Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια νομίζω είναι ενα τσακ πιο αρνητικό. Οπότε ίσως έγινε χθες το θετικό τεστακι που δνε έκανα. Οπότε. Αύριο θα είναι η ωορρηξια. Θα το ελέγξω κ από την πρωινή θερμοκρασία. Κ αν δω χαμηλή θα ξυπνήσω τον άντρα μου κατευθείαν. 😂

Σήμερα δε παίζει να είναι η ωορηξια αφού ήταν χθες το θετικό??

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 6 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Που την πουλάνε να την αγοράσουμε με το τσουβάλι;

Εγώ πάντως εχω αρκετη δοξα το θεο!

στις πριν 1 ώρα, ο/η lactaki είπε:

Σήμερα δε παίζει να είναι η ωορηξια αφού ήταν χθες το θετικό??

Μπα δνε νομίζω. Την άλλη φορά είχα μετά από 2 μέρες. Σήμερα δεν έχω πονέσει ακόμη...... Αύριο θα δω. Θα ξανά κάνω τεστ. Και με την θερμοκρασία θα δω. 

• Like 1

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εγώ πάντως εχω αρκετη δοξα το θεο!

Και θα σου πω με κάθε ειλικρίνεια πως σε θαυμάζω για αυτή την αρετή που έχεις. Και εύχομαι ο Θεός να σε ανταμείψει σύντομα.... για τα τόσα χρόνια υπομονής!

• Like 1

@Starrr βουρ στις επαφές, μη χάσετε τις μέρες!

Κορίτσια να σας πω, όταν έμεινα έγκυος τη δεύτερη φορά είχα TSH κοντά στο 5! Και στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα κοντά 3. Δεν με δυσκόλεψε στη σύλληψη, ούτε επηρέασε την εγκυμοσύνη, σύμφωνα με την ενδοκρινολόγο. Σίγουρα όμως πρέπει να είναι ρυθμισμένος ο θυρεοειδής, εφόσον το λένε και οι γιατροί.

Σήμερα  είδα πολλά υγρά στο εσώρουχο, κάτι που είχα καιρό να δω.

Σε άλλα νέα είχαμε επισκέψεις σήμερα και περάσαμε ωραία! Αύριο δουλειά :(

Χρόνια πολλά στις Αννούλες 😘

στις πριν 1 λεπτό, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κορίτσια να σας πω, όταν έμεινα έγκυος τη δεύτερη φορά είχα TSH κοντά στο 5! Και στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα κοντά 3. Δεν με δυσκόλεψε στη σύλληψη, ούτε επηρέασε την εγκυμοσύνη, σύμφωνα με την ενδοκρινολόγο. Σίγουρα όμως πρέπει να είναι ρυθμισμένος ο θυρεοειδής, εφόσον το λένε και οι γιατροί.

Αχ αχ αχ αύριο δουλειά και έχω ένα πολύ δύσκολο τμήμα και το σκέφτομαι από τώρα. Υπομονή όπως λέει και η καλή μας Χρυσάφω. Θα ήθελα να μπορούσα να αγοράσω τσουβάλια....

στις πριν 15 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Είχαμε επαφή το πρωί. Και αν δω και χαμηλή θερμοκρασία το πρωί θα τον ξυπνήσω για ξανά επαφή.... Για σίγουρα!!!!. Φυσικά θα κάνω κ τεστακι αύριο μεσημέρι να δω πως πάει κ βλέπουμε.....❤️ Πάντως και αυτό το μήνα δεν έχω πάρει χαμπάρι τίποτα. 😂😂😂😂😂 Θα δείξει. Ότι είναι να γίνει θα γίνει.... Κ θα είναι κ χριστουγεννιατικο 🎄🎅

• Like 1

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια νομίζω είναι ενα τσακ πιο αρνητικό. Οπότε ίσως έγινε χθες το θετικό τεστακι που δνε έκανα. Οπότε. Αύριο θα είναι η ωορρηξια. Θα το ελέγξω κ από την πρωινή θερμοκρασία. Κ αν δω χαμηλή θα ξυπνήσω τον άντρα μου κατευθείαν. 😂

Μα δεν έχω καταλάβει τα συγκεκριμένα τεστ δείχνουν πριν την ωορρηξία και αν γίνει ωορρηξία σταματάνε;

Εγώ ξέρω τα άλλα με το χαμόγελο μόνο που χαμογελάει την ώρα της ωορρηξίας

Εγώ κοριτσια όλη την ημέρα είχα έντονα υγρά αυτά που λέτε της ωορρηξίας τα διαφανή και γενικά την ένιωθα έντονα είχα κι άλλους πόνους

Τα υγρά σταμάτησαν λίγο μετά που γυρίσαμε σπίτι επειδή μάλλον πήγα πολλές φορές τουαλέτα ήρθαμε σε επαφή πριν από λίγο ελπίζω να τη προλάβαμε γιατί περάσαμε το 48ωρο 

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Μα δεν έχω καταλάβει τα συγκεκριμένα τεστ δείχνουν πριν την ωορρηξία και αν γίνει ωορρηξία σταματάνε;

Εγώ ξέρω τα άλλα με το χαμόγελο μόνο που χαμογελάει την ώρα της ωορρηξίας

Εγώ κοριτσια όλη την ημέρα είχα έντονα υγρά αυτά που λέτε της ωορρηξίας τα διαφανή και γενικά την ένιωθα έντονα είχα κι άλλους πόνους

Τα υγρά σταμάτησαν λίγο μετά που γυρίσαμε σπίτι επειδή μάλλον πήγα πολλές φορές τουαλέτα ήρθαμε σε επαφή πριν από λίγο ελπίζω να τη προλάβαμε γιατί περάσαμε το 48ωρο 

Όταν δείξει θετικό με πολύ έντονη γραμμή ωορρηξια έρχεται μετά από 12 έως 36 ώρες.... Οπότε αν μου βγει αύριο θετικό. Πρέπει να έρθω σε επαφή αύριο μεθαύριο σίγουρα....... Αν ήταν χθες θετικό που δνε μπόρεσα να κάνω τεστάκι πρέπει να ρθω σε επαφή σήμερα και αύριο... Αλλά θα δω και τις θερμοκρασίες... Και θα καταλάβω πότε έχω ωορρηξια. Πχ σήμερα είχα 36,2.εαν αύριο πάει 35,7 πάει να πει πως αύριο είναι η ωορρηξια μου.... 

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Κοίτα και να μην εμποδίζει τη σύλληψη είναι καλά να είναι ρύθμισμενο για το παιδί η γυναικολόγος μου είπε αν δεν προλάβω πριν με το που μείνω να το ελέγξω 

Κι εγώ στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα και μετά έφυγε 

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Όταν δείξει θετικό με πολύ έντονη γραμμή ωορρηξια έρχεται μετά από 12 έως 36 ώρες.... Οπότε αν μου βγει αύριο θετικό. Πρέπει να έρθω σε επαφή αύριο μεθαύριο σίγουρα....... Αν ήταν χθες θετικό που δνε μπόρεσα να κάνω τεστάκι πρέπει να ρθω σε επαφή σήμερα και αύριο... Αλλά θα δω και τις θερμοκρασίες... Και θα καταλάβω πότε έχω ωορρηξια. Πχ σήμερα είχα 36,2.εαν αύριο πάει 35,7 πάει να πει πως αύριο είναι η ωορρηξια μου.... 

Μάλιστα κατάλαβα άρα πάνω κάτω το ίδιο είναι και με το άλλο 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα