Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια !!Το μωράκι μου σε λίγες μέρες κλείνει τον πέμπτο μήνα κ κοιμάται μόνο όταν είναι στο στήθος μου!! Αποτέλεσμα να ξυπνάει πολλές φορές την νύχτα να κλαίει κ μόνο όταν τον βάλω στο στήθος μου ξανά κοιμάται,το ίδιο κ την ημέρα μόνο με στήθος κοιμάται κ τώρα τελευταία ενώ τον έχει πάρει ο ύπνος κ πάω να τον βάλω στο κρεβάτι του ξυπνάει κ κλαίει ..Θηλάζω αποκλειστικά κ πιπίλα δεν πιάνει με τίποτα!Καμια συμβουλή 

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Γειά σας κορίτσια!!  Βρίσκομαι στην 22η εβδομάδα κ χθες κάναμε τη Β επιπέδου.  Όλα καλά με το μωρό. Το μόνο π μ είπε ο εμβρυολογος ήταν πως ο πλακούντας είναι χαμηλά (11mm από τον τραχηλο)  κ να το ξαναδώ με το γιατρό,  μήπως χρειαστεί καισαρική. Δ με ανησύχησε καθόλου. Δ μ είπε ότι θα υπάρξει κάποιο άλλο πρόβλημα πάρα μόνο με τον τρόπο της γέννας. Εγώ βέβαια προβληματιστηκα κ το έψαξα στο Internet οπου διάβασα τα όσα, Δλδ για αιμορραγίας, για κίνδυνο της μάνας κ διαφορά αλλά. Έχετε κάποια παρόμοια εμπειρία? Έχω τρομάξει αρκετά. 
    • @stergiou συγχαρητήρια!😘😘😘 Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλο το μωράκι σου!😆❤❤ χάρηκα παρα πολυ!!!! Ολα να σου πάνε τέλεια!! ❤ Σχεδόν 9 μηνών εμείς...Πώς μεγάλωσαν τοσο γρηγορα;; θηλαζουμε ακόμα κ δειλα δειλα ειμαστε ετοιμες να μπουσουλησουμε!!!
    • Πραγματικά δε θ μπορούσα να αντέξω το σύστημα Αγγλία... με τίποτα!!!!! Δυστυχώς είχαμε θέματα με το internet κ το τηλ.. Γενικά καλα είμαι αλλά πάνω που μου περνάνε τα ψυχολογικά μου έρχεται η κάθε μια γειτονισσα (κ οχι μόνο)κ με τρελενει... δε νομίζω να μου έχει κάνει dobbler.. μόνο black and white υπέρηχους κάνω..  Κάθε πότε έχετε εσείς ραντεβού τώρα;; εγω κάθε 2 βδομάδες
    • Τώρα περιμένουμε το Σάββατο την χοριακη της @bebe2. Όσο για την φάση της καθεμιας.. Χαμός. Από όλα έχει ο μπαξές.. 
    • @bebe2 τι έχεις καλό μου? Μην πέφτεις.. Λίγες μέρες ακόμα έμειναν. Δώσε μας λίγο ελπίδα♥♥ @Πιου-πιου να είναι όλα καλά αύριο! @satya καλή επιτυχία με την ωοληψια! @Bloublou85 με την λαπαροσκόπηση θα δει όλα τα όργανα. Όμως εάν δεν είναι απαραίτητο θα το απέφευγα..   
  • Νέες συζητήσεις