Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 51 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

@egw νομιζω αν εχεις μερα παρα μερα επαφες, εισαι καλυμμενη!

@Starrr έκανες τελικά τεστ; Έχει τύχει να κάνω τεστ στις 8 αλλά όχι πιο μετά, μήπως να το άφηνες για αύριο, έχε όμως καλού κακού επαφούλα!

Τώρα γύρισα σπίτι οπότε δεν το ρίσκαρα να καώ τώρα. Οπότε θα κάνω αύριο το πρωί κατά της 11.... Σήμερα δεν νομίζω να έχουμε επαφή είμαι πτώμα από τόσες βόλτες.. Αύριο πρωί ίσως. Εξαου σήμερα δεν είναι ωορρηξια αφού χθες ήταν ανύπαρκτο το τεστ. Τώρα όμως παρατήρησα πως έχω περισσότερα υγρά και πριν 2 ώρες είχα και έναν πόνο δεξιά.. Οπότε νομίζω κάτι κοντοφθανει. Ελπίζω το αυριανό τεστακι να χει σκουρυνει. Μόλις βγει θετικο είπαμε επαφές τις 2-3 μερούλες συνεχόμενα έτσι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η egw είπε:

Διάβασα τώρα ότι αυτά τα υγρά τα λευκά που έχουμε μετά την ωορρηξία γίνονται μόνο αν δεν έχει γίνει σύλληψη.βεβαια δεν λέω ότι ισχύει αυτό για μένα αλλά λέω τι διάβασα

Νομίζω και με εγκυμοσύνη έχεις λευκά υγρά... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Νομίζω και με εγκυμοσύνη έχεις λευκά υγρά... 

Ναι αλλά μετά αφού γίνει η εμφύτευση όχι στην απλή σύλληψη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Τώρα γύρισα σπίτι οπότε δεν το ρίσκαρα να καώ τώρα. Οπότε θα κάνω αύριο το πρωί κατά της 11.... Σήμερα δεν νομίζω να έχουμε επαφή είμαι πτώμα από τόσες βόλτες.. Αύριο πρωί ίσως. Εξαου σήμερα δεν είναι ωορρηξια αφού χθες ήταν ανύπαρκτο το τεστ. Τώρα όμως παρατήρησα πως έχω περισσότερα υγρά και πριν 2 ώρες είχα και έναν πόνο δεξιά.. Οπότε νομίζω κάτι κοντοφθανει. Ελπίζω το αυριανό τεστακι να χει σκουρυνει. Μόλις βγει θετικο είπαμε επαφές τις 2-3 μερούλες συνεχόμενα έτσι? 

Καλά έκανες δεν τη χάνεις ναι κάνε τότε επαφές κάνατε και πριν μια χαρά 

Εγώ τη ξεγραψα αυτό το μήνα και πιο αργά να γίνει θα τη χάσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

Καλά έκανες δεν τη χάνεις ναι κάνε τότε επαφές κάνατε και πριν μια χαρά 

Εγώ τη ξεγραψα αυτό το μήνα και πιο αργά να γίνει θα τη χάσω 

Ναι τις προηγούμενες μέρες μέρα παρά μέρα.... Αλλά ίσως γίνει μεσοβδόμαδα κ δε ξέρω κ γω αν θα μπορέσουμε.... Αλλά ας σκέφτομαστε αισιόδοξα!!!!! Πάντως έκανα τα ψώνια μου για αγχωλυτικα... Και περιμένω μια αισιόδοξη εβδομάδα!!!! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι τις προηγούμενες μέρες μέρα παρά μέρα.... Αλλά ίσως γίνει μεσοβδόμαδα κ δε ξέρω κ γω αν θα μπορέσουμε.... Αλλά ας σκέφτομαστε αισιόδοξα!!!!! Πάντως έκανα τα ψώνια μου για αγχωλυτικα... Και περιμένω μια αισιόδοξη εβδομάδα!!!! ??

Μπράβο κοπέλα μου όλα καλά ι πανσ γιατί η ζωή έχει κι άλλα δεν πρέπει να σκεφτόμαστε μόνο αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!

Χθες πήγαμε τελικά βολτούλα σε χριστουγεννιάτικο πάρκο για να παίξει η μικρή μου. 

@Starrr θα κάνεις δύο τεστάκια σήμερα; Γιατί πρέπει να γίνονται περίπου την ίδια ώρα, σωστά; Ελπίζω να έχει σκουρύνει έστω και λίγο, εφόσον έχεις και υγρά και πονάκια. 

Αχ θέλω κι εγώ βόλτα για ψώνια! Αλλά προηγούνται τα μικρά (κόρη, βαφτιστήρια)! Η κόρη μάλιστα θα πάρει διπλό δώρο, γιατί έχει τα γενέθλιά της μέσα στο Δεκέμβρη!

Με πιάνει και μια μικρή μελαγχολία γιατί πέρσι στα γενέθλιά της ήμουν έγκυος... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

Χθες πήγαμε τελικά βολτούλα σε χριστουγεννιάτικο πάρκο για να παίξει η μικρή μου. 

@Starrr θα κάνεις δύο τεστάκια σήμερα; Γιατί πρέπει να γίνονται περίπου την ίδια ώρα, σωστά; Ελπίζω να έχει σκουρύνει έστω και λίγο, εφόσον έχεις και υγρά και πονάκια. 

Αχ θέλω κι εγώ βόλτα για ψώνια! Αλλά προηγούνται τα μικρά (κόρη, βαφτιστήρια)! Η κόρη μάλιστα θα πάρει διπλό δώρο, γιατί έχει τα γενέθλιά της μέσα στο Δεκέμβρη!

Με πιάνει και μια μικρή μελαγχολία γιατί πέρσι στα γενέθλιά της ήμουν έγκυος... ?

Καλημερα!Να περασετε πολυ ομορφα!Απολαυσε καθε στιγμη με την κορούλα σου γιατι δεν ξαναγυριζει και θα ερθει να σας συναντησει και το δευτερο μωρακι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Μου φαίνεται ότι για να μείνω έγκυος, πρέπει να πετύχω ακριβώς την ωορρηξία με επαφή, αλλιώς και μια θάλασσα σπερματοζωάρια να υπάρχουν μέσα, δεν θα γίνει τίποτα. Αλλά πώς να της κλείσουμε ραντεβού που όποτε θέλει έρχεται και λογαριασμό δεν δίνει;

Κι εγώ δεν είμαι αισιόδοξη, αισθάνομαι ακριβώς όπως κάθε μήνα. Κι έχω άπειρα νεύρα από την ωορρηξία και μετά.

Καθάρισε η πεθερά μου την αποθήκη της κι έφερε ο άντρας μου ένα ραδιοκασετόφωνο ? να το κάνουμε τι; Να το βάλουμε στη δική μας αποθήκη!!! Θέλω να του το φέρω στο κεφάλι και είναι και βαρύ!!!!!

Αν ειναι παλιο με λαμπες θα εχει αξια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Βροχερες καλημερες όμορφο παρέακι! !!!!!!!!!☺☺☺☺

Κι απο εδω βροχερες καλημερες!Με αγκαλιτσες πρωινιατικα!Το τραβαει η ημερα!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βροχερές καλημέρες κ από εμένα κοριτσια μου... Μια όμορφη Κυριακή.. εγώ βρίσκομαι στην 21η ημέρα.. 9 μέρες απομένουν λέει το κινητό μου ..εσείς τι κάνετε ποιες ΔΕΝ περιμένουν αυτή την εβδομάδα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Βροχερές καλημέρες κ από εμένα κοριτσια μου... Μια όμορφη Κυριακή.. εγώ βρίσκομαι στην 21η ημέρα.. 9 μέρες απομένουν λέει το κινητό μου ..εσείς τι κάνετε ποιες ΔΕΝ περιμένουν αυτή την εβδομάδα??

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια!!! @lactakiείμαστε ακριβώς μαζί!!! Κι εγώ 9 μέρες μου απομένουν ακόμη!!! Δεν έχω και πολλές ελπίδες όμως γτ ήμασταν άρρωστοι κ οι δύο κ είχαμε μόνο 3 επαφουλες!!! Μαζί θα περιμένουμε!!!!?❄️☃️

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια!!! @lactakiείμαστε ακριβώς μαζί!!! Κι εγώ 9 μέρες μου απομένουν ακόμη!!! Δεν έχω και πολλές ελπίδες όμως γτ ήμασταν άρρωστοι κ οι δύο κ είχαμε μόνο 3 επαφουλες!!! Μαζί θα περιμένουμε!!!!?❄️☃️

 

Καλημερα κοριτσια .Κι εγω καθε μερα περιμενω να αδιαθετησω...Αν δεν ερθει σε 2- 3 μερες θα παρω παλι χαπια για να αδιαθετησω..Ουφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Καλημέρα κι από εμένα κορίτσια!!! @lactakiείμαστε ακριβώς μαζί!!! Κι εγώ 9 μέρες μου απομένουν ακόμη!!! Δεν έχω και πολλές ελπίδες όμως γτ ήμασταν άρρωστοι κ οι δύο κ είχαμε μόνο 3 επαφουλες!!! Μαζί θα περιμένουμε!!!!?❄️☃️

 

Οι 3 επαφουλες είναι υπέρ αρκετές αν πετύχατε τις ημέρες ..μην το προδικάζεις.καλα μας αποτελέσματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!

Χθες πήγαμε τελικά βολτούλα σε χριστουγεννιάτικο πάρκο για να παίξει η μικρή μου. 

@Starrr θα κάνεις δύο τεστάκια σήμερα; Γιατί πρέπει να γίνονται περίπου την ίδια ώρα, σωστά; Ελπίζω να έχει σκουρύνει έστω και λίγο, εφόσον έχεις και υγρά και πονάκια. 

Αχ θέλω κι εγώ βόλτα για ψώνια! Αλλά προηγούνται τα μικρά (κόρη, βαφτιστήρια)! Η κόρη μάλιστα θα πάρει διπλό δώρο, γιατί έχει τα γενέθλιά της μέσα στο Δεκέμβρη!

Με πιάνει και μια μικρή μελαγχολία γιατί πέρσι στα γενέθλιά της ήμουν έγκυος... ?

Καλημέρα κοπέλα μου να τα χαίρεσαι τα παιδάκια σου και να μη σε πιάνει μελαγχολία θα μείνεις έγκυος

Εγώ τελικά είδα υγρά χθες βράδυ και σήμερα το πρωί τώρα δεν ξέρω αν έγινε η θα γίνει αλλά σκοτωθηκαμε πρωί πρωί οπότε αποκλείεται να γίνει κάτι σήμερα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 5/12/2018 at 5:32 ΜΜ, ο/η Κορτας είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!!! Ειναι πολυ νωρις ακομα βεβαια ειμαι μολις στην πεμπτη εβδομαδα και ανα πασα ωρα και στιγμη μπορει να συμβει το οτιδηποτε

Ολα τέλειαααα θα πάνε να σκέφτεσαι θετικά???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Αν ειναι παλιο με λαμπες θα εχει αξια!!!α

Αυτό το ραδιόφωνο αν είναι βαρύ φέρε μου το το χρειάζομαι για το κεφάλι του δικου μου 

Έτσι μου έρχεται να σηκωθώ να φύγω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Αυτό το ραδιόφωνο αν είναι βαρύ φέρε μου το το χρειάζομαι για το κεφάλι του δικου μου 

Έτσι μου έρχεται να σηκωθώ να φύγω 

Τι επαθες κοριτσι μου;;Ποιος σε μαλωσε;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Τι επαθες κοριτσι μου;;Ποιος σε μαλωσε;;

Με τον άντρα μου σκοτωθηκαμε πρωί πρωί και όχι τίποτα άλλο θα χάσουμε και τη μέρα της ωορρηξίας αν όμως ο άλλος είναι ανίκανος τόσα χρόνια να μπει στη κουζίνα και ξαφνικά το κάνει μετά φυσικά τα κάνει και όλα σκατα και βγαίνει και από μένα 

Και είναι να πάμε και στα πεθερικά μου σήμερα και θα το στείλω μόνο του 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

Με τον άντρα μου σκοτωθηκαμε πρωί πρωί και όχι τίποτα άλλο θα χάσουμε και τη μέρα της ωορρηξίας αν όμως ο άλλος είναι ανίκανος τόσα χρόνια να μπει στη κουζίνα και ξαφνικά το κάνει μετά φυσικά τα κάνει και όλα σκατα και βγαίνει και από μένα 

Και είναι να πάμε και στα πεθερικά μου σήμερα και θα το στείλω μόνο του 

Εμένα πάντως είναι καλύτερος από εμένα  στη κουζίνα το χει.. αλλά... Να τα καθαρίζουν κιόλας.. χαχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η egw είπε:

Με τον άντρα μου σκοτωθηκαμε πρωί πρωί και όχι τίποτα άλλο θα χάσουμε και τη μέρα της ωορρηξίας αν όμως ο άλλος είναι ανίκανος τόσα χρόνια να μπει στη κουζίνα και ξαφνικά το κάνει μετά φυσικά τα κάνει και όλα σκατα και βγαίνει και από μένα 

Και είναι να πάμε και στα πεθερικά μου σήμερα και θα το στείλω μόνο του 

Πάντως να ξέρεις άμα είσαι μαλωμενος κάνεις το καλύτερο sex???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Εμένα πάντως είναι καλύτερος από εμένα  στη κουζίνα το χει.. αλλά... Να τα καθαρίζουν κιόλας.. χαχαα

Καλημέρα κοριτσια συμβαίνουν κι αυτά χαχα και μένα σε 9 μέρες λέει το κινητό μου ότι θα αδιαθετησω αλλά το στήθος μου δεν ακουμπιετε από τώρα..  Αστα υποφερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ωορρηξία ξέρεις πότε έκανες όμως ακριβώς πότε εμφυτεύτηκε δεν το γνωριζεις. Εδώ σε εξωσωματική δεν το ξέρουμε. Εδώ με υπερήχους και στο πρώτο μου παιδί μετά την β επιπέδου καταλάβαμε ότι ήταν μεγαλύτερος 1 εβδ.  Κάνε λιγάκι υπομονή . Ξέρω πως νιώθεις αλλά σκέψου τίποτα δεν μπορείς να αλλάξεις παρά μόνο να οπλιστείτε με υπομονή
    • Αχ σαν νερό παίρνει ο καιρός.. ο χρόνος . Αχ και αυτός ο χρόνος. Όταν θηλαζω συνήθως έχω πιο ελευθερία 🤫🤫 όχι με τίποτα 3 , ξεκίνησα αντισυλληπτικά χάπια. Ο μικρός αποδεικνύεται θηρίο και εγώ μεγάλωσα για 3 😅 ο δε πρώτος έχει την ζήλια του λογικο αλλά τρελαίνεται για τον αδελφό του.  Εσύ πώς είσαι κοριτσάκι μου. Ξεχνάς τα δικά σου στηρίγματα.. εκεί βράχος δίπλα μου 
    • Ναι βρε συ... εννοειται δν επιλεγουμε εμεις...😊 απλα φευγαμε χθες απο τους κουμπαρους μας κ λεγαμε γ τα κουκουνια μας (εχουμε ξετρελαθει κ λογικο ειναι...) κ του ανεφερα οτι σκεφτομαι κι αυτο π παλευει να εξελιχθει κ του πηρε παραπανω χρονο. Κ γνκ ο αντρας μου αν δει εναν ανθρωπο πιο "αδυναμο" η "ντροπαλο" παντα τον στηριζει, ειναι ετσι σαν ανθρωπος, κ πανω εκει το ειπε..  Οσο γ την ετ, ναι μπορει να αναθαρρυσαμε κ να αφεθηκαμε, αλλα σιγουρα δν εχουμε "δεσει" κατι... ισα ισα, μεχρι τωρα νομιζαμε οτι εχουμε θεμα στη συλληψη (γτ περυσι ειχα παλινδρομη με κενο σακο π σημαινει οτι το εμβρυακι "διαλυθηκε" σε πολυ πρωιμο σταδιο) κ λογω του οτι δν ξερουμε τι φταιει τοσα χρονια π προσπαθουμε, φοβαμαι ολα τα σταδια... Ακομα κ θετικη χοριακη ν δω θα τρεμω.. γτ κ περυσι η χοριακη μου υπερδιπλασιαζοταν σε 48 ωρες κ δν ειδαμε ποτε λεκιθικο ασκο κ εμβρυικα στοιχεια στον 1ο υπερηχο....😢 (6+1 ημουν) Σε ευχαριστω πολυ. ❤️🥰 Μιλαμε τοσο καιρο κ ξερω οτι μου τα λες γ να ειμαι προετοιμασμενη για ολα!! Αλλωστε το εχουμε πει πολλες φορες οτι μετριες βλαστοκυστες εχουν δωσει υγιη μωρακια κ αριστες δυστυχως δν εχουν προχωρησει σε κυηση... Ειναι κι αυτο μια ενδειξη! Ας ελπισουμε οτι θα ειναι υπερ μας! 🙏
    • Ευχαριστω Γιαννα μου!!! ❤️ Να το χαιρεσαι το αντρακι σου!!! Να ειναι γερο κ καλοτυχο!!🙏💙🥰
    • Σώπα ρε!!!! Τι λες τώρα!!! Πάει ένας χρόνος.. Φτου φτου φτου φτου το παιδάκι!!! Μπράβο!! Πως πέρασε έτσι ο καιρός;;! Έλα βρε αγάπη, μπράβο!! Να τον χαίρεσαι!! Να τους χαίρεστε και τους δύο βασικά, υγιεστατους πάνω από όλα στη ζωή τους πάντα!!!  Δεν θες ένα ακόμα καλέ;; Μπορεί να έρθει και η κόρη επιτέλους;! 😝🤣🤣🤣 Όχι, πέρα από τη πλάκα, το ξέρω και μπράβο που συνεχίζεις να στηρίζεις τα κορίτσια! Απορώ που βρίσκεις το χρόνο βέβαια..!!! 😄😄  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...