Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΩΤΗΣΗ


eirinaki34

Recommended Posts

στις πριν 3 ώρες, ο/η eirinaki34 είπε:

Καλημερα!!!Ερωτηση!Υπαρχει περιπτωση να μεινω εγκυος με επαφη περιπου 10 μερες πριν την αναμενομενη περιοδο?

Καλημέρα σου και καλό ήρθες! Βασικά Εξαρτάτε αν το προσπαθείς για μωρό  την κύκλο έχεις γενικά? Έχεις κάποια καθυστέρηση? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η earrp είπε:

Καλημέρα σου και καλό ήρθες! Βασικά Εξαρτάτε αν το προσπαθείς για μωρό  την κύκλο έχεις γενικά? Έχεις κάποια καθυστέρηση? 

γεια σου και ευχαριστω για την απαντηση.!!δν εχω καθυστερηση απλα ηρθα σε επαφη με το συντροφο μου ενω ειχα πρησμενο στηθος και πονουσε καπως..διαβασα οτι αυτο μπορει να ειναι σημαδι ωορηξιας..και δεν ξερω τι ισχυει..εμενα συνηθως αυτο το συμπτωμα μου εμφανιζεται πριν τη περιοδο

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η eirinaki34 είπε:

γεια σου και ευχαριστω για την απαντηση.!!δν εχω καθυστερηση απλα ηρθα σε επαφη με το συντροφο μου ενω ειχα πρησμενο στηθος και πονουσε καπως..διαβασα οτι αυτο μπορει να ειναι σημαδι ωορηξιας..και δεν ξερω τι ισχυει..εμενα συνηθως αυτο το συμπτωμα μου εμφανιζεται πριν τη περιοδο

 

Μπορεί υπάρχει πιθανοτιτα να ήσουν σε οωρρηξια! Άμα έχεις κύκλο 28 με 29 μέρες η οωρρηξια συνήθος γίνετε αναμε στη 13 με 16 μέρα! Έχεις σταθερό κύκλο γενικά? Σε ποια ημέρα του κύκλου εισαι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η περίοδος έρχεται μετά από 14 ημέρες απο την ωορηξία. Αν είχες επαφή 10 ημέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο, λογικά έχεις χάσει τις γόνιμες ημέρες, μιας και το ωάριο ζει 12-24 ώρες μετα την ωορηξια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 ώρες, ο/η ΜΑΡΑΚΙ είπε:

Η περίοδος έρχεται μετά από 14 ημέρες απο την ωορηξία. Αν είχες επαφή 10 ημέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο, λογικά έχεις χάσει τις γόνιμες ημέρες, μιας και το ωάριο ζει 12-24 ώρες μετα την ωορηξια.

δεν ειναι τοσο σταθερος ο κυκλος μου και σιγουρα ειναι πανω απο 30 μερες η διαρκεια του οποτε δυστυχως δεν μπορω να ξερω ποτε ειναι οι γονιμες...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 12/11/2018 at 9:09 ΜΜ, ο/η earrp είπε:

Μπορεί υπάρχει πιθανοτιτα να ήσουν σε οωρρηξια! Άμα έχεις κύκλο 28 με 29 μέρες η οωρρηξια συνήθος γίνετε αναμε στη 13 με 16 μέρα! Έχεις σταθερό κύκλο γενικά? Σε ποια ημέρα του κύκλου εισαι? 

οχι δν εχω τοσο σταθερο κυκλο..σημερα ειμαι στην 27η μερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...