Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια.ειμαι καινούργια στο site, και φυσικά ο λόγος είναι ότι επιτέλους είμαι έγκυος.ειμαι πολύ αγχωμενη κ θέλω τη βοήθεια σας σε κάτι.μετα από πολύ απογοήτευση αποφάσισα να πάω σε έναν 2 γιατρό για μια 2 γνώμη κ απ' το πουθενά μου είπε ότι είμαι ήδη έγκυος 1 ερώτημα:ο σάκος είναι χαμηλά (ο γιατρός δεν αγχώνεται),2ερωτημα:μου ζητάει να κάνω αυχενική κ pap-a κ για κυστική ιν ώση με κόστος 400€μηπως τον νοιάζει μόνο το χρήμα;

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν συγχαρητήρια!!!!

Να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη.

Όσον αφορά τον σάκο, αφού δεν αγχώνεται ο γιατρός μην αγχώνεσαι και εσύ. Εγώ είχα χαμηλό πλακούντα, οποίος ανέβηκε (μου το έλεγε ο γιατρός μου ότι μεγαλώνοντας η μήτρα θα ανέβει).

Για την εξέταση ασυζητητί να την κάνεις, (την εχω κανει και εγώ), διότι η κυστική ίνωση είναι μια πολύ σοβαρή ασθένεια και οφείλεις να το γνωρίζεις! Πλέον ο κάθε γιατρός που σέβεται την επιστήμη του, πρέπει να την ζητάει.

στις πριν 6 ώρες, ο/η Giwta9 είπε:

Καλημέρα κορίτσια.ειμαι καινούργια στο site, και φυσικά ο λόγος είναι ότι επιτέλους είμαι έγκυος.ειμαι πολύ αγχωμενη κ θέλω τη βοήθεια σας σε κάτι.μετα από πολύ απογοήτευση αποφάσισα να πάω σε έναν 2 γιατρό για μια 2 γνώμη κ απ' το πουθενά μου είπε ότι είμαι ήδη έγκυος 1 ερώτημα:ο σάκος είναι χαμηλά (ο γιατρός δεν αγχώνεται),2ερωτημα:μου ζητάει να κάνω αυχενική κ pap-a κ για κυστική ιν ώση με κόστος 400€μηπως τον νοιάζει μόνο το χρήμα;

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Συμφωνω σιγουρα πρεπει να την κανεις!!!δε το συζητω αυτο!!! Εγω ειχα δωσει βεβαια για ολα αυτα συνολο 260.. κυστικη ινωση τι ποσοστο σου ειπε να κανεις;

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Valfrag είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!! Συμφωνω σιγουρα πρεπει να την κανεις!!!δε το συζητω αυτο!!! Εγω ειχα δωσει βεβαια για ολα αυτα συνολο 260.. κυστικη ινωση τι ποσοστο σου ειπε να κανεις;

Σ ευχαριστώ.98 ή 99% νομιζω.

@Giwta9 α εγω ειχα κανει το 86% μου ειχε πει ο γιατρος οτι ειναι υπεραρκετο οποτε λογικο να σου βγαινει πιο ακριβο...ειναι περιπου 300€ μονο αυτο..

στις πριν 10 ώρες, ο/η Giwta9 είπε:

Καλησπέρα κορίτσι μου Κυστική ινώσηγινεται στο λαϊκό δωρεάν με το μεγαλύτερο ποσοστό 95%ενώ αν θες για πιο σύντομα πες του να στη γράψει καν την σε ένα διαγνωστικό που καλύπτει το 55%(Αυτό το ποσοστό κάνουν οι περισσότερες εγκυουλες)καλή εγκυμοσύνη !!

στις πριν 23 ώρες, ο/η Giwta9 είπε:

Συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου, με το καλό! Γενικά οι πιο εξειδικευμένες εξετάσεις κοστίζουν δυστυχώς... Αυχενική που έκανα και papp-Α δωσαμε 150€. Λογικά η κυστική ίνωση ίσως κοστίζει κάτι παραπάνω ωστόσο δεν χάνεις τίποτα να ρωτήσεις και άλλο γιατρό!

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα