Μετάβαση σε περιεχόμενο

Χριστουγεννιατικο θαυματακι


*Louloudenia*

Recommended Posts

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εκσνα τεσ πριν λιγο.Και τα δυο άχνα θετικά...Σελφ κλιαρ.Ανυπομονώ γ χοριακη....

Συγχαρητήρια κοπέλα μου, πόσο χαίρομαι, είσαι η πρώτη μας τυχερή, μακάρι να είμαστε πολλές αυτό το μήνα...περιμένουμε νέα σου ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίιτσια μου παντβσ για το τεστ ωορρηξίας μια φίλη μου πήρε αυτό με το χαμόγελο σε ολο το μήνα έκανε επαφές μόνο τη μέρα που έδειξε θετικό και έπιασε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίιτσια μου παντβσ για το τεστ ωορρηξίας μια φίλη μου πήρε αυτό με το χαμόγελο σε ολο το μήνα έκανε επαφές μόνο τη μέρα που έδειξε θετικό και έπιασε

Το τεστ με το χαμόγελο είναι πιο ξεκάθαρο σου δείχνει τις 2 πιο γονιμες μέρες γίνεται  με τα πρωινά ούρα μόλις δεις το χαμογελακι έρχεσαι σε επαφή εκείνη την ημέρα και την επόμενη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Το τεστ με το χαμόγελο είναι πιο ξεκάθαρο σου δείχνει τις 2 πιο γονιμες μέρες γίνεται  με τα πρωινά ούρα μόλις δεις το χαμογελακι έρχεσαι σε επαφή εκείνη την ημέρα και την επόμενη

Άμα είναι να ρθει θα ρθει.... Χρειάζεται πολύ τυχη με ότι μέσα υπάρχουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Χρυσάφω είπε:

Εκσνα τεσ πριν λιγο.Και τα δυο άχνα θετικά...Σελφ κλιαρ.Ανυπομονώ γ χοριακη....

Μπράβο κοριτσι!!!!! Εύχομαι μια μεγαλη χοριακη. Με το καλο ολα να πανε τελεια. Ο μηνας ξεκινησε τελεια αντε να συνεχισει ετσι!!!!!!♥♥♥♥♥♥ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η ViKcy είπε:

Το τεστ με το χαμόγελο είναι πιο ξεκάθαρο σου δείχνει τις 2 πιο γονιμες μέρες γίνεται  με τα πρωινά ούρα μόλις δεις το χαμογελακι έρχεσαι σε επαφή εκείνη την ημέρα και την επόμενη

Γίνεται σε απόσταση τεσσάρων ωρών από τα ούρα αν δεν είναι απαραίτητο πρωί αλλά κι εγώ όταν έδειξε το θετικό και η φιλη μου τα καναμε μετά που πήγαμε τουαλέτα και είδαμε τα υγρά 

Κι εγώ και η φιλη μου κάναμε την ίδια μέρα στη φίλη μου έπιασε εμένα όχι 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Άμα είναι να ρθει θα ρθει.... Χρειάαμζεται πολύ τυχη με ότι μέσα υπάρχουν

Συμφωνώ για τη τύχη γι'αυτό και λέω μια φορά στάθηκα τυχερή στη ζωή μου με το γιο μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Starrr είπε:

Άμα είναι να ρθει θα ρθει.... Χρειάζεται πολύ τυχη με ότι μέσα υπάρχουν

Εννοείται αυτό!!!καλέ εδώ φίλη μου έμεινε έγκυος με τα προσπερνάει υγρά !τι να λέμε τώρα μιλάμε για απειροελάχιστες πιθανότητες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Μπράβο κοριτσι!!!!! Εύχομαι μια μεγαλη χοριακη. Με το καλο ολα να πανε τελεια. Ο μηνας ξεκινησε τελεια αντε να συνεχισει ετσι!!!!!!♥♥♥♥♥♥ 

Κορίτσια εγώ είδα παραμονή Χριστουγέννων με Χριστούγεννα περιμένω την επόμενη περίοδο οπότε η αν αποτύχουμε η θα περνώ καλά και θα ξεχαστω η θα περάσω μαύρα Χριστούγεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η egw είπε:

Γίνεται σε απόσταση τεσσάρων ωρών από τα ούρα αν δεν είναι απαραίτητο πρωί αλλά κι εγώ όταν έδειξε το θετικό και η φιλη μου τα καναμε μετά που πήγαμε τουαλέτα και είδαμε τα υγρά 

Κι εγώ και η φιλη μου κάναμε την ίδια μέρα στη φίλη μου έπιασε εμένα όχι 

 

Ναι σίγουρα αλλά μπορείς και το πρωί με το που ξυπνάς!ενώ με τις ταινίες δεν θέλει με τα πρωινά ούρα!Μα και να βρούμε την ωορρηξία δεν σημαίνει ότι θα μείνουμε κιόλας δυστυχώς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η egw είπε:

Κορίτσια εγώ είδα παραμονή Χριστουγέννων με Χριστούγεννα περιμένω την επόμενη περίοδο οπότε η αν αποτύχουμε η θα περνώ καλά και θα ξεχαστω η θα περάσω μαύρα Χριστούγεννα

Καλα θα περασεις σκεψου θετικα γιορτες ειναι οτι κ αν γινει ξεχνιεσαι πιο ευκολα! Εγω περιμενω λογικα αρχες του χρονου δεν εχω σταθερό κυκλο λετε να εχω πρωτοχρονιάτικο δωρακι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλα θα περασεις σκεψου θετικα γιορτες ειναι οτι κ αν γινει ξεχνιεσαι πιο ευκολα! Εγω περιμενω λογικα αρχες του χρονου δεν εχω σταθερό κυκλο λετε να εχω πρωτοχρονιάτικο δωρακι?

Και εγώ κάπου εκεί θα περιμένω πρωτοχρονιά. Ελπίζω να είναι δώρο και όχι περίοδος.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Lenaki1890 είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου, πόσο χαίρομαι, είσαι η πρώτη μας τυχερή, μακάρι να είμαστε πολλές αυτό το μήνα...περιμένουμε νέα σου ??

Συγχαρητήρια @Χρυσάφωμου εύχομαι όλα καλά να πάνε να είσαι η πρώτη εγκυουλα του μήνα!!! Και στα δικά μας κορίτσια!!! Καλές προσπάθειες σε όλες!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Καλα θα περασεις σκεψου θετικα γιορτες ειναι οτι κ αν γινει ξεχνιεσαι πιο ευκολα! Εγω περιμενω λογικα αρχες του χρονου δεν εχω σταθερό κυκλο λετε να εχω πρωτοχρονιάτικο δωρακι?

Μακάρι κοπέλα μου στο εύχομαι

Εγώ ημοξν ενός μηνός το είχα δει μια φορά όταν ημουν έγκυο στο γιο μου ήταν τ πιο όμορφα Χριστούγεννα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Χρηστιαννα είπε:

Μπράβο κοριτσι!!!!! Εύχομαι μια μεγαλη χοριακη. Με το καλο ολα να πανε τελεια. Ο μηνας ξεκινησε τελεια αντε να συνεχισει ετσι!!!!!!♥♥♥♥♥♥ 

Σε ευχαριστω πολυ!Μακαρι να ειναι θετικη η χοριακη!Δεν σας απαντουσα ως τωρα γιατι ημουν εκτός σπιτιου αλλα αγωνιουσα να ερθω και να σας πω τα νεα!Εκανα το μεσημερακι γυρω στις 12 δυο τεστ ,αυτα που δειχνουν 5-7  μερες απο τη εμφυτευση.Εδειξαν και τα δυο πολυ αχνα θετικα,.Δεν εδωσα και πολυ σημασια γιατι ειναι τοσο αχνα που πρεπει να πιασεις το μικροσκοπιο...Λεω η ιδεα μου.Μια φιλη που τα ειδε μου επιβεβαιωσε οτι βλεπει την γραμμη...Πρωτη φορα φοβαμαι να κανω χοριακη....Θα απογοητευθω πολυ αν ειναι αρνητικη...

Αυτα τα τεστ ειχα κανει ,πριν κανω χοριακη που προεκυψε βιοχημικη ,τηνΑνοιξη παλι...Τωρα τι με επιασε ...φοβαμαι...Μακαρι να εχω θετικα νεα αυριο!Το θελω με ολη τη δυναμη της ψυχης μου!Και το ευχομαι σε ολες κοριτσια!Σας ευχαριστω πολυ πολυ για την θετικη ενεργεια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η sofiefin1982 είπε:

Συγχαρητήρια @Χρυσάφωμου εύχομαι όλα καλά να πάνε να είσαι η πρώτη εγκυουλα του μήνα!!! Και στα δικά μας κορίτσια!!! Καλές προσπάθειες σε όλες!!! 

Αυριο θα ξερουμε με σιγουρια....Σε υχαριστω πολυ και ευχομαι ολες να ζησουμε την χαρα της μητροτητας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lenaki1890 είπε:

Συγχαρητήρια κοπέλα μου, πόσο χαίρομαι, είσαι η πρώτη μας τυχερή, μακάρι να είμαστε πολλές αυτό το μήνα...περιμένουμε νέα σου ??

Σ ευχαριστω πολυ!!Μακαρι να εχω θετικα νεα!Θα παω αυριο πρωι πρωι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σε ευχαριστω πολυ!Μακαρι να ειναι θετικη η χοριακη!Δεν σας απαντουσα ως τωρα γιατι ημουν εκτός σπιτιου αλλα αγωνιουσα να ερθω και να σας πω τα νεα!Εκανα το μεσημερακι γυρω στις 12 δυο τεστ ,αυτα που δειχνουν 5-7  μερες απο τη εμφυτευση.Εδειξαν και τα δυο πολυ αχνα θετικα,.Δεν εδωσα και πολυ σημασια γιατι ειναι τοσο αχνα που πρεπει να πιασεις το μικροσκοπιο...Λεω η ιδεα μου.Μια φιλη που τα ειδε μου επιβεβαιωσε οτι βλεπει την γραμμη...Πρωτη φορα φοβαμαι να κανω χοριακη....Θα απογοητευθω πολυ αν ειναι αρνητικη...

Αυτα τα τεστ ειχα κανει ,πριν κανω χοριακη που προεκυψε βιοχημικη ,τηνΑνοιξη παλι...Τωρα τι με επιασε ...φοβαμαι...Μακαρι να εχω θετικα νεα αυριο!Το θελω με ολη τη δυναμη της ψυχης μου!Και το ευχομαι σε ολες κοριτσια!Σας ευχαριστω πολυ πολυ για την θετικη ενεργεια!!!!!!!!!

Μακάρι κοπέλα μου.ποτε είπες περιμένεις περίοδο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η ViKcy είπε:

Μπράβο κορίτσι μου!!!!!είσαι η πρώτη τυχερή του μήνα!!!!!!! Εύχομαι όλα να πάνε τέλεια!!!!!Αύριο πρωί πήγαινε για χωριακη !!και αχνό να είναι σημαίνει θετικό!!!!?????

Σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου για την θετικη ενεργεια!!!!!1Μακαρι!!!!!Η χοριακη θα εχει τον τελευταιο λογο!Εχω απογοητευθει τοσες φορες ...που πια ειμαι πολυ συγκρατημενη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Χρυσάφω είπε:

Σ ευχαριστω πολυ κοπελα μου για την θετικη ενεργεια!!!!!1Μακαρι!!!!!Η χοριακη θα εχει τον τελευταιο λογο!Εχω απογοητευθει τοσες φορες ...που πια ειμαι πολυ συγκρατημενη...

Σε καταλαβαίνω!!!Αλλά αυτή η φορά μπορεί να είναι η τυχερή!!!! Βήμα βήμα θα το πηγαίνει και όλα θα εξελιχθούν τέλεια!!!έχεις την σκέψη και την θετική ενέργεια απ' όλες μας!!!!????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η egw είπε:

Μακάρι κοπέλα μου.ποτε είπες περιμένεις περίοδο;

Στις 30 περιμενα περιοδο.Συμφωνα με τον ενα γιατρο δεν θα ειχα ωορρηξια αυτον το μηνα..Ειχαμε επαφες στα μεσα του κυκλου και τωρα στις 23 ,25 Οκτωβρη..Αν αργησα να εχω ωορρηξια ,μπορει να δικαιολογηθει το αχνο τεστ...Ειμαι τοσο μπερδεμενη και δεν σου κρυβω πολυ συγκρατημενη...Εχω ξαναδει στο παρελθον θετικα τεστ και η χοριακη ηταν αρνητικη...Λεω της φαντασιας μου ειναι...Αυτην τη φορα ειδαν κ αλλοι την γραμμουλα...Αυριο θα ξερουμε.ΑΧΧΧΧ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η ViKcy είπε:

Σε καταλαβαίνω!!!Αλλά αυτή η φορά μπορεί να είναι η τυχερή!!!! Βήμα βήμα θα το πηγαίνει και όλα θα εξελιχθούν τέλεια!!!έχεις την σκέψη και την θετική ενέργεια απ' όλες μας!!!!????

Τοσο πολυ ευχαριστω!!!!!!!!Πραγματικα δεν εχω λογια!???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Τέλεια μπράβο! !!!!περιμένουμε τη χοριακη!!!τι όμορφα που ξεκινάει ο Δεκέμβριος! !!!

Ευχαριστ'ω πολυ!Αυριο θα σας εχω νεα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η thalaki είπε:

αχ κοριτσάκι μου τι χαραααα....μακάρι να πάνε όλα τέλεια! όλα τα καλά του Κόσμου σου εύχομαι! 

Να εισαι καλα κουκλα μου!Σας ευχαριστω πολυ ολες για την θετικη ενεργεια και γαι την σκεψη σας!Ειναι τοσο ομορφο να μπορεις να τα μοιραζεσαι εδω ολα!Φοβαμαι το ξανα ειπα;;Το ξανα ειπα!Φοβαμαι πρωτη φορα να παω για χοριακη!Αλλα θα παω!Οτι εγινε εγινε...Αν ειναι λαθος τα τεστακια για μια ακομα φορα ...κατι δεν κανω καλα...Ειχα και κατι παρομοιο την Ανοιξη και ειμαι πολυ συγκρατημενη...Τα καλυτερα σε ολες ευχομαι!!!!Απο καρδιας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...