Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσιααααα θέλω τη γνώμη σας.. τώρα που πήγα τουαλέτα διέκρινα στο σκούπισμα απειροελάχιστο καφέ.. μη φανταστείτε τίποτα το ιδιαίτερο αν δεν ασχολιομουν δε θα το παρατηρουσα.. μάλιστα επεμεινα κάνα δυο φορές κ ξανά σκουπιστηκα για να το διαπιστώσω ότι πράγματι βλέπω σωστά.. περιμένω την Δευτέρα.. να απογοητεύτω από τώρα??

Μήπως έχουμε εμφύτευση;κάποιο πονακι έχεις;

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@KONSTANTIA για να καταλάβω, περίμενες περίοδο την περασμένη Παρασκευή; Αν ναι και δεν έχεις κάνει ακόμη τεστ, ε, σου βγάζω το καπέλο για την υπομονή σου! ?

@lactaki θα πω τα ίδια που είχα πει και στην @Ε.Γ.Α., ότι αν δεν έχεις ξαναδεί αίμα τόσο νωρίς, μπορεί να είναι εμφύτευση! Παρακολούθησέ το, αν δεν αυξάνεται, έχεις πιθανότητες! Στο εύχομαι ολόψυχα!!! Να δούμε το πρώτο θετικό για την "ομάδα της Δευτέρας" ?

Κοριτσοα κάτι άσχετο τα εμαιλ έρχονται στα ανεπιθύμητα ξέρει καμιά γιατί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ε ρε τα Χριστούγεννα βλέπω να τρώμε μελομακάρονα και να τρέχουμε για τεστακια.. ??????

Και είναι κλειστά τα φαρμακεία χιχι

Έχετε όλες τώρα που τελείωσε η ωορρηξία σας τα λευκά υγρά ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Και είναι κλειστά τα φαρμακεία χιχι

Έχετε όλες τώρα που τελείωσε η ωορρηξία σας τα λευκά υγρά ;

Εγώ όχι ακόμη. Συνήθως εμφανίζονται την ημέρα που ανεβαίνει η θερμοκρασία μου... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η egw είπε:

Και είναι κλειστά τα φαρμακεία χιχι

Έχετε όλες τώρα που τελείωσε η ωορρηξία σας τα λευκά υγρά ;

Εγώ έχω εδώ και δύο ημέρες, στους προηγούμενους κύκλους δεν τα είχα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η egw είπε:

Μήπως έχουμε εμφύτευση;κάποιο πονακι έχεις;

 

Δεν είναι ροζ είναι καφέ. Στο εσώρουχο δεν έχει βγει καν.. όταν σκουπίζομαι δεν έχω τίποτα απλά επειδή είδα ίχνος ασχολήθηκα λίγο παραπάνω.. κ πριν λίγο που πήγα πίεσα λιγάκι στη περιοχή κ εβγαλε καφέ λίγο..χθες είχα πολλά άσπρα υγρά κ σημερα..πονάκια όχι δεν έχω.. που κ που τσιμπηκατα. Τις τελευταίες μέρες κ από δεξιά που ποτέ δε Μ είχε ξανά τύχει. Πάντα από αριστερά με τσιμπούσε.. απογοητεύτηκα πάντως ήδη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Δεν είναι ροζ είναι καφέ. Στο εσώρουχο δεν έχει βγει καν.. όταν σκουπίζομαι δεν έχω τίποτα απλά επειδή είδα ίχνος ασχολήθηκα λίγο παραπάνω.. κ πριν λίγο που πήγα πίεσα λιγάκι στη περιοχή κ εβγαλε καφέ λίγο..χθες είχα πολλά άσπρα υγρά κ σημερα..πονάκια όχι δεν έχω.. που κ που τσιμπηκατα. Τις τελευταίες μέρες κ από δεξιά που ποτέ δε Μ είχε ξανά τύχει. Πάντα από αριστερά με τσιμπούσε.. απογοητεύτηκα πάντως ήδη....

Ποτέ δε ξέρεις κοπέλα μου περίμενε και θα δεις 

Μην πιέζεις τη περιοχή αστην

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Starrr είπε:

Ε ρε τα Χριστούγεννα βλέπω να τρώμε μελομακάρονα και να τρέχουμε για τεστακια.. ??????

Τι ωραια θα ηταν... το πιο ωραιο Αι βασιλιατικο δωρο!!!! Περιμενω πως κ πως την αδεια... Να παω σπιτακι μου , στο τζακακι μου, στους φιλους μου.... :) Οπως και να χει θα ειναι τελεια... Ειμαι δεν ειμαι ❤️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η egw είπε:

Και είναι κλειστά τα φαρμακεία χιχι

Έχετε όλες τώρα που τελείωσε η ωορρηξία σας τα λευκά υγρά ;

Ναι  ναι ξεκινησαν σημερα 2η μερα μετα ωορηξιας εμενα... Ευτυχως εχω και τεστακια εγκυμοσυνης σε περιπτωση που χρειαστω παραμονες χριστουγεννων... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Ναι  ναι ξεκινησαν σημερα 2η μερα μετα ωορηξιας εμενα... Ευτυχως εχω και τεστακια εγκυμοσυνης σε περιπτωση που χρειαστω παραμονες χριστουγεννων... ?

Εγώ δεν είδα καθόλου αυτήν τη φορά και μάλλον πρέπει να το ξεγράψω γι'αυτό το μήνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 5 μερες πριν την περιοδο κ πρηστηκε το στήθος μου σήμερα!!! Οπότε... Μάλλον δεν θα είμαι τυχερή με βλέπω!!! Ελπίζω βέβαια να διαψευστώ... Όπως κ να χει όλα καλά όμως... ???☃️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! 5 μερες πριν την περιοδο κ πρηστηκε το στήθος μου σήμερα!!! Οπότε... Μάλλον δεν θα είμαι τυχερή με βλέπω!!! Ελπίζω βέβαια να διαψευστώ... Όπως κ να χει όλα καλά όμως... ???☃️

Καλημέρα... Κάτσε να περάσουν αυτές οι 5 ημέρες βρε και βλέπουμε..... Σήμερα και εγώ είμαι 19η ημέρα.. Χθες είχα ωορρηξια αλλά δεν είχα επαφή. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα... Κάτσε να περάσουν αυτές οι 5 ημέρες βρε και βλέπουμε..... Σήμερα και εγώ είμαι 19η ημέρα.. Χθες είχα ωορρηξια αλλά δεν είχα επαφή. 

Καλημέρα!!! Δεν πειράζει για χθες κοριτσάκι μου!!! Αφού έκανες τις προηγούμενες μέρες είσαι καλυμμένη!!! Εγώ πάντως το σκέφτηκα κ θα πάρω clearblue αυτό τον μήνα!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα!!! Δεν πειράζει για χθες κοριτσάκι μου!!! Αφού έκανες τις προηγούμενες μέρες είσαι καλυμμένη!!! Εγώ πάντως το σκέφτηκα κ θα πάρω clearblue αυτό τον μήνα!!! 

Ε ναι ούτως ή αλλιώς κ χθες βράδυ να είχα επαφή δεν θα προλάβαινε να φτάσει κ θα χε τελειώσει η ωορρηξια... Οπότε ναι ελπίζουμε στις προηγούμενες επαφές...!!!!!! ??? Θα συνεχίσουμε βέβαια τις επαφές γιατί ποτέ δεν ξέρεις.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορίτσια!Πως πάει σημερα;;Τα κέφια;; Τα δικά μου δεν ειναι και στα καλυτερα τους.Ακόμα να αδιαθετήσω και εχω κουραστει να ποναω.Αντε να περασει και η σημερινη να αρχισω τα χάπια να δουμε τι θα γίνουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα κορίτσια!Πως πάει σημερα;;Τα κέφια;; Τα δικά μου δεν ειναι και στα καλυτερα τους.Ακόμα να αδιαθετήσω και εχω κουραστει να ποναω.Αντε να περασει και η σημερινη να αρχισω τα χάπια να δουμε τι θα γίνουμε...

Καλημέρα!!! Κι εγώ έτσι είμαι σήμερα απογοητευμένη!!!! Δεν ξέρω γτ μάλλον είναι ο καιρός ή οι ορμόνες που μας έχουν τρελάνει!!! Εμένα πρηστηκε το στήθος μου κ μάλλον θα αδιαθετησω ?☹️?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια και απο μενα 

εγω κρυωνα πολυ να σηκωθω το πρωι αλλα ενταξεθ μετα ολα καλα περιμενω να κλεισουμε για τα χριστουγεννα εχω βαρεθει καθε μερα τα ιδια

πρεπει να ξεκινησω και τις προετοιμασιες για τα χριστουγεννα

20η μερα σημερα για εμανα οτι και να νιωθω θεωρω οτι ειναι νωρις για οτιδηποτε ακομη και για περιοδο δε ξερω τι με επιασε εμενα ενω γενικα ξεκινουσα αισιοδοξα αυτο το κυκλο γιατι εκανα καποια βηματα για να βοηθησω τωρα λεω αποκλιεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα!!! Κι εγώ έτσι είμαι σήμερα απογοητευμένη!!!! Δεν ξέρω γτ μάλλον είναι ο καιρός ή οι ορμόνες που μας έχουν τρελάνει!!! Εμένα πρηστηκε το στήθος μου κ μάλλον θα αδιαθετησω ?☹️?

Μην απογοητευεσαι κοριτσι μου!Να εχεις πιστη μεχρι να την δεις να ερχεται!Παντως αυτο με τις ορμονες ξαναπεστο...Κανουν πάρτυ οι ατιμες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η egw είπε:

Καλημερα κοριτσια και απο μενα 

εγω κρυωνα πολυ να σηκωθω το πρωι αλλα ενταξεθ μετα ολα καλα περιμενω να κλεισουμε για τα χριστουγεννα εχω βαρεθει καθε μερα τα ιδια

πρεπει να ξεκινησω και τις προετοιμασιες για τα χριστουγεννα

20η μερα σημερα για εμανα οτι και να νιωθω θεωρω οτι ειναι νωρις για οτιδηποτε ακομη και για περιοδο δε ξερω τι με επιασε εμενα ενω γενικα ξεκινουσα αισιοδοξα αυτο το κυκλο γιατι εκανα καποια βηματα για να βοηθησω τωρα λεω αποκλιεται

Καλημερα!Ολες στο ιδιο μουντ μου φαίνεται ειμαστε. Ενω εχω τόσα να κάνω ,πλήττω θανασιμα τωρα 1-2 μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα!Ολες στο ιδιο μουντ μου φαίνεται ειμαστε. Ενω εχω τόσα να κάνω ,πλήττω θανασιμα τωρα 1-2 μερες...

ειναι οι ορμονες η επιθυμια μας ολα

βασικα οπως σας ειπα με το γιο μου το ειχα προαισθημα απο την αρχη αλλα τωρα επειδη περασαν καποιοι μηνες θεωρω οτι και προαισθημα να εχω δεν θα το εμπιστευτω

εγω δε δουλευω παρα μονο καποια ιδιαιτερα και ετσι ειμαι μονη στο σπιτι ειναι λογικο να βαριεμαι και ολο λλεω να κανω καμια βολτα η κατι αλλα και παλι βαριεμαι πρεπει να παρω λεωφορειο να κατεβω και αυτο θελει προγραμμαισμο για να παρω το μικρο και να εχω και ετοιμο φαγητο και ετσι βαριεμαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η egw είπε:

ειναι οι ορμονες η επιθυμια μας ολα

βασικα οπως σας ειπα με το γιο μου το ειχα προαισθημα απο την αρχη αλλα τωρα επειδη περασαν καποιοι μηνες θεωρω οτι και προαισθημα να εχω δεν θα το εμπιστευτω

εγω δε δουλευω παρα μονο καποια ιδιαιτερα και ετσι ειμαι μονη στο σπιτι ειναι λογικο να βαριεμαι και ολο λλεω να κανω καμια βολτα η κατι αλλα και παλι βαριεμαι πρεπει να παρω λεωφορειο να κατεβω και αυτο θελει προγραμμαισμο για να παρω το μικρο και να εχω και ετοιμο φαγητο και ετσι βαριεμαι 

Καταλαβαινω...Εμενα μου φωναζουν οι δουλειες και εγω ειμαι ...τα ζωα αργα.Ανυπομονω για την Παρασκευη να βολταρω ,να φτιαξω νυχια ,να ξεσκασω...Εσυ ,φυσικα εχεις μεγαλυτερη διαδικασι για μια βολτα αλλα εχεις το παιδακι σου!Σίγουρα δεν θα σε αφηνει να πλήξεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!

Βροχερή μέρα σήμερα.

@lactaki τι έγινε με τα καφετιά κορίτσι μου; Σταμάτησαν;

Κορίτσια, μη με βρίσετε, αλλά έκανα μια βλακεία. 

Μου τη βάρεσε χθες (περίεργο...!!!) και έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης (24η μέρα κατά τις 19.00-19.30 το βραδάκι - ναι, το ξέρω πολύ νωρίς και βράδυ, έκανα μεγάλη μ@@@@ !!!), ταινία σαν το hometest αλλά με ευαισθησία 10 mlU/ml, σε ένα πλαστικό μπουκάλι από coca cola που το είχα ξεπλύνει (ό,τι να'ναι, είμαι τρελή!!!) και το άφησα 10 λεπτά, ίσως και λίγο παραπάνω, μέχρι να απορροφηθούν τα ούρα και να ασπρίσει. Το κοιτάω λοιπόν, και νομίζω ότι βλέπω μια σκιά, στη θέση της δεύτερης γραμμής, η οποία όμως δεν μου φάνηκε γκρι αλλά ρόζιζε. Το γύρναγα από εδώ, το γύρναγα από εκεί, είχε σίγουρα κάτι εκεί πέρα, γιατί έχω ξανακάνει το ίδιο τεστ εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση (σώπα...!!!) αλλά και το clearblue στο παρελθόν, και ήταν κάτασπρα, πιο άσπρα πεθαίνεις που λέμε! Το δείχνω στο σύζυγο (του είπα όμως ότι είναι τεστ ωορρηξίας, μην χαρεί τσάμπα!) και την είδε κι αυτός τη γραμμή-σκιά. Τελικά το πέταξα το τεστ γιατί είπα ότι δεν θα τρελαθώ, και σκέφτομαι - αν δεν με προλάβει περίοδος - να κάνω άλλο ένα το Σάββατο πρωί, να πάρω την κρυάδα και να ησυχάσω.

Το έκανα κορίτσια γιατί δεν έχω δει ακόμη καφετιά όπως τους προηγούμενους μήνες (αλλά τώρα που το είπα, το γκαντέμιασα, χαχαχα!) και λέω, λες;

Συγγνώμη για τη σεντονάρα. Την καλημέρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καταλαβαινω...Εμενα μου φωναζουν οι δουλειες και εγω ειμαι ...τα ζωα αργα.Ανυπομονω για την Παρασκευη να βολταρω ,να φτιαξω νυχια ,να ξεσκασω...Εσυ ,φυσικα εχεις μεγαλυτερη διαδικασι για μια βολτα αλλα εχεις το παιδακι σου!Σίγουρα δεν θα σε αφηνει να πλήξεις!

ναι εχω το παιδακι μου αλλα εχω χασει καπου το ειμαι γυυναικα κι  και αυτο μου χαλαει τη διαθεση και δυστυχως δεν εχω μετα και την ιδια ορεξη να ασχοληθω με το παιδι αν και ασχολουμαι βεβαια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια!

Βροχερή μέρα σήμερα.

@lactaki τι έγινε με τα καφετιά κορίτσι μου; Σταμάτησαν;

Κορίτσια, μη με βρίσετε, αλλά έκανα μια βλακεία. 

Μου τη βάρεσε χθες (περίεργο...!!!) και έκανα ένα τεστ εγκυμοσύνης (24η μέρα κατά τις 19.00-19.30 το βραδάκι - ναι, το ξέρω πολύ νωρίς και βράδυ, έκανα μεγάλη μ@@@@ !!!), ταινία σαν το hometest αλλά με ευαισθησία 10 mlU/ml, σε ένα πλαστικό μπουκάλι από coca cola που το είχα ξεπλύνει (ό,τι να'ναι, είμαι τρελή!!!) και το άφησα 10 λεπτά, ίσως και λίγο παραπάνω, μέχρι να απορροφηθούν τα ούρα και να ασπρίσει. Το κοιτάω λοιπόν, και νομίζω ότι βλέπω μια σκιά, στη θέση της δεύτερης γραμμής, η οποία όμως δεν μου φάνηκε γκρι αλλά ρόζιζε. Το γύρναγα από εδώ, το γύρναγα από εκεί, είχε σίγουρα κάτι εκεί πέρα, γιατί έχω ξανακάνει το ίδιο τεστ εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση (σώπα...!!!) αλλά και το clearblue στο παρελθόν, και ήταν κάτασπρα, πιο άσπρα πεθαίνεις που λέμε! Το δείχνω στο σύζυγο (του είπα όμως ότι είναι τεστ ωορρηξίας, μην χαρεί τσάμπα!) και την είδε κι αυτός τη γραμμή-σκιά. Τελικά το πέταξα το τεστ γιατί είπα ότι δεν θα τρελαθώ, και σκέφτομαι - αν δεν με προλάβει περίοδος - να κάνω άλλο ένα το Σάββατο πρωί, να πάρω την κρυάδα και να ησυχάσω.

Το έκανα κορίτσια γιατί δεν έχω δει ακόμη καφετιά όπως τους προηγούμενους μήνες (αλλά τώρα που το είπα, το γκαντέμιασα, χαχαχα!) και λέω, λες;

Συγγνώμη για τη σεντονάρα. Την καλημέρα μου!

κοριτσι καλημερα 

κοιτα τα δεκα λεπτα ισως ηταν πολυ; τωρα θα τρωγεσαι η θα κανεις υπομονη μεχρι το σαββατο η θα παρεις καποιο πρωιμης ανιχνευσης ευχομαι να εισαι εγκυος τελικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...