... Ενω αλλες φορες εκανα 17η 21η... τωρα μπορει να ετυχε τι να πω.. θα σας πω αυτο το μηνα ποτε θα κανω...  Επισης απο που φαινεται η καλης ποιοτητα ωορηξια???? ? @lactaki @egw 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

 

καλες αρχη λοιπον εμεις αποχη μεχρι τη δευτερα σημερα τελειωσα περιοδο καλα καλα και δεν θελω να παθουμε οτι το προηγουμενο μηνα

Μην το αφήσεις όμως πολλές μέρες, γιατί ποτέ δεν ξέρεις, μπορεί να κάνεις νωρίς ωορρηξία!

Εμένα μου άρχισαν και πονάκια δεξιά, οπότε ταιριάζει με το θετικό τεστ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η *Louloudenia* είπε:

@Starrr καλη αρχη!!!! Κοριτσια ασχετο.. Εγω τκ προβγουμενο μηνα εκοψα τελειως τη ζαχαρη.. ουτε καφε ουτε γλυκα ουτε πουθενα... ουτε κεκακι με το καφε εξω... και εκανα ωορηξια την 14η... Ενω αλλες φορες εκανα 17η 21η... τωρα μπορει να ετυχε τι να πω.. θα σας πω αυτο το μηνα ποτε θα κανω...  Επισης απο που φαινεται η καλης ποιοτητα ωορηξια???? ? @lactaki @egw 

Από πολλά... Αν Ανεβαινει σωστά και κατεβαίνει το τεστακι ωορρηξιας... Αν η θερμοκρασία πέφτει τη ημέρα που νομίζεις ότι έχεις ωορρηξια. Και μετά αυξάνεται και υπάρχει διφασικό θερμοδιάγραμμα που λέμε και αυτές οι θερμοκρασίες παραμένουν για τουλάχιστον 12 ημέρες υψηλές.... Για το αν μετά την ωορρηξια μετά από 7 ημέρες πας και κάνεις μια προγεστερονη αίματος σε μικρόβιο λογικό κ είναι υψηλό. Γενικά παίζουν πολλά... ? Όσο για τη ζάχαρη και εγώ προσπαθώ να τη μειώσω... Και παίρνω και φυσικά και τις βιταμινουλες μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Starrr είπε:

Από πολλά... Αν Ανεβαινει σωστά και κατεβαίνει το τεστακι ωορρηξιας... Αν η θερμοκρασία πέφτει τη ημέρα που νομίζεις ότι έχεις ωορρηξια. Και μετά αυξάνεται και υπάρχει διφασικό θερμοδιάγραμμα που λέμε και αυτές οι θερμοκρασίες παραμένουν για τουλάχιστον 12 ημέρες υψηλές.... Για το αν μετά την ωορρηξια μετά από 7 ημέρες πας και κάνεις μια προγεστερονη αίματος σε μικρόβιο λογικό κ είναι υψηλό. Γενικά παίζουν πολλά... ? Όσο για τη ζάχαρη και εγώ προσπαθώ να τη μειώσω... Και παίρνω και φυσικά και τις βιταμινουλες μου... 

χμμμ καταλαβα.. τρεχα γυρευε.. Παντως κοριτσια να σας πω μια ιστορια... Η μαμα μου μετα απο εξωμητριο κυηση και αφαιρεση σαλπιγγας , ( μακρυα απο μας) εμεινε ΧΩΡΙΣ φαρμακα εγκυος ( σε μενα) με διδδυμα... βεβακα το ενα παλινδρομησε αλλα δεν εχει σημασια... Ολα το αγχος τα κανει τελικα.... ?❣️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 52 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι τα ξεκίνησα για να μην χαθεί πάλι. Γι αυτό είπα 7 9 11 και μετά κάθε μέρα... Θέλω να δω αν έχει αυξομειώσεις.... Γιατί αν έχει πάλι οι ορμόνες και αυτό τον κύκλο τα χουν παίξει....... 

Καλά θα κάνεις!!εμένα πάντως δεν κοκκινιζε σταδιακά  πάντα είχε δεύτερη γραμμή άχνη και απότομα την μία μέρα γινόταν κατακόκκινη και μετά πάλι αχνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@*Louloudenia* πριν από δύο κύκλους είχα κάνει την τρίτη μέρα του κύκλου FSH και οιστραδιόλη. Αυτές οι ορμόνες μαζί με την LH υποτίθεται ότι δείχνουν αν κάνεις καλή ωορρηξία, αλλά φυσικά, από μήνα σε μήνα οι τιμές μπορεί να διαφέρουν. Επίσης, η τιμή της προγεστερόνης περίπου 7 ημέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο είναι, όπως είπε και η @Starrr  μία ακόμη ένδειξη. Αλλά και πάλι αυτή μπορεί να διαφέρει από μήνα σε μήνα.

Λέτε η ζάχαρη να επηρεάζει αρνητικά την ωορρηξία; Δυστυχώς τρώω πάρα πολλά γλυκά ?

Κορίτσια, μόλις είδα πολλά υγρά στο εσώρουχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλά θα κάνεις!!εμένα πάντως δεν κοκκινιζε σταδιακά  πάντα είχε δεύτερη γραμμή άχνη και απότομα την μία μέρα γινόταν κατακόκκινη και μετά πάλι αχνη

Ε μια χαρά ομαλό είναι... Εμένα αυξομειωνοταν τον 1ο μήνα κ μετά ήταν 2 μέρες θετικό... Τον 2ο μήνα πάλι αυξομειωνοταν κ δε βρήκα πότε θετικό τεστακι.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τοκυο μου!!!! ❤️ Σε ευχαριστω κι εσενα για ολα!!! 🥰 Αληθεια αν δεν ησουν εσυ ν τα λεμε με dm κ να μου συστησεις αυτο τον τρομερο γιατρο (γενικα ειχα φτασει σ ενα σημειο π ειχα μπλοκαρει κ με ξεμπλοκαρες..), μπορει ακομα να εχανα χρονο κ να ημασταν στο μηδεν οπως τοσα χρονια π ψαχναμε ψαχναμε κ ακρη δε βγαζαμε!!!  Να εισαι καλα κ να χαιρεσαι την οικογενεια σου!!!😊 Με το καλο ν ερθει κ το 2ο παιδακι σας γερο και καλοτυχο!!!🙏💫🎈 Μακαρι κι εμας τα εμβρυακια μας να ερθουν στην αγκαλια μας καποια μερα!🙏
    • @Antonia2μ δυστυχώς ειναι δύσκολος ο δρόμος π χρειάζεται να διανύσουμε για να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας  το /τα μωράκια μας🙏🤰👶🏻 Έχει πολυ άγχος, αγωνία, πίεση γιαυτο πρέπει η μια στηρίζει την αλλη… ειναι πολυ σημαντικο να εχεις κάποιων να εκφράζεις τις ανησυχίες σ κ να μπορεί να σε καταλάβει  🥰🙏🌈  
    • @Mpourmpoulo τωρα βρηκα ευκαιρια να σ απαντησω. Εγω σ αυτό τον υπερηχο μετα την αποξεση πολυ ειχα επηρεαστει. Που δ υπηρχε εμβρυο πια. Στα νεα σου τωρα. Εφοσον πιανεις με σπερματεγχυση δ υπάρχει λογος να πατε με εξωσωματικη. Καλα θα κανετε κ θα τ ψαξετε ωστοσο ευχομαι οι ατυχίες σας να ήταν τυχαίο γεγονός. Οσο για την περιοδο μπορει να σ ρθει κ κανονικα. Ποτε δ ξερεις. Εμενα μ ειχε ερθει στις 23 μερες μετα την αποξεση. Μετα στις 31, μετα στις 24, μετα στις 32 μερες και καπου στον 5ο κυκλο εστρωσε στο φυσιολογικό 27 με28 μερες. Π παλι τρελες αποκλισεις τυπου 40 50 μερες δ ειχα. Μακαρι να σ ρθει σε νορμαλ πλαίσια ωστε να ξεκινήσετε αμεσα εφόσον εχεις το οκ. Πολυ αισιοδοξο που μπορεις αμεσα να πας παρακατω. Ακόμα και οι εξετασεις π πρεπει να γινουν, καθε εξεταση σε φερνει και πιο κοντα στο.ονειρο. Εύχομαι απο την καρδια μ ν σας προλαβει τ ουράνιο τοξο σας! 
    • Ανακουφιστικά έστω που θα το ψάξουμε λίγο παραπάνω και επίσης που από μόνος του μας είπε πως αν λείπει ο σύντροφος μπορούμε να καταψύξουμε σπερμα και να κάνω σπερματεγχυνση μέσα στο καλοκαιρι αν θέλω !  Επίσης γενικότερα έκατσε και μελέτησε την περίπτωση μου και δεν μας είπε μόνοι σας τώρα και βλεπουμε ! Μου είπε πως θα το παλέψουμε μαζί και πως θα τα καταφέρουμε! Μακάρι να πανε όλα καλά στην πορεία 🙏
    • Ναι ναι κ στην πρώτη μ εγκυμοσύνη έπαιρνα!! Δεν είναι τίποτα!!! Σε ευχαριστώ πολύ ❤️❤️❤️ 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...