Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Στις 30 περιμενα περιοδο.Συμφωνα με τον ενα γιατρο δεν θα ειχα ωορρηξια αυτον το μηνα..Ειχαμε επαφες στα μεσα του κυκλου και τωρα στις 23 ,25 Οκτωβρη..Αν αργησα να εχω ωορρηξια ,μπορει να δικαιολογηθει το αχνο τεστ...Ειμαι τοσο μπερδεμενη και δεν σου κρυβω πολυ συγκρατημενη...Εχω ξαναδει στο παρελθον θετικα τεστ και η χοριακη ηταν αρνητικη...Λεω της φαντασιας μου ειναι...Αυτην τη φορα ειδαν κ αλλοι την γραμμουλα...Αυριο θα ξερουμε.ΑΧΧΧΧ

Κοπέλα μου μακάρι μακάρι σου το εύχομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Στις 30 περιμενα περιοδο.Συμφωνα με τον ενα γιατρο δεν θα ειχα ωορρηξια αυτον το μηνα..Ειχαμε επαφες στα μεσα του κυκλου και τωρα στις 23 ,25 Οκτωβρη..Αν αργησα να εχω ωορρηξια ,μπορει να δικαιολογηθει το αχνο τεστ...Ειμαι τοσο μπερδεμενη και δεν σου κρυβω πολυ συγκρατημενη...Εχω ξαναδει στο παρελθον θετικα τεστ και η χοριακη ηταν αρνητικη...Λεω της φαντασιας μου ειναι...Αυτην τη φορα ειδαν κ αλλοι την γραμμουλα...Αυριο θα ξερουμε.ΑΧΧΧΧ

Αχ ποσο καταλαβαινω το αγχος σου εχω περασει τοσα ολα αυτα τα χρονια κ αυτο που λες με την γραμμουλα ξερεις ποσες φορες νομιζα οτι βλεπω γραμμη απο την λαχταρα μου αλλα μονο εγω την εβλεπα. Αφου το ειδαν κ οι άλλοι θα εισαι εγκυος ευχομαι τα καλυτερα με ολη μου την καρδια σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια κ περιμενω αυριο τα καλα νεα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Αχ ποσο καταλαβαινω το αγχος σου εχω περασει τοσα ολα αυτα τα χρονια κ αυτο που λες με την γραμμουλα ξερεις ποσες φορες νομιζα οτι βλεπω γραμμη απο την λαχταρα μου αλλα μονο εγω την εβλεπα. Αφου το ειδαν κ οι άλλοι θα εισαι εγκυος ευχομαι τα καλυτερα με ολη μου την καρδια σου στελνω ολη μου την θετικη ενεργεια κ περιμενω αυριο τα καλα νεα?

??Σε ευχαριστω απο καρδιας!Εις αυριο τα σπουδαια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 48 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Συγχαρητήρια @Χρυσάφωμου εύχομαι όλα καλά να πάνε να είσαι η πρώτη εγκυουλα του μήνα!!! Και στα δικά μας κορίτσια!!! Καλές προσπάθειες σε όλες!!! 

Καλη δυναμη σε ολες κοριτσια!!!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και πάλι. Λοιπόν το χθεσινό τεστ ήταν ελλατωματικό γιατί η γραμμή ελέγχου ήταν πολύ λεπτή και αχνή. Σήμερα, 14η μέρα, το τεστ είναι θετικότατο, νομίζω.15437734033127774955803386643930.thumb.jpg.01b1fceb1a01da269b35cd6947612e8d.jpg

Επαφή σίγουρα σήμερα και αύριο, τι λέτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γεια σας κορίτσια και πάλι. Λοιπόν το χθεσινό τεστ ήταν ελλατωματικό γιατί η γραμμή ελέγχου ήταν πολύ λεπτή και αχνή. Σήμερα, 14η μέρα, το τεστ είναι θετικότατο, νομίζω.15437734033127774955803386643930.thumb.jpg.01b1fceb1a01da269b35cd6947612e8d.jpg

Επαφή σίγουρα σήμερα και αύριο, τι λέτε;

Ναι κορίτσι μου θετικότατο είναι!!!!!Σήμερα και αύριο σίγουρα αν μπορείς κάντε και την τρίτη μέρα!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γεια σας κορίτσια και πάλι. Λοιπόν το χθεσινό τεστ ήταν ελλατωματικό γιατί η γραμμή ελέγχου ήταν πολύ λεπτή και αχνή. Σήμερα, 14η μέρα, το τεστ είναι θετικότατο, νομίζω.15437734033127774955803386643930.thumb.jpg.01b1fceb1a01da269b35cd6947612e8d.jpg

Επαφή σίγουρα σήμερα και αύριο, τι λέτε;

Και σημερα και αυριο !!!Καλη επιτυχια!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γεια σας κορίτσια και πάλι. Λοιπόν το χθεσινό τεστ ήταν ελλατωματικό γιατί η γραμμή ελέγχου ήταν πολύ λεπτή και αχνή. Σήμερα, 14η μέρα, το τεστ είναι θετικότατο, νομίζω.15437734033127774955803386643930.thumb.jpg.01b1fceb1a01da269b35cd6947612e8d.jpg

Επαφή σίγουρα σήμερα και αύριο, τι λέτε;

Ναι σήμερα αύριο μεθαύριο.. Και βάλε αν έχεις εφαρμογή στο κινητό ωορρηξια 15η ημέρα.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 26 λεπτά, ο/η LOULOUdaki! είπε:

Γεια σας κορίτσια και πάλι. Λοιπόν το χθεσινό τεστ ήταν ελλατωματικό γιατί η γραμμή ελέγχου ήταν πολύ λεπτή και αχνή. Σήμερα, 14η μέρα, το τεστ είναι θετικότατο, νομίζω.15437734033127774955803386643930.thumb.jpg.01b1fceb1a01da269b35cd6947612e8d.jpg

Επαφή σίγουρα σήμερα και αύριο, τι λέτε;

Μαζί πάμε εμείς..κ εγώ σήμερα είδα θετικό.. καλές επαφουλες να έχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ευχαριστώ (δεν με αφήνει να κάνω άλλα like). Λέτε και μεθαύριο,ε; Είχαμε και χθες επαφή, μήπως είναι υπερβολή 4ήμερο; Δεν θα αποδυναμωθεί το σπέρμα;

@lactaki να μαζί πάμε!!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια έχετε πάρει ποτέ τα τεστ fsh? Που τα πουλάνε μαζί με τα τεστ της lh? 

Έχει τέτοια τεστ; Δεν το ήξερα!! Τα κάνεις στο σπίτι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Έχει τέτοια τεστ; Δεν το ήξερα!! Τα κάνεις στο σπίτι;

Ναι ναι κανονικά. Σαν της ωορρηξιας. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ είμαι σε διαδικασία σπερματεγχυσης! Έχω πολλές απορίες κ άγχη! Έχει προγραμματιστεί για την παρασκευή αλλά αγχονομαι αν γίνεται να σπάσουν τα ωάρια νωρίτερα και να χάσω τις μέρες! Να σημειώσω ότι κάνω ενέσεις για διέγερση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Κορίτσια έχετε πάρει ποτέ τα τεστ fsh? Που τα πουλάνε μαζί με τα τεστ της lh? 

Τι τεστ είναι αυτά και που τα βρίσκει κανείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Ναι ναι κανονικά. Σαν της ωορρηξιας. 

Τα είχα πάρει κάποτε κι εγώ. Καταλαθος γιατί δεν ήξερα τι ήταν! Κάποια στιγμή έληξαν και τα πεταξα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!Μακαρι να ειναι θετικη η χοριακη!Δεν σας απαντουσα ως τωρα γιατι ημουν εκτός σπιτιου αλλα αγωνιουσα να ερθω και να σας πω τα νεα!Εκανα το μεσημερακι γυρω στις 12 δυο τεστ ,αυτα που δειχνουν 5-7  μερες απο τη εμφυτευση.Εδειξαν και τα δυο πολυ αχνα θετικα,.Δεν εδωσα και πολυ σημασια γιατι ειναι τοσο αχνα που πρεπει να πιασεις το μικροσκοπιο...Λεω η ιδεα μου.Μια φιλη που τα ειδε μου επιβεβαιωσε οτι βλεπει την γραμμη...Πρωτη φορα φοβαμαι να κανω χοριακη....Θα απογοητευθω πολυ αν ειναι αρνητικη...

Αυτα τα τεστ ειχα κανει ,πριν κανω χοριακη που προεκυψε βιοχημικη ,τηνΑνοιξη παλι...Τωρα τι με επιασε ...φοβαμαι...Μακαρι να εχω θετικα νεα αυριο!Το θελω με ολη τη δυναμη της ψυχης μου!Και το ευχομαι σε ολες κοριτσια!Σας ευχαριστω πολυ πολυ για την θετικη ενεργεια!!!!!!!!!

Καλή επιτυχία κοπέλα μου!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η egw είπε:

Κορίτσια εγώ είδα παραμονή Χριστουγέννων με Χριστούγεννα περιμένω την επόμενη περίοδο οπότε η αν αποτύχουμε η θα περνώ καλά και θα ξεχαστω η θα περάσω μαύρα Χριστούγεννα

Και εγώ εκείνες τις ημέρες περιμένω περίπου...μαζί πάμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ είμαι σε διαδικασία σπερματεγχυσης! Έχω πολλές απορίες κ άγχη! Έχει προγραμματιστεί για την παρασκευή αλλά αγχονομαι αν γίνεται να σπάσουν τα ωάρια νωρίτερα και να χάσω τις μέρες! Να σημειώσω ότι κάνω ενέσεις για διέγερση!

Πόσο κοστίζει η σπερματεγχυση και ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσεις...ρωτάω γιατί ενδιαφέρομαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 λεπτά, ο/η pangipot είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ είμαι σε διαδικασία σπερματεγχυσης! Έχω πολλές απορίες κ άγχη! Έχει προγραμματιστεί για την παρασκευή αλλά αγχονομαι αν γίνεται να σπάσουν τα ωάρια νωρίτερα και να χάσω τις μέρες! Να σημειώσω ότι κάνω ενέσεις για διέγερση!

Ο γιατρός σου θα ξέρει κοπέλα μου να μη σε αγχωνει ολα καλά θα πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Και εγώ εκείνες τις ημέρες περιμένω περίπου...μαζί πάμε..

Για να δούμε κοριτσάκι μου τι θα προκύψει

Ευτυχώς θα έχω και τους γονείς μου εδώ οπότε λογικά δεν θα το σκέφτομαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...