Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!!εγώ είμαι στην αναμονή για την περίοδο!απεριμενω να έρθει για να τελειώνω δυστυχώς είχαμε μόνο δύο επαφές αυτόν τον μήνα πριν αρκετες μέρες πριν την ωορρηξία οπότε δεν έχω πιθανότητες!!Αλλά αυτόν τον μήνα θα το πάμε δυναμικά!!???

Καλημέρα.. Πότε περιμένεις.??? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα.. Πότε περιμένεις.??? 

Σήμερα και μόλις μου ήρθε!!Εντάξει δεν είχαμε επαφές στις γόνιμες οπότε μια χαρά δεν είχα και ελπίδες!!Άντε περιμένω τα ευχάριστα από  εσάς!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Σήμερα και μόλις μου ήρθε!!Εντάξει δεν είχαμε επαφές στις γόνιμες οπότε μια χαρά δεν είχα και ελπίδες!!Άντε περιμένω τα ευχάριστα από  εσάς!!???

Καλά τώρα την κουβέντιαζαμε και τώρα ήρθε...??? Αντε ελπίζω να σου ξανά έρθει μετά από 9 μήνες.. Θα κάνεις τεστ ωορρηξιας?? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Καλά τώρα την κουβέντιαζαμε και τώρα ήρθε...??? Αντε ελπίζω να σου ξανά έρθει μετά από 9 μήνες.. Θα κάνεις τεστ ωορρηξιας??

Πραγματικά!!Το περίμενα!!!Ναι!!θα κάνω έχω για ακόμα δύο μήνες θα τα κάνω και μετά τον Ιανουάριο θα πάω στον γιατρό να πάρουμε βοήθεια γιατί έχει περάσει 1,5 χρόνος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η ViKcy είπε:

Πραγματικά!!Το περίμενα!!!Ναι!!θα κάνω έχω για ακόμα δύο μήνες θα τα κάνω και μετά τον Ιανουάριο θα πάω στον γιατρό να πάρουμε βοήθεια γιατί έχει περάσει 1,5 χρόνος!

Και εγώ από Γενάρη λέω να πάω να κάνω μια συζήτηση με τον γιατρό μου. Θέλω να κάνω κ τεστΠΑΠ... ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Και εγώ από Γενάρη λέω να πάω να κάνω μια συζήτηση με τον γιατρό μου. Θέλω να κάνω κ τεστΠΑΠ... ???

Καλά θα κάνεις!!Εγώ οπότε πάω νιώθω καλύτερα !!Και μου δίνει και κουράγιο!!!!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Καλημέρα χρόνια πολλά στους εορτάζοντες... Για εμένα 12η ημέρα... Απόγευμα θα κάνω τεστάκι.. Σήμερα έχω ξυπνήσει με πονοκέφαλο.. Θερμοκρασία μου 36.

Καλημερα κοριτσι μου και χρονια πολλα εμενα 13η σημερα επαφες ξεκινησαμε χθες 

πολυ κρυο παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.. να με χαίρεστεεεε χαχαα .. καλημέραααα???

Γιορταζεις? Χρόνια πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Καλά θα κάνεις!!Εγώ οπότε πάω νιώθω καλύτερα !!Και μου δίνει και κουράγιο!!!!???

Εγώ είχα μέχρι τώρα μόνο τηλ επικοινωνία. Τώρα πρέπει να τον ρωτήσω τι άλλο μπορώ να κάνω. Προσπαθουσαμε μόνοι μας. Δεν το χουμε πει στο γιατρό όχι έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Καλημερα στην παρέα!Τι κάνετε σημερα;;Εμένα αρχισαν τα πονάκια περιοδου.Πιστευω σε δυο τρεις μερες να εχω αδιαθετήσει και να παμε δυναμικά παρακάτω!

καλημερα κοπελα μου 

δεν ειπαμε μεχρι να δουμε αιμα δεν απελπιζομαστε:) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η egw είπε:

Καλημερα κοριτσι μου και χρονια πολλα εμενα 13η σημερα επαφες ξεκινησαμε χθες 

πολυ κρυο παλι

Ναι..... Εγώ έχω ξεκινήσει από 7η ημέρα νομίζω... Μέρα παρά μέρα επαφές μέχρι στιγμής.... ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Starrr είπε:

Ούτως ή αλλιώς αφού δεν έχεις δει αν είσαι δεν επηρεάζει κ το μωρό. Το έμβρυο μετά την 8η με 10η εβδομάδα φτιάχνει πλακούντα που τρώει δηλ από σένα.... Τώρα αυτό τρέφεται... Για όλα έχει σκεφτεί η φύση... ?

θα συμφωνησω απλα να ξερετε σε περιοδο εγκυμοσυνης μονο φυσιολογικο ορο ασε εγω ειχα πεθανει με μπουλωμα κατα του θηλασμου ορο και ρακι εξωτερικα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

θα συμφωνησω απλα να ξερετε σε περιοδο εγκυμοσυνης μονο φυσιολογικο ορο ασε εγω ειχα πεθανει με μπουλωμα κατα του θηλασμου ορο και ρακι εξωτερικα 

Ε ναι φυσικά... Η θαλασσινό νερό... Το σινομαριν πχ..... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Mellenaki είπε:

Κορίτσια καλημέρα κ απο μένα, 6η μέρα για μενα σήμερα κ αποχθες το βράδυ πονάει η αριστερη ωοθηκη μου. Την δευτέρα 10 του μήνα εχω κλεισει κ γυναικολογο να παω για τα συνηθισμένα κ  να του κανω και κανα δυο ερωτησεις, εντομεταξύ συμφωνα με την εφαρμογη του κινητου η γόνιμη μου θα ειναι την Τρίτη 11 του μήνα. Αν οντως γινει Τρίτη την Δευτερα που θα ειμαι στο γιατρο θα δει κατι ??

ναι θα δει σε τι φαση ειναι το ωαριο αν εχεις μπει σε γονιμες μπορει και να υπολογισει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Ναιιιι ευχαριστώ πολύ πολυ

χρόνια πολλά κοριτσάκι και αυτό που τόσο επιθυμείς εύχομαι να το αποκτήσεις σύντομα.. κ. αυτός να είναι ο μήνας σου! κ εμένα γιορτάζει ο άντρας μου :) κ εδώ στη Γερμανία έχουμε άγιο Νικόλαο σαν άγιο Βασίλη... κ μόλις μας επισκέφτηκε κ τα μικρά ξετρελάθηκαν! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω βρε κοριτσια μου εχω στεναχωρεθει ενω ξεκινησα αισιοδοξα αυτο το κυκλο μιας και εκανα υπερηχο και γενικα λεω οκ ολα καλα τα σπυρακια μου τη χαλασαν με κανουν να νιωθω οτι αν ειναι ορμονικα δεν παει η ωορρηξια καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 44 λεπτά, ο/η lactaki είπε:

Χρόνια πολλά στους εορτάζοντες.. να με χαίρεστεεεε χαχαα .. καλημέραααα???

Χρόνια πολλά και καλά κορίτσι μου!!Ότι επιθυμείς!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 31 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Εγώ είχα μέχρι τώρα μόνο τηλ επικοινωνία. Τώρα πρέπει να τον ρωτήσω τι άλλο μπορώ να κάνω. Προσπαθουσαμε μόνοι μας. Δεν το χουμε πει στο γιατρό όχι έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες... 

Ναι να το πεις θα σε κατατοπίσει!!!Ίσως να κάνετε και κάποιες βασικές εξετάσεις!!θα φύγει και το άγχος!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Ναι να το πεις θα σε κατατοπίσει!!!Ίσως να κάνετε και κάποιες βασικές εξετάσεις!!θα φύγει και το άγχος!!!!!

Κάνω από μικρή εξετάσεις... Ότι υπάρχει κ δεν ε υπάρχει. Η μαμά μου δουλεύει σε εργαστήριο στο νοσοκομείο. Και μου κάνει κάθε φορά τα πάντα. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κάνω από μικρή εξετάσεις... Ότι υπάρχει κ δεν ε υπάρχει. Η μαμά μου δουλεύει σε εργαστήριο στο νοσοκομείο. Και μου κάνει κάθε φορά τα πάντα. ?

Αλήθεια; Μια χαρά!!Ε τότε δεν υπάρχει θέμα!!!είναι θέμα χρόνου να έρθει η εγκυμοσύνη!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η ViKcy είπε:

Καλά θα κάνεις!!Εγώ οπότε πάω νιώθω καλύτερα !!Και μου δίνει και κουράγιο!!!!???

συμφωνω κι εγω καλα θα κανεις και εγω τωρα που πηγα ενιωσα αλλιως τη ρωτησα κι οτι ηθελα πεσαμε και πανω στο ωαριο που ειχε σκασει αρα επιβεβαιωσαμε οτι παει οκ και η ωορρηξια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...