Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις Just now, ο/η Brisa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ έχεις δίκιο σε όλα!! Ξέρεις είναι η απογοήτευση της αποτυχίας κ βγαίνει σε φόβο για το χειρότερο !!! Αλλά πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά για να έρθουν τα θετικά !!! Σε ευχαριστώ πολύ, μου ανέβασες λιγάκι την ψυχολόγια μου που ήταν στα πατώματα !!! Εύχομαι ολόψυχα να αποκτήσεις το μωράκι σου!!! @Starrr μου τα κονδυλώματα είναι πολλοί τύποι αν δεν κάνω λάθος οι επικίνδυνοι είναι 4 τύποι όλοι οι άλλοι δεν είναι κάτι !!

Ναι δεν έχω κάνει γονιδιακό. Αλλ μου είχαν πει ότι αφού έχω κάνει το έμβολιο είμαι κομπλέ...... Οπότε πλέον δνε με απασχολούν αυτά. Πιο σοβαρά πιστεύω είναι οι ορμόνες και το άγχος.... Αααααα κ η τύχη. Μην την ξεχνάμε.. Αυτή η τύχη πια... Είμαι κ γκαντεμο γενικότερα.. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Brisa είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ έχεις δίκιο σε όλα!! Ξέρεις είναι η απογοήτευση της αποτυχίας κ βγαίνει σε φόβο για το χειρότερο !!! Αλλά πρέπει να σκεφτόμαστε θετικά για να έρθουν τα θετικά !!! Σε ευχαριστώ πολύ, μου ανέβασες λιγάκι την ψυχολόγια μου που ήταν στα πατώματα !!! Εύχομαι ολόψυχα να αποκτήσεις το μωράκι σου!!! @Starrr μου τα κονδυλώματα είναι πολλοί τύποι αν δεν κάνω λάθος οι επικίνδυνοι είναι 4 τύποι όλοι οι άλλοι δεν είναι κάτι !!

συμφωνώ μαζί σου για τα κονδυλώματα.. της φίλης μου ήταν εξωτερικά δερματικα! αλλά εννοείται υπάρχουν σοβαρές μορφές και για αυτό βγήκε κ το αντίστοιχο εμβόλιο τα τελευταία χρόνια. 

χαίρομαι που σε έκανα να νιώθεις καλύτερα. ξέρω ακριβώς πως νιώθεις... την ημέρα π βλέπω κι εγώ περίοδο τα ίδια σκέφτομαι... αλλα η λογική κ το καθαρό μυαλό μου λένε άλλα...! 

εύχομαι για όλες μας να έρθει ένα γλυκό μωράκι σύντομα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Starrr είπε:

Ναι δεν έχω κάνει γονιδιακό. Αλλ μου είχαν πει ότι αφού έχω κάνει το έμβολιο είμαι κομπλέ...... Οπότε πλέον δνε με απασχολούν αυτά. Πιο σοβαρά πιστεύω είναι οι ορμόνες και το άγχος.... Αααααα κ η τύχη. Μην την ξεχνάμε.. Αυτή η τύχη πια... Είμαι κ γκαντεμο γενικότερα.. ???

η τύχη κορίτσια η τύχη είναι το νούμερο 1!

κ εγώ μέσα στη γκαντεμιά είμαι χάχα 

σωθήκαμε.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι δεν έχω κάνει γονιδιακό. Αλλ μου είχαν πει ότι αφού έχω κάνει το έμβολιο είμαι κομπλέ...... Οπότε πλέον δνε με απασχολούν αυτά. Πιο σοβαρά πιστεύω είναι οι ορμόνες και το άγχος.... Αααααα κ η τύχη. Μην την ξεχνάμε.. Αυτή η τύχη πια... Είμαι κ γκαντεμο γενικότερα.. ???

Αφού σου έχει πει ο γιατρός ότι είσαι εντάξει τότε είσαι !!!! Έτσι κ αλλιώς κονδυλώματα έχει μεγάλο ποσοστό γυναικών  παγκοσμίως κ δεν νομίζω αυτό να επηρεάζει την γονιμότητα!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

συμφωνώ μαζί σου για τα κονδυλώματα.. της φίλης μου ήταν εξωτερικά δερματικα! αλλά εννοείται υπάρχουν σοβαρές μορφές και για αυτό βγήκε κ το αντίστοιχο εμβόλιο τα τελευταία χρόνια. 

χαίρομαι που σε έκανα να νιώθεις καλύτερα. ξέρω ακριβώς πως νιώθεις... την ημέρα π βλέπω κι εγώ περίοδο τα ίδια σκέφτομαι... αλλα η λογική κ το καθαρό μυαλό μου λένε άλλα...! 

εύχομαι για όλες μας να έρθει ένα γλυκό μωράκι σύντομα! 

Είσαι πολύ γλυκιά!!! Σε ευχαριστώ πολύ !!! Ξέρω πως καταλαβαινόμαστε πιο πολύ από τον καθένα !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

η τύχη κορίτσια η τύχη είναι το νούμερο 1!

κ εγώ μέσα στη γκαντεμιά είμαι χάχα 

σωθήκαμε.... 

Υγεία κ τύχη!!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Brisa είπε:

Υγεία κ τύχη!!!!! 

ναι φυσικά! όταν πέφτω ψυχολογικά... το μόνο π σκέφτομαι είναι ότι έχουμε την υγεία μας κ τίποτα άλλο δε θα έπρεπε να με ενδιαφέρει! έχω χάσει πολλά αγαπημένα πρόσωπα π το θεωρώ μεγάλο κακό κ ατυχια στη ζωή μου... κ ταυτόχρονα όμως να υπερεκτιμω αυτό το πολύτιμο δώρο της ζωής και της υγείας . για αυτό κορίτσια μου ευγνωμοσύνη για την υγεία π έχουμε... κ που αυτό μας βοηθάει να προσπαθούμε για μωράκι... για όσο.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

ναι φυσικά! όταν πέφτω ψυχολογικά... το μόνο π σκέφτομαι είναι ότι έχουμε την υγεία μας κ τίποτα άλλο δε θα έπρεπε να με ενδιαφέρει! έχω χάσει πολλά αγαπημένα πρόσωπα π το θεωρώ μεγάλο κακό κ ατυχια στη ζωή μου... κ ταυτόχρονα όμως να υπερεκτιμω αυτό το πολύτιμο δώρο της ζωής και της υγείας . για αυτό κορίτσια μου ευγνωμοσύνη για την υγεία π έχουμε... κ που αυτό μας βοηθάει να προσπαθούμε για μωράκι... για όσο.... 

Να ξέρεις πως ακριβώς το ίδιο συναίσθημα έχω μέσα μου κ πορεύομαι με αυτό!! Όσο έχουμε την υγεία μας είμαστε η πιο πλούσιοι άνθρωποι του κόσμου κ μόνο που είμαστε υγιείς είμαστε εύλογιμενοι!!! Έχω χάσει την μαμά μου πρόσφατα κ ξέρω τι είναι νς παλεύεις για την ζωή σου ξέροντας πως θα την χάσεις!!!! Αλλά ας μην βαρύνω άλλο το κλίμα !!! Κορίτσια μου να είμαστε καλά κ θα κάνουμε το καλύτερο που μπορούμε με αισιοδοξία !!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 15 λεπτά, ο/η Brisa είπε:

Να ξέρεις πως ακριβώς το ίδιο συναίσθημα έχω μέσα μου κ πορεύομαι με αυτό!! Όσο έχουμε την υγεία μας είμαστε η πιο πλούσιοι άνθρωποι του κόσμου κ μόνο που είμαστε υγιείς είμαστε εύλογιμενοι!!! Έχω χάσει την μαμά μου πρόσφατα κ ξέρω τι είναι νς παλεύεις για την ζωή σου ξέροντας πως θα την χάσεις!!!! Αλλά ας μην βαρύνω άλλο το κλίμα !!! Κορίτσια μου να είμαστε καλά κ θα κάνουμε το καλύτερο που μπορούμε με αισιοδοξία !!! 

σε νιώθω. κ δεν το βαραίνεις το κλίμα ! αυτά είναι στη ζωή μέσα κ το γνωρίζουμε όλοι. κ εγώ έχασα πριν χρόνια τον αδερφό μου κ πιο πρόσφατα τον πατέρα μου! είναι ότι πιο σκληρό! πιστεύω όμως πολύ στο Θεό κ πως η ζωή στο τέλος καταλήγει να είναι δίκαιη! για αυτό ας έχουμε υγεία κ οοολααααα θα έρθουν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η thalaki είπε:

νομίζω πως όλες μας νομίζουμε ότι τα έχουμε όλα! ειδικά όταν αδιαθετουμε κ πέφτει η ψυχολογία!  δε νομίζω να έχουμε ότι κακό  υπάρχει πια  όλες μας π ενισχύει την υπογονιμοτητα. το μόνο κοινό π έχουμε όλες είναι το άγχος μας. ας ηρεμήσουμε κ. ας σκεφτόμαστε θετικά κ. όλα καλά θα πάνε! :)

Πόσο συμφωνώ μαζί σου!!!

Κορίτσια 12η μέρα κι άρχισε να σκουραίνει λίγο η γραμμή πάλι. Βρε λέτε να κάνω 28άρη κύκλο πάλι; Αλληλούια!!!

Σας έχω πρήξει με τα τεστ και με τον κύκλο μου, χαχα!!! Αλλά ξέρω ότι με καταλαβαίνετε ☺️ αφήστε που τα μοιράζομαι και αισθάνομαι καλύτερα. Είστε η ψυχοθεραπεία μου! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Πόσο συμφωνώ μαζί σου!!!

Κορίτσια 12η μέρα κι άρχισε να σκουραίνει λίγο η γραμμή πάλι. Βρε λέτε να κάνω 28άρη κύκλο πάλι; Αλληλούια!!!

Σας έχω πρήξει με τα τεστ και με τον κύκλο μου, χαχα!!! Αλλά ξέρω ότι με καταλαβαίνετε ☺️ αφήστε που τα μοιράζομαι και αισθάνομαι καλύτερα. Είστε η ψυχοθεραπεία μου! ?

Μα τι ωραίοι κύκλοι.... Εγώ λέω αλληλούια στον 35αρη κύκλο. ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Μα τι ωραίοι κύκλοι.... Εγώ λέω αλληλούια στον 35αρη κύκλο. ???

Κι εγώ λέω αλληλούια όταν μου έρχεται γενικά!!! Χα χα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κάπως ετσι...Στα 42 σε προ εμμηνόπαυση...Ουφ...

Αααα θα σε μαλώσω. Μη μιλάς για εμμηνόπαυση. Μην απελπίζεσαι! Δεν μπήκες στην προεμμηνόπαυση. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Πόσο συμφωνώ μαζί σου!!!

Κορίτσια 12η μέρα κι άρχισε να σκουραίνει λίγο η γραμμή πάλι. Βρε λέτε να κάνω 28άρη κύκλο πάλι; Αλληλούια!!!

Σας έχω πρήξει με τα τεστ και με τον κύκλο μου, χαχα!!! Αλλά ξέρω ότι με καταλαβαίνετε ☺️ αφήστε που τα μοιράζομαι και αισθάνομαι καλύτερα. Είστε η ψυχοθεραπεία μου! ?

Κι εγώ συμφωνώ και ότι παραμικρό νιώθω η έχω πάει το μυαλό μου στονκακο

Κορίτσι μακάρι αλλά και τριανραρι κύκλο ν κανείς νομίζω μας κάνει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η paradisebird είπε:

Αααα θα σε μαλώσω. Μη μιλάς για εμμηνόπαυση. Μην απελπίζεσαι! Δεν μπήκες στην προεμμηνόπαυση. ?

Ετσι μ λεν οι γιατροί...Εγω τι να πω.Στη μάνα μ σταμάτησαν στα 38...Μακαρι να καθυστερήσει κ αλλο κ να παραταθεί για καιρο!!!Σ ευχαριστώ γ την ενθάρρυνση!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Brisa @thalaki δεν μπορώ ούτε να διανοηθώ τον πόνο σας που χάσατε τα αγαπημένα σας πρόσωπα... ?

Να είστε γερές να τους θυμάστε με αγάπη.

@Starrr @paradisebird @Χρυσάφω χαχαχα μ'αρέσει όπως τα λέτε!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Ετσι μ λεν οι γιατροί...Εγω τι να πω.Στη μάνα μ σταμάτησαν στα 38...Μακαρι να καθυστερήσει κ αλλο κ να παραταθεί για καιρο!!!Σ ευχαριστώ γ την ενθάρρυνση!??

Εσύ όμως είσαι 42 και έχεις ακόμη περίοδο, άρα ξεπέρασες το όριο της μαμάς σου! Μην το βάζεις κάτω! Πρόσφατα δεν μας έγραψε μια κοπέλα ότι έμεινε έγκυος στα 43; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@egw λες να φτάσω τόσο μακριά; ?

Δεν ξέρω επειδή αυτά τα τεστ από ότι κατάλαβα το πάνε αργά εξαρτάται από τις ορμόνες σου σημασία έχει ότι γίνεται κανονικά και σχετικά σταθερή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο το καινούργιο μας θέματακι!!!!!!! ? ? ? ? Δεν το είχα δει... Εγώ βρίσκομαι στην 15η μέρα, το μεσημέρι έκανα τεστ ωορρηξίας κ ήταν θετικό!!!! ? Ήρθα σε επαφή χτες βράδυ στις 1μιση ελπίζω να τα καταφέρουμε κ αποψε γιατί έχουμε κ έναν μικρό που τις παρασκευές αργεί να κοιμηθεί!!! Ας ελπίσουμε σε πολλά σπορακια στις κοιλίτσες μας αυτόν τον μήνα!!!!!! ? ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Πόσο συμφωνώ μαζί σου!!!

Κορίτσια 12η μέρα κι άρχισε να σκουραίνει λίγο η γραμμή πάλι. Βρε λέτε να κάνω 28άρη κύκλο πάλι; Αλληλούια!!!

Σας έχω πρήξει με τα τεστ και με τον κύκλο μου, χαχα!!! Αλλά ξέρω ότι με καταλαβαίνετε ☺️ αφήστε που τα μοιράζομαι και αισθάνομαι καλύτερα. Είστε η ψυχοθεραπεία μου! ?

Κ εγώ 12η είμαι μαζί είμαστε . Τον προηγούμενο μήνα είχα. 13η θετικό αλλά για αυτό το μήνα δε το κόβω.. ήταν αρνητικο τελειως σήμερα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...