Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλα τα μέλη του φόρουμ! Έχουμε μανούλες που περιμένουν τα μωράκια τους τον Ιούνιο??? Μαζευτειτε!!!!!! Διανύω την ογδόη ευδομαδα κι περιμένουμε διδιμακια!!!! :) Ειμαι ηδη μανουλα! Εχω γιο κι κορη! ❤ Θελω να πιστευω πως ολα θα πανε καλα για όλες τις κοπέλες κι να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας γερά μωράκια! Επίσης να ευχηθώ σε όσες λαχταρουν συντομα να έρθουν τα ευχάριστα νέα!!! Θα χαρω να τα λεμε!!!

• Like 2

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι ομορφα νεα! Καλή τελειόμηνη εγκυμοσύνη εύχομαι!!! Απίστευτο!!! Δυο παιδιά και περιμένεις άλλα δύο;;

Πώς νιώθεις μέλλουσα πολύτεκνη μανούλα;

Αγαπώ τις μεγάλες οικογένειες, μπράβο σας!!![smilie=love7.gif]

Καλησπέρα ! Εγώ είμαι!είμαι 10 εβδομάδων . Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη! Πώς νιώθεις;

• Like 1

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!! Λατρεύω τα παιδιά κι την οικογενεια! Πριν από αυτή την εγκυμοσινη είχα άλλες δύο που τελείωσαν άδοξα. Εχανα τα μωράκια στον δωδέκατη ευδομαδα. Κι ατις δυο ειχα πολυ μεγαλες κυστες. Ισως αυτο να ηταν κι η αιτια... Ακομη δεν μπορω να καταλαβω τι έφταιγε... μου αφαιρεσαν κι την μια ωοθικη μαζι με την σαλπιγγα κι μπορω να πω οτι ειχα χάσει τις ελπίδες μου. Κι αυτό μέσα σε ενάμισι χρόνο.... Δεν μπορώ να σου περιγράψω την έκπληξη μου όταν έμαθα ότι ειμαι έγκυος!!! Κι όταν είδα ότι είναι κι δύο τρελάθηκα!!!! Ακόμα να το συνειδιτοποιησω!!! Τα είδαμε προχτές ξανά τα γλυκούλια μας! Κι δύο καρδούλες να χτυπάνε! Είναι απερίγραπτο το συναίσθημα..... Εσύ? Είσαι εγκύουλα? Έχεις παιδάκια?

• Like 1

στις πριν 4 λεπτά, ο/η marakineos είπε:

Καλησπέρα ! Εγώ είμαι!είμαι 10 εβδομάδων . Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου! Σου εύχομαι μια τέλεια εγκυμοσύνη! Πώς νιώθεις;

Καλώς ήρθες κορίτσι μου!!! Καλή κι τελειωμηνη εγκυμοσινη σου εύχομαι!!! Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου!!! Το πρώτο σου?

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Anria είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου!!! Καλή κι τελειωμηνη εγκυμοσινη σου εύχομαι!!! Με το καλό να κρατήσεις το μωράκι σου!!! Το πρώτο σου?

Ναι είναι το πρώτο μου και μπορώ να πω πως όλα με αγχωνουν, θέλω πολύ να πάνε όλα καλά ! Από την 6η εβδομάδα με ταλαιπωρούν και αναγουλες που μου χαλάνε λίγο τη διάθεση αλλά σαν να νιώθω εδώ και 2 μέρες μια μικρή μικρή βελτίωση ! Πώς είναι η εγκυμοσύνη σου; 

Προσπάθησε όσο γίνεται να χαλαρώσεις κι να απολαύσεις την εγκυμοσινη σου κοπέλα μου. Οι αναγουλες είναι ένα σημάδι ότι όλα πάνε πολύ καλά! Υποφέρω κι εγώ από αυτές.... ούτε να μαγειρέψω δεν μπορώ με ανακατεύουν τα πάντα. Το κρέας ούτε καν να το δω μπροστά μου!!! Εχω χασει τεσσερα κιλα ως τωρα... Υπομονή θα περάσουν:) εγώ προσπαθώ να κοιμάμαι όσο περισσότερο γίνεται. Μου κάνει καλό...

• Like 1

@Anria κορίτσι μου γλυκό εύχομαι να μην ταλαιπωρηθεις αλλο αυτη τη φορα και να πανε ολα πολυ πολυ καλα! Τι ομορφα που στα 'φερε ομως η ζωη τωρα με διπλη χαρα!!! ❤️❤️

Εγω εχω ενα αγορακι 1,5 ετους! 

@marakineos μια όμορφη εγκυμοσύνη εύχομαι και σε σένα! προσπάθησε όσο μπορείς να την απολαύσεις! τα αγχη δεν τελειωνουν ποτε, αλλα η πρωτη εγκυμοσυνη ειδικα θεωρω ειναι μια μοναδικη εμπειρία παρ όλα αυτα!

• Like 1

στις πριν 1 ώρα, ο/η Vivi.Nik. είπε:

@Anria κορίτσι μου γλυκό εύχομαι να μην ταλαιπωρηθεις αλλο αυτη τη φορα και να πανε ολα πολυ πολυ καλα! Τι ομορφα που στα 'φερε ομως η ζωη τωρα με διπλη χαρα!!! ❤️❤️

Εγω εχω ενα αγορακι 1,5 ετους! 

Σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου κοπέλα μου!!! Θέλω να πιστεύω κι εγώ ότι αυτή την φορά θα πάνε όλα καλά! Να χαίρεσαι κι εσύ τον λεβέντη σου κι εύχομαι μόνο τα καλύτερα μέσα από την ψυχή μου❤

• Like 1

στις On 8/11/2018 at 6:33 ΜΜ, ο/η Vivi.Nik. είπε:

@marakineos μια όμορφη εγκυμοσύνη εύχομαι και σε σένα! προσπάθησε όσο μπορείς να την απολαύσεις! τα αγχη δεν τελειωνουν ποτε, αλλα η πρωτη εγκυμοσυνη ειδικα θεωρω ειναι μια μοναδικη εμπειρία παρ όλα αυτα!

Σ' ευχαριστώ πολύ ! Τώρα έχω το άγχος της αυχενικής διαφάνειας! Την έχω σε περίπου 10 ημέρες και ελπίζω να πάνε όλα καλά. @Anria πως τα πας ? Τελειώνω την 11η εβδομάδα και σιγά σιγά επανέρχεται λίγο η όρεξη μου ! 

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσι εγώ έχω πάρει αντισυλληπτικά λόγω κύστης.Ρυθμίζουν τις ορμόνες,ρίχνουν ελαφρώς την fsh και την ε2,μην ανησυχείς,ο γιατρός σου ξέρει.Δες κι αυτό με την κοιλιοκακη,γιατί ίσως πρέπει να αποφεύγεις τη γλουτένη.
    • Αυτό δεν το περίμενα 😮😮 να σου ζήσει @xara1 μου! Να είστε ευτυχισμένοι και να τον δείτε όπως ποθείτε! Να μας λες κι εσύ τα νέα σου και του μπεμπουλη! Θα περιμένω με αγωνία να μας λες πως μεγαλώνει μέρα με τη μέρα 😊❤
    • κορίτσια εχω χαθει λιγο ειναι πολυ δυσκολο να τα διαβασω ειμαι πολυ πισω αν μπορειτε πειτε μου τλχ ποιες περιμενουν η σε ποια φαση εισαστε; οσο για τις δουλειες που ειδα οτι συζητατε δηλωνω και εγω ανεργη φιλολογος και με το παιδι και τη δουλεια του αντρα μου να μην μπορω να κοιταξω καποια αλλη δουλεια ακομη και τις 4 ωρες που λειπει το παιδι απο το σπιιτι αργιες γιορτες και αρρωστιες δεν εχω που να τον αφησω  οποτε και εγω μονο τα ιδιαιτερα θα ηθελα να ειχα τλχ 2 ακομη γιατι μονο στις 2-3 ωρες τη βδομαδα ειμαι και θελω τοσο πολυ να ειμαι ενεργη αλλα ειμαι και καινουργια στη περιοχη οποτε απλα ευχομαι για ενα καλυτερο μελλον
    • εμενα δεν μου αρεσει να βαφω ουτε μαλλια ουτε νυχια οποτε δεν ειχα ασχοληθει ξερω υπαρχουν φυτικες βαφες αλλα ναι καλυτερα να ρωτησεις
    • καλησπερα σας κορίτσια μου σημερα εμεις γυρισαμε απο το ταξιδι βλεπω απειρα ποστ που δεν προλαβαινα να απαντησω οσο ημουν κυπρο θα προσπαθησω να σας διαβασω ολες εμεις τα περασαμε πολυ ωραια ο μικρος κολλησε δεν ηθελε να φυγουμε σε αντιθεση με εμας που ωραια ολα μια χαρα ηταν αλλα ενταξεθ θελουμε και το σπιτι μας οσο αφορα το θεμα μας ακομη αρχικα εγω περιμενω το αποτελεσμα του παπ  κορίτσια παντως αν η γυναικολογος μου εχει δικαιο με βαση τον υπερηχο για την ημερα που εκανα ωορρηξια να ξερετε οτι τα διαφανα υγρα κρατανε πανω απο τρεις μερες εγω λοιποβ στην αναμονη για την περιοδο που ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει και για τα αποτελεσματα καλες επιτυχιες σε ολες σας
  • Νέες συζητήσεις