Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

Καλημέρα στα κοριτσάκια!

@Ε.Γ.Α. εγγλέζα η κυρία... δεν πειράζει, το 2019 θα είναι η χρονιά μας!!!

@egw έτσι όπως τα λες κορίτσι μου, αλλά τι να κάνουμε, συν Αθηνά και χείρα κίνει!

Εμείς δουλίτσες (δυστυχώς), θα ψήσω ψαράκια και το απογευματάκι ελπίζω να πάμε καμιά βολτούλα.

@Starrr μπράβο που κανονίσατε ταξιδάκι!!! Κι εμείς αλλά αργούμε ακόμη, θα πάμε τον Μάρτιο. 

Η ζωή κορίτσια δεν περιμένει εμάς, μας προσπερνά, οπότε πρέπει να ζούμε τις μικρές καθημερινές στιγμές χαράς, για να ζήσουμε και τη μεγαλύτερη χαρά, αυτή της μητρότητας (τι λέω η άτιμη πρωινιάτικα ?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Σταυρι είπε:

Κοριτσάκια μου καλημέρα..  πιστεύω ότι μας καταβάλει το άγχος γι αυτό δεν πιάνουμε παιδάκι και μιλάω από προσωπική άποψη ξεχνάμε όλες ότι δεν είναι μόνο στο χέρι μας αλλά και στο χέρι του θεού..  Προσωπικά εγώ έχασα την ουσία όλης της κατάστασης και ερχομουν σε επαφη μόνο μηχανικά και μονο επειδη ειχα και καλα οωρηξια λαθος μου γιατί αυτό έχει αρνητικά αποτελέσματα η ουσία είναι να ήμαστε αγαπημένοι και μετά θα έρθει και το παιδί εμείς αγχωνομαατε και όλο αυτό γίνετε εξαναγκάστηκε.. 

Καλημέρα κορίτσια κι από μένα! θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου! τα ίδια ακριβώς σκεφτόμουν χθες βράδυ... κ πιστεύω ότι τελικά στο να κυνηγάμε τις σωστες μερες... γίνεται το λάθος. ίσως αν είχαμε ελεύθερες κ χαλαρές επαφές όλο το μήνα.. να είχε έρθει ήδη. είχα κ το ξάδερφο μου εδώ με τη γυναίκα του κ το παιδί. κ η κοπέλα μου είπε ότι είχανε ΜΟΝΟ μια επαφή εκείνο το μήνα, 4 μέρες πριν την περίοδο κ έμεινε έγκυος. ο πρώτος μήνας π είχαν αρχίσει ελεύθερα. πως και γιατί συμβαίνουν τέτοια; δεν έχω ιδέα. 

ευχομαι ηρεμία σε όλες μας, να φύγει το άγχος μακριά για να ρθει το μωράκι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Κορίτσια τι θα κανετε σημερα που ειναι Σαββατο;;;Καμμια βολτουλα η δουλειες σπιτιου;;

Εγώ έχω δουλειές του σπιτιού είχαμε κανονίσει για καφέ με τη μαμά ενός φίλου του μικρού μου αλλά τελικά κάτι προέκυψε και θα βρεθούμε πιο μετά οπότε γκρίνια τώρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Καλημέρα στα κοριτσάκια!

@Ε.Γ.Α. εγγλέζα η κυρία... δεν πειράζει, το 2019 θα είναι η χρονιά μας!!!

@egw έτσι όπως τα λες κορίτσι μου, αλλά τι να κάνουμε, συν Αθηνά και χείρα κίνει!

Εμείς δουλίτσες (δυστυχώς), θα ψήσω ψαράκια και το απογευματάκι ελπίζω να πάμε καμιά βολτούλα.

@Starrr μπράβο που κανονίσατε ταξιδάκι!!! Κι εμείς αλλά αργούμε ακόμη, θα πάμε τον Μάρτιο. 

Η ζωή κορίτσια δεν περιμένει εμάς, μας προσπερνά, οπότε πρέπει να ζούμε τις μικρές καθημερινές στιγμές χαράς, για να ζήσουμε και τη μεγαλύτερη χαρά, αυτή της μητρότητας (τι λέω η άτιμη πρωινιάτικα ?)

Πολύ καλά τα λες κοπέλα μου. Πες τα χρυσόστομη. Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου για ακόμη μια φορά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Εμείς θα πάμε σε φιλικό σπίτι για μεσημεριανό και μετά θα μαγειρέψω για βράδυ θ μαζευτούμε σε άλλο σπίτι για επιτραπέζια! Αυριο θα στολισω αλλά δεν ξέρω τι θα απομείνει όρθιο με το γατί μας ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η levanda είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εμείς θα πάμε σε φιλικό σπίτι για μεσημεριανό και μετά θα μαγειρέψω για βράδυ θ μαζευτούμε σε άλλο σπίτι για επιτραπέζια! Αυριο θα στολισω αλλά δεν ξέρω τι θα απομείνει όρθιο με το γατί μας ??

Ωραία. Εμείς έχουμε ένα παπαγαλάκι budgie που με τα τσαλίμια του μας κάνει να γελάμε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ήθελα κ εγώ παπαγάλο! 

Σου φτιάχνουν τη διάθεση τα ζωάκια! Και η δικιά μας είναι τόσο παιχνιδιάρα κ κάνει διάφορα! το προηγούμενο Σάββατο τη βρήκαμε στο κουρτινοξυλο! ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοιτσια κ απο μενα!!! Εχτες ηταν μια δυσκολη μερα κ σημερα πρωι πρωι πηγα κ μου εκανα ενα δωρο? εχει κ μια πολυ ωραια μερα θα κανω την βολτα μου κ θα μαγειρεψω κατι ωραιο μετα. Πρεπει να βλεπουμε τα θετικα που εχουμε κ να τα απολαμβανουμε η ευτυχια βρισκεται στα μικρα κ καθημερινα πραγματα οπως μια ηλιολουστη μερα, η αγκαλια απο τους ανθρωπους που αγαπαμε,μια βολτα, μια ωραια συζητηση,ενα ωραιο φαγητο γενικα οταν εχουμε υγεια εμεις κ οι ανθρωποι που αγαπαμε η καθημερινοτητα εχει απειρες ομορφες στιγμες. Να περνατε όμορφα!♥♥♥

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η egw είπε:

Εγώ έχω δουλειές του σπιτιού είχαμε κανονίσει για καφέ με τη μαμά ενός φίλου του μικρού μου αλλά τελικά κάτι προέκυψε και θα βρεθούμε πιο μετά οπότε γκρίνια τώρα 

Καλα να περάσετε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εκανα την βολτίτσα μου.Πηρα κ τα κοκκινα εσωρουχα!!Διαλεξα τα πιο αστεία!!!Φωτια την Πρωτοχρονιά!!!!

Εύγε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσια!!! Εμείς θα βγούμε σε καμία ώρα θα πάμε να πάρουμε δωρο του μικρού γιόρταζε προχτές!!! Κατά τ'αλλα βρίσκομαι 23η μέρα του κύκλου 6-7 μέρες πριν την περίοδο το στήθος με πονάει πολύ... Όπως κάθε μήνα... Πονάκια είχα όλες τις μέρες, σήμερα όχι ακόμα.... Νομίζω ότι κ αυτός ο μήνας.... Άτυχος... Τα συμπτώματα μου, μου θυμίζουν τον προηγούμενο μήνα..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η paradisebird είπε:

Από σήμερα θα αρχίσω πάλι να πίνω φασκόμηλο και Αχιλλέα.... Άντε να δούμε τι θα δούμε!!!! I feel good!!!

Βρε κοριτσια καλα ειναι τα υγρα εμενα ομως η γιατρος μου ειπε οτι τα πολλα υγρα εμποδιζουν το σπερμα να φθασει στο στοχο του τωρα τι να πω δε ξερω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 51 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εκανα την βολτίτσα μου.Πηρα κ τα κοκκινα εσωρουχα!!Διαλεξα τα πιο αστεία!!!Φωτια την Πρωτοχρονιά!!!!

χαχα καλα εκανες:) χιχι και εγω παλια επερνα συχνα τις μερες που συλλαβαμε το γιο μου θυμαμαι εβλεπε την εθνικη ελλαδος αλλα εγω ειχα παρει καινουργια εσωρουχα και κερδισαν αυτα χιχι

τωρα δυσκολο αυτο σπανια μπορω να παρω κατι τετοιο οποτε απολαυσε το προ πεμπε το συζυγο σας με οποια αγορα και οποιο τροπο μπορειτε και θα ερθει και το πεμπε:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Hope!!! είπε:

Γειά σας κοριτσια!!! Εμείς θα βγούμε σε καμία ώρα θα πάμε να πάρουμε δωρο του μικρού γιόρταζε προχτές!!! Κατά τ'αλλα βρίσκομαι 23η μέρα του κύκλου 6-7 μέρες πριν την περίοδο το στήθος με πονάει πολύ... Όπως κάθε μήνα... Πονάκια είχα όλες τις μέρες, σήμερα όχι ακόμα.... Νομίζω ότι κ αυτός ο μήνας.... Άτυχος... Τα συμπτώματα μου, μου θυμίζουν τον προηγούμενο μήνα..... 

κι εμένα τα συμπτώματα είναι ίδια της περιόδου.... 4 μέρες πριν την περίοδο κ το στήθος μου ξεπρηστηκε! έρχεται κανονικότατα! έχω απογοητευτει κι εγώ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσιααααα δε σας προλάβαινω.. δούλευα.. εμείς τις γιορτές θα δουλέυουμε δυστυχώς.. πτωμα θα είμαι γιατί θα κάνουμε το εορταστικό ωράριο κάθε μέρα πρωί απόγευμα.. για αυτο λέω άμα το σκάσω τι μυστικο στις 18 (μακάρι Παναγίτσα Μ) θα πάθουν σοκ.. χαχχ.. 

Τώρα είμαι σπίτι γύρισα κ ήρθαμε στη μαμά να φάμε ψαρόσουπα... Το απόγευμα θα πάμε στη πεθερά μου να δούμε κ το ανηψακι μας.. εγώ είμαι στην 20η μέρα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Κορίτσιααααα δε σας προλάβαινω.. δούλευα.. εμείς τις γιορτές θα δουλέυουμε δυστυχώς.. πτωμα θα είμαι γιατί θα κάνουμε το εορταστικό ωράριο κάθε μέρα πρωί απόγευμα.. για αυτο λέω άμα το σκάσω τι μυστικο στις 18 (μακάρι Παναγίτσα Μ) θα πάθουν σοκ.. χαχχ.. 

Τώρα είμαι σπίτι γύρισα κ ήρθαμε στη μαμά να φάμε ψαρόσουπα... Το απόγευμα θα πάμε στη πεθερά μου να δούμε κ το ανηψακι μας.. εγώ είμαι στην 20η μέρα.. 

πω πω δύσκολο να δουλεύεις και τις γιορτές....!.... αλλά εύχομαι να έχει γίνει το θαύμα στην κοιλίτσα σου και να κάθεσαι όλη μέρα απολαμβάνοντας.......:) 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

πω πω δύσκολο να δουλεύεις και τις γιορτές....!.... αλλά εύχομαι να έχει γίνει το θαύμα στην κοιλίτσα σου και να κάθεσαι όλη μέρα απολαμβάνοντας.......:) 

 

ειναι δυσκολλο ναι αλλα να σας πω την αληθεια περσι που δουλευα γενικα και ας ηταν γιορτες μου αρεσε ςζησα κατι διαφορετικο θα ηθελλα αλλα ελα που δε γινεται

εγω κοριτσια 15η μερα σημερα και ενδειξη υγρων τιποτα αρα παει γιαυτο το μηνα τζιφος και δεν φθανει αυτο χριστουγεννιατικα θα ειμαι αδιαθετη δεν θα καθεται το μακιγιαζ το μαλλι θα νιωθω χαλια και θα ειμαι μεσα στα νευρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η egw είπε:

ειναι δυσκολλο ναι αλλα να σας πω την αληθεια περσι που δουλευα γενικα και ας ηταν γιορτες μου αρεσε ςζησα κατι διαφορετικο θα ηθελλα αλλα ελα που δε γινεται

εγω κοριτσια 15η μερα σημερα και ενδειξη υγρων τιποτα αρα παει γιαυτο το μηνα τζιφος και δεν φθανει αυτο χριστουγεννιατικα θα ειμαι αδιαθετη δεν θα καθεται το μακιγιαζ το μαλλι θα νιωθω χαλια και θα ειμαι μεσα στα νευρα

το ότι δεν νιώθεις ωορηξια.. δε σημαίνει ότι δεν κάνεις κιόλας! 

έχε επαφουλες κ έτσι ανυποψίαστα ίσως είναι και καλύτερα!):) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 κορίτσια διάβασα αυτό! αν ισχύει κάτι τέτοιο, σωθήκαμε Χα Χαχα

μας βλέπω την ημέρα της ωορηξιας ανά 5 ώρες να τους κυνηγάμε ?

Screenshot_2018-12-08-13-58-14~2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

 κορίτσια διάβασα αυτό! αν ισχύει κάτι τέτοιο, σωθήκαμε Χα Χαχα

μας βλέπω την ημέρα της ωορηξιας ανά 5 ώρες να τους κυνηγάμε ?

Screenshot_2018-12-08-13-58-14~2.png

Καλησπέρα κορίτσια μου!!!Τώρα που έκανα σπερματέγχυση μου είπε ο γυναικολόγος  το ωάριο ζεί ως 24 ώρες!!Λίγα λεπτά πριν ξεκινήσει η σπερματέγχυση μου έκανε υπέρηχο κ το ένα ωάριο είχε κάποια ώρα που είχα σπάσει!!!Κ ρώτησε ο άντρας μου πειράζει?Οχι λέει αυτό θέλαμε άρα όντως μην αγχώνεστε μια χαρά κ να σκάσει το ωάριο υπάρχει χρόνος για γονιμοποίηση!!!Αντε κορίτσια πάρτε φωτιά με τους αντρούληδες,έχει κ κρύο ότι πρέπει για χουχούλιασμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

το ότι δεν νιώθεις ωορηξια.. δε σημαίνει ότι δεν κάνεις κιόλας! 

έχε επαφουλες κ έτσι ανυποψίαστα ίσως είναι και καλύτερα!):) 

αυτο ια κανω και ο θεος βοηθος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η thalaki είπε:

 κορίτσια διάβασα αυτό! αν ισχύει κάτι τέτοιο, σωθήκαμε Χα Χαχα

μας βλέπω την ημέρα της ωορηξιας ανά 5 ώρες να τους κυνηγάμε ?

Screenshot_2018-12-08-13-58-14~2.png

το οτι υπαρχει σπερμα μεσα καλυπτει το καθε μερα η μερα παρα μερα δεν χρειαζεται να γινει επι τοπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...