Μετάβαση σε περιεχόμενο

αιμα εμφυτευσης?


*Louloudenia*

Recommended Posts

Καλησπερα κοριτσια , τελευταια περιοδος 31/10. Ωορηξια 13/11 και εχθες και σημερα λιγο αιμα στο σκουπισμα... το πρωι ειχε πεσει η θερμοκρασια στο 36,4 απο 36,7 και τωρα το βραδυ ανεβηκε στο 37,5 ενω τα αλλα βραδυα ανεβαινε μεχρι το 37,1... Παιζει να ειναι εμφυτευση και οχι περιοδος????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η cleo91 είπε:

Καλησπερα κοριτσια , τελευταια περιοδος 31/10. Ωορηξια 13/11 και εχθες και σημερα λιγο αιμα στο σκουπισμα... το πρωι ειχε πεσει η θερμοκρασια στο 36,4 απο 36,7 και τωρα το βραδυ ανεβηκε στο 37,5 ενω τα αλλα βραδυα ανεβαινε μεχρι το 37,1... Παιζει να ειναι εμφυτευση και οχι περιοδος????

Στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά! !!!❤❤❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Ε.Γ.Α. είπε:

Στο εύχομαι με όλη μου την καρδιά! !!!❤❤❤

σε  ευχαριστώ παρα πολυ!!! Μακαρι ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η egw είπε:

κοριτσακιι μου πως πας;

Αδιαθετησα σημερα πρωι :( Πολυ αιμα και πονους... Ομως... παμε δυναμικα για το δεκεμβρη!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η *Louloudenia* είπε:

Αδιαθετησα σημερα πρωι :( Πολυ αιμα και πονους... Ομως... παμε δυναμικα για το δεκεμβρη!!!! :)

Δεν πειράζει κορίτσι μου ναι θα έρθει και εσένα τα Χριστούγεννα ο Άγιος Βασίλης θα μας το φέρει η η Παναγία θα σας κάνει μανουλες τις μέρες που έγινε και αυτή;)

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η egw είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι μου ναι θα έρθει και εσένα τα Χριστούγεννα ο Άγιος Βασίλης θα μας το φέρει η η Παναγία θα σας κάνει μανουλες τις μέρες που έγινε και αυτή;)

 

Το πιστευω και εγω αυτο!!! Μακαρι @egw.. Μακαρι για ολες μας... Εγω δεν εχω παιδακια ακομα και θελω τοοοσο πολυ να δωσω αγαπη σε ενα... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...