Μετάβαση σε περιεχόμενο
αλκηστηστεφανιδου

γυναικολογοσ στη θεσσαλονικη

Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα ξερετε εαν η βατση βαγιακη στη θεσσαλονικη ειναι καλος μαιευτηρας????

Κοινοποιήστε αυτή την δημοσίευση

Σύνδεσμος σε αυτή τη δημοσίευση
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε κάποιο σχόλιο.

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Εγγραφείτε στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση Τώρα

• Απαντήσεις

• Κορίτσι εγώ έχω πάρει αντισυλληπτικά λόγω κύστης.Ρυθμίζουν τις ορμόνες,ρίχνουν ελαφρώς την fsh και την ε2,μην ανησυχείς,ο γιατρός σου ξέρει.Δες κι αυτό με την κοιλιοκακη,γιατί ίσως πρέπει να αποφεύγεις τη γλουτένη.
    • Αυτό δεν το περίμενα 😮😮 να σου ζήσει @xara1 μου! Να είστε ευτυχισμένοι και να τον δείτε όπως ποθείτε! Να μας λες κι εσύ τα νέα σου και του μπεμπουλη! Θα περιμένω με αγωνία να μας λες πως μεγαλώνει μέρα με τη μέρα 😊❤
    • κορίτσια εχω χαθει λιγο ειναι πολυ δυσκολο να τα διαβασω ειμαι πολυ πισω αν μπορειτε πειτε μου τλχ ποιες περιμενουν η σε ποια φαση εισαστε; οσο για τις δουλειες που ειδα οτι συζητατε δηλωνω και εγω ανεργη φιλολογος και με το παιδι και τη δουλεια του αντρα μου να μην μπορω να κοιταξω καποια αλλη δουλεια ακομη και τις 4 ωρες που λειπει το παιδι απο το σπιιτι αργιες γιορτες και αρρωστιες δεν εχω που να τον αφησω  οποτε και εγω μονο τα ιδιαιτερα θα ηθελα να ειχα τλχ 2 ακομη γιατι μονο στις 2-3 ωρες τη βδομαδα ειμαι και θελω τοσο πολυ να ειμαι ενεργη αλλα ειμαι και καινουργια στη περιοχη οποτε απλα ευχομαι για ενα καλυτερο μελλον
    • εμενα δεν μου αρεσει να βαφω ουτε μαλλια ουτε νυχια οποτε δεν ειχα ασχοληθει ξερω υπαρχουν φυτικες βαφες αλλα ναι καλυτερα να ρωτησεις
    • καλησπερα σας κορίτσια μου σημερα εμεις γυρισαμε απο το ταξιδι βλεπω απειρα ποστ που δεν προλαβαινα να απαντησω οσο ημουν κυπρο θα προσπαθησω να σας διαβασω ολες εμεις τα περασαμε πολυ ωραια ο μικρος κολλησε δεν ηθελε να φυγουμε σε αντιθεση με εμας που ωραια ολα μια χαρα ηταν αλλα ενταξεθ θελουμε και το σπιτι μας οσο αφορα το θεμα μας ακομη αρχικα εγω περιμενω το αποτελεσμα του παπ  κορίτσια παντως αν η γυναικολογος μου εχει δικαιο με βαση τον υπερηχο για την ημερα που εκανα ωορρηξια να ξερετε οτι τα διαφανα υγρα κρατανε πανω απο τρεις μερες εγω λοιποβ στην αναμονη για την περιοδο που ειμαι σιγουρη οτι θα ερθει και για τα αποτελεσματα καλες επιτυχιες σε ολες σας
  • Νέες συζητήσεις