Μετάβαση σε περιεχόμενο
Vivi3007

Εμβρυομεταφορα και πόνοι περιοδου

Recommended Posts

Γεια σας και από εμένα λοιπόν
Διαβάζω καιρό αυτά που γράφετε εδώ και η κάθε μια έχει τα θέματα της και τα άγχη αλλα είμαστε όλες *παρέα*

Έκανα στις 8/11 έμβρυομεταφορά 2 βλαστοκυστες 5 ημερών με εξαιρετική ποιότητα από ότι μου είπαν. Ως σήμερα δεν είχα και πολλά συμπτώματα μόνο λίγο πόνο χαμηλά και νιώθω πολύ κουρασμένη.. Σήμερα πονάω αρκετά σαν πόνοι περιοδου, είναι κακό σημάδι; την Δευτέρα είναι να πάω για χοριακη, θα σκάσω ως τότε..

Εύχομαι σε όλες με πολλά φουυυυ να φουσκώσουμε παρέα 🤰

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις πριν 6 ώρες, ο/η Vivi3007 είπε:

Γεια σας και από εμένα λοιπόν
Διαβάζω καιρό αυτά που γράφετε εδώ και η κάθε μια έχει τα θέματα της και τα άγχη αλλα είμαστε όλες *παρέα*

Έκανα στις 8/11 έμβρυομεταφορά 2 βλαστοκυστες 5 ημερών με εξαιρετική ποιότητα από ότι μου είπαν. Ως σήμερα δεν είχα και πολλά συμπτώματα μόνο λίγο πόνο χαμηλά και νιώθω πολύ κουρασμένη.. Σήμερα πονάω αρκετά σαν πόνοι περιοδου, είναι κακό σημάδι; την Δευτέρα είναι να πάω για χοριακη, θα σκάσω ως τότε..

Εύχομαι σε όλες με πολλά φουυυυ να φουσκώσουμε παρέα 🤰

Κάνε λιγάκι υπομονή.. Γενικά όσες είναι εγκυες νιώθουν τούσ πόνους περιόδου αλλά η καθεμία είναι διαφορετική κ αντιδρά ο οργανισμός διαφορετικά.... 👌 Σου εύχομαι καλά αποτελέσματα 

💐👏😘

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• @KONSTANTIA🤩🤩 (δεν μπορώ να σβήσω την λυπημένη φάτσα γαμωτο) Τι ευχάριστα είναι πάλι αυτά??? Ωρε μάνα μου! Χαμός με δύο μογλιδες!!  Με το καλό κορίτσαρα!  (θα αργήσω εγώ κορίτσια για 2ο, ας πάρω μιαν ανασα!) 
    • Σκεφτομασταν με τη @Πιου-πιου να το ανοίξεις εσύ νικονα μας για να ξεκινήσουμε αισιοδοξα.ο υπόλοιπος λαός συμφωνεί;;;;μετραω ψηφους. Σκεφτήκαμε σαν θέμα το μελλοντικές μανούλες εξωσωματικής 2019, έχει κάποια κάποια αλλη ιδέα? 
    • Γεια σας κορίτσια, εχω χαθεί λίγο γιατί δεν έχω και πολλά να σας γράψω, είδα όμως εξελίξεις και πραγματικά δεν έχω λόγια (πλην της castraup νομιζω που χε καλα νεα). Κορίτσια, αν και δεν πολυπιστεύω σε γκαντεμιές, ανοιξτε νεο τόπικ. Έτσι να μπει νέος αέρας, νέο έτος. Το 2018 ηταν ψιλοαπαράδεκτο σε γενικές γραμμές. Τουλάχιστον χαμογέλασε σε κάποιες κοπέλες και το επομενο θα χαμογελάσει στις άλλες!!!
    • @ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ μου το υποψιαζόμουν δυστυχώς!!!! Λυπάμαι πολύ   @bebe2 μου σε νιώθουμε εδώ είμαστε όμως και για τις μαυρίλες! Εγώ πάω αύριο για υπέρηχο και τετάρτη ή πέμπτη άλλη μια ωοληψία φυσικού κύκλου!! Θέλω να πιστεύω πως θα κλείσει κάπως καλύτερα ο χρόνος ,,, για να δούμε.
    • Και σε εμένα σταμάτησαν τα συμπτώματα. Δεν πονάω άλλο, καλά και πριν δεν είχα έντονους πόνους, μόνο πονακια ελαφριά αραιά και που... Αυτό που παρατήρησα μόνο αυτή τη φορά, είναι ότι με φαγουριζουν λίγο οι θηλές μου και έχω γεμίσει πολλά σπυράκια στο προσωπο..άλλες φορές είχα μόνο δύο η τρία...τώρα είμαι γεμάτη..είμαι μπερδεμένη...απο τη μια πλευρά είμαι πολύ αισιόδοξη γι αυτό το μήνα...Έτσι από μέσα μου βγαίνει....Από την άλλη υπάρχουν και στιγμές μέσα στη μέρα που πέφτω ψυχολογικά και λέω τι ελπίζω...πάλι θα μου έρθει...
  • Νέες συζητήσεις