Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλή μέρα διάβασα ...Ότι για κάθε προσπάθεια εξωσωματικής σου δίνει ο ΕΟΠΠΥ χρήματα περίπου 300 ευρώ. Είναι Αλήθεια?

Εγώ την έκανα στο Ιασώ την πρώτη τον Ιούλιο και τη  δεύτερη Τώρα!

Αυτό που δεν καταλαβαινω είναι γιατί δεν μου το είπε ούτε ο Γιατρός...Ούτε το Κέντρο?🤔

• Like 1

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites
στις On 10/11/2018 at 12:25 ΜΜ, ο/η Ν_S είπε:

Καλή μέρα διάβασα ...Ότι για κάθε προσπάθεια εξωσωματικής σου δίνει ο ΕΟΠΠΥ χρήματα περίπου 300 ευρώ. Είναι Αλήθεια?

Εγώ την έκανα στο Ιασώ την πρώτη τον Ιούλιο και τη  δεύτερη Τώρα!

Αυτό που δεν καταλαβαινω είναι γιατί δεν μου το είπε ούτε ο Γιατρός...Ούτε το Κέντρο?🤔

Περασατε απο επιτροπη για τα φαρμακα?Αν ναι, το δικαιουστε και για τις δυο προσπαθειες αρκει να καταθεσετε συγκεκριμενα δικαιολογητικα. Καποια πρεπει να σας τα δωσει το κεντρο/ο γιατρος. 

Το γιατι δεν στο ειπανε δεν το ξερω. 

στις πριν 2 ώρες, ο/η nikona είπε:

Περασατε απο επιτροπη για τα φαρμακα?Αν ναι, το δικαιουστε και για τις δυο προσπαθειες αρκει να καταθεσετε συγκεκριμενα δικαιολογητικα. Καποια πρεπει να σας τα δωσει το κεντρο/ο γιατρος. 

Το γιατι δεν στο ειπανε δεν το ξερω. 

nikona  η Δεύτερη ήταν με φυσικό κύκλο + Ένα κατεψυγμένο. 

Δικαιούμαι και για τη δεύτερη?

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ν_S είπε:

nikona  η Δεύτερη ήταν με φυσικό κύκλο + Ένα κατεψυγμένο. 

Δικαιούμαι και για τη δεύτερη?

Δεν το γνωριζω. Πρεπει να ρωτησεις το κεντρο. 

Καλημέρα κορίτσια. Έιμαι καινούρια στο φόρουμ. Σκέφτομαι να ξεκινήσω εξωσωματική σε δημόσιο νοσοκομείο λόγω οικονομικών. Έχω διαβάσει πως η κλασσική εξωσωματική ειναι δωρεάν εκεί. Ξέρει καμμιά κοπέλα αν ισχύει και για τους άνεργους ανασφάλιστους? 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Ποτέ δε ξέρεις κοπέλα μου περίμενε και θα δεις  Μην πιέζεις τη περιοχή αστην
    • Κοίτα γιατί ίσως να παρεξηγηθηκαμε λιγάκι,πρώτον εγώ δεν αναφέρθηκα ότι σώνει και καλά αυτό που έγινε στην κοπέλα είναι ότι δεν προχωράνε τα ωοθυλακια,είπα ότι αυτό συνέβαινε σε μένα όταν έπεφτε η ε2.Ζήτησε γνώμες και είπα τη δική μου.Όσο για το γιατρό αυτή είναι η άποψη μου,επειδή έχω κάνει συνολικά 11 ωοληψιες και 11 διεγερσεις ξέρω πολύ καλά αρκετά πράγματα γιατί μου έχουν συμβεί σχεδόν όλες οι ακραίες περιπτώσεις.Και αυτό με την ένεση cetrodite ούτε εγώ,ούτε άλλη κοπέλα που γνωρίζω το έχει ξανακούσει.Σε καμία περίπτωση δεν ήθελα να στεναχωρήσω την κοπέλα αλίμονο,αλλά όταν ρωτας για εμπειρίες είσαι ετοιμη να ακούσεις τα πάντα 
    • Δεν είναι ροζ είναι καφέ. Στο εσώρουχο δεν έχει βγει καν.. όταν σκουπίζομαι δεν έχω τίποτα απλά επειδή είδα ίχνος ασχολήθηκα λίγο παραπάνω.. κ πριν λίγο που πήγα πίεσα λιγάκι στη περιοχή κ εβγαλε καφέ λίγο..χθες είχα πολλά άσπρα υγρά κ σημερα..πονάκια όχι δεν έχω.. που κ που τσιμπηκατα. Τις τελευταίες μέρες κ από δεξιά που ποτέ δε Μ είχε ξανά τύχει. Πάντα από αριστερά με τσιμπούσε.. απογοητεύτηκα πάντως ήδη....
    • Καλό είναι να πας να κάνεις και μια β-χοριακή για να δεις στην στη φωτογραφία φαίνεται θετικό Οπότε πήγαινε να κάνεις μία β χοριακή για να είσαι σίγουρη
  • Νέες συζητήσεις