Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 7 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εμένα πάντως είναι καλύτερος από εμένα  στη κουζίνα το χει.. αλλά... Να τα καθαρίζουν κιόλας.. χαχαα

Καλημέρα κορίτσια κ από μένα! 

κ εμένα το ίδιο χαχαχα 

αυτός μου έμαθε να μαγειρεύω! ?

26η ημέρα για μένα, είχα απογοητευτει από την αρχή. δεν είχαμε τις επαφές π θέλαμε κ τώρα ξέρω ότι θα αδιαθετησω γιατί από χθες ξεπρηστηκε το στήθος. αν δεν αδιαθετησω θα είναι θαύμα. αλλά δεν ελπίζω. 

ξέρω ότι μόλις συμπληρωσαμε τον τρίτο μήνα προσπαθειών κ αρχίζω να αγχώνομαι :(((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Σταυρι είπε:

Καλημέρα κοριτσια συμβαίνουν κι αυτά χαχα και μένα σε 9 μέρες λέει το κινητό μου ότι θα αδιαθετησω αλλά το στήθος μου δεν ακουμπιετε από τώρα..  Αστα υποφερω

σε 9 μέρες έρχομαι Ελλάδα κορίτσια...κ είμαι πολύ χαρούμενη... εύχομαι να έχετε +θετικό τεστακι @lactaki @Σταυρι κ να συμπληρωθούν οι χαρές μας! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η egw είπε:

Με τον άντρα μου σκοτωθηκαμε πρωί πρωί και όχι τίποτα άλλο θα χάσουμε και τη μέρα της ωορρηξίας αν όμως ο άλλος είναι ανίκανος τόσα χρόνια να μπει στη κουζίνα και ξαφνικά το κάνει μετά φυσικά τα κάνει και όλα σκατα και βγαίνει και από μένα 

Και είναι να πάμε και στα πεθερικά μου σήμερα και θα το στείλω μόνο του 

Τι να πω..Κι εμένα δεν ασχολείται ιδιαίτερα με την κουζίνα ,αλλα δεν με ενοχλεί. Παρά να πρέπει να καθαρίζω μετα..Αφου δεν το εχει ο άνθρωπος;;Χαλάρωσε και όλα θα πάνε καλά.Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι αλλά χλωμό για μένα αυτή το μηνα  γιατί τις μέρες τις ωορρηξίας είχα μαλώσει αλλά οκ όλα καλά περιμενω τις γιορτές χωρίς να περιμένω αλλά να ειμαι πολύ ήρεμη..  Εγώ πάω για 2019!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εμένα πάντως είναι καλύτερος από εμένα  στη κουζίνα το χει.. αλλά... Να τα καθαρίζουν κιόλας.. χαχαα

Έχω ένα ηλεκτρονικό μπρίκι και εκεί ζεσταίνω και το γάλα του μικρού έτσι το ζεσταίνε και όταν του έδινε δικό μου γάλα 

Ήρθε στο κρεβάτι να με ρωτήσει πώς θα το κάνει λεω άσε θα το κάνω εγώ και αυτός το είχε βάλει πάνω και έκατσε στο καναπέ και ισχυρίζεται ότι μου είπε ότι το έβαλε και το περίμενε σε ένα λεπτό μέσα να έχω σηκωθεί και να φθάσω στη κουζίνα;έτρεξαν παντού και μου έβγαλε νοκ άουτ το μπρίκι και τα άκουσα κιόλας και είπε και βαριές κουβέντες εγώ ξενέρωσα τέλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Πάντως να ξέρεις άμα είσαι μαλωμενος κάνεις το καλύτερο sex???

Θα μας πάρει μέρες να τα βρούμε και μέρες να έρθουμε σε επαφή αυτά που είπε δεν τα διαγράφω εύκολα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι να πω..Κι εμένα δεν ασχολείται ιδιαίτερα με την κουζίνα ,αλλα δεν με ενοχλεί. Παρά να πρέπει να καθαρίζω μετα..Αφου δεν το εχει ο άνθρωπος;;Χαλάρωσε και όλα θα πάνε καλά.Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα!

Μα να μην αγγίζει αυτό θέλω όχι να τα κάνει σκατα και να ζητάει και το λογο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η egw είπε:

Μα να μην αγγίζει αυτό θέλω όχι να τα κάνει σκατα και να ζητάει και το λογο 

Καταλαβαινω...ΥΠΟΜΟΝΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η egw είπε:

Θα μας πάρει μέρες να τα βρούμε και μέρες να έρθουμε σε επαφή αυτά που είπε δεν τα διαγράφω εύκολα

Δύσκολο! δίκοπο μαχαίρι! 

δε ξέρω τι θα έκανα! 

σε καταλαβαίνω! ?

από τη μια να θες να έχεις επαφή κ από την άλλη είναι σαν υποχώρηση στο καυγά! 

χμμμμ ίσως ηρεμήσετε μέχρι το βράδυ, πέτα κ εσύ στα νεύρα σου ότι είσαι κ σε γόνιμες... κ αν πέσει στα γόνατα για συγγνώμη... συγχώρεσε τον ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η egw είπε:

Έχω ένα ηλεκτρονικό μπρίκι και εκεί ζεσταίνω και το γάλα του μικρού έτσι το ζεσταίνε και όταν του έδινε δικό μου γάλα 

Ήρθε στο κρεβάτι να με ρωτήσει πώς θα το κάνει λεω άσε θα το κάνω εγώ και αυτός το είχε βάλει πάνω και έκατσε στο καναπέ και ισχυρίζεται ότι μου είπε ότι το έβαλε και το περίμενε σε ένα λεπτό μέσα να έχω σηκωθεί και να φθάσω στη κουζίνα;έτρεξαν παντού και μου έβγαλε νοκ άουτ το μπρίκι και τα άκουσα κιόλας και είπε και βαριές κουβέντες εγώ ξενέρωσα τέλος 

καταλαβαίνω ότι σε έχει θυμώσει.. αλλά αν το δεις πιο ψύχραιμα... δεν είναι τόσο σοβαρός λόγος βρε παιδιά μου. ήταν λάθος συνεννόηση... μια παρεξήγηση. αυτός το έβαλε πάνω κ εσύ του είπες άσε θα το κάνω (χωρίς να ξέρεις όμως ότι το περίμενε σε ένα λεπτό να είναι έτοιμο). υπέθεσε ότι είχες καταλάβει ότι είναι σε λειτουργία κ θα πήγαινες. ενώ εσύ χαλαρή σκεφτόσουν θα το κάνω σε λίγο με την ησυχία μου. να χαλάτε τώρα την καρδούλα σας για το γάλα; κρίμα είναι. αμοιβαία υποχώρηση προτείνω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

Χθες πήγαμε τελικά βολτούλα σε χριστουγεννιάτικο πάρκο για να παίξει η μικρή μου. 

@Starrr θα κάνεις δύο τεστάκια σήμερα; Γιατί πρέπει να γίνονται περίπου την ίδια ώρα, σωστά; Ελπίζω να έχει σκουρύνει έστω και λίγο, εφόσον έχεις και υγρά και πονάκια. 

Αχ θέλω κι εγώ βόλτα για ψώνια! Αλλά προηγούνται τα μικρά (κόρη, βαφτιστήρια)! Η κόρη μάλιστα θα πάρει διπλό δώρο, γιατί έχει τα γενέθλιά της μέσα στο Δεκέμβρη!

Με πιάνει και μια μικρή μελαγχολία γιατί πέρσι στα γενέθλιά της ήμουν έγκυος... ?

Και εγώ σε ανηψια και βαφτιστήρια πήρα δώρα... Μην νομίζεις... Άλλη μέρα τα υπόλοιπα.... Ναι σε λιγάκι θα κάνω ένα τεστ κ ανάλογα τι θα δείξει. Αν είναι πάλι αχνό δεν ξανακάνω κ μετά από 6 ώρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

Δύσκολο! δίκοπο μαχαίρι! 

δε ξέρω τι θα έκανα! 

σε καταλαβαίνω! ?

από τη μια να θες να έχεις επαφή κ από την άλλη είναι σαν υποχώρηση στο καυγά! 

χμμμμ ίσως ηρεμήσετε μέχρι το βράδυ, πέτα κ εσύ στα νεύρα σου ότι είσαι κ σε γόνιμες... κ αν πέσει στα γόνατα για συγγνώμη... συγχώρεσε τον ?

Χαχα κάναμε μια ήρεμη συζήτηση τα βρήκαμε αλλά δε ξέρω για επαφές 

Νομίζω σήμερα τελείωσε η ωορρηξία γιατί το πρωί είδα και τα πιο πηχτα με πονάει και η κοιλιά θα δούμε 

Ευχαριστώ για τη συμπαράσταση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

καταλαβαίνω ότι σε έχει θυμώσει.. αλλά αν το δεις πιο ψύχραιμα... δεν είναι τόσο σοβαρός λόγος βρε παιδιά μου. ήταν λάθος συνεννόηση... μια παρεξήγηση. αυτός το έβαλε πάνω κ εσύ του είπες άσε θα το κάνω (χωρίς να ξέρεις όμως ότι το περίμενε σε ένα λεπτό να είναι έτοιμο). υπέθεσε ότι είχες καταλάβει ότι είναι σε λειτουργία κ θα πήγαινες. ενώ εσύ χαλαρή σκεφτόσουν θα το κάνω σε λίγο με την ησυχία μου. να χαλάτε τώρα την καρδούλα σας για το γάλα; κρίμα είναι. αμοιβαία υποχώρηση προτείνω. 

Τα βαριά του λόγια με πείραξαν εγώ δεν βρίζω ποτέ

Αλλά τι να κανω ηρεμήσαμε και μιλήσαμε είναι και ένα παιδί εδώ που ακούει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια γιουπιιιιιι... Κοκκινίζει.... Αλλά έχω μια ερώτηση. Χθες που δεν έκανα αν ήταν θετικό τότε κ τωωρα απλά σταματάει???. Οπότε αν είναι κάνω κ ένα αύριο για να δω αν είναι λιγότερο να υποθέσω χθεσινό ήταν το θετικό??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@egw καλά πέθανα με το ραδιόφωνο, χαχαχα!!! Κορίτσια, το νοικιάζω για όποια ενδιαφέρεται, μετά από καυγά με το σύζυγο!!! ???

Χαίρομαι που τα βρήκατε κορίτσι, εντάξει είμαστε κι εμείς φορτισμένες με ένα σωρό υποχρεώσεις και ξεσπάμε καμιά φορά για ασήμαντο λόγο. Ξέρω ότι σε νευρίασε πολύ γιατί σου "έβγαλε δουλειές" που λέμε. Αλλά όλα καλά τώρα, και το βράδυ μάλλον θα κάνετε αγκαλίτσες. Όσο για τις βαριές κουβέντες, τι να πω, πες ότι ήταν πάνω στον καυγά, και δεν τις εννοούσε.

Γενικά, υπάρχει μια ένταση τις τελευταίες μέρες με τα αγόρια μας! Άντε να μπει το 2019 μπας και δούμε άσπρη μέρα απ'όλες τις απόψεις!

@Starrr μπράβοοο! Προτείνω να έχετε επαφή σήμερα, και να κάνεις άλλο ένα τεστάκι το απόγευμα να δεις αν σκούρυνε κι άλλο. Καλή επιτυχία!!!

Εγώ αργώ ακόμη, δεν έχω μετρήσει μέρες αλλά υποψιάζομαι το άλλο Σ/Κ ότι δεν περιμένω. Όσες δεν περιμένετε, καλά +++ αποτελέσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια γιουπιιιιιι... Κοκκινίζει.... Αλλά έχω μια ερώτηση. Χθες που δεν έκανα αν ήταν θετικό τότε κ τωωρα απλά σταματάει???. Οπότε αν είναι κάνω κ ένα αύριο για να δω αν είναι λιγότερο να υποθέσω χθεσινό ήταν το θετικό??? 

τέλεια κοριτσάκιιιι... εγώ προτείνω να κάνεις κι άλλο σε 8 ώρες κ αυριο πάλι οπωσδήποτε! κ έχε επαφές όλες αυτές τις μέρες! άντε κ πολύ καλή επιτυχία εύχομαι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@egw καλά πέθανα με το ραδιόφωνο, χαχαχα!!! Κορίτσια, το νοικιάζω για όποια ενδιαφέρεται, μετά από καυγά με το σύζυγο!!! ???

Χαίρομαι που τα βρήκατε κορίτσι, εντάξει είμαστε κι εμείς φορτισμένες με ένα σωρό υποχρεώσεις και ξεσπάμε καμιά φορά για ασήμαντο λόγο. Ξέρω ότι σε νευρίασε πολύ γιατί σου "έβγαλε δουλειές" που λέμε. Αλλά όλα καλά τώρα, και το βράδυ μάλλον θα κάνετε αγκαλίτσες. Όσο για τις βαριές κουβέντες, τι να πω, πες ότι ήταν πάνω στον καυγά, και δεν τις εννοούσε.

Γενικά, υπάρχει μια ένταση τις τελευταίες μέρες με τα αγόρια μας! Άντε να μπει το 2019 μπας και δούμε άσπρη μέρα απ'όλες τις απόψεις!

@Starrr μπράβοοο! Προτείνω να έχετε επαφή σήμερα, και να κάνεις άλλο ένα τεστάκι το απόγευμα να δεις αν σκο5ρυνε κι άλλο. Καλή επιτυχία!!!

Έχω κανονίσει καφεδάκι με το βαφτιστηρακι το απόγευμα οπότε θα γυρίσω πάλι αργά. Αυτό σκεφτόμουν. Είχαμε επαφή, οπότε αν ήταν χθες θετικό οκ για σήμερα. ? Τώρα για αύριο θα δω αν δείξει θετικό τέλειο αύριο. Θα χουμε επαφή αύριο μεθαύριο. ? Έτσι το σκέφτομαι. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η thalaki είπε:

τέλεια κοριτσάκιιιι... εγώ προτείνω να κάνεις κι άλλο σε 8 ώρες κ αυριο πάλι οπωσδήποτε! κ έχε επαφές όλες αυτές τις μέρες! άντε κ πολύ καλή επιτυχία εύχομαι ?

Δεν θα μπορέσω όπως είπα κ στο άλλο μήνυμα να ξανά κάνω σήμερα. Αν τυχόν γυρίσω από το φαγητό κατά της 5 να κάνω? Η δεν θα δείξει διαφορά? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα που το ξανά σκέφτομαι σήμερα δεν θα είναι η ωορρηξια γιατί είχα υψηλή θερμοκρασία. Οπότε θα δω την αυριανή θερμοκρασία και θα δω.. ?? Έτσι και δω αύριο κάνα 35,7...... Δεν θα τον αφήσω να πάει δουλειά. ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα.ευχομαι σε όλες μια όμορφη κυριακή.εγω ξύπνησα έκανα το τεστ ωορρηξίας μου το οποίο ήταν αρνητικό.κ έκανα pancakes για να μου φτιάξω την διάθεση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Σταυρι είπε:

Μακάρι αλλά χλωμό για μένα αυτή το μηνα  γιατί τις μέρες τις ωορρηξίας είχα μαλώσει αλλά οκ όλα καλά περιμενω τις γιορτές χωρίς να περιμένω αλλά να ειμαι πολύ ήρεμη..  Εγώ πάω για 2019!!!

Μια απο τα ιδια κι εγω...Μαλλον την εχασα την ωορηξια μου... Μαλλον εγονε 13 μερα... Πολυ νωρις.. Αργησαν και τα τεστακια να ερθουν... Αυτο το μηνα εχω μια ηρεμια παρολα αυτα... δεν με νοιαζεξ το αποτελεσμα... Θα παω και στους δικους μου σε λιγες μερες και θα τα περασουμε τελεια ουτως η αλλως ❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Μια απο τα ιδια κι εγω...Μαλλον την εχασα την ωορηξια μου... Μαλλον εγονε 13 μερα... Πολυ νωρις.. Αργησαν και τα τεστακια να ερθουν... Αυτο το μηνα εχω μια ηρεμια παρολα αυτα... δεν με νοιαζεξ το αποτελεσμα... Θα παω και στους δικους μου σε λιγες μερες και θα τα περασουμε τελεια ουτως η αλλως ❤️

Είχες καθόλου επαφές όμως εκείνες τις ημέρες.?? Εγώ όταν δεν τα είχα είχα επαφές μέρα παρά μέρα.... Τώρα με τα τεστ θα δείξει.... Άμα είναι αύριο θετικό. Θα έχουμε επαφές κάθε 12 ώρες... ??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Δεν θα μπορέσω όπως είπα κ στο άλλο μήνυμα να ξανά κάνω σήμερα. Αν τυχόν γυρίσω από το φαγητό κατά της 5 να κάνω? Η δεν θα δείξει διαφορά? 

είναι ανάλογα τώρα... εγώ θα έκανα πάντως... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια γιουπιιιιιι... Κοκκινίζει.... Αλλά έχω μια ερώτηση. Χθες που δεν έκανα αν ήταν θετικό τότε κ τωωρα απλά σταματάει???. Οπότε αν είναι κάνω κ ένα αύριο για να δω αν είναι λιγότερο να υποθέσω χθεσινό ήταν το θετικό??? 

Μαζί ακριβώς το πάμε:) λοιπόν αν ήταν χθες θετικό η επαφή σήμερα σε καλύπτει οπότε δεν έγινε κάτι απλά αν μπορείτε μην την κάνετε πολύ αργά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Είχες καθόλου επαφές όμως εκείνες τις ημέρες.?? Εγώ όταν δεν τα είχα είχα επαφές μέρα παρά μέρα.... Τώρα με τα τεστ θα δείξει.... Άμα είναι αύριο θετικό. Θα έχουμε επαφές κάθε 12 ώρες... ??????

κάθε 8 καλύτερα ??

Εμενα που μου πέφτει επόμενη ωορηξια ακριβώς 25 Δεκέμβρη; ημέρα Χριστουγέννων; χάχα αχχ θα τον σηκώσω από το Χριστούγεννιατικο τραπέζι ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...